از جان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوریخواهان سعی خواهد کرد را به نفع خود با اعلام جنگ در شهرستانها

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متقاعد شده است که دلیل بیشتر رای دهندگان آمریکایی نیست swooning برای خود نژاد پرستی است زیرا او فقط بیش از حد ظریف در مورد آن. فراموش نکنید که این رای گیری شواهد نشان می دهد که تهمت آشکار نژادپرستی تبدیل رای دهندگان ، او فقط می داند که در قلب و دل است که اساسی پویایی سیاست آمریکا تغییر نکرده پس دولت ریگان و رای دهندگان می خواهند او را به رسم یک خط در شن و ماسه نژادی در سیاست است. بنابراین او تبدیل شده تا شماره روز پنج شنبه در یک, عجیب و غریب, بیهوده گویی در طول یک به وضوح غیر قانونی مبارزات انتخاباتی رویداد مبدل به عنوان یک “کنفرانس مطبوعاتی” در باغ گل رز.

“دموکرات ها در سی شده اند و می خواهید به در یک سطح بسیار بالاتر لغو زیبا و موفق حومه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا که “خانه خود را در مقدار و نرخ جرم و جنایت خواهد شد به سرعت در حال افزایش” اگر دموکرات ها راه خود را.

تبلیغات:

حتی تهمت نیست دیوانه به اندازه کافی هنوز به طور جدی نشان می دهد که دموکرات ها برخی از برنامه راز به ارعاب و تهدید حومه. چه تهمت صحبت کردن در مورد به عنوان جاناتان آلن در NBC News توضیح داده شده است “اوباما-دوران حکومت طراحی شده برای مبارزه با تبعیض نژادی در مسکن.”

که به می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استراتژی برای گفتن سفید حومه پیدا کرده اند که اگر آنها نمی, او رای مردم سیاه و سفید ممکن است حرکت به محله خود را. چه چیزی باعث حومه “زیبا” این است که تبعیض نژادی.

“پیام روشن است: ‘منتخب من و من نگه داشتن مردم سیاه و سفید در خارج از محله خود را و خود را از مدارس'” دموکراتیک استراتژیست Michael Starr هاپکینز گفته آلن ،

تبلیغات:

در این نظر سنجی و از جان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود را جمهوری خواهان تصمیم گرفته اند که همه در تلاش برای استوک سیتی یک جنگ بین روستایی و مناطق حومه — تصور به عنوان در درجه اول سفید است که به خودی خود منسوخ شده است — و بیشتر نژادی متنوع شهرستانها. جمهوری خواهان باید از مدتها تلاش به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان سفید نقاشی شهرهای آمریکا به عنوان وحشتناک مکان و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن همه ظرافت بوده است محروم دور از زمین همراه با هر deniability قابل قبول است که این چیزی جز نژادپرستانه ترس.

در عوض با کمتر از چهار ماه تا انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود را خواهان هستند اعلام جنگ در شهرهای آمریکا و امیدوار است که روستایی و حومه سفید مردم هنوز هم نفرت شهرستانها و آمریکایی ها که در آنها زندگی می کنند — به طوری که آنها در حال حاضر به چشم پوشی از گسترش این بیماری همه گیر و cratering اقتصاد به افراط خود را انگیزه های نژادپرستانه یک بار دیگر.

این جنگ زبان است نه لفظی شکوفا ، وزارت امنیت داخلی شده است با هدف قرار دادن شهر پورتلند اورگان ارسال امواج از camo-چادری پلیس فدرال را برای سرکوب اعتراضات است که در این شهرستان برای بیش از یک ماه در حال حاضر. این نیمه مخفی پلیس گزارش وحشت معترضان با “بازداشت” که بهتر است به عنوان توضیح داده شده اند (به دلیل اتهامات در حال ثبت) و تصادفی حملات خشونت آمیز.

تبلیغات:

اقدام DHS وزیر چاد گرگ توجیه حضور پلیس با این ادعا که “پورتلند شده است تحت محاصره در 47 روز مستقیم با خشونت اراذل و اوباش” و این که “یاغی آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال.”

