“اعزام از جاهای دیگر” ستاره در اتصال به نشان می دهد را بدون رمز و راز یک قتل

قبل از نشستن برای یک برنامه ریزی مصاحبه با “اعزام از جاهای دیگر” ستاره آندره بنجامین و حوا Lindley ما ساخته شد برای ایستادن در راهرو همراه با یک گروه از افراد دیگر و منتظر قبلا این سایت متعلق به فضای در دسترس است. این آخرین وضعیت هر کسی که می خواهد در پایان روز طولانی که در آن بود و در یک فضای بسیار سرد کمتر. به طور کلی خلق و خوی صمیمی بود حتی اگر هوا خود به خود موجود است که نهان سایش عامل به عنوان بهترین crankiness.

فقط برای یک لحظه ، پس از آن روشن شد که ما با توجه به حل و فصل برای ما الگوی برگزاری بنیامین جیبش زیادی چوبي فلوت و شروع به بازی, ریخته گری, تسکین دهنده, طلسم بیش از مجاورت با آن عفونی آرام است.

تبلیغات:

بنیامین همه کاره نوازنده که نیمی از hip-hop دو Outkast آیا این برای لذت بردن خود را. او هیچ آلبوم آینده به ترویج و یا دلیلی برای جلب توجه به خود. او به من گفت که او به سادگی یادگیری به بازی با تجربه برای تلفن های موبایل جدید پر کردن فضای یک برنامه ریزی نشده مکث با یک تسکین دهنده ملودی که ذوب دور هر uncivil تمایلات.

که در این راستا با مرکز پیام “اعزام” یکی را تشویق می کند که دیدن جهان متفاوت و ایجاد زیبایی و امیدوارم که در هر زمان و هر کجا که شما می توانید و خالص است تصادف. اما این کاملا بی شک “الهی nonchalance” در عمل با یک اثر قابل لمس.

“من در حفظ و شل شدن در هر مصاحبه” گفت: Lindley زمانی که او بنیامین و من در نهایت نشستم با هم. “من دیگر بسیار عصبی است.”

تبلیغات:

گاهی اوقات همه آن طول می کشد به ارزیابی مجدد راه یک کار خاص تفسیر جهان می شود آن را یک نقاشی دیواری هنر نصب و راه اندازی و یا یک مجموعه تلویزیونی است که تغییر در شرایط.

این ژانویه بود که بنیامین Lindley و من صحبت کرد و “اعزام” تا به حال هنوز به اکران در AMC. حتی پس از آن آشکار بود که این سری خواهد یک تو رفتگی در دیوار تجدید نظر صرفا بر اساس آنچه در آن ارائه می دهد. و این نظریه معلوم می شود دقیق است. اندازه گیری “اعزام” صرفا توسط آن رتبه بندی مارکس از آن به عنوان یک کوچک سری با یک فصل-مخاطبان متوسط در حدود 400 ، 000 نفر در هر قسمت – یک سوم متوسط مخاطبان برای سرب خود را در “Better Call Saul.”

اما به حساب آنچه در آن کار با, در مقابل بسیاری از آنچه در تلویزیون. “اعزام” یک راز است که شامل نیست یک قتل, افراطی, خشونت و یا تهدید جدی. این رقم در مرکز ماموریت خود کلارا (سیسیلیا Logo) ممکن است یک آدم ربایی قربانی نیاز به صرفه جویی در و یا او ممکن است در همه وجود دارد.

تبلیغات:

به جای اتصال به “اعزام از جاهای دیگر” نیاز به اتصال – empathizing واقعا – با غنی تصور شخصیت های بازی همراه با هر آنچه در آن است آنها بدست خود را به. و بدترین چیزی که ممکن است اتفاق می افتد به جیسون سیگل را Everyman دفتر هواپیماهای بدون سرنشین پیتر سالی فیلد را بازنشسته جانیس, بنیامین وسواسی نابغه Fredwynn و Lindley سیمون است که نتیجه بازی نتواند به زندگی می کنند تا انتظارات خود را.

بنیامین به اشتراک گذاشته شده است که تمایل خود را به پیوستن به “اعزام” رشد از احساس او تا به حال در مورد این لحظه در زندگی خود. “این داستان در مورد جامعه,” او گفت:. “و من در آن سن و سال در حال حاضر که در آن زمانی که من در 25 من می تواند به تنهایی تمام وقت, و آن را سرگرم کننده بود. سرد است. اما در حال حاضر من شروع به نگاه در اطراف مانند, ” خوب, من نیاز به برخی از مردم است.’ که یک مضمون مشترک در حال حاضر برای لعنت نزدیکی هر گفتگو را در اینجا در حال حاضر است که ما نیاز جامعه است. و این واقعا چیزی است که این مورد است.”

