آیا بایدن را کارولینای جنوبی برنده می آیند فقط در زمان برای سه شنبه — و یا خیلی دیر ؟

کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان باید در نهایت تحویل سابق سناتور جو بایدن یک پیروزی است.

سوال این است که آیا برنده شدن در آمد فقط در زمان برای بایدن را امیدوار در سه شنبه است که فقط سه روز — یا اینکه آیا آن را خیلی دیر آمد.

معاون سابق رئیس جمهور منجر شده بود نظر سنجی های ملی دموکراتیک مسابقه در سراسر 2019 و به ژانویه سال 2020 است. اما پس از بایدن را ضعیف نمایش در آیووا (جایگاه چهارم) و نیوهمپشایر (جایگاه پنجم) او را دیدم که منجر به ناپدید می شوند.

مشکلات متعددی به وجود آمد به بایدن. مهمترین دیابت برنی ساندرز رسید برای اولین بار در نظر سنجی های ملی پس از اصل تساوی برای اولین بار در آیووا و برنده آشکار پیروزی در نیوهمپشایر و نوادا. اما تقریبا به عنوان threateningly سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ رسید به سوم ظاهرا برش به بایدن حمایت از رای دهندگان بیشتر شد و شروع به شک که آیا بایدن می تواند برنده. و در این زمینه به سختی winnowed با سن. الیزابت وارن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq همه ماندن در. (میلیاردر فعال تام Steyer کاهش یافته است.)

سناتور. برنی ساندرز هواداران تشویق در طول یک تظاهرات در کلمبیا, کارولینای جنوبی, در تاریخ 28 فوریه سال 2020 است.
جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

کسانی که برای اولین بار سه متحده در حال لاشی تعدادی از نمایندگان در خطر است. اما سه شنبه و 1,344 نمایندگان — یک سوم از کل حق داشتند در اطراف گوشه در مارس 3, در مورد اختصاص داده شود فقط به عنوان بایدن به حال به طور جدی تضعیف سراسر کشور. بایدن را کاهش و شلوغ زمینه مطرح معرض خطر است که ساندرز می تواند پرش به نزدیکی غیر قابل عبور نماینده منجر شود.

بایدن را کارولینای جنوبی برنده می تواند فقط آنچه که او نیاز دارد برای به دست آوردن حداقل برخی از زمین را از دست داد بنابراین او می تواند به خوبی انجام در روز سه شنبه. این پیروزی را کسب او مقدار زیادی از مثبت horse-race متمرکز پوشش رسانه ای ایجاد او را به عنوان روشن باقی مانده جایگزین برای ساندرز و بافندگی زیادی با سوپر جمعه دیر است. [[ (نزدیک به نیمی از نمایندگان در خطر است, که در روز مسابقه از جنوب متحده است.)

یا آن را نمی تواند.

وجود دارد چند عوارض بایدن را به امید رشد سریع باز گشت.

برای اولین بار است که رای گیری اولیه. میلیون ها نفر از سه شنبه رای دهندگان در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی رأی گیری قبل از کارولینای جنوبی انجام داد. بنابراین سهم زیادی از رای گیری در روز سه شنبه است که در حال حاضر قفل شده است و بدیهی است که نمی تواند تحت تاثیر قرار بایدن را پلمتو دولت برنده است.

تیم بایدن امید است که رای دهندگان بودند که در حصار و باز به حمایت از معاون سابق رئیس جمهور با احتمال بیشتری به صبر برای رأی گیری به جای رای گیری اولیه برای گفتن, Mike Bloomberg. اما این امکان وجود دارد که هر حرکت بایدن سود از کارولینای جنوبی می تواند با یکدیگر تا حدودی در اوایل رای گیری.

دوم این است که اخبار, چرخه. بایدن مطمئنا می خواهد پیروزی خود را به تبدیل شدن به اصلی داستان مسلط اعتبار و عناوین بیش از سه روز آینده. اما شیوع کروناویروس شده است بزرگترین داستان های ملی در روز های اخیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز تمایل به تولید یک مقدار عادلانه از اخبار — نگاهی به سخنرانی خود در سالانه محافظه کار کنفرانس شنبه فقط به عنوان یک مثال است. بایدن را پیروزی بزرگ ممکن است از طریق شکستن به اندازه کافی رای دهندگان که نمی توجه شده (یا شده اند که دیدن تن از بلومبرگ تبلیغات) اما این یک چیز مطمئن است.

در نهایت بایدن انتخاباتی است که کمبود پول نقد است و به سختی قادر به صندوق تبلیغات فراتر از کارولینای جنوبی است. از منظر مالی آن را بهتر است برای بایدن به خود باز گشت بزرگ پیروزی زودتر تا بیشتر پول می خواهم پور خود را به خزانه است که او می تواند صرف در روز سه شنبه. تیم بایدن احتمال وجود دارد امید است که مثبت ملی پوشش خبری او از پیروزی خود را به پایان خواهد رسید تا با ارزش تر از خود تبلیغات می شده اند. اما این دقیقا یک وضعیت ایده آل برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>