آیا نانسی پلوسی را یک خطای تاکتیکی با مک کانل? “فقط آرام” او می گوید:

در حال رشد در میان انتقاد از ترقی خواهان و افزایش اضطراب در میان ملت کار خانواده ها و صاحبان کسب و کار و دولت های محلی و ایالتی است که اقتصادی رهایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد آمد خیلی دیر و خیلی کم مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت: بینندگان تلویزیون به “آرام” وقتی پرسید که آیا او تا به حال اشتباه در قانون گذاری استراتژی با مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

پرسیده شده توسط سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه” اگر او تا به حال ساخته شده است یک “اشتباه تاکتیکی” با اجازه “موقت” قطعه ای از coronavirus بسته امداد — شناخته شده به عنوان COVID 3.5 — به پاس هفته گذشته بدون بسیار قوی برای حمایت از دولت و دولت های محلی پلوسی منحرف در این قضیه است.

تبلیغات:

“فقط آرام” پلوسی گفت. “ما باید دولت و محلی است و ما باید آن را در راه قابل توجه. آن را بدون استفاده از رفتن به آنچه که ممکن است شده اند.”

Pelosi استدلال کرد که دموکرات “شده و” موقت بسته — حرکت مک کانل به گسترش چک Protection Program (PPP) برای کسب و کارهای کوچک — اما وعده داده است که یک بار دیگر بزرگتر بسته بود در راه خود را.

پلوسی گفت: محلی و قانونگذاران ایالتی از جمله نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هستند که حق را نا امید در شرایط کمبود بودجه اضطراری برای دولت های محلی. “آنها باید بی تاب” پلوسی گفت: “و خود را بی صبری به ما کمک خواهد کرد” بزرگتر بسته بندی و بودجه بیشتر به دموکراتها’ مراقبت 2 بسته در حال حاضر کشیده شده تا در خانه.

تبلیغات:

در این فاصله بسته به طور گسترده ای به عنوان انتقاد یک کاپیتولاسیون به مک کانل و جریمه از کلید های سیاسی اهرم پلوسی گفت: مردم آمریکا “قاضی آن را برای آنچه در آن می کند, آیا انتقاد از آن را برای آنچه در آن نیست — چرا که ما باید یک برنامه برای که.”

در حالی که مک کانل بود pilloried در هفته گذشته نشان می دهد که دولت ها باید ارسال شود به ورشکستگی به عنوان مخالف به دریافت وجوه دموکرات ها گفته اند که بزرگ بسته کمک به دولت های ایالتی و محلی خواهد بود یک بخش کلیدی از خود مراقبت 2 قانون.

به عنوان رویاهای مشترک روز جمعه گزارش داد در پی رئیس جمهور تهمت امضای COVID 3.5 لایحه به قانون مترقی طرفداران گفت: دموکرات ها’ تکرار لگد زدن می تواند جاده ها دیگر قابل قبول نیست.

تبلیغات:

“”فقط صبر کنید تا زمانی که لایحه’ به اندازه کافی خوب است دیگر” موریس مروارید صندلی میهنی میلیونرهای در بیانیه ای گفت. “اگر اینها واقعا قانونی اولویت برای اعضای کنگره به عنوان آنها باید آنها نیاز به شروع به مبارزه با آنها.”

در یک نامه (pdf) به Pelosi و اقلیت سنا چاک شومر در پایان هفته گذشته نزدیک به 50 مترقی حمایت گروه گفت که جمهوری خواهان تلاش برای بهره برداری از coronavirus بحران به “بیشتر غنی سازی خود را در حال حاضر-ثروتمند اهدا کنندگان و تضعیف دموکراسی” دموکرات “باید مطرح و مبارزه برای تسکین بسته قرار می دهد که مردم برای اولین بار.”

تبلیغات:

“ما نیاز به دموکرات ها به طور جسورانه و بی باک در مبارزه برای خانواده های ما و جوامع ما در پیشبرد راه حل های که متناسب با ابعاد این بحران ما و کمک به ما را به سمت آینده ای بهتر برای مردم ما اقتصاد ما و دموکراسی ما” گروه نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>