سامانه رویدادهای گسسته است که بلند پروازانه ترین نوع بد تلویزیون


A woman stands next to a wall that provides a reflection of her.

Sonoya Mizuno در Devs.

FX

هر طبقه بندی از تلویزیون نیاز کل پادشاهی فقط برای بد تلویزیون. انگار بد تلویزیون که سردستی ساخته شده مانند یک گوسفند با سه سم و یک سیلی در منقار. انگار بد تلویزیون که عمدا بد schlocky و شعله ور بود و یک گوسفند را با قرمز رنگ پشم گوسفند وجانوران دیگر. و پس از آن وجود دارد بد تلویزیون که تلاش زیادی که کردم ایده ها و سبک اما غرق تحت وزن خود را بزرگتر از اندازه جاه طلبی—یک گوسفند با 50 پوند وزن را به آن گره خورده forelegs و کاهش یافته و در یک رودخانه. الکس گارلند را Devsیک فکر فلسفی, اعتبار, sci-fi, cock-up پخش در FX در Hulu (پس پخش در Hulu با FX نام تجاری) متعلق به این گونه به جز در سامانه رویدادهای گسسته, نسخه های متعدد از همان گوسفند ساکن واقعیت های متعدد. غرق آن را مانند یک سنگ در هر یک.

حلقه گل قرار دادن که نوشته و کارگردانی هر قسمت از سامانه رویدادهای گسستهقبلا نوشته و کارگردانی نابودییک ارتباط صوتی است که شما می توانید در Devs’ باز کردن لحظات. هر قسمت شروع می شود با یک وهم آور هواپیماهای بدون سرنشین gonging بیش در غیر این صورت سکوت تصاویر از بازیگران معنی خیره در همه چیز. مردم portentously خیره—یا در یک نمونه در سکوت حول یک صفحه در یک دیوار است و “اوه نه” یکنوع بازی شبیه لوتو کارت, بنابراین من نمی خواهد وانمود کند که Devs و من در پای راست. و پس از humorlessness و seriosity مانند intoning Yeats سطح seriosity—نیز در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو ما هرگز آن را هر چند در طی آن هشت قسمت من به این باور رسیده است که در حالی که مطلقا هیچ یک از آن را برای من کار می کرد بسیاری از آنچه Devs انجام شد آن انجام بر روی هدف است.

نشان می دهد ساخته شده است با مراقبت زیادی sci-fi, تقریر و نقدی—ابر رایانه ها در مرکز به نظر می رسد مانند یک هنر دکو لوستر!—که خود را عمدا کیمیایی, claustrophobic پرنیان; آن داد و بیداد کن اما swanning زیبایی آن به طور چشمگیری deflating ساختار; و آن موجود-به-نام-نقطه-صافی اجرای همه باید عمدی تنظیم به عنوان آنها به مرکزی نشان می دهد ایده های در مورد طبیعت محدود و بی نهایت. اما همه این کنترل فشار زندگی از همه چیز. نشان می دهد آنچه در آن می خواهد اما آنچه در آن می خواهد من را در ذهن بزرگ whiffs فوری پس ازSopranos دوران سنگین پرمدعا با مشخصات بالا ورزش در تلاش برای شما را به گوگل دوبروی–Bohm تئوری.

سامانه رویدادهای گسسته نگرانی های خود را با یک زن جوان به نام لیلی چان (Sonoya Mizuno) که با این نسخهها کار برای Amaya یک محاسبات کوانتومی غول پیکر که پیشی گرفته Facebook و توییتر و گوگل در دره سیلیکون برتری. لیلی پایین کلید و هم مرد است و نوع شخصیت آنها شخصیت های دیگر دائما گفته است منحصر به فرد و استثنایی یک زن که آیا همه چیز متفاوت است هر چند که اغلب با تمایل به استفاده از ویندوز به جای درهای جلو. لیلی زندگی با دوست پسر او سرگئی (کارل Glusman) یک مهندس روس که او نیز با این نسخهها کار در Amaya. هر روز صبح آنها قدم بر مرد بی خانمان زندگی می کند که خود را در سان فرانسیسکو آستان به شرکت اتوبوس به دره.

