اواخر روز پنجشنبه گذشته متوجه شدم به نام “جورج والاس” — که کابوس آیکون از 1960s pro-تفکیک جنبش یک مرد پس ننگین او پنهان همسرش سرطان از او بنابراین او می تواند بهره برداری از او سیاسی بود روند در توییتر. والاس درگذشت بیش از دو دهه پیش, بنابراین من فکر کردم آن را عجیب و غریب. به عنوان توییتر می خواهد شما را به انجام کلیک. وضعیت وحشی — مردم (و به احتمال زیاد رباتها) ساخت شد خشم ادعا می کند که سناتور. برنی ساندرز بود “ستایش” والاس به عنوان “حساس” در سال 1972 زمانی که ساندرز در حال اجرا بود برای فرماندار ورمونت به عنوان یک باز سوسیالیستی است.

من بلافاصله شک و تردید به عنوان والاس بدنام تبه کار در زمان و ساندرز در حال صرف اوایل 60s کمک به سازماندهی کمپین لغو تبعیض نژادی مشخص. مطمئن شوید که به اندازه کافی سریع جستجو نشان داد که این اتهام از واشنگتن آزما جناح راست سایت متعلق به محافظه کار میلیاردر فیلیپ Anschutz.

تبلیغات:

البته کامل متن نقل قول به زودی بیرون آمد و حسن نیت ارائه میدهد از سی ان ان اندرو Kaczynski: ساندرز گفته بود که والاس “طرفداران برخی از رویکردهای ظالمانه به مشکلات ما اما حداقل او حساس است به آنچه مردم احساس می کنند نیاز دارند.” ساندرز بود و نه از راه دور یک فن: او در مقایسه با والاس به هیتلر و استدلال کرد که والاس نژاد پرستی بود و جذاب به پیروان خود را که تجربه “شورش و نا امیدی و بی ثباتی اقتصادی”.

این یک نسخه اقتصادی “اضطراب” استدلال که اغلب استفاده می شود برای توضیح افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ایده این است که نژادپرستانه درخواست کار بر روی رای دهندگان که احساس اضطراب و به دنبال یک تبه کار است و اگر سمت چپ را بیشتر به بهبود آن نگرانی آنها می تواند برنده حداقل برخی از کسانی که رای دهندگان بیش از. من فکر می کنم آن را یک نظریه غلط: شواهد نشان می دهد افرادی مانند نژادپرستانه تجدید نظر به دلیل آنها نژادپرست نیست چرا که آنها “مضطرب است.” اما درخواست تجدید نظر آن است که اغلب به اندازه کافی بی گناه پس از آن اجازه می دهد تا ما را به این باور وجود دارد یک راه حل به اغلب مقاوم به درمان-ظاهری مشکل نژادپرستی.

و نه آن را به خصوص در بحث ایده در آن زمان است. حتی شرلی Chisholm, اولین زن عضو کنگره تجدید نظر به Wallace رای دهندگان زمانی که او برای فرار رئیس جمهور در بازدید از والاس در بیمارستان او پس از هدف گلوله قرار گرفت و فلج در یک سال 1972 اقدام به ترور.

تبلیغات:

کل این وضعیت نشان می دهد چه دموکرات ها و حامیان آنها نیاز به درک در مورد 2020 انتخابات اگر وجود دارد هر گونه امید از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن: اوباما و متحدان خود در جناح راست media — و به احتمال زیاد در روسیه هوش — حمله حزب دموکرات نامزد (هر كس به او و یا او ممکن است) در درجه اول از سمت چپ. این حملات را نگاه بسیار شبیه به آنچه ساندرز فقط با تجربه با این والاس داستان.

در صورتی که برای تلفن های موبایل گیج کننده است. قدیمی راهکار محافظه کار سیاست آسان تر بود: حمله به نامزد حزب دموکرات از سمت راست با اتهامات سوسیالیسم و کافی میهن پرستی و هیچ یک بیش از حد-محجبه هوموفوبیا و کلاس تعصب و نژادپرستانه مفاهیم — همه را با یک چشم به سمت برنده شدن بیش از نوسان رای دهندگان با توسل به پایگاه خود را غرایز و بسیج, از رای دهندگان محافظه کار.

که راهکار مشغول به کار در سال 2000 در مقابل ال گور که مشخص شد به عنوان effete برای محیط زیست. آن کار می کرد در برابر جان کری در سال 2004 زمانی که او در معرض غلط ادعا می کند که او تا به حال به دست آورده خود را Purple Hearts در ویتنام است.

تبلیغات:

این استراتژی کار را متوقف کرده است, به عنوان افزایش قطبش و انفجار از جناح راست رسانه ها به این معنی نیست که از مد افتاده نوسان رای دهندگان باید همه از بین رفته در حالی که رای دهندگان محافظه کار زندگی می کنند در یک حالت دائمی بسیج.

متعاقبا حمله-from-the-right راهکار شکست خورده در سال 2008 در مقابل باراک اوباما ، اوه جمهوری خواهان تلاش کرد. آنها با حمله به وزیر اوباما, کلیسا, freaked طی عادت با استفاده از “fist bump” حرکت و شناور شایعاتی که او تا به حال متولد شده در آمریکا — همه تلاش ها برای تجدید نظر به نژادپرست ترس در سفید رای دهندگان. اما آن کار نمی کند در هیچ بخش کوچکی از آنجا که جمهوری خواهان در حال حاضر تا به حال بسیاری از نژادپرستانه رای دهندگان و تاکتیک ها را اضافه نمی کند به ائتلاف.

