خوار هالیوود تولید Harvey Weinstein تست مثبت برای coronavirus: گزارش

خوار هالیوود تولید Harvey Weinstein که اخیرا محکوم به 23 سال زندان توسط نیویورک قاضی بعد از اینکه محکوم به یک تعداد از سوم درجه تجاوز به عنف و یک تعداد از ارتکاب یک جنایتکار جنسی, عمل, آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از آخر هفته با توجه به اخبار و گزارش های متعدد.

نیاگارا روزنامه برای اولین بار بود خروجی به گزارش داستان یکشنبه بود که پس از تایید توسط NBC News, the New York Times و مهر. دانا Rotunno سرب مشاور دادند کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد مشتری سلامت.

تبلیغات:

“ما می خواهیم برای حفاظت از آقای Weinstein حریم خصوصی” دادستان در بیانیه ای گفت ،

مایکل قدرت رئیس جمهور از نیویورک دولت اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن گفت: Weinstein قرار داده شده بود در انزوا. اعضای هیات که به کار گرفته جنایت کار محکوم هستند در قرنطینه پس از استفاده از محافظ مناسب تجهیزات و یا PPE.

“PPE برای ما بسیار حیاتی است در امکانات ما” قدرت گفت NBC News. “در حالی که بسیاری از مردم مشغول به کار بودند از خانه ما نگه داشتن جامعه ما امن است.”

تبلیغات:

قدرت گفت: ماموران در تلاش بودند برای دسترسی به PPE آنها نیاز به با خیال راحت به انجام شغل خود را از جمله عینکی, لباس و ماسک.

Weinstein محکوم شد آخرین ماه از سومین درجه تجاوز به عنف در برابر بازیگر سابق جسیکا مان در سال 2013 و یک جنایتکار عمل جنسی در برابر سابق دستیار تولید میریام هیلی در سال 2006. او چهره امکان اضافی زندان زمان بیش از اتهامات در لس آنجلس.

محکوم متجاوز شکایت تعدادی از مسائل مربوط به سلامت در طول و پس از محاکمه. او با استفاده از واکر در طول محاکمه اش بود و استنت داخل قلب خود را در اوایل این ماه. پس از محکوم شدن او گزارش شده کاهش یافته و ضربه سر خود را در حالی که در زندان با یک روزنامه نگار بعد از گمانه زنی است که او می تواند دچار ضربه مغزی.

تبلیغات:

Louisette Geiss که متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی توصیف جنایت کار محکوم ماه گذشته به عنوان “یک بازیگر خوب است.”

“این است که یک مرد می داند که چگونه به دستکاری مطبوعات و به وضوح او را انجام داده تا با یاد واکر” او در آن زمان گفت. “اجازه دهید فقط می گویند من می دانم که زنان که به معنای واقعی کلمه که در حال مرگ هستند و همچنین قربانیان و من می گویم بیایید به آنها کمک کند.”

تبلیغات:

لورن Sivan دیگر Weinstein متهم گفت: پس از خوار تولید کننده در بیمارستان بستری شد با درد قفسه سینه است که “در صورتی که این نیست Harvey Weinstein بود و فقط هر کسی که پول و قدرت و نمی تواند استطاعت بهترین وکلای مدافع آنها خواهد بود در زندان است. آنها نمی توانید به رفتن به بیمارستان است.”

حدود 100 زن به طور کلی باید متهم Weinstein از اشکال مختلف سوء رفتار جنسی. چهار نفر از کسانی که ادعا قربانیان شهادت در دادگاه از خود جرائم علیه هیلی و Mann: لورن جوان که ادعا کرد که Weinstein, groped او و جهنده اى در حضور او; “سوپرانوها” ستاره Annabella Sciorra که ادعا شده که Weinstein raped او; و سابق پیشخدمت Tarale وولف و سحر Dunning که هر دو متهم Weinstein از تجاوز جنسی.

متعدد اتهامات علیه Weinstein انگیزه زنان در سراسر جهان به جلو آمده و با اتهام آزار و اذیت جنسی در دست قدرتمند مردان, catalyzing نهم #MeToo جنبش است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>