این تنظیمات ممکن است نشان می دهد که سامانه رویدادهای گسسته علاقه مند است در امروزی شرکت های فن آوری و انسان شناسی خود را در محیط اجتماعی. آن را نمی. آن اوجی بینش بر این موضوع است که با تکنولوژی مدیران باید بیش از حد قدرت—”شما می دانید مشکل با افرادی که خود را با تکنولوژی شرکت ؟ آنها قدرت بیش از حد. تبدیل شدن آنها به مسیحا”—که در آن سهام دو بار درمان آن را مانند وحی هر بار به جای یک سان فرانسیسکو فورچون کوکی. خواهد بود-مسیح از Amaya آن است shaggy-رهبری beardo از مدیر عامل شرکت جنگل (Nick Offerman) یک مرد رانده شده توسط یک تراژدی شخصی اعلام شده توسط واقعی megastatue دخترش که برج بیش از دانشگاه و به نام او. (مجسمه است که بیشتر شواهد نشان می دهد به طور کلی سردی در واقعی شرکت های فن آوری: در این سن جلا طراحی صنعتی هیچ کدام از آنها هرگز بوته 10-داستان باغ گنوم با موم موزه انرژی در حیاط جلویی.)

این تنظیمات ممکن است نشان می دهد که سامانه رویدادهای گسسته علاقه مند است در امروزی شرکت های فن آوری و انسان شناسی خود را در محیط اجتماعی. آن را نه.

ظاهر Amaya است که خود را به استاندارد جهانی-فتح تکنولوژی لباس اما آن صدها نفر از کارکنان مبهم هدف واقعی آن است که شناخته شده تنها به تعداد انگشت شماری از افراد درگیر با این شرکت محرمانه Devs تیم. در اوایل سرگئی دعوت به پیوستن به سامانه رویدادهای گسسته پس از ارائه به جنگل و دست راست او زن کتی (Alison Pill) که در آن او قادر است به دقت پیش بینی رفتار آینده ساده از یک ارگانیسم است. (جنگل chomps در اسفناج خام در طول ارائه یک techlord با تکبر راه رفتن برای غذا خوردن مانند یک گاو است که در مورد به عنوان خنده دار به عنوان سامانه رویدادهای گسسته می شود) بعد از 30 ثانیه اگر چه این مدل از هم جدا می افتد: وجود بیش از حد داده پیچیدگی بیش از حد و اعداد “رفتن دیوانه است.” یا شاید سرگئی theorizes “این یک کوانتومی-نوع مشکل است.” جایی در multiverse است که یک موجود زنده است که رفتار دقیقا به عنوان آنها را پیش بینی کرد—آن را نه فقط این جهان است. “نه یک فن از فرضیه چندجهانی نظریه” فارست پاسخ. خود را Reddit حس سوزن سوزن شدن هنوز ؟