تبلیغات:

تا سال 2016 با این حال با کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن غریزه طبیعی به صورت کاشت بخش و تاثیر, تبلیغات, استراتژی های دیگری پدید آمده. جمهوریخواهان ممکن است قادر به اضافه کردن رای دهندگان به ائتلاف خود را اما آنها می توانند تفریق رای دهندگان از ائتلاف دموکراتیک. در این روش پس از آن بود که برای حمله به این نامزد از سمت چپباعث برخی از مترقی رای دهندگان به این باور است که نامزد یک راز است و محافظه کاری در برابر منافع خود و در نتیجه متقاعد کردن آنها برای نشستن انتخابات و یا زباله رای خود را بر روی شخص ثالث نامزدها.

انفجار رسانه های اجتماعی کمک زیادی به دلیل آن می تواند گسترش شایعات دور و گسترده در حالی که پنهان کردن ریشه های خود را. مثلا روشن است که در حال حاضر شایعاتی که هیلاری کلینتون و حزب دموکرات بود “تقلب” 2016 اولیه کمپین علیه ساندرز ریشه تا حد زیادی از سرویس های اطلاعاتی با استفاده از ویکی لیکس به عنوان یک برش شناور به اتهامات واهی بر اساس اشتباه ایمیل به سرقت رفته از دموکراتیک در افغانستان ، این اتهامات ballooned به یک کابوس در کنوانسیون ملی دموکرات ها به عنوان بسیاری از ساندرز نمایندگان, مست در خشم بیش از این شایعات هو هر اشاره ای به کلینتون نام در این کنوانسیون. بحث کمک به آسیب کلینتون در باریک انتخابات رانندگی عصبانی ساندرز رای دهندگان به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن رای شخص ثالث و یا به سادگی به ماندن در خانه در روز انتخابات.

این نوع از استراتژی کار می کند با بهره برداری از این واقعیت است که تعداد کمی از مردم زحمت در واقع به عنوان خوانده شده داستان از نزدیک بسیار کمتر پیگیری کردن ریشه های خود را قبل از انتخاب آنهایی که به این باور. این امر مضاعف زمانی که داستان جعلی را تایید می کند چه کسی در حال حاضر می خواهد به این باور است. با ساندرز رای دهندگان آن را آسان تر به این باور است که کلینتون فریب خورده از آن او تا به حال مشروع برنده رای بیشتر.

تبلیغات:

فلش رو به جلو به سال 2020 بسیاری از ساندرز’ منتقدان مشکوک از تعهد خود به نژادی و عدالت است. به طوری که آنها در ابتدا به این باور واشنگتن آزما داستان به عنوان داستان در سراسر رسانه های اجتماعی و جدا از آن جناح راست ریشه. چیزهایی که نمی شد بهبود یافته زمانی که زانو حرکت تند و سریع ساندرز مدافعان مانند الیزابت Bruenig از نیویورک تایمز مطرح کرد این ایده که والاس باید به حال بازخرید ویژگی به شایستگی چنین آشکار ستایش به جای به سادگی در حال انتظار برای روشن شدن جزئیات است که نشان داد ساندرز هرگز تحسین از والاس.

این flare-up به نظر می رسد مانند آن را در حال مرگ به سرعت پایین هر چند که می داند که آیا آن خواهد شد مطرح جناح راست از منابع تظاهر به خشم چپ در رسانه های اجتماعی بعد از آن در چرخه انتخابات. اما یک مشکل بزرگ دموکرات ها را در سال 2020: خواهان را با استفاده از هرج و مرج کنونی ما رسانه های اکوسیستم به پمپ دروغ در مورد حزب دموکرات نامزد به ملی خون با یک چشم به سمت demobilizing چپ و افسرده مشارکت مردم در روز انتخابات.

اگر آن را ساندرز انتظار بیشتر نگران کننده داستان در مورد نژاد پرستی و تبعیض جنسی است که تا حد زیادی گسترش یافته و گسترده قبل از دریافت آنها افشا و خنثی. اگر آن را الیزابت وارن خواهیم دید گمراه کننده شایعات در مورد او یک جمهوری خواه شده اند که تقویت شده توسط چرخش عناوین از سیاسی خواستار یک “جان سخت محافظه کار” و دفن این واقعیت است که این اشاره به دبیرستان روز عمیق در مقاله است. با جو بایدن — خوب مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بتونه کاری پمپ با دور دیگری از اتهامات که اصلی مبارزات انتخاباتی است که “تقلب” در بایدن را به نفع. و در حال حاضر وجود دارد یک ترول ارتش وجود دارد پخش شایعات که بایدن نژادپرست است.

تبلیغات:

همه ما می توانید انجام بخشی از ما به مبارزه با عقب. بررسی که در آن یک داستان است که از قبل از شما آن را به اشتراک در رسانه های اجتماعی. خواندن مقالات نه فقط سرفصل. آهسته رول خود را در رسانه های اجتماعی و سعی کنید صبر کنید برای اطلاعات بیشتر به در آمده است. با احتیاط از trollish رسانه ها مانند سیاسی و تپه است که اولویت بندی کاشت اختلاف بیش از گفتن حقیقت کامل. بررسی Snopes.

بالاتر از همه چیز به یاد داشته باشید قانون اصلی از شک و تردید: در این مطلب شما می خواهید به آن اعتقاد دارند بیشتر شما نیاز به کم کردن سرعت و سوال سخت قبل از به اشتراک گذاری.

آن سخت است. خدا می داند من پیچ تا در این جبهه بیشتر از من می خواهم به اعتراف. اما جایگزین انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح دیگری به طوری نگه دارید که در ذهن قبل از دادن به آن وسوسه برای به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد یک نامزد حزب دموکرات قرار یهودا مانند خیانت که همه خوب و مناسب و معقول.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی