Devin Nunes نمی تواند شکایت توییتر بیش جعلی گاو چرخش او برای اینکه یک کشاورز لبنی: قاضی

تشکر. Devin Nunes (R-CA) خود را از دست داده در تلاش برای خراب کردن یک جعلی گاو حساب کاربری در توییتر, Fresno Bee گزارش شده است.

قاضی جان مارشال گفت که توییتر شد “مصون از افترا ادعای” Nunes از @DevinCow چون قانون فدرال می گوید رسانه های اجتماعی شرکت نمی مسئول نوشته های خود را در سیستم عامل. این کنگره در تلاش بود برای دریافت میلیون ها دلار از توییتر با طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات:

Nunes “به دنبال به دادگاه درمان توییتر به عنوان ناشر و یا سخنران از مطالب ارائه شده توسط دیگران بر اساس آن اجازه می دهد یا نه اجازه می دهد محتوای خاص به خود به اینترنت پلت فرم” مارشال نوشت. “دادگاه حاضر به انجام این کار است.”

Nunes تا به حال اقدام به شکایت جعلی گاو در توییتر است که به صرف ماه چرخش او در مورد اینکه یک کشاورز لبنی. بزرگترین مشکل Nunes او بود که او طرح دعوی در دادگاه افزایش یافته است بنابراین توجه زیادی به جعلی گاو حساب است که آن را در حال حاضر پیروان بیشتری از کنگره می کند. در حال حاضر آن را یکی دیگر از حقوقی پیروزی خود را تحت cowbell.

Nunes است که هنوز هم تحت پیگرد Fresno Bee برای $150 میلیون بیش از یک داستان در مورد یک کارخانه شراب سازی Nunes متعلق به سهام در.

تبلیغات:

این به این معنا نیست که طرح دعوی در دادگاه در برابر @DevinCow است را رد کرد. هنوز هم وجود دارد یک مورد در برابر گاو و همچنین @NunesAlt و جمهوری خواه عمل لیز Mair.

طرح دعوی در دادگاه است فقط حذف توییتر. اما Nunes’ وکیل هفته گذشته گفت که آنها در یک “بن بست” در شناسایی دو از حساب های توییتر.

خواندن گزارش کامل از Fresno Bee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>