باید آن را. سامانه رویدادهای گسسته‘ بهترین کیفیت است که آن را الهام بخش یک جامعه پر رونق از مردم geeking کردن در مورد آن در اینترنت—افرادی که به احتمال زیاد کار به عنوان یک ونتیلاتور برای نشان دادن خود را و آن را به نظر می رسد زنده تر از آن است. (در این و بسیاری از چیزهای دیگر آن است که بسیاری از همپوشانی با HBO را Westworldدیگر sci-fi را نشان می دهد در مورد انسان ظرفیت محدود به تغییر دهید, اما یکی که حداقل واقعی به اندازه کافی به اعتراف تکنوکرات به دنبال قدرت مطلق ممکن است انگیزه منافع خود و نه “تروما است.”) سری نگرانی های خود را با انواع و اقسام ایده های علمی و فلسفی است که سرگرم کننده برای فکر کردن و نظریه پردازی در مورد, در حالی که خود هیچ سرگرم کننده در همه. بر خلاف حلقه گل دیگر قبلی کارگردان تلاش zingily رسم و spacily شیک اکتشاف هوش مصنوعی و روبات Ex Machina, Devs هیچ جرقه. آن را تا هیچ لحظه ای در هر نقطه به عنوان خزنده عجیب و غریب, خنده دار, یا تهدید به عنوان یک اسکار آیزاک رقص دنباله حتی اگر گارلند را توزیع مجدد اسحاق شریک رقص به عنوان Devs‘ منجر شود. (در یک صحنه که در آن او می شود به اجازه سست او بزرگ است.) آنچه در آن است به جای خوبی است brainteaser یک sci-fi فلسفه mashup: اگر فرضیه چندجهانی واقعی بودند اما همچنین قطعی? اگر چه جهان بود که به طور مداوم انشعاب به واقعیت های مختلف به ما نشان داد که ما تمایل به انجام همان چیزی که در هر یک چرخش به عقب بر خودمان مانند بسیاری از فرورفته پا ؟

مدت کوتاهی پس از ارتقا به سامانه رویدادهای گسسته تیم سرگئی از بین می رود و لیلی از چپ به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است به او عطف برای کمک به او lovelorn دوست پسر سابق جیمی (Jin Ha, قطعا بهترین چیز در مورد نشان می دهد). لیلی نمی دانم به چه سرگئی اما ما انجام دهد. حلقه گل ساخته شده یک انتخاب به مخاطب ساکن یک نوع از همه از دیدن موقعیت—که مانند خیلی در مورد سامانه رویدادهای گسستهاست و ساختاری ظریف اما به طور چشمگیری بی اثر است. آن قرار می دهد ما در همان موقعیت به عنوان یک فن آوری تیم است که طراحی شده تا به یک ابر رایانه ها چنان قدرتمند است که آن را می توانید ببینید گذشته و همه ممکن است در آینده باهوش بیت از انعکاس. اما آن همچنین منجر به چندین توالی که در آن لیلی است فقط ابتلا به آنچه که ما در حال حاضر می دانیم recapitulations که گذشت مثل لحظات تنش اما باید تمام تعلیق از یک “قبلا در …” intro.

بارها و بارها Devs‘ شخصیت های مطلع هستند که مهم نیست چقدر سخت آنها مبارزه با آن, آنها در حال رفتن برای پایان دادن به انجام همان چیزی که آنها می خواهم به انجام و یا در حال حاضر. به جای مبارزه به هر حال آنها قبول آن است. آن را به عنوان اگر Oedipus در پاسخ به نبوت که او را به کشتن پدر و ازدواج با مادر او گفت: “Oof. شما مطمئن هستید ؟ من حدس می زنم من فقط به انجام این کار است.” بدیهی است که این مسائل از تراژدی است که به طول انجامید برای هزاران سال. آن زمان کسی که واقعا تلاش می کند برای شکستن چه شده است مقرر آنها انجام رساندن آن ها که لحظه به معنای قابل توجه آبشار تخت: این کاملا رایگان خواهد چیزی به نظر نمی رسد که سخت شاید کسی باید سعی کردم آن را هر چه زودتر.

اما Devs نوع نشان می دهد که سیستم ایمنی در برخی از راه به نقد. در یک طرف آن یک خلق و خوی; دیگر آن را به یک پازل منطق است. شما احساس می کنید آن را و اگر شما در حفظ و تماشای شما به خودتان پیدا کنید در تلاش برای آن را حل کند حتی اگر این بدان معناست که چیدن در آن است. چرا یک شرکت, استخدام یک شرکت جاسوسی اگر آن را می تواند دیدن گذشته و آینده ؟ چرا دو نفر خصوصی استدلال می کنند در مورد شلیک کسی آنها در حال حاضر می دانستم که آنها تا به حال از کار اخراج شدند ؟ شما می توانید این سوالات را به r/سامانه رویدادهای گسسته و یا شما می تواند پاسخ آنها را برای خودتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>