دایان Nguyen شد BoJack Horsemanترین شخصیت ناقص و مهم ترین آن است


Diane Nguyen in a scene from BoJack Horseman

دایان Nguyen در یک صحنه از BoJack Horseman فصل 5 قسمت 2, “سگ روز بیش از.”

Netflix

BoJack Horsemanانیمیشن کمدی تاریک که به تازگی پیچیده آن شش فصل در Netflix بکشد, مجموعه نوار بالا برای zaniness به خصوص با آن بازیگران اصلی. وجود دارد BoJack این خودشیفتگی معتاد فیلم ستاره با ذخایر سنگدلانه zingers; شاهزاده خانم کارولین بسیار صالح Hollywoo نیروگاه عامل تجانس; Todd چاوز جدی layabout در یک وضعیت ثابت به سمت بالا سقوط آزاد; و آقای Peanutbutter, BoJack را بی وقفه دوست داشتنی و خون سرد فویل.

و پس از آن وجود دارد دایان Nguyen. استخدام به بنام شخص دیگری نوشتن BoJack این خاطرات نشان می دهد خلبان مقید قضاوت قابل اعتماد دایان می ایستد در تضاد کامل با سیرک در اطراف او. در یک نمایش کامل از ظریف weirdos او عملا یک انبار شخصیت به جز یک ناشیانه اجرا واقعیت: او را آسیایی آمریکایی.

در نگاه اول وجود دارد کمی در مورد دایان. یک نظر اخلاقی برتر, مرطوب پتو و خود توصیف nerd او هرگز به عنوان بسیار سرگرم کننده به اطراف خود کمتر تحت کنترل دوستان است. بلافاصله پس از BoJack شروع به کار با دایان به عنوان کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد او خود می گوید ناشر این کار نه از رد او برای اینکه “پس … کاربردی.” اما زمانی که BoJack ملاقات با خانواده اش از جمله برادران که به طعنه او را با تماس خود “گریه-anne” او متوجه می شود وجود دارد آسیب در زیر او deadpan.

که عملکرد آن را به عنوان معلوم می شود ضروری به دایان هویت است. به عنوان این سری پیشرفت او را کمتر و کمتر ناز نویسنده BoJack به حال چیزی برای زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات کند. او در دبی پایین–مورد-towning او حزب باعث خرابی و اخلاقی او عضو کمیته نیروهای مسلح سنا مکرر باعث اصطکاک در ازدواج خود را. او برای اولین بار عمده رابطه پس از طلاق اشباع شده است با افسردگی است. “من نه مثل شما” BoJack به او می گوید: در فصل 3 “من نمی fetishize من غم و اندوه خود را.” پود.

دایان را ضروری لنگش نیست یک اشتباه است. او داستان را superego و راست انسان در بسیاری از راه های او سایه BoJack. “من همیشه به مردم بگویید شما مانند نیست-دانلود نسخه من,” او می گوید. که او را درک ناخشنودی عمیق خود را بدون برش او را بیشتر شل از او سزاوار بسیار مهم است برای نشان دادن و به دوستی خود را. در سری صحنه نهایی او یکی از کنار او نشسته در پشت بام خود را نامشخص آینده telegraphed توسط خاموش فارغ التحصیل-مانند عوارض نگاه. درس BoJack به یادگیری—بارها و بارها—این است که چگونه به خوبی به کسانی که در اطراف او و به عنوان تنها شخصیت با سازگار سیاسی و اخلاقی دایان بالا انتظارات از او گهگاه سوق دادن او را به رفتار سالم.

هنوز هم وجود دارد این خودنمایی سوال در مورد دایان.

“چه دایان معامله دوباره می گوید:” سارا لین می گوید: در آخرین بندر با BoJack پس از آنها شکسته ام به دایان ، “او مانند یک آسیایی, Daria?”

“او کمی پیچیده تر از آن می گوید:” BoJack.

“اما او اساسا آسیایی, Daria, راست?” می گوید سارا لین.

درست است ؟

دایان را ضعف اتصال به ویتنامی میراث آمریکا شروع می شود به عنوان با صدای بلند punchline. هنگامی که او و BoJack دیدار او یقه آبی بوستون کاریکاتوری از یک خانواده دایان برادر آرتی شکایت در بینی Southie لگدمال که “تمام مشاغل در حال رفتن به مهاجران در این روز است.” زمانی که دایان اشاره می کند که آنها در حال ویتنامی مهاجران شاخه های او بازگشت: “مرحله خاموش! ما در حال آمریکا به عنوان pho!”

