اگر هشتگهای #OscarsSoWhite و #OscarsSoMale با شما طنین انداز شما رو خوب درست می شود دیوانه در مورد بازی یکشنبه شب جوایز اسکار مراسم است.

با وجود اجرای 2019 پیروزی – عمدتا غیر سفید گروه از برندگان و یک فیلم کوتاه در مورد قاعدگی فعالیت شکوه رده خود در میان دیگر برنده – که پرواز در مواجهه با کسانی که هشتگهای 2020 نامزد شبیه یا واکنش یا عمدی فراموش کردن. پنج نفر از نه بهترین تصویر میدارد در مورد مردان و پسران, احاطه شده توسط خشونت است. وجود دارد دقیقا یک غیر سفید بازیگر و کارگردان نامزد دریافت جایزه و صفر زنان مدیران به رسمیت شناخته شده و با وجود اینکه قادر به لیست مستحق در هر یک از این دسته بندی ها در حالی که ایستاده بر روی یک پا.

تبلیغات:

دیوانه چون اسکار 2019 احساس پیشرفت و اسکار 2020 بوی نامردی.

اما اجازه دهید وجود دارد باقی بماند. به جای تصور اسکار امسال را به شبیه 2018 دورۀ انتخابات که در آن ریاضی stunk برای برنده بزرگ (تد کروز هنوز هم یک کار; Stacey آبرامز ندارد یکی سزاوار) اما پیروزی کمی مخفی در چشم ساده (شرق کانزاس 94% سفید و کنگره منطقه در حال حاضر توسط یک همجنسگرایان بومی آمریکا زن). پیروزی کمی ممکن است احساس مانند بلافاصله در حال حاضر اما نقطه به آینده ای که به نظر.

روز یکشنبه بدون توجه به آنچه در نتیجه در نظر گرفتن آنچه در زیر به عنوان دلیلی برای امید علاوه بر توصیه هایی برای چگونه شما می توانید از این افراد برای ادامه ایجاد.

تبلیغات:

ورود سینتیا Erivo

تنها بازیگر از رنگ نامزد دریافت جایزه در سال 2020 رفته از فوق العاده و در عین حال مختصر عملکرد به عنوان جهان badass-est در این كيفرى نادیده گرفته درام “بیوه” به جایزه اسکار-نامزد دریافت جایزه نقش عنوان در کمی بیش از یک سال است. اسکار شانس هستند نه در Erivo به نفع به عنوان “هریت” Nov. 1 تاریخ انتشار احساس می کند مانند یک بد تصور بازاریابی چاره اندیشی موقت است. اما این ممکن است تجارت جایزه اسکار از دست دادن برای یک حرفه ای برنده شوید. او هیچ کمتر از چهار فیلم و تلویزیون پروژه های آینده این خط از جمله فیلمنامه چارلی کافمن را پروژه بعدی “هرج و مرج راه رفتن” و بازی Aretha Franklin در Nat Geo گلچین سری “نابغه”.

اگر دوست دارید سینتیا Erivo او نامزدی باز بل به مقدار بیشتر.

تبلیغات:

ممکن است چهار-ذغال سنگ از Thelma Schoonmaker

مارتین اسکورسیزی آس ویرایشگر در حال حاضر برنده سه اسکار. دیگر زنان و تنها سه مرد انجام داده اند این در 86 سال سابقه از این دسته است. اگر Schoonmaker برنده روز یکشنبه برای “ایرلندی” او را به تنهایی.

تبلیغات:

اگر چه اسکورسیزی به نام Schoonmaker به عنوان یک دلیل کلیدی برای طول عمر و ایستاده آن را هنوز هم احساس می کند مانند کپک زده توصیه به توصیه سوم viewings از “گاو خشمگین” و یا “رفقای خوب” فقط برای دیدن یک هنرمند مانند Thelma Schoonmaