کارگردانی تلویزیون نشان می دهد به معنی پاسخ دادن به بسیاری از سوالات


A smiling black woman with headphones around her neck and a pencil behind her ear.

DeMane دیویس کارگردانی یک قسمت از ABC ایستگاه 19.

ریک Rowell/ABC از طریق گتی ایماژ

در این قسمت از کار Rumaan علم صحبت با DeMane دیویس در مورد کار خود را کارگردانی و تولید فیلم و اپیزودیک تلویزیونی. آنها در مورد آنچه واقعا درگیر بودن یک مدیر, چگونه دیویس چرخد و از یک تبلیغات copywriter برای ساخت فیلم و استخدام برای اولین کار تلویزیونی. دیویس ساخته شده است اولین فیلم سیاه و سفید و قرمز بیش از همهدر سال 1997 کار کرده است و در تلویزیون نشان می دهد مانند ملکه قند, خود ساختهو چگونه به قتلپس از 2017. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

Rumaan علم: مردم از شنیدن این که کلمه مدیرو آنها فکر می کنم از کسی داشتن جلسات در Chateau Marmont و جمع آوری گسترده حقوق. من تعجب می کنم اگر فاصله بین ادراک از آنچه محدود در آن کلمه و آنچه آن را مانند به در واقع یک کار مدیر.

DeMane Davis: به عنوان یک مدیر این است که مقدار زیادی از کار و Chateau Marmont مسائل مورد یکی-64هفتم از آنچه اتفاق می افتد در صورتی که. اینکه یک مدیر در مورد گرفتن یک نگاه در فیلمنامه و در آینده با یک تم بصری است که من می توانید به عنوان یک لایه—پیدا کردن نویسنده و قصد اجرای آن را از طریق مدیر عکاسی و خط تولید. من بصری نگه داشتن داستان مطمئن شوید که آن را متناسب با قسمت است که قبل از آن آمده اگر من در کار اپیزودیک و پس از آن کار بسیار نزدیک با بازیگران و خدمه به آنچه در پایین صفحه و ترجمه آن.

آن را در بسیاری از جلسات. خیلی از پاسخ به سوالات. آن را به شما می دهد فرصت برای همیشه به یک وضعیت دانستن آنچه شما می خواهید. چرا که همه چیز با این نسخهها کار به سرعت در یک مجموعه تلویزیونی بیش از یک مجموعه فیلم حتی شما رو به مانند “نه این است که آنچه من می خواهم.” یا “ما در حال رفتن به قادر به گرفتن آن است. همه حق بیایید محوری. من تنها نیاز به این. من فقط نیاز دارید که. چگونه من می خواهم با این داستان؟”

آیا شما همیشه می دانم آنچه شما می خواهید و یا شما با تکیه بر یک تیم از مردم به شما بگویم “ما فکر می کنم این لباس بهتر است” یا “این چیزی است که رفتن به کار”? آنچه را که به و را ؟

برای من بهترین ایده برنده است. من به یک وضعیت بودن مانند “این چیزی است که من می خواهم این چیزی است که من را برای این شخصیت و یا این وضعیت یا این عکس یا این صحنه است.” اما از آنجا که من یک فرد می داند که چگونه به کار دوربین من یک کلید گرفتن که مجموعه همه چیز باعث می شود همه چیز حرکت می کند. من نیا که آیا چراغ. من یک دالی گرفتن که هل دوربین بر روی یک مسیر به طوری که آن را حرکت می کند به ردیابی شات. من نمی دانم که چگونه به انجام تمام آن چیزهایی, و من نمی خواهد بود قادر به انجام تمام آن چیزهایی—کسانی که متفاوت هستند اتحادیه مشاغل.

اما من همیشه به ایده های افراد دیگر. و من برای پیدا کردن که شما همه بهترین کار در زمانی که همه مشغول اند. من فکر می کنم که در یک فیلم و یا تلویزیون است که بسیار شبیه به چگونه به نظر من بودن در جهان است. من فکر می کنم مردم می خواهید به دیده می شود و شنیده می شود. و هنگامی که آنها را دیده و شنیده ام آنها می آیند در همه چیز بسیار متفاوت است. آنها به طور ناگهانی راحت است. آنها می دانند که شما در اذعان به این کار سخت است که آنها انجام می دهند و آنها بیشتر الهام گرفته و بیشتر apt به یک بخشی از آن را و به بهترین خود را. این چیزی است که من در تلاش برای انجام در هر لحظه طوری که هر کس احساس می کند درگیر و همه ما را به مرحله بعدی با هم و احساس خوبی در مورد آن.

برای گوش دادن به قسمت کامل از کاربا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>