آن می تواند با آن کار کرده اند. BoJack‘s متحرک وحش zaniness ایجاد نوعی مدینه فاضله که در آن حیوانات از همه گونه با هم زندگی کنند البته صحبت کردن (غالبا) به زبان انگلیسی و پیاده روی (بیشتر) نشسته. مخاطب است که به ندرت در مواجهه با نشانه های انسان “واقعی بودن” در شش فصل هیچ یک از شخصیت ها به جز دایان و BoJack مشخصه سن و یا تغییر خود را به نظر می رسد. و وجود دارد هیچ چیز غیر واقعی در مورد یک کودک آمریکایی از مهاجران که صحبت نمی کند و پدر و مادر او برای اولین بار به زبان هرگز به پدر و مادر خود را’ تولد کشور و یا تعلق به یک جامعه با مردم از همان پس زمینه های قومی.

در عین حال توصیفاتی متنوع مردم از رنگ در تلویزیون بسیار نادر است به اندازه کافی است که زمانی که آنها به نظر می رسد انتظارات دریافت انباشته بر روی هویت خود را در خدمت به عنوان پایه ای برای بازجویی از روابط خود را به هر گروه آنها به معنای متعلق به. و بیشتر به طرز وحشتناکی نشان می دهد می تواند پر شده حقوق و دستمزد خود را با بازیگران از رنگ و حداقل در ابتدا آن را نداشت.

اگر نیست آن را به صورت عجیب و غریب انتخاب برای ایجاد یک ویتنامی آمریکایی شخصیت با هیچ دلیل واضح و آشکار به ویتنامی آمریکا به خصوص یکی ابراز شده توسط یک زن BoJack ممکن است هرگز در مورد نیاز به حساب با درمان آن از مسابقه. Alison Brie صدای آمد که ناراحت کننده بافت های اضافی و دایان آمد برای نشان دادن یک عیب هسته ای را نشان می دهد—با تلاش سخت به نمایندگی از مسابقه در هر واقع انسان راه اجتناب ناپذیر اتفاق افتاده است: نشان دادن شد به طور پیش فرض سفید است.

در ژانویه 2018 قبل از فصل 5 منتشر شد در Netflix بکشد, خالق, Raphael باب-Waksberg توییتی خود سوء ظن در مورد “color-blind” مصاحبه و گفت: اگر او بودند به شروع دوباره, او نمی خواهد که بازیگران این نمایش تنها با بازیگران. این فصل نمایش بسیار بدیهی است که افزایش تا آن حمایت از بازیگران با بازیگران رنگ: Rami Malek Hong Chau, Stephanie Beatriz, عیسی Rae و Wanda Sykes, در میان دیگران.

هالیوود نه تنها می توانید اضافه کردن badass شاهزاده خانم و کامل قهرمانان است. ما نیاز به مرطوب پتو رنگ بیش از حد.

در آن فصل دایان عدم اتصال به ویتنامی بود سخت به زخم آماده برای چیدن. پس از طلاق از آقای Peanutbutter او می رود به ویتنام برای اولین بار و می نویسد: یک چک لیست که اولین مورد این است که “ارتباط خود را با ریشه های اجدادی.” قسمت هوشمندانه با آن انتظارات و همچنین درد از رفتن به دنبال یک میراث فرهنگی مشترک که نمی تواند یا نمی تواند وجود داشته باشد.

یکی از مورد علاقه من بیت از جدول دو طرفه در نمایش اتفاق می افتد در این قسمت, نوشته شده توسط, لاتین, نویسنده جوانا Calo در مشاوره با ویتنامی بازیگر آمریکایی VyVy Nguyen. روایت راهنمای سفر listicle او را به نوشتن در مورد ویتنام دایان می گوید: “شما می خواهید به واقعا تجربه خود را و دریافت کامل غیر L. A. تجربه است.” او سپس اجرا می شود و با صدا غذا خوردن به یک پشته از nón láویتنام را یاد مخروطی کلاه. که در فاصله بین فصل 1 pho شوخی (laziest از همه ویتنامی به انگلیسی شوخی) و یکی که فقط می تواند قدردانی توسط کسی که صحبت می کند ویتنامی و یا زمان صرف شده در کشور وجود دارد قابل توجه و در نظر گرفته حال پیشرفت است.