کسانی که ادعای کاذب در شایستگی نه به ذکر است عمیقا نگران کننده است. و روشن, محلی و مقامات دولتی نمی خواهید این شنیدها در خیابان و لازم نیست آنها را به عنوان یک خوش آمدید, حضور بازگرداندن نظم است.

تبلیغات:

به عنوان سناتور. Ron Wyden D-سنگ., توییتی “مغلوب ساختن پیشی جستن و چاد گرگ weaponizing DHS به عنوان خود را اشغال ارتش به تحریک خشونت در خیابان های شهر من, چرا که آنها فکر می کنم آن را به خوبی با جناح راست media.”

پورتلند شهردار تد چرخ ساخته شده است آن را کاملا روشن او می خواهد این نیروهای فدرال به ترک و موافق با Wyden که “افزایش حضور نظامی” است “هماهنگ از استراتژی کاخ سفید” به علت خشونت و هرج و مرج در شهر خود.

اورگان دولتی کیت براون دموکرات نیز تقبیح این وضعیت به عنوان “تئاتر سیاسی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” و “آشکار سوء استفاده از قدرت است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است از اعتقاد خود را که تصاویر پلیس ترک خوردگی جمجمه و پارگی-کشتار با گاز معترضان به بی وقفه بازیافت در, فاکس نیوز, کلیپ ها و کمپین تبلیغات کمک خواهد کرد خود را دوباره انتخابات. به همین دلیل او دستور داد مسالمت آمیز معترضان اشک آور و گاز کشته در خارج از کاخ سفید است. او همچنین پرهیاهو و تشویق پلیس محلی در تولسا برای حمله به معترضان مسالمت آمیز در خارج از فاجعه تجمع وجود دارد در ماه گذشته. تظاهرات در تولسا شد متواضع و آرام و پاسخ پلیس بود مهار و پس از آن به شرح زیر است که او را تبدیل به غیر قابل توصیف نیروهای فدرال برای تولید آرزو-برای خشونت پس از او به طور مستقیم می توانید آنها را سفارش به انجام آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد در معرض یک شهر آمریکا را عملا حکومت نظامی به طوری که او دستور داد کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany شروع به تهدید مشابه سرکوب در شیکاگو به عنوان به خوبی.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداختن جنگ در پورتلند با آنچه به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند یک تهاجم ارتش گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ — یک جمهوری خواه که تقریبا قطعا برنده صندلی خود را با شایع انتخابات خیانت — به راه انداخته است آنچه به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند جنگ بیولوژیکی در برابر آتلانتا خود دولت بزرگترین شهر (که نیز اتفاق می افتد تا حد زیادی سیاه و به شدت دموکراتیک).

تبلیغات:

روز پنج شنبه در کمپ به معنای واقعی کلمه شکایت دولت شهر آتلانتا برای عبور am فرمان توصیه به استفاده از ماسک صورت به سرعت گسترش coronavirus حتی اگر وجود دارد قریب به اتفاق علمی و پزشکی اجماع که ماسک حکم شواهد صرفه جویی در زندگی می کند.

کمپ توجیه این طرح دعوی در دادگاه با این ادعا او را در تلاش برای کمک به “آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن”.

این ها مزخرف است. اگر هر چیزی, ماسک می تواند کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور با ساخت این امکان را برای مردم به شرکت در خرید روزانه و عادی تجارت بیشتری با خیال راحت. همین دلیل است که صاحبان کسب و کار در سراسر کشور از خارج در پایین به گوشه فروشگاه در حال اجرای خود را ماسک سیاست و خواستار ماسک حکم به این امید که مردم تمایل بیشتری خواهد به بیرون بروید و صرف پول اگر آنها می توانید مطمئن باشید مشتریان دیگر با پوشیدن ماسک.

