با وجود ادعاهای ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن و بر دستگیری سوابق نشان می دهد هیچ مدرکی از Antifa در اعتراض به خشونت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام بر مقصر خشونت در اطراف برخی از معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید در “Antifa” اما اتهامات عنوان شده توسط وزارت دادگستری نشان می دهد هیچ نشانه ای از دخالت توسط هر کسی وابسته به جنبش ضد فاشیستی.

تهمت و سرزنش اعتراض خشونت در “Antifa و چپ رادیکال” در حالی که بر ادعا کرد که شواهدی وجود دارد که “Antifa و مشابه دیگر گروه های افراطی . . . درگیر شده اند در تحریک و شرکت در فعالیت های خشونت آمیز.”

تبلیغات:

اما رویترز بررسی دادگاه فدرال پرونده های مربوط به اتهامات مطرح شده توسط وزارت دادگستری و رسانه های اجتماعی پست های مظنون “یافت می شود بیشتر آشفته اعمال خشونت توسط افرادی که چند آشکار اتصال به Antifa یا دیگر جناح چپ شدند.”

بر قول داد به تعقیب خشونت مجرم تحت فدرال تروریسم اساسنامه اما 53 نفر به اتهام DOJ تا کنون نشان می دهد هیچ لینک به خارج از گروه و در برخی موارد نشان می دهد بدون اعمال خشونت آمیز در همه.

حدود 20 نفر شامل آتش سوزی اتهامات 16 شامل در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه گرم و هشت شامل هزینه های مربوط به تحریک یک شورش یا مدنی اختلال NPR گزارش شده است.

تبلیغات:

آسوشیتد پرس همچنین بررسی موارد 217 نفر بازداشت آخر هفته گذشته در مینیاپولیس و واشنگتن به طور مشابه پیدا کردن “اندک شواهد” از هر Antifa حامیان و یا خارج از آشوبگران به عنوان برخی از مقامات محلی ادعا کرده اند.

بیش از 85 درصد از کسانی که دستگیر شدند و ساکنان محلی و “از کسانی که به اتهام ارتکاب به عنوان نقض مقررات شورش و عدم اطاعت از اجرای قانون تنها تعداد انگشت شماری به نظر می رسد به هر گونه وابستگی با گروه های سازمان” خروجی گزارش شده است. “کسانی که به اتهام جدی تر جرائم مربوط به غارت و تخریب اموال — مانند آتش سوزی و دزدی و سرقت — اغلب در گذشته سوابق کیفری است. اما آنها بیش از حد بودند و اکثریت ساکنان محلی با استفاده از هرج و مرج است.”

وزارت دادگستری نیست اظهار نظر در مورد این گزارش اما Barr روز دوشنبه ادعا کرد که این گروه هنوز در “مرحله اولیه شناسایی مردم است.”

تبلیغات:

“ممکن است که شواهد بیشتری می تواند ظهور به عنوان موارد پیشرفت” رویترز گزارش داد اما اشاره کرد که اصطلاح “Antifa” کند “به نظر می رسد نیست در هر یک از فدرال شارژ اسناد و مدارک.”

تنها گروهی که اشاره شده با نام به اصطلاح “boogaloo” جنبش پیروان که به نام برای جرقه دوم جنگ داخلی. سه مرد سفید با تجربه نظامی وابسته به جناح راست افراطی جنبش رسم حملات تروریستی به امید جرقه توده ناآرامی دادستان فدرال گفت: در شکایت کیفری. آنها که گفته می یافت با کوکتل مولوتف و مواد منفجره در نزدیکی یک اعتراض در لاس وگاس.

تبلیغات:

برخی از متهمان که اتهامات مورد بررسی قرار گرفتند رویترز پلیس گفت که آنها تا به حال شدید دیدگاه های سیاسی اما نمی گویند آنها بخشی از هر گروه.

18-year-old ماساچوست مرد به اتهام در اختیار داشتن کوکتل مولوتف پلیس گفت که او “با گروه آنارشیست” با توجه به گزارش پلیس. دادستان فدرال به رویترز گفت آنها “هیچ اطلاعات اضافی در مورد آنچه که به معنای.”

