آیا تهمت سفارش روسیه فضل داستان برش از جان بولتون کتاب ؟

هنگامی که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون پایین پا در سپتامبر سال 2019 (و یا از کار اخراج شد, بسته) او ذکر شده اختلاف نظر با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد افغانستان است. به طور خاص بولتون با اشاره به بحث با رئیس جمهور در مورد تهمت پیشنهاد به دعوت رهبران طالبان به کمپ دیوید برای مذاکرات صلح چند روز پیش از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سالگرد.

در حدود همان زمان تهمت بود خودداری از کمک نظامی از اوکراین, به دنبال اهرم با رئیس ولدیمیر Zelensky دولت با وعده سلاح و تجهیزات و دیگر منابع است که نیروهای نظامی اوکراین در شمارش به حفظ آنها در مرز درگیری با بهتر مسلح سربازان روسی طرفدار روسیه و شبه نظامیان.

تبلیغات:

این دو رویداد به نظر می رسد غیر مرتبط شده اند و با هم گره خورده در هر گزارش و یا نشت. اما اخیر داستان ارائه می دهد نازک همبند موضوع: آن را در حال حاضر به نظر می رسد که رئیس جمهور آموخته بود چند ماه پیش از آن که روسیه وعده داده بود به پرداخت نعمتهای تا 100.000 دلار به طالبان برای مرگ سربازان ایالات متحده.

این همان موضوع است که اجرای ظهر از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری: ولادیمیر پوتین.

شاید آن زمان برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد آنچه در بولتون به تازگی منتشر شده کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” و تمرکز بر آنچه نمی باشد.

تبلیغات:

بولتون جدید بگو-همه — که از طریق رفت و ماه طبقه بندی شده بررسی — شامل مانند بسیاری از خاطرات به ظهور از این دولت تعدادی از شرم آور و آتش زا ادعا می کند در مورد تهمت ،

آن را اشاره نمی کند روسیه فضل داستان اما حتی اگر بولتون گزارش شده است که شخصا در جریان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع در مارس 2019 — ادعای سابق مشاور امنیت است را تکذیب کرد.

آیا تهمت و دولت قطع که داستان ؟

تبلیغات:

جدول زمانی در بولتون کتاب نشان می دهد که او را مشاهده کنید مقاله خود را به صورت اجباری دولت بررسی در اواخر ماه دسامبر و آن را پاک شد برای انتشار پس از چند ماه از پشت و جلو ویرایش.

بولتون دادگاه اعلامیه شامل یک نامه از الن شوالیه, شورای امنیت ملی, مدیر امنیت اطلاعات است که بار خوانده شده در قسمت:

تبلیغات:

[مقاله] شامل طبقه بندی شده بحث بین رئیس جمهور و خارجی سران دولت, طبقه بندی, خارجی, دولت, اطلاعات, اطلاعات بیشتر در مورد طبقه بندی شده نظامی برنامه ها و عملیات و اطلاعات طبقه بندی شده درباره هوش های و فعالیت های.

نایت همچنین می گوید که اطلاعات طبقه بندی شده تمام راه را تا به “راز بالا.” او را امضا کرده و پس از بولتون ساخته شده به کاهش است که مواد و تعدادی از دیگر تغییرات جزئی.

اما پس از آن بولتون به عنوان جانشین مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در پا کرد و گفت که این کتاب هنوز هم حاوی اطلاعات طبقه بندی شده و حاضر به آن روشن است. بولتون و ناشر تصمیم به انتشار هر حال و دادگاه ها کاهش یافته است به دخالت.

برادلی خزه امنیت ملی وکیل که شرکت به نمایندگی از حداقل یکی از اوکراین خبرچین — و کسی که خود را shepherded چندین نویسنده از طریق طبقه بندی شده بررسی روند — در مصاحبه ای توضیح داد که وجود دارد ممکن است به دلایل مختلف بولتون اشاره نمی روسی گرفته شده است.

تبلیغات:

“این می تواند باشد که بولتون پیش نویس اصلی شیرجه زده فضل موضوع بود اما زده در طول فرایند بررسی با شورای امنیت ملی این بهار” خزه گفت. “اگر یک موجود بخش کشیده شد آن را لزوما نمی توان واضح است اگر بولتون بازنویسی قطعات برای جلوگیری از دست و پا چلفتی انتقال.”

از سوی دیگر خزه ادامه داد: “این می تواند باشد که بولتون هرگز ذکر شده [با فضل سوال] با توجه به نگرانی های مشروع است که این امر می تواند بیش از حد در مسائل طبقه بندی شده. او ممکن است خود سانسور در موضوع چرا که او پیش بینی هیچ راهی وجود دارد که موضوع را از طریق فرایند بررسی در راه معنی دار.”

برای مطمئن شود, وجود ندارد, بوی فضل داستان در “اتاق که در آن اتفاق افتاده است.” بولتون اشاره می کند که ایران به اتهام همکاری با طالبان اما هرگز اشاره روسیه که تا به حال شده است به طور گسترده ای گزارش شده برای سال.

تبلیغات:

ظاهرا دولت روسیه معتقد است که طالبان را کنترل زیادی عصری افغانستان در آینده نزدیک و به دعوت رهبران طالبان و دیگر مقامات ارشد افغانستان و ارقام به مسکو برای گفتگو سعی کنید برای روشن شدن یک صلح گفت و گو — آنجا که تهمت می خواستم برای انجام با برگزاری کمپ دیوید ویترین.