هیچ مردها توضیح است که کمپ مانند مغلوب ساختن پیشی جستن است به راه انداختن جنگ در ساکنان یک شهر آمریکایی, یک, که, است, نه اتفاقا اکثریت سیاه و شمار قابل توجهی از تهدید به جمهوری خواه قدرت. آتلانتا رای دهندگان تقریبا رو دموکرات استیسی آبرامز به پیروزی بیش از کمپ در سال 2018 فرمانداری نژاد (و احتمالا غایب تقلب). آتلانتا رای دهندگان هستند و به همین دلیل برخی از باریک مناسب اما امیدوارم که گرجستان می تواند برای جو بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

تبلیغات:

کمپ است که حداقل به طور ضمنی را تشویق می کند تا از شیوع یک بیماری مرگبار در آمریکا شهر را نمی توان جدا از مغلوب ساختن پیشی جستن را آشکارا نژادپرستانه تلاش های به رنگ شهرستانها به عنوان یاغی hellholes که نیاز به آورده تحت بوت استبدادی کنترل. کمپ است که بدون شک آگاه است که آمریکایی های سیاه و سفید چند بار بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از سفید آمریکایی — و او را نه فقط منفعلانه پذیرش این واقعیت اما مصرف بتن و اقدامات فعال برای بدتر که اختلاف.

این سخت است برای توصیف آنچه که در واقع اتفاق می افتد در این کشور بدون صدایی هذلولی. اما این جایی است که ما عبارتند از: جمهوری خواهان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را شلاق خود را به یک نژادپرست هیستری و تصمیم گرفته اند هیچ چیز کوتاه از مستقیم جنگ در شهرهای آمریکا می تواند جهان را به سمت راست دوباره.

شاهد مثلا حواس پرت مزخرف شهردار نیویورک و زمان تهمت نوکر رودی جولیانی خطاب به سالن راجر Sollenberger در متن مصاحبه این هفته است. جولیانی متهم به سیاه و سفید زندگی توجه فعالان که در اعتراض به خشونت پلیس از داشتن یک “افراطی مارکسیستی دستور کار” و تشکیل یک توطئه به سرقت اموال از مردم سفید.

“سیاه پوستان هستند ترجیح کلاس آنها زندگی زمان حقوق و دستمزد هیچ کس دیگری آنها می تواند ادعای مالکیت” جولیانی اعلام o این ترسیم این اتهام توطئه ادعایی نیت.

تبلیغات:

این پارانویا پژواک ادعا توسط علامت گذاری به عنوان و پاتریشیا McCloskey سنت لوئیس زن و شوهر که تهدید به شلیک Black Lives Matter معترضان که با راه رفتن بودند خانه های خود را در اوایل این ماه. زن و شوهر توجیه این تهدید مرگبار با این ادعا که آنها احساس تهدید و “مالکیت خصوصی” تحت حمله است. (در حالی که هدف ناظر ممکن است توجه داشته باشید که معترضان راه رفتن در امتداد یک خیابان عمومی و تا به حال تهدید کرد هر کسی در خانه است.) مغلوب ساختن پیشی جستن علنا به حمایت از زن و شوهر, وام کاخ سفید مهر تایید به افرادی که تصادفی غلط ادعا می کند که آنها حفاظت از مالکیت خصوصی که آنچه که آنها واقعا انجام شده است تلاش برای تعطیل ضد نژادپرستانه تظاهرات با تهدیدات مرگبار خشونت است.

خواهد این کار را برای جمهوری خواهان به همه-در آشکار نژادپرستی و ضد شهری شعارهای? احتمالا نه. افکار عمومی رای گیری به شدت نشان می دهد که اکثر رای دهندگان از جمله مردم سفید — رد تهمت رویکرد به تظاهرات و این به ویژه در میان افسانه ای حومه زنانی که به احتمال زیاد به طور قاطع در این انتخابات است.

اما در یک معنا اینکه آیا یا نه آن را “کار” نیست حتی نگرانی اصلی. ما عمده حزب سیاسی راه انداختن جنگ در آن شهروندان و درمان شهرستانها به عنوان قلمرو دشمن به خشونت را فتح. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه پیروان به نظر می رسد آماده به گسترش بیماری بر روی هدف به منظور انجام آسیب رساندن به آمریکایی ها که آنها را مخالف سیاسی. اینها مردمی هستند که به احتمال زیاد به قبول انتقال مسالمت آمیز قدرت در صورتی که خواهان دریافت نابود شده در صندوق های رای در ماه نوامبر.

اگر خواهان خوشحال به ارسال نیروهای خود را به شهرستانها فقط برای ایجاد B-roll footage برای مبارزات انتخاباتی آگهی ما نیز باید تامل تا چه حد آنها را به منظور رد خواهد از رای دهندگان در روز انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>