تبلیغات:

بنیامین و سیگل تا به حال چند مکالمات طولانی قبل از “اعزام” به وجود آمد که تنها می تواند به عنوان وجودی او گفت:. “ما تا به حال واقعا خوب گفتگو در مورد که در آن ما شد به خصوص از آنجایی که ما تا به حال شده است در مشاغل آنجایی که ما جوان بودند. من فکر می کنم شما به یک سن خاص هنگامی که شما مانند ” خوب چه هستم من انجام می دهند ؟ چرا من این چیزها را انجام?’ و شما نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر معنی است.”

او همچنین نشان داد که احساس نبود فقط منحصر به او است. “وجود دارد برخی از چیزی که اتفاق می افتد در حال حاضر شما می دانید که در میان دوستان. هر کس فقط نوع مانند ” این چیست ؟ آنچه ما انجام می دهند؟’ و من فکر می کنم این صحبت می کند که احساس در راه است.”

پیتر جانیس Fredwynn و سیمون در حال تمام افرادی که هرگز ملاقات ارگانیک اگر نه برای سکندری بر “در جاهای دیگر جامعه” و این غریب تجربی ماجراجویی.

تبلیغات:

به عنوان اولین فصل از “اعزام از جاهای دیگر” حرکت رو به جلو مخاطبان ساخته شده است به درک که هر یک از اعضای آن کوارتت قبلا زندگی می کردند جدا از دیگران به دلیل این نوع از زندگی به سادگی و به طور طبیعی آمد. تا زمانی که او می یابد در مورد جاهای دیگر جامعه پیتر روز حول یک کار او نمی تواند ایستاده و بسیار دیگری نیست. جانیس یک بیمار در خانه که نیاز به مراقبت 24 ساعته; او sojourns به جاهای دیگر دریافت-togethers کند و او را با برخی از فرار.

Fredwynn و سیمون اما هستند افرادی که خود جدایی است که در وسیله ای برای حفظ خود تا حدودی به دلیل این راه جامعه آنها را می بیند اما حتی بیشتر از این که چگونه آنها فرض کنیم جامعه به آنها است. با Fredwynn این آشکار به عنوان یک misanthropic بی اعتنا نگرش که او فرض می کند که او باهوش ترین فرد در اتاق و که در حال سیاه مردم منجر به دست کم گرفتن او.

Fredwynn به ندرت به ارمغان می آورد تا خود را از سیاهی نجات برای موارد که در آن آن را به طور مستقیم اعمال می شود به وضعیت مانند هم تیمی پیشنهاد مربوط به پلیس است. به طور مشابه سیمون نمی آورد تا این واقعیت است که او یک ترانس زن مگر اینکه آن را وابسته به مکالمه – و در اینجا او کنترل میکند که آیا می آید که اگر در همه. آنچه مهم است این است که او را درخشان شجاع و خنده دار, بلکه آسیب پذیر و ترس از گرفتن بیش از حد نزدیک به هر کسی.

تبلیغات:

“چه بود فوق العاده هیجان انگیز برای من بود که او queerness یا transness هرگز آمد در راه است که بود, نشان می دهد,” Lindley گفت. “این هرگز واقعا می آید به عنوان یک مشکل و یا مانند. بزرگ نشان می دهد. “من امیدوارم که مردم قدردانی است.

بنیامین می افزاید: “این جهان است. آن را حتی مانند یک چیز است. ما در حال تماشای یک تکه از جهان و این است آنچه در آن است.”

در این دنیای جدید ما که در آن میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر “پناه در محل” ممنوع شده توسط قانون از لحاظ جسمی ارتباط با دوستان و اعضای خانواده و مردم از سراسر جهان در حال ایجاد مجازی پیوند تجربیات به جبران آن از دست دادن فرد در تعامل است.

دی جی به میزبانی جریان رقص احزاب است. تجارب یادگیری می رویم مجازی. مردم آموخته اند که نه فقط برای زندگی-پرینت تجارب فرهنگی اما یکی دیگر چهره به تجربه به عنوان نزدیک به مفهوم هم به عنوان امکان پذیر است و سالم در سن اجتماعی فاصله.

تبلیغات:

و در راه خود “اعزام از جاهای دیگر” صحبت شده است که نیاز به قبل از آن به طور گسترده ای آشکار است. کار بر روی نشان می دهد Lindley گفت: “باز کردن بسیاری از مسائل در من و من می خواهم برای بهتر پیدا کردن و با تکیه بر افراد دیگر و دریافت عشق و باز به دریافت دوستی است.”

“شما می دانید من با شناسایی شخصیت زیادی” Lindley اضافه شده است. “او نوع a loner و من فکر می کنم نوع مانند آندره شد و گفت: شما حتی نمی متوجه است که شما را از دست ندهید, جامعه, تا زمانی که شما واقعا آن را از دست رفته.”

“اعزام از جاهای دیگر” پخش قسمت جدید در روزهای دوشنبه ساعت 10 شب در AMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>