با وجود ادعای جمهوری خواهان اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اطلاعات دقیق در COVID-19 بیش از CDC

جمهوری خواهان هستند احتمال بیشتری برای اعتماد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در کروناویروس جدید, هر چند او به طور گسترده ای مورد اعتماد در میان دموکرات ها و مستقل بر اساس یک نظرسنجی جدید.

اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها اعتماد متخصصان پزشکی (88%) و CDC (82%) برای اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس اما تا حد زیادی بی اعتمادی مغلوب ساختن پیشی جستن (44%) با توجه به جدید رادیو فردا/نظرسنجی YouGov. یکی دیگر از 73 درصد گفت: آنها اعتماد خود را از خانواده و دوستان و 66 درصد گفت: آنها اعتماد خود را به دولت فرماندار.

تبلیغات:

اما تعداد بسیار متفاوت زمانی که منزوی جمهوری خواه پاسخ دهندگان. این نظرسنجی نشان می دهد که 90 درصد از جمهوری خواهان اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 84% که اعتماد CDC. فقط 13 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها اعتماد از رسانه ملی اطلاعات در مورد کوروناویروس.

در میان دموکرات ها 14 درصد گفت: آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که 72 درصد گفت: آنها اعتماد از رسانه ملی. بیش از 90 درصد از دموکرات ها گفت: آنها اعتماد CDC و پزشکی حرفه ای.

این روند مهم است چرا که تهمت ادعا در مورد همه گیر شده اند اغلب در تقابل با متخصصان پزشکی. زودتر NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی دریافته است که جمهوری خواهان بودند تا حد زیادی نگران ویروس و نه برنامه ای برای تغییر شیوه زندگی خود را به محافظت از خود.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها گسترش اطلاعات غلط به عنوان او به دنبال تطهیر این ویروس به صورت هفته در حالی که این گسترش در سراسر جهان است.

“ما آن را به خوبی تحت کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Jan. 30 به عنوان ویروس در زمان برگزاری در آمریکا “ما بسیار مشکل کوچک در این کشور در این لحظه است.”

در ماه فوریه رئیس جمهور ادعا کرد که آن را “به نظر می رسد مانند آوریل” ویروس خواهد رفت.

تبلیغات:

“در تئوری هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود” او استدلال کرد.

بعد که ماه تهمت اطمینان داد که “این شماره می رویم به تدریج بهتر است به عنوان ما به همراه.”

اواخر ماه فوریه او توجه خود را تبدیل به متهم دموکرات از هل دادن “جعل” با ترجمه تهدید مطرح شده توسط ویروس و دروغ سرزنش سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای خود دولت تاخیر در تست.

تبلیغات:

حتی به عنوان کشور تلاش به سطح شیب دار بالا, تست تهمت دروغ اصرار داشت که تعداد موارد بود “بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست.” او همچنین اصرار داشت که یک واکسن در دسترس خواهد بود “بسیار سریع” حتی اگر به گفته کارشناسان یکی می آیند و در 12 تا 18 ماه.

تعداد موارد تایید شده شروع به شدت روند رو به بالا در ماه مارس تهمت اصرار داشت که این ویروس بود بدتر از آنفولانزا, حتی اگر آن را بسیار مرگبارتر و بیشتر مسری است. او ادعا کرد که او “نگران نیست در همه” تنها دو هفته پیش.

بیش از این کشش تهمت بارها و بارها دروغ در مورد در دسترس بودن تست botched خود را اعلام اروپایی ممنوعیت سفر و به دروغ ادعا کرد که او را از دست زدن به این بحران به حال تصویب امتیاز نزدیک به 80 درصد است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت خود را تغییر لحن و اذعان کرد که وضعیت “بد” در اواسط ماه مارس اما در روزهای اخیر رئیس جمهور شروع به استدلال می کنند که محدودیت های اعمال شده سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس شد و بدتر از مرگ و میر از این بیماری است.

در طول یک خبر در جلسه روز سه شنبه تهمت مجموعه عید پاک مهلت ارسال آثار به سهولت و محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش کردم اما مقاومت مواجه از Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“که واقعا بسیار انعطاف پذیر” Fauci به خبرنگاران گفت:. “شما نیاز به ارزیابی امکان سنجی از آنچه شما در حال تلاش برای انجام.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت در اوایل کنفرانس خبری که Fauci “نیست و موافق نیست” با طرح خود برای لغو محدودیت در تلاش برای افزایش, اقتصاد, اما واشنگتن پست گزارش داد که Fauci حال تاکید کرد به مقامات که محدودیت باید شدید تر — و نه کمتر.

“این امر می تواند یک اشتباه بزرگ به پیشنهاد هر گونه تغییر البته وقتی که می آید به مهار,” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت: پست. “من فقط صحبت های دکتر Fauci. او معتقد است که اگر هر چیزی ما باید تهاجمی تر و بیشتر انجام دهید . . . شما نمی توانید از عملکرد اقتصاد اگر شما از بیمارستان های سرشار. مردم نمی خواهید برای رفتن به محل کار مانند آن است.”

روزنامه نگاران نگران است که جمهوری سرسپردگی به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مرگبار همه گیر می تواند منجر به عواقب خطرناک.

“آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از CDC و یا خود فرمانداران” MSNBC میزبان شادی رید ایم. “آنها در حال گرفتن نشانه خود را در چگونه برای محافظت از سلامت خود و خانواده شان را از او و نه از کارشناسان و یا حتی خود برنداشته است. این کیش شخصیت است که به معنای واقعی کلمه به خطر انداختن مردم است.”

تبلیغات:

“حزب جمهوری خواه تبدیل شده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه” مقاله نویس نیویورک تایمز Wajahat Ali اضافه شده است. “مردم را آزار با بی کفایتی و بی مبالاتی. محافظه کاران که می دانید بهتر صحبت کردن. صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>