دایان احتمالا باید سفید. اما چند فصل در BoJack Horseman نمی تواند خنثیسازی این ناشیانه نوشته شده قومی تعیین و باب Waksberg نمی تواند و یا نمی خواهد جایگزین بری به صدای او. اما راه او تلاش برای مقابله با آن ناقص ساخته شده نشان می دهد بهتر است. بر روی صفحه نمایش آن را به زندگی به ارمغان آورد دایان به انزوای اجتماعی. اما آن را نیز برجسته راه آسیایی آمریکایی ها اغلب انجام این حرکت در جامعه به عنوان سفید و پرسش در مورد چگونه شخصیت از رنگ انتظار می رود به نمایندگی از گروه های خود را. و مهمتر از آن آموزش داده قابل رویت سفید تهیه و تولید درس ضروری: که یک شخصیت را انتخاب کنید به چشم پوشی از هویت خود را, اما سازندگان آن نمی تواند.

وجود دارد و در نهایت چیزی شخصا رهایی بخش در مورد دایان Nguyen. این آزادی برای دیدن یک شخصیت در یک خوب نوشته شده اصلی(ish) تلویزیون آمریکا نشان می دهد که واقعا “نگاه” دقیقا مثل من—یک قضاوت لیبرال ویتنامی آمریکا Daria-نوع نویسنده و احساس تعهد به شناسایی و با او به انتخاب بگم مرد من هنوز هم می خواهم به جای بود که بانوی گربه. وقتی که می آید به توسعه شخصیت های بزرگ از رنگ های هالیوود نه تنها می توانید اضافه کردن badass مبتکر شاهزاده خانم و اساسا کامل رام-com قهرمانان است. برای پیشرفت ما نیاز به مرطوب پتو رنگ بیش از حد.

اصلاح هنوز هم رفت و البته بیش از یک بار. در فصل 6 دایان شروع یک رابطه با یک بوفالو ابراز شده توسط Lakeith Stanfield که با وجود او گونه رمزی به عنوان سیاه و سفید. در مقابل آقای Peanutbutter که معروف بود برای هیچ چیز, پسر پایه است و ظاهرا سهام دایان سیاست. اما در نهایت آن را یک فرصت از دست رفته نه تنها برای شخصیت های از رنگ در نشان می دهد اما همچنین برای دایان. او علاقه عشق جدید برای تمام چیزهای سطحی رفتن برای او است frustratingly عاری از هر گونه شخصیت, عدم ارائه واحد های خنده دار و هوشمندانه خط در هفت قسمت است که در آن او به نظر می رسد.

در فصل گذشته BoJack به نظر می رسید به کنار آن ناامنی در مورد دایان با استقبال بخشی از هویت خود را که در یک راه عجیب و غریب به مراتب امن تر: او در سلامت روان. وجود دارد یک اشاره از آنچه در آینده در پایان فصل 5. پس از دایان طول می کشد BoJack به ناتوانی تأمل در او در نهایت قادر به اعتراف است که او نیاز به کمک به او به نظر می رسد در نظر گرفتن درخواست برای برخی از خودش. چهره او می افتد با وزن حمل بسیاری از BoJack مسائل در بالا خود را برای بسیاری از سال و فصل به پایان می رسد و با او به تنهایی رانندگی کردن در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام.

آخرین قسمت دیدن دایان در نهایت فاصله خودش از BoJack برای اولین بار با حرکت از Los Angeles, پس از آن با راه رفتن بر روی او هنگامی که او می پرسد برای کمک به با خرید اینترنتی از سارا لین داستان. فصل 6 او تلاش شکست خورده برای حقیقت گویی به قدرت انباشته اند تا مانند انبوهی از مجلات خوانده نشده: سریال درنده هنک Hippopopalous faux نیکوکار سباستین St. Clair, آمازون مانند کنگلومرا Whitewhale حتی برخی از بدترین حقایق در مورد BoJack. او در نهایت معاملات در خاطرات خود از “خط مقدم جبهه جنگ در زنان” برای یک فرد بالغ جوان سریال در مورد یک شامپانی preteen مواد غذایی-دادگاه کارآگاه او Daria ژاکت برای flowy لباس های درمان افسردگی برای اندکی از سبکی. و او را تا Hollywoo و BoJack شاید برای خوب است.

صحنه نهایی نشان می دهد که این دو در کنار هم. خط “هی نمی شود آن را خنده دار اگر در این شب آخرین باری که ما تا به حال صحبت برای هر یک از دیگر ؟” سنگین آویزان در هوا. روشن است که هر دو آنها نیاز به حرکت از خود را غیر اجتماعی گرایش به روابط سالم. برای BoJack که ممکن است به معنای حرکت به سمت او. برای دایان که تقریبا قطعا به معنی در حال حرکت به دور از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>