آیا جدید کروناویروس آمده از خفاش ها و یا Pangolins? و چه Pangolin?


A small pangolin (also known as a scaly anteater).

این یک pangolin!

Roslan رحمان/AFP مشارکت کننده/گتی ایماژ

جدید کروناویروس که آوردن جهان به احتمال زیاد آغاز شده در حیوانات (احتمالا خفاش ها) قبل از پرش به انسان است. در فوریه. 7 محققان در چین نشان می دهد ممکن است (ممکن است!) باید شامل یک مرحله اضافی—از خفاش ها به pangolins به انسان—بر اساس مشاهده است که یک coronavirus موجود در pangolins است که تقریبا یکسان به این سؤال که جهان در آغوش. یکی دیگر از تیم توضیح می دهد که در یک پیش نویس از یک کاغذ چه جدید کروناویروس ممکن است ترکیبی از گونه از خفاش ها و pangolins. آن را مخلوق تنها اخیر ورود به این خبر: در ماه اکتبر مقامات در چین کشف و ضبط برخی از 25 تن از غیر قانونی قاچاق pangolin فلس است. همچنین روز شنبه گذشته جهان شد Pangolin روز. شاید در این مرحله شما باید یک سوال: ببخشید اینکه دقیقا چه چیزی است که یک pangolin?

یک pangolin کوچک پستاندار تحت پوشش در تیز صفحات—مرتب کردن بر اساس-از pinecone با پاها و زبان ارتش تانک که باعث نوازش رفلکس. برخی از بزرگسالان pangolins وزن در chihuahuas, برخی تا آنجا که retrievers طلایی. گوگل نتایج جستجو برای “pangolin در یکی دیگر از pangolin را” غنی و ارزشمند است. Pangolins مانند گل! Pangolins خوردن موریانه. (چرا حیوانات که خوردن موریانه اغلب بسیار زیبا هستند ؟ همچنین نگاه کنید به: aardwolves.) Pangolins حلقه را به یک توپ زمانی که آنها ترس خود را نرم و شکم حفاظت شده توسط یک خارجی از فلس است. در اینجا است که یک شیر تلاش و شکست—خوردن توانا فر-تا pangolin.

چه هستند برخی از دلایل به مراقبت در مورد pangolins گذشته از همه بالا ؟ Pangolins ترین قاچاق پستاندار در این سیاره با توجه به National Geographic. هزاران نفر از pangolins کشته می شوند هر سال در قمه از شکارچیان خود را برای فلس که معتقد هستند (فقط اعتقاد) به تواند مفید باشد برای همه چیز از عفونت به سرطان است. خوردن pangolin جنین اعتقاد بر این است که به مردان بیشتر داشتی. همه گونه pangolin (هشت) در معرض خطر و یا آسیب پذیر به عنوان یک نتیجه. فروش ترازو ساخته شده از چیزهای مشابه خود را, ناخن, ها غیر قانونی است اما در آن زمان یک روزنامه نگار آمریکایی کمتر از یک ساعت به پیگیری آنها را در یک بازار در چین مسلح با یک تکه کاغذ که گفت: “pangolin ترازو” در چینی.

بنابراین با وجود این موجودات’ در معرض خطر و وضعیت مردم ارتباط برقرار کردن با pangolins بسیار به طور منظم که به معنی آن را محتمل است که این کروناویروس جدید می تواند شروع به پریدن کرد از یکی از pangolins به یکی از ما. اما توجه داشته باشید که این در اوایل روز برای pangolin-جدید-coronavirus علم وجود ندارد و در عین حال کارشناسی و تحقیقات به وضوح ایجاد لینک خود را به شیوع فعلی. حفاظت از منابع طبیعی Jonathan Kolby هشدار داد که “شایعات” از اتصال خود را به شیوع بیماری می تواند سوخت نژادپرستانه (و مسخره) روایات مربوط به طب سنتی. واقعی سرزنش جدید کروناویروس نهفته است با انسان ها برای از بین بردن زیستگاه ها و در نتیجه بالا بردن تماس با ما با یک رولت از حیوانات میکروب استدلال همه گیر نویسنده سونیا شاه—نه با pangolins یا خفاش یا مار یا هر حیوان دیگری است که ممکن است گسترش جدید کروناویروس. این امکان وجود دارد که بزرگتر از اندازه rolly-pollies درگیر شدند در شیوع بیماری مرگبار در تمام نمی شود. در هر صورت pangolins یک دوست در پرنس ویلیام که در دوربین در اینجا به توضیح است که آنها ممکن است منقرض شده “قبل از اینکه بسیاری از افراد را حتی از آنها شنیده.” بهانه ای بزرگ برای صحبت بیشتر در مورد pangolins.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>