از بین بردن یک پلیس حوزه یک پاسخ مناسب به دلیل قتل


A silhouetted protester stands in front of bright flames while another person films them and a fallen metal crowd barrier reflects the light.

تجمع اعتراضی در مقابل 3 حوزه پلیس ساختمان در حالی که آن را می سوزاند در 28 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر, آیا شما تا به حال خیال پردازی آنچه که ما می خواهم زمانی که مردم می رفتن خارج و دوباره جمع آوری با هم ؟ آیا شما در رویای یک بهتر “پس از همه گیر” امریکا ؟ یکی با بیشتر آغوش, بیشتر, متقابل, مراقبت و نگرانی برای ما همکار انسان با داشتن همه رفته (در متفاوت و نابرابر راه اما هنوز هم نیاز به اشتراک گذاشته شده) دلخراش مشترک را تجربه کنند ؟

مردم در حال بیرون رفتن دوباره در سراسر ایالات متحده است. اما آن را به جشن یک واکسن یا بدهی جشن. اول ملی اتصال رویداد بیرون آمدن از مستند است اعتراض جمعی علیه خشونت پلیس پس از مجازات جورج فلوید و دولت تلاش در سرکوب آن است. Coronavirus—که به طور نامتناسبی است که کشتن سیاه آمریکایی ها—راند ما در داخل. پلیس—که همچنین به طور نامتناسبی است که کشتن سیاه آمریکایی ها—رسم ما عقب است. تقریبا یک شبه خیابان ها از بین رفته اند تا حد زیادی خالی—هر چند رای از افغانستان باقی مانده عمدتا بدون تغییر—به پر از هزاران نفر از نقاب مردم اغلب در حال گاز کشته و یا مورد ضرب و شتم. شرایط قبل و بعد از این مستند بخشی از یک زنجیره در امریکا—بدبختی ملت شده توسط پلیس.

برای حدود یک دهه من شده است به گزارش خشونت پلیس در ایالات متحده—و یا به جای من شده است گزارش در مورد خشونت پلیس به دلیل آنچه که من شاهد است که پلیس همیشه خشونت آمیز. منظور پلیس محافظت و حفظ یک نظم است که در آن منابع مورد باقی می ماند در دست چند. اینکه آیا یا نه آنها در واقع به قتل و یا ضرب و شتم کسی پلیس همیشه تهدید استفاده از این خشونت مرگبار (عمدتا در فقیر به طور نامتناسبی در سیاه و سفید و دیگر nonwhite مردم) و این که یک شکل از خشونت خود را. و به من گزارش در مورد خشونت پلیس را تشویق به قیام علیه آن و پس از آن اقدام به سرکوب آن قیام یک خط مشترک از بازجویی می آید تا بیشتر از مردم سفید:

چرا آنها رایت کردن که Kwik سفر ایستگاه گاز/CVS/هدف ؟ کسانی که کسب و کار کمک کند و آن را شغل خود را به جامعه! آنها نمی دانند که آنها در حال صدمه زدن به خود و جوامع است ؟ چرا آنها از بین بردن جوامع خود را?

اجازه دهید را کنار بگذارید برای یک لحظه است که چنین سوالاتی elide چقدر شرکت ها در واقع “کمک” جوامع کم درآمد که در آن آنها را کسب و کار, ساخت و فروش کالاهای لازم به ساکنان این نزدیکی هست در حالی که پرداخت دستمزد فقر به کارگران خود را که زندگی پایدار غیر ممکن است. در هسته خود این سوال فرض تخریب اموال است و نگران کننده تر از نابودی زندگی—در غیر این صورت یک فرد نمی خواهد تعجب می کنم که چرا تخریب زندگی توسط پلیس در سال های اخیر باعث تخریب اموال. در جوامع که در آن کسب و کار در حال محافظت شده و مردم در حال آسیب رساندن ملک تجاری بر وارونه مقادیر معمول منظور از همه چیز. به عنوان NPR کد سوئیچ میزبان ژن Demby در توئیتر نوشت: “اسپایک لی گفت که زمانی که انجام کار درست و آمد بسیاری از منتقدان فکر آن را غیر مسئولانه برای نشان دادن Louie پرتاب یک سطل زباله می تواند از طریق پنجره Sal پیتزا فروشی سال قبل از میلاد آن را تشویق شورش…اما آنها تا به حال به مراتب کمتر برای گفتن در مورد پلیس خفگی رادیو Raheem به مرگ است.”

اما اگر چیزی وجود دارد معلوم نیست در مورد اینکه چرا معترضان خواهد شورشی در برابر کسب و کار برای پاسخ به این پلیس قتل مایکل براون و یا آمریکا باید وجود داشته باشد هیچ سردرگمی در مورد منطق از بین بردن یک ایستگاه پلیس در پاسخ به این پلیس قتل جورج فلوید. شما می توانید با آن موافق یا مخالف با عمل است. اما شما نمی توانید انکار است که وجود یک منطق در هدف قرار دادن یک ایستگاه پلیس بعد از پلیس باید بدون محاکمه اعدام یک مرد در روز روشن ، آن را تلاش برای ایجاد یک نظم متفاوت در جامعه است.

