آیا Dwyane Wade دکل غوطه دادن در مسابقه ؟


Aaron Gordon dunks over Tacko Fall.

غوطه دادن که برنده نیست dunk contest.

Jonathan Daniel/گتی ایماژ

برای درک بحث در اطراف این سال dunk contest در NBA All-Star Weekend, شما فقط نیاز به تماشای پایان. گرمای میامی را دریک جونز جونیور و اورلاندو سحر و جادو را هارون گوردون شده بود تجارت haymakers تمام شب هل دادن سر خود را به سر matchup به دو وقت اضافه. اولین جونز انداخته آسیابهای بادی از فقط در داخل خط ناپاک.

با شکوه, مطمئن, اما آن را فقط به اندازه کافی برای کسب 48 از 50 از پانل از قضات است. گوردون بود که این دونده به ژاک LaVine در سال 2016 مسابقه (که همچنین رفت و به وقت اضافی), بازی های برگزار شده چه باید بی نظیر دست. او شروع به پریدن کرد بیش از Tacko سقوط بوستون سلتیکز 7-پا-5 rookie.

شگفت آور غوطه دادن نبود از قبل برنامه ریزی شده و سقوط پس از آن گفت که او می ترسید برای زندگی خود را. وادار کردن یک بی گناه اطرافیان خود را برای مقابله با مرگ و میر است که دقیقا آنچه در این مسابقه همه چیز در مورد. اگر غوطه دادن همیشه سزاوار نمره کامل این بود.

قضات به آن 47. گوردون از دست داد. چه جهنم اتفاق افتاده است ؟

این اقدام شبکه را غارت پرز توییتی جامع تفکیک شنبه فتنه و شواهد قویا نشان می دهد که گرما افسانه Dwyane Wade کشیده برخی از shenanigans به منظور به دست این جایزه به یک بازیکن میامی.

آن را کاملا قانع کننده تحقیق و تفحص یکی از این مراکز در اب راه رفتن پیش از موعد حذف از خود گوشی. اما این مورد در برابر وید از دست رفته است یک قطعه کلیدی: اعتراف.

شنبه شب در اب راه رفتن در دفاع از علامت او را Gordon نهایی غوطه دادن گفتن مجتمع ورزشی که به ثمر رساند “نبود مغرضانه.”

در حالی که او در گفت درست است که هر دو Chadwick Boseman و Scottie Pippen به گوردون همان نمره نیست که برطرف کردن شایعات که یک توطئه جریان بود. به عنوان مشترک گفت: ESPN رامونا Shelburne “ما فکر آن را رفتن به گره خورده است. ما مثل این است که یک کراوات!’ اما کسی نیست آن را درست انجام دهد. من نمی دانم که در آن است.”

نیز, Candace پارکر اشاره به بازی ناپاک است. در حالی که او به نظر می رسد می دانم که به سرزنش او حاضر به هر نقطه ،

قضات به نظر می رسد همه مورد بحث و بررسی نمرات خود را در پیشبرد و به اعتقاد گوردون که قرار بود برای دریافت 48 ارسال غوطه دادن مسابقه به یک سوم اضافه کاری دور. که رفت و سرکش و کج به ثمر رساند در جونز ” به نفع?

ما می توانیم اخراج مشترک و پارکر چرا که هر یک از آنها به گوردون 10. است که برگ های سه مظنون. آیا ما باید سه انگیزه?

Scottie Pippen. Pippen به نظر می رسد در سال 1990 با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه اما نمی توان آن را از دور اول تا حدودی به دلیل قضات بودند نسبتا unimpressed خود درپوش نشان می دهد: یک غوطه دادن از خط ناپاک. می تواند از آن بود که Pippen تقلب 2020 رویداد به جایزه جونز’ ناپاک-خط اسلم و خود را غوطه دادن به نظر می رسد بهتر است نگاهی به گذشته?

Chadwick Boseman. به عنوان بسیاری از مردم با اشاره به روز شنبه پلنگ سیاه ستاره داد و نه unenthusiastic mentality mag سلام پس از P. A. گوینده معرفی او به عنوان یک ساکن این سرزمین خیالی. مارول فیلم بیرون آمد و دو سال پیش اما Boseman هنوز هم نمی تواند به نظر می رسد بدون کسی که درخواست او را به انجام خود شخصیت معروف حرکت می کند. “اگر من نمی خواهم به آن را انجام دهد من باید خانه را ترک کند, خیلی,” او گفت: جیمی کیمل. “من شده است تعقیب در ماشین.”

تا به حال Boseman داده گوردون 10 به غوطه دادن مسابقه را ادامه دادم و او بوده است بیشتر در معرض “mentality mag برای همیشه” درخواست. شکر خدا این اتفاق نمی افتد. آیا او باید در اب راه رفتن برای تشکر و یا اعتبار متعلق به خانه نزدیک تر?

Dwyane Wade. وید است که محبوب ترین بازیکن در Miami Heat, تاریخچه و غوطه دادن مسابقه برنده برای جونز یک پیروزی برای حق رای دادن. این آشکار است. شاید کمی بیش از حد آشکار است.

اگر وید راه اندازی شد ؟ شاید با شخص او می خواهم حداقل انتظار…

رایج است. تنها دلیل ما می دانیم که وجود دارد توافق بین قضات است زیرا رایج blabbed در مورد آن. با اینکه خیلی صریح او تاسیس یک بهانه. اما اگر این طرح در تمام طول?

مشترک بود و همه جا در طول همه ستاره آخر هفته. علاوه بر قضاوت شنبه جشن, او با بازی در روز جمعه بازی مشهور شد و در اتهام از بازیکن intros در روز یکشنبه. او به وضوح overworked و مورد نیاز برای پایان دادن به غوطه دادن مسابقه به گرفتن برخی از خواب. که انگیزه. او می تواند داده اند گوردون 9 و آن را به نام یک شب اما که او را ساخته اند یک مظنون. بیشتر چه چیزی علاوه بر 10 که برای غوطه دادن را نابود تصویر خود را به عنوان یک مثبت شخص که تلاش برای بلند کردن هر کس در اطراف او.

مشترک شناخته شده اند که در اب راه رفتن برای همیشه وفادار به گرما محدود بود به تغییر نمره خود را در آخرین لحظه. مطمئن شوید که او نگاه شوکه شده اما اقدام یکی از شایع بسیاری از استعداد است. (او در تیم ملی خودکشی.)

آن را به دام افتادن? آیا مشترک مهندس این سناریو بنابراین او می تواند زود به رختخواب بدون مواجهه با سرزنش برای dunk contest دزدی از سال 2020?

نوچ. من هنوز کاملا مطمئن شد Dwyane Wade.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی