الماس و ابریشم قفل شد از توییتر برای نشان می دهد که مردم در توسعه ایمنی به کروناویروس

فاکس کشور میزبان Lynnette Hardaway و راشل ریچاردسون بهتر به عنوان شناخته شده الماس و ابریشم شد به طور موقت قفل شده از توییتر در روز جمعه برای تشویق مردم به رفتن به خارج و توسعه ایمنی در برابر coronavirus.

“تنها راه ما می تواند تبدیل به ایمنی محیط زیست; ما باید در محیط زیست است. Quarantining افراد در داخل خانه خود را برای مدت طولانی مردم را بیمار!” جفت توییتی از خود حساب مشترک.

تبلیغات:

یک سخنگوی توییتر گفت Mediaite حساب خود را قفل شده بود بیش از این صدای جیر جیر.

“صدای جیر جیر در نقض ما COVID-19 اطلاعات غلط سیاست” شبکه اجتماعی گفت. “حساب خواهد شد قفل شده است و تا صاحب حساب, حذف صدای جیر جیر.”

صدای جیر جیر از آنجا حذف شده است و این دو در توییتر bizarrely این ادعا که بالای کاخ سفید coronavirus نیروی کار کارشناسان پزشکی دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx ممکن است در تلاش برای “را مردم سیاه خوکچه هندی خود را برای واکسن [sic] آزمایش.”

تبلیغات:

“این ما را به یاد تاسکیگی آزمایش را همه را دوباره و دوباره!” آنها توییتی پس از حساب خود را دوباره بازسازی شد.

این جفت ارز که محتوای مجاز به فاکس نیوز ” Fox ملت خدمات جریان بوده و اغلب دوباره توییتی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایسنا رسانه های خبرنگار الیور دارسی به نام فاکس نیوز برای به کارگیری میزبان که “همچنان به گسترش coronavirus اطلاعات غلط و تئوری های توطئه است.”

تبلیغات:

فاکس نیوز و صاحب روپرت مرداک شد شکایت کرد و در هفته گذشته توسط یک ایالت واشنگتن-بر اساس گروه پس از برخی از شبکه نظر میزبان تکرار تهمت نظرات کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از coronavirus و مقایسه آن را به آنفولانزا.

“روباه کشور که در کنترل روپرت & Lachlan مرداک می پردازد الماس و ابریشم و پول خود را برای نظرات” رسانه خبرنگار یاشار علی توییتی. “که شامل خطرناک و ضد علم عقاید شبیه به این. فقط به خاطر توییتهایی مثل این نیست تا پایان روز خود را نشان می دهد به این معنا نیست Murdochs می تواند جدا از آنها.”

تبلیغات:

اواز یا موسیقی دو نفری است که به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات تنها آخرین فاکس نیوز و Trumpworld ارقام به اجرا گرفتار توییتر اطلاعات غلط قوانین برای ساخت مشکوک ادعا می کند در مورد کوروناویروس.

رادیو فردا میزبان Laura Ingraham, حذف صدای جیر جیر ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان امکان پذیر است و برای درمان بیماری های کروناویروس با وجود شواهد کمی برای حمایت از این ادعا در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی است که رئیس جمهور گوش hyping مواد مخدر تا به حال یک صدای جیر جیر حذف شده توسط شبکه های اجتماعی برای نقل محافظه کار فعال چارلی کرک دروغ این ادعا که “در حداقل سه آزمون های بین المللی داشت 100% موثر در درمان coronavirus.” آن را نیز مورد حمله قرار میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن هدف برای هل دادن به عقب بر رئیس جمهور ادعا می کند.

تبلیغات:

اگر شده است وجود دارد شواهد از این دارو اثر اصلی مطالعه کوچک تبلیغ توسط رئیس جمهور بوده است به سوال نامیده می شود. ناشر که در آن مطالعه به نظر می رسد تا پس از صدور بیانیه ای آشکار است که آن را برآورده نمی “استانداردهای مورد انتظار.”

پزشکان هشدار می دهند که این دارو می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند به خصوص زمانی که مخلوط با آنتی بیوتیک آزیترومایسین به عنوان رئیس جمهور تبلیغ.

“این دارو دارای عوارض جانبی اصلی” دکتر مگان Ranney یک پزشک اورژانس در دانشگاه براون گفت: “Marketplace “از جمله پارانویا توهم و افکار خودکشی سرکوب خود را شمارش خون, بنابراین شما بیشتر مستعد ابتلا به عفونت. آن می تواند باعث شدید آریتمی قلبی است که می تواند حتی باعث مرگ شود. در حال حاضر این عوارض جانبی, اما آنها به اندازه کافی مشترک است که آنها باید گرفته نمی شود فقط willy-nilly. مانند این است که آب. آن است که بی ضرر نیست.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>