قدیمی حاکم مفروضات در مورد پلیس به نظر می رسد نه به عنوان لازم و یا اجتناب ناپذیر را به عنوان قبل از. کشتار مردم سیاه و سفید در دست پلیس جدید نیست اما این گفتمان در اطراف آنها به نظر می رسد به تغییر با جورج فلوید “من نمی توانم نفس بکشم” تصویری. من واقعا شگفت زده هنگامی که درک چوین و سه نفر دیگر از مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند تا به سرعت برای قتل وحشتناک با توجه به آن زمان پنج سال برای دانیل Pantaleo به اخراج از NYPD پس از اریک گارنر “من نمی توانم نفس بکشم” تصویری. من کمی شوکه شده که دانشگاه مینه سوتا رئیس جمهور نوشت که مدرسه خواهد مقیاس ارتباط آن با مینیاپولیس اداره پلیس و “دیگر قرارداد با [MPD] اضافی برای اجرای قانون حمایت”; این است و نه “چند سیب بد” رویکرد ما به عادت کرده اند اما اذعان اساسی معرض خطر کل مینیاپولیس اداره پلیس به دانشگاه و جامعه است. و من آشکار گم صبح روز بعد از سوم حوزه سوخته بود که مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت که “‘آجر و ملات است که به عنوان مهم به عنوان زندگی” و این شهرستان در مدارس دولتی فسخ قرارداد خود را با پلیس است.

این چشم انداز جدید در حال توسعه بود و مدتها قبل از پلیس مواجه می شوند جورج فلوید. سیاه زندگی توجه فعالان و محقق سازمان مانند Ruth Wilson گیلمور Keeanga-Yahmahtta تیلور و Mariame کابا سزاوار اعتبار برای بالا بردن آگاهی در مورد carceral دولت است. اشغال وال استریت فعالان سزاوار اعتبار برای کمک به آمریکایی ها برای دیدن که واقعی غارت است که اتفاق می افتد با ثروت و انتقالات نسبت به طبقه حاکم و تحمل پلیس ارعاب و سوء استفاده به آن را انجام دهد. به وضوح چنین کاری است که بیشتر مردم برای به چالش کشیدن محل پلیس به طور جدی تر.

اما همه گیر نیز با توجه به بسیاری از آمریکایی ها یک فرصت برای دیدن است که بخش هایی از وضعیت موجود واقعا محافظت در یک بحران و آنچه پلیس به معنی برای آنها. هنگامی که تفنگ-تکان دادن معترضان ازدحام قانونگذاران خواستار آن است که بهداشت عمومی سفارشات برداشته شود تا مردم را می توان به کار چه چیزی به آنها می دهد فضا برای فریاد کردن اکثریت ؟ Policing. زمانی که اخراج دادگاه بازگشایی و بسیاری از 40 میلیون نفر از کار اخراج این را چگونه انجام می شود ؟ Policing.

پلیس خفه شده است زندگی مدنی در مینیاپولیس و در سراسر کشور همراه است. در سال 2017, فوربس نوشت: در مورد تحقیقاتی که خراب شهرستانها با بزرگترین police بودجه. مینیاپولیس شماره نه صرف $163 میلیون دلار در هر سال حدود 36 درصد از آن صندوق به طور کلی. تنها شیکاگو و اوکلند صرف بزرگتر درصد از کل وجوه پلیس در 40 و 41 درصد بود. (شهر نیویورک صرف پول بیشتر تا کنون در حدود 5 میلیارد دلار اما که تنها می آید به 8 درصد از بودجه آن است.)

وقتی که من خواندن این پنج شنبه شب با خودم فکر کردم: تصور کنید که چه نوع از شهر, مینیاپولیس, می تواند اگر آن را صرف که بسیار از آن دلار مالیات در پلیس. اگر مینیاپولیس سرمایه گذاری کرده بود که پول در خانه برای unhoused? در پزشکی برای بیمار ؟ در مقامات بهداشت عمومی برای کمک به بیماری های عفونی? در مواد غذایی برای گرسنه است ؟ اگر مینیاپولیس قرار داده و آن پلیس بودجه نسبت به خیلی از منابع است که می تواند پلیس را به عنوان در حال حاضر تمرین غیر ضروری ؟ اگر چه هر شهرستان انجام همان?

آنچه که ما در حال دیدن در خیابان مینیاپولیس و ممفیس و نیویورک و لس آنجلس است و در نتیجه نه فقط از یک دهه از اشغال وال استریت, سیاه زندگی ماده و ضد فاشیستی سازماندهی amped با این بیماری همه گیر. ما همچنین شاهد یک شورش در برابر بسیاری از بی عدالتی در معرض این بیماری همه گیر. سلامت, فضا, درآمد, نژاد, و توانایی برای دور ماندن از فرد به فرد وظایف شغلی تولید عظیم نابرابری در تاثیر coronavirus. وال استریت ساخته شده است بنابراین تمام آن سر به فلک کشیده است در حالی که مستاجرها—جلوگیری از کار شده اند تا حد زیادی از سمت چپ به خشک. همان نیروهای امروز باعث همه گیر سوخت نابرابری در کار بود و زمانی که اشغال وال استريت اول اشغال Zuccotti پارک در سال 2011 و در بسیاری از رشته از تظاهرات آمریکا از دهه گذشته در حال حاضر مشغول به کار با هم.

به عنوان هر نظامی و فنون جنگی و یا عدالت اجتماعی سازمان می تواند شما را به اقدام مستقیم می شود کالا. تخریب یک پلیس حوزه نه تنها از نظر تاکتیکی پاسخ مناسب به بحران های نگهبانی از آن است که یک اصل آمریکا واکنش قابل پیش بینی یکی. قیام ما دیده ایم در این هفته صحبت به پلیس آمریکا از زبان خود و از جمله استفاده از وسایل آتش بازی را به علامت نبرد پیروزی. ملک تخریب برای تغییر اجتماعی است که آمریکا به عنوان حزب چای بوستون و شورشهای استون وال. و قبل از او unconvincingly واجد شرایط یک بیانیه تا خشونت توییتر قرار داده و آن را در پشت یک هشدار روی صفحه نمایش رئيس جمهور گفت: او را سفارش آتشباری برای محافظت از اموال—که به عنوان آمریکایی به عنوان حرکت بمب گذاری و پای سیب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>