یک مرد بازداشت شده به اتهام از بین بردن یک وسیله نقلیه پلیس در پنسیلوانیا گفت که او “چپ” و حمله کردن در یک “f*ck-آن لحظه است.” تگزاس مرد به اتهام brandishing تفنگ حمله اظهارات فراخوانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “مرگ” و ارسال پیام های رسانه های اجتماعی با هدف قرار دادن حامیان خود.

تبلیغات:

از متهمان که رسانه های اجتماعی بررسی شد, رویترز, 17 “حمایت از خشونت” و یا استفاده از ارتباطات رمز شده.

مایکل آلمانی سابق FBI که در حال حاضر با این نسخهها کار در Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک گفت: خروجی ممکن بود دولت می تواند نشان می دهد شواهد از لینک های گروه در دادگاه. اما “عدم روشن نشانه ای از دخالت ضد فاشیست در این اعتراضات من فکر می کنم نشان می دهد که آنها نه پیشرو در هر راه اعتراض به خشونت است.”

با وجود هر گونه پاک کردن لینک کلیک کنید برای Antifa تهمت عهد کرده است به تعیین آن را به عنوان یک “گروه تروریستی” حتی اگر او فاقد قدرت برای انجام این کار. گذشته از محدودیت های قانون اساسی, Antifa است نه یک گروه نیست بلکه یک جنبش سیاسی غیر متمرکز ساخته تا بسیاری از مستقل گروه ها و افراد است.

تبلیغات:

بر توصیف Antifa به عنوان یک “بسیار آزادانه گروه سازمان یافته” با “نوع منحصر به فرد و یا غیر معمول سیستم های ارتباطی و سازمان است.”

“افرادی هستند که می تواند به عنوان رهبران در هر وضعیت داده شده” او استدلال کرد.

FBI مدیر کریس ورای شهادت به کنگره است که این اداره در نظر Antifa “بیشتر از یک ایدئولوژی از یک سازمان” و اضافه کرد که اف بی آی می کند بررسی ایدئولوژی.

و FBI پیدا کرده است شواهد کمی از Antifa مشارکت با توجه به اسناد و مدارک صادر شده توسط دفتر وزارت امنیت داخلی و ملی Counterrorism مرکز.

تبلیغات:

“بر اساس اطلاعات فعلی ما ارزیابی بزرگترین تهدید کشنده خشونت همچنان به بیرون آمدن از تنها مجرم با لحاظ نژادی یا قومی انگیزه خشونت افراطی ایدئولوژی و [داخلی افراطیون] با شخصی ایدئولوژی” یک هوش بولتن به دست آمده توسط ABC News گفت.

“ما عدم گزارش دقیق نشان می دهد سطح سازمان و برنامه ریزی توسط برخی از خشونت اپورتونيست و ارزیابی است که بسیاری از خشونت به تاریخ شده است آزادانه سازمان یافته در یک سطح دیده می شود با قبلی گسترده شیوع خشونت های قانونی تظاهرات” هوش اطلاع به دست آمده توسط آسوشیتدپرس گفت.

FBI وضعیت گزارش های به دست آمده توسط ملت گفته است: “هیچ اطلاعاتی نشان می دهد Antifa مشارکت/حضور” حداقل اطراف تظاهرات در واشنگتن است. اما هشدار داد که یک گروه نئونازی به حال “نامیده می شود برای راست تحریک به حمله به ماموران فدرال” و “استفاده از سلاح های خودکار در برابر معترضان.”

“به طور معمول زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد Antifa که وجود ندارد به عنوان یک گروه در راه رئیس جمهور تصور آن را دشوار است به شریک کسی با گروهی که وجود ندارد به عنوان یک سازمان” آلمان گفت: روزانه وحش. “آنها تصور چیزی که واقعی نیست. آن را سخت برای یک عامل تمرکز بر حقایق به لیست آن است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>