دیزنی به اشتراک گذاشته شده خود را نیش می زنند به اندازه churros دستور العمل و شما باید شیب آنها را در شکلات یا dulce de leche

یکی از غذاهای مورد علاقه است churro و من خیلی هیجان زده به در نهایت سعی کنید آنها را در اسپانیا در سال گذشته در اولین سفر به جزیره ایبری. هر چند churro محبوبیت به دست اورد در اسپانیا ریشه این شیرینی در واقع بازگشت به چین که در آن تجار پرتغالی سعی youtiao. من هم تا به حال متعدد خوشمزه churros از طریق سال در حالی که تحصیل در آرژانتین و مکزیک که در آن dulce de leche علاوه بر محبوب و سفر در سراسر امریکا لاتین.

من خوشحالم که به گزارش churros در اسپانیا زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره. اما چه به عشق در مورد سرخ شده در خمیر شیرین با دارچین و شکر ؟ آن را حتی بهتر در خدمت با مورد علاقه خود را در سس فرو بردن. برای من هم اتاقی از Nuevo León که شکلات. شما همچنین می تواند پرتاب هم تازه و کمپوت میوه گواوا یا انبه. امکانات واقعا بی پایان هستند.

تبلیغات:

مرتبط با: دیزنی به اشتراک گذاشته شده خود را معروف کره بادام زمینی و ژله دستور میلک شیک, و آن را تنها چهار مواد تشکیل دهنده

دیزنی شناخته شده است برای خدمت به نیش می زنند به اندازه نسخه churros در آن پارک در سراسر جهان است. در حالی که پارک ها بسته آن ایجاد یک نسخه که شما می توانید لذت بردن از در خانه. اگر دوست دارید بستنی شما همچنین می توانید سعی کنید ساخت نام تجاری معروف سینک آشپزخانه و مغز گردو یا کره بادام زمینی و ژله میلک شیک.

و دیزنی نیست و تنها با نام تجاری عمده به انتشار برخی از آن بالا دستور العمل های مخفی به عنوان طرفداران وفادار خود را پیدا ناگهان در خانه. Chipotle به تازگی به اشتراک گذاشته شده خود را guacamole, دستور العمل, DoubleTree خود منتشر شکلات تراشه کوکی دستور العمل و IKEA ایجاد یک دستور برای آن یاد شامی کباب سوئدی.

تبلیغات:

مرتبط با: Chipotle مشترک خود دستور guacamole بنابراین شما می توانید آن را بدون ترک خانه

پس شما سعی کردم در ساخت این دستور غذا را در خانه به ما بگویید در مورد تجربه با ترک یک نظر در کادر زیر این داستان. و فراموش نکنید که برای بررسی از همه از ما ارائه در سالن غذا برای بیشتر الهام گرفته از دستور العمل های به در خانه این هفته برای صرف شام.

تبلیغات:

***

دستور العمل: Disney Parks Churro گزش

اینجا را کلیک کنید برای چاپ در خانه نسخه از این دستور غذا!

مواد تشکیل دهنده

 • 1 فنجان آب
 • 8 قاشق غذاخوری کره
 • ¼ قاشق چای خوری نمک
 • ¾ قاشق چای خوری دارچین را تقسیم
 • 1 ¼ فنجان آرد همه منظوره
 • 3 تخم مرغ
 • 1 ½ فنجان سبزی یا روغن کانولا
 • ½ فنجان شکر

دستورالعمل

 1. ترکیب آب و کره و نمک و ¼ قاشق چای خوری دارچین را در 1 و نیم لیتر ماهی تابه روی حرارت متوسط. را در قابلمه به جوش نورد.
 2. کاهش حرارت را کم.
 3. آرد را اضافه و هم بزنید و با شور و نشاط تا مخلوط به شکل یک توپ. حذف از گرما و اجازه دهید بقیه برای 5-7 دقیقه.
 4. اضافه کردن تخم مرغ ها در یک زمان و هم بزنید تا ترکیب شده است. را کنار بگذارند.
 5. با استفاده از احتیاط روغن را در کتری متوسط یا 1 لیتر ماهی تابه روی حرارت متوسط به بالا و یا تا زمانی که درجه حرارت می رسد 350.
 6. قاشق خمیر را در کیسه لوله کشی مجهز به ستاره بزرگ نوک. لوله 1 اینچ نوار از خمیر بیش از ماهی تابه برش با چاقو و رها کردن به روغن داغ. تکرار تا زمانی که churro گزش پر کردن ماهی تابه با اتاق به سرخ.
 7. سرخ churro گزش تا طلایی رنگ قهوه ای است. حذف با قاشق چاک دار یا مش عنکبوت صافی.
 8. تخلیه churro گزش در حوله کاغذی.
 9. مخلوط شکر و ½ قاشق چای خوری دارچین را در کاسه متوسط. بازی شیر یا خط در churro گزش تا زمانی که پوشش داده شده است. محل بر روی بشقاب در خدمت و خدمت با سس فرو بردن.

دیزنی ارائه می دهد قابل چاپ نسخه ای از دستور العمل در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>