Devin Nunes جدید hustle: پیشرو جمهوری خواهان در یک پست-استیضاح “اعتصاب”

کمتر از یک هفته پس از رئیس جمهور تهمت ستایش تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا به عنوان “سخت ترین کارگر” رتبه بندی عضو در خانه هوش کمیته حاضر به نشان می دهد تا برای روز اول خود را پشت در محل کار پس از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

نه همه اعضای جمهوری خواه مجلس هوش کمیته غایب بودند برای چهارشنبه صبح جلسه در توسعه هوش مصنوعی برای اهداف امنیت ملی است. کار اعتصاب آمد به عنوان کمیته برگزار شد اولین جلسه عمومی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح پرس و جو.

تبلیغات:

“تا زمانی که کمیته اولویت نظارت فعالیت های مرتبط با فوری و حیاتی نگرانی دموکرات نمی تواند حمایت از حواس او را پرت از ما هسته مسئولیت” اقلیت جمهوریخواه تهدید در یک نامه. ظاهرا متقاعد شده است که “در حال ظهور فن آوری و امنیت ملی” هستند “حواس او را پرت” به جای “فوری و حیاتی نگرانی” جمهوری خواهان و خواستار آن است که کمیته اطلاعات — معتبر کاپیتول هیل انتساب و یک گروه که اعضای آن را دریافت ویژه امنیتی ترخیص کالا از گمرک — اولویت بندی “دولت عمیق” تئوری های توطئه پیش از سال 2020 انتخابات.

با استناد به نگرانی در مورد FBI سوء استفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) جمهوری خواهان شکایت کرده است که کمیته صندلی Adam Schiff, D-کالیفرنیا تا به حال نه به ترتیب اولویت بررسی به ریشه های روسیه بررسی است. جمهوری خواهان شد fussing بیش از FISA حکم پس از 9/11 اما در حال حاضر نقطه به بازرس کل وزارت دادگستری گزارش که از سوی دفتر حکم برنامه های کاربردی در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه موجود “قابل توجه خطاها و حذفیات.”

“IG بررسی را شناسایی مسائل و اشتباهات در FISA روند از جمله پتانسیل سوء” شیف اذعان کرد که این گزارش منتشر شد در ماه دسامبر. البته ریشه های روسیه تحقیقات نیز در حال بررسی توسط دادستان کل ویلیام Barr دست برداشت دادستان جان دورهام. هنوز Nunes نگه داشته است مشغول تلاش برای بی اعتبار کردن این تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین ظاهر می شود در شبکه فاکس کسب و کار با Lou Dobbs در روز سه شنبه به نگرانی رابرت مولر بررسی به عنوان یک “انسداد عدالت دام.” در حال حاضر به اعتراض شیف قرار نظارت شکست خورده از آخرین انتخابات ریاست جمهوری جمهوری خواهان برنامه ای برای چشم پوشی از وظیفه خود برای برگزاری جلسات به پتانسیل تخلفات در انتخابات آینده.

تبلیغات:

اتفاقا Nunes’ ramped تا antics آمده پس از به هوش کمیته نهایی گزارش در مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از کمک های ایالات متحده به اوکراین در تلاش برای نیروی رسمی بررسی می شود رقیب سیاسی. این گزارش شامل سوابق تلفن که نشان داد Nunes, به عنوان یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم پس از سال 2016 انتخابات شده بود در تماس با لو Parnas که تحت تعقیب تاجر فلوریدا است که با کمک رودی جولیانی در خاک-حفاری تلاش در اوکراین است. شیف سرب استیضاح مدیر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سنا دادگاه گفت: پنل ادامه خواهد داد اوکراین کاوشگر پس از استیضاح. Nunes شیرین به نظر می رسد تلاش برای در پیش گرفتن چنین پرس و جو.

“ما امیدواریم که این کمیته می تواند حرکت گذشته تحقیقات سیاسی و تبلیغاتی مانع و رسیدن به این مهم کار ما به طور سنتی انجام شده در دو حزبی اساس” Nunes و خود را جمهوری خواه و همکاران به این نتیجه رسیدند در نامه خود علنا اعلام کرد قصد دارد به “تحریم” موقعیت خود را از نظارت. آن را “در مورد” توافق اعضای نوشت که شیف اولویت “تبلیغات رویدادها به جای بیشتر کار تولیدی رخ می دهد که در کمیته طبقه بندی فضاهای.”

بنابراین برای همه قبلی خود شکایت در مورد “راز جلسات” جمهوری خواهان در حال حاضر ادعا می خواهید راز جلسات. شکایت در مورد استیضاح و رسوبات انجام شده در “اتاق در زیرزمین” و اصرار دارد که حساس Compartmented اطلاعات مرکز (SCIF) بود “مرموز و فاقد شفافیت” جمهوری خواهان infamously با عجله به SCIF جلسه استیضاح پرس و جو خود را با تلفن های همراه و جعبه پیتزا. ناگهان آنها فوق العاده جرم “تبلیغ حوادث است.”

تبلیغات:

این همه تولید خشم در مورد به اصطلاح عمیق دولت به جای مناسب نظارت از نظارت دولتی است که شایع اجرا تحت هر دو طرف به طور کامل در همراهی با آمریکا تاریخ اخیر. تحت Nunes’ رهبری ایران با اعضای اینتل کمیته مشغول به کار خستگی ناپذیر برای تضعیف هر حس bipartisanship تا حد زیادی مانع و بی اعتبار پروب به تهمت کمپین ظاهری وابستگی به دولت های خارجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی