دیزنی به اشتراک گذاشته شده خود را معروف کره بادام زمینی و ژله دستور میلک شیک, و آن را تنها چهار مواد تشکیل دهنده

یک فن-رستوران های مورد علاقه در استودیوهای دیزنی هالیوود است که 50 زمان نخست کافه. در حالی که نشسته در یکپارچهسازی با سیستمعامل تلویزیون میز شام باید این فرصت را به در سیاه و سفید فیلم از محبوب ترین ها در زمان نخست برنامه های دهه گذشته است. این رجعت پرنیان به یاد می آورد یاد کسی که شام میخورد آمریکا پس از آن می رود بدون گفت که آمریکایی کلاسیک راحتی مواد غذایی مانند مرغ گلدان پای مرغ سرخ شده و میت لوف همان چیزی است که شما را پیدا خواهد کرد در منو است.

البته هیچ کسی که شام میخورد منو کامل بدون انتخاب milkshakes و شناور. کافه ارائه می دهد سه کلاسیک, milkshakes, طعم, شما می دانید و عشق: شکلات, وانیل و توت فرنگی. اما آن را نیز به خوبی شناخته شده کره بادام زمینی و ژله لرزش.

تبلیغات:

هر چند پارک در حال حاضر بسته دیزنی ایجاد یک تک وعده نسخه ای که شما می توانید لذت بردن از در خانه. و است که به شما می دهد گزینه های تصمیم گیری است که عطر و طعم ژله شما می خواهید برای اضافه کردن به مخلوط کن: توت فرنگی یا انگور. اگر شما لازم نیست که ژله روی دست نگران نباشید. شما می توانید جایگزین دو قاشق غذاخوری از ژله توت فرنگی با دو فنجان توت فرنگی قطعه قطعه.

مرتبط با: Chipotle مشترک خود دستور guacamole بنابراین شما می توانید آن را بدون ترک خانه

دیزنی نیست و تنها با نام تجاری عمده به انتشار یکی از آن بالا دستور العمل های مخفی به عنوان طرفداران وفادار خود را پیدا ناگهان در خانه. Chipotle به تازگی به اشتراک گذاشته شده خود را guacamole, دستور العمل, DoubleTree خود منتشر شکلات تراشه کوکی دستور العمل و IKEA ایجاد یک دستور برای آن یاد شامی کباب سوئدی.

تبلیغات:

پس شما سعی کردم در ساخت این دستور غذا را در خانه به ما بگویید در مورد تجربه با ترک یک نظر در کادر زیر این داستان. و فراموش نکنید که برای بررسی از همه از ما ارائه در سالن غذا برای بیشتر الهام گرفته از دستور العمل های به در خانه این هفته برای صرف شام.

***

تبلیغات:

دستور العمل: کره بادام زمینی و ژله لرزش شیر

خدمت 1

مواد لازم:

  • 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی
  • 2 قاشق غذا خوری ژله (توت فرنگی یا انگور)
  • 2 فنجان بستنی وانیلی
  • 1/4 فنجان شیر

جهت:

  1. اضافه کردن همه مواد تشکیل دهنده را در مخلوط کن و مخلوط تا صاف.
  2. اضافه کردن کره بادام زمینی یا ژله به طعم و مزه.

طبخ یادداشت: دو فنجان توت فرنگی قطعه قطعه می تواند جایگزین برای ژله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>