Devin Nunes دوباره سوال اجتماعی فاصله اقدامات با وجود هشدارهای مکرر از کارشناسان

تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا استدلال جمعه که آن را “راه overkill” برای کالیفرنیا به نگه داشتن مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی به منظور مبارزه با گسترش جدید کروناویروس.

Nunes, که قبلا به خواست آمریکایی ها برای رفتن به رستوران های محلی و بارها در میان همه گیر استدلال کرد که مدارس باید بازگشایی در هفته نه ماه طول یک ظاهر در فاکس نیوز.

تبلیغات:

“مدارس شد فقط لغو شد اینجا در کالیفرنیا است که در راه overkill,” Nunes گفت. “منظورم این است که ممکن است بچه ها می توانست رفت و برگشت به مدرسه در دو هفته و چهار هفته است. اما آنها فقط لغو بقیه مدارس.”

Nunes’ نظرات پس از دولت مدرسه رئیس گفت بعید بود که مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی قبل از پایان سال به دلیل نگرانی های ایمنی.

سخنان خود همچنین پس از کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد که بین 1.5 میلیون نفر به بیش از 2 میلیون نفر می میرند بدون پایدار اجتماعی فاصله تلاش مانند تعطیلی مدارس. حتی با جاری کاهش, تلاش های, مدل, پروژه coronavirus را بکشند بين 100000 240,000 مردم است. این مدل نشان می دهد کاهش تلاش خواهد فشار مسیر ویروس به ماه ژوئن نشان می دهد این امر می تواند بسیار زودرس به بازگشایی مدارس قبل از آن زمان است.

تبلیغات:

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید وظیفه نیروی ستایش کالیفرنیا روز سه شنبه به عنوان مثال از اینکه چگونه موثر اجتماعی فاصله می تواند کمک به “صاف منحنی” ویروس’ مسیر.

برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که اجتماعی فاصله دستورالعمل نیاز به در محل باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته و توزیع شده که می تواند بین 12 تا 18 ماه. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پیشنهاد کرد که تست و تماس با ردیابی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از موج دوم ویروس در پاییز هنگامی که مدارس در دولت احتمالا بازگشایی شده است.

Nunes روباه گفت که او “خوش” در مورد به طور بالقوه با استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان ویروس. آریزونا مرد درگذشت و پس از خوردن یک تانک ماهی های تمیز کننده که شامل کلروکين فسفات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به کرات از یک اثبات نشده دارو برای درمان جدید کروناویروس به رغم هشدارهای Fauci. کشورهای دیگر هشدار داده اند در برابر استفاده از آن برای COVID-19.

تبلیغات:

“نگاه کنید که چگونه سریع ما قادر به دریافت این تایید شده — این جدید مالاریا از مواد مخدر است که شما شده اند صحبت کردن در مورد هر شب” Nunes گفت. “در بسیاری از خوش بینی در اینجا است که ما در برخی از این داروها که در حال آمدن است آنلاین نیست.”

با وجود تهمت و برخی از فرمانداران ابراز امیدواری که این دارو به کار خواهد کرد وجود داشته است “تنها چند کوچک حدیثی مطالعات نشان امکان بهره مندی از مواد مخدر” واشنگتن پست گزارش شده است. “کارشناسان بهداشت هشدار دادن به مواد مخدر’ عوارض شناخته شده می تواند تبدیل به امری عادی با استفاده از. به طور خاص آنها می گویند بیماران مبتلا به موجود مشکلات قلبی و یا مصرف داروهای خاص مانند داروهای ضد افسردگی است که بر ریتم قلب در خطر مهلک قسمت. کارشناسان توصیه می کنند غربالگری قبل از داروهای تجویز شده برای جلوگیری از مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط.”

تبلیغات:

“نگرانی از این است که واقعا اگر ما در حال صحبت کردن میلیون ها نفر از بیماران پس از این موضوع ناشی از مواد مخدر مرگ ناگهانی قلبی کاملا رفتن به عقب سر زشت خود را به” مایکل آکرمن استاد در مایو کلینیک دانشکده پزشکی و علوم هشدار داد.

Nunes روز سه شنبه همچنین از مردم خواست تا به “به دنبال جلوگیری از مرگ شمارنده و اجازه دهید بحث در مورد چگونه ما می تواند به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

“هنگامی که شما مردم ماندن در خانه و نه در نظر گرفتن مراقبت از خود, شما را تا پایان با یک جهنم از بسیاری بیشتر مردم در حال مرگ توسط علل دیگر پس از آن شما خواهد شد خرید coronavirus” او ادعا کرد.

تبلیغات:

اما بسیاری از رهبران کسب و کار باید گفت این سخنان نادیده واقعیت چه اتفاقی می افتد اگر محدودیت برداشته شد.

“این بسیار دشوار است برای گفتن به مردم, ‘هی نگه داشتن رفتن به رستوران. به خرید خانه های جدید است. نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ای. ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه های, به دلیل وجود دارد شاید یک سیاستمدار که فکر می کند [تولید ناخالص داخلی] رشد تولید ناخالص داخلی است که واقعا چه تعداد,'” شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت گفت: در هفته گذشته.

هر چند این محدودیت را ایجاد اغتشاش و مرج در بازار سهام و منجر به میلیون ها نفر از ضرر و زیان کار محققان در دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه اقتصاد یافت که محدودیت در نهایت کمک به اقتصاد آن صدمه دیده است نیست.

تبلیغات:

محققان تخمین زده می شود زندگی را نجات داد محدودیت به ارزش $8 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده.

“$8 تریلیون دلار است که بیش از یک سوم از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده و بزرگتر از کل سالانه بودجه فدرال” آنها نوشت. “آیا در زمان به طور منظم و یا در طول یک بیماری همه گیر آن را دشوار است به فکر می کنم از هر گونه مداخله با چنین بزرگ مزایای بالقوه برای شهروندان آمریکایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>