در واقع پوتین مذاکرات با رهبران طالبان در مسکو در ماه مارس 2019 در همان ماه بولتون گفته می شود در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در نعمت. رهبر روسیه همچنین ملاقات با طالبان دوباره در ماه سپتامبر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله افتاده بود از هم جدا.

بولتون اشاره به این که در یکی از حکایت, زمانی که او در تیم امنیت ملی تلاش می کند برای متقاعد کردن تهمت به طور کامل از افغانستان.

“داعش هنوز هم در افغانستان گفت:” وزیر دفاع جیم Mattis در بولتون حساب.

تبلیغات:

“اجازه روسیه در مراقبت از آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

بولتون کتاب ارائه می دهد یکی دیگر از وحی در مورد اوکراین رسوایی است که توجه چندانی نشده است. توصیف اولین تعطیلات آخر هفته در ماه سپتامبر سال گذشته روز قبل از بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن است که منجر به خروج بولتون می نویسد که “Zelensky را زندانی مبادله با روسیه اقدام مثبت رویداد در حق خود و آن تهمت بود که ظاهرا نشان داد ممکن است به اندازه کافی به او را وادار به رها کمک های امنیتی.”

به عبارت دیگر بولتون نشان می دهد که تهمت بود باز به انتشار کمک به اوکراین و حتی بدون Zelensky قول از یک تحقیق جدید از جو بایدن — او ممکن است حل و فصل برای یک ثانیه که قبلا گزارش نشده وضعیت: زندانی مبادله که پیشنهاد اوکراین detente با روسیه یک نتیجه بسیار مطلوب به پوتین.

بولتون هرگز اشاره زندانی مبادله در هر نقطه دیگری اما او توصیف تهمت مدیریت رقص با اوکراین — به خصوص رودی جولیانی دخالت — به عنوان یک “معامله مواد مخدر.”

تبلیغات:

به طور مشابه, Bolton می نویسد که او هرگز فکر آن را یک ایده خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دعوت طالبان به کمپ دیوید. نه هر کس دیگری به جز رییس جمهور, Bolton می نویسد و برترین مشاوران تهمت هشدار داد که حزب جمهوری خواه متحدان نمی خواهم آن که این امر احتمالا به او صدمه دیده است سیاسی.

برای برخی از این دلیل, این کلمه از پیشنهاد ملاقات هرگز تا تهمت توییتی در مورد آن خود را لغو آن به دلیل تهمت ادعا کرد که طالبان تا به حال فقط به کشته شدن یک سرباز امریکایی در, یک خودرو بمب گذاری شده. (بولتون اشاره به ایران به عنوان یک ممکن است همکار در این حمله.)

متعدد وجود دارد طالبان حملات بر نیروهای ایالات متحده در ماه ها و هفته های منتهی به تهمت تصمیم. روشن نیست چه چیزی ساخته شده است که خودرو بمب گذاری خاص و یا غیر معمول است.

بولتون استعفا داد و تنها چند روز بعد از آن مدت کوتاهی پس از روسیه-اوکراین زندانی مبادله. گزارش در آن زمان گفت: در آن زیبا نیست:

تبلیغات:

دو مرد [بولتون و تهمت] صحبت در گوشی دوشنبه شب و در آن بزرگ شده, گرم, آن را به عنوان اغلب در دفتر بیضی. استدلال بیش از افغانستان, رئیس جمهور عصبانی شد توسط بولتون مخالفت با رئیس جمهور scuttled طرح به میزبان رهبران طالبان در کمپ دیوید به واسطه قرارداد صلح.

بولتون کتاب هرگز نوشته که مکالمه.

در کوتاه مدت آشکار نبود از نعمت از بولتون خاطرات تایید می کند که حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن است پوتین در مغز تقریبا به طور مداوم. در بدترین رئیس جمهور شده است فوق العاده مشتاق به انجام تعدادی از وعده های گفتاری یا نه به جهانی دشمن. متعدد مقامات ارشد ایالات متحده گفت NBC News در ماه اوت سال 2019 در وسط اوکراین رسوایی که مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها گفته بود او می خواست نیروهای آمریکایی از افغانستان در روز انتخابات.

هر چند تهمت نیز وعده داده شده رای دهندگان او را به خروج نیروهای خود از افغانستان, Bolton می دهد هیچ نشانه ای که به رئیس جمهور مربوط می شد با آن به عنوان یک داخلی مسئله سیاسی است. در واقع بولتون می گوید تهمت را رد کرد و پتانسیل منفی اپتیک از جمله تهدید های تروریستی در صفحه اصلی.

در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” یکشنبه گذشته سوزان رایس — که مشاور امنیت ملی تحت اوباما و گزارش شده است که در بایدن را در لیست کوتاه از پتانسیل های در حال اجرا آمپول — صحبت در مورد روسیه گرفته شده است.

“من نمی خرید این داستان که [تهمت] هرگز جریان,” برنج گفت. “من باور دارم که … زمانی که اطلاعات به نور در سال 2019 من جانشین جان بولتون را راه می رفت و مستقیما به دفتر بیضی به عنوان من می خواهم که و به اطلاع رئيس جمهور از این هوش است.”

بولتون بخشی به نظر می رسید به نوک دست خود را بر روی این که آیا فضل سوال شد که تا کنون در کتاب خود گفتن فردا نیوز’ “چهره ملت”: “من قصد ندارم به افشای اطلاعات طبقه بندی شده. من مبارزه با رئیس جمهور در تلاش برای سرکوب کتاب من در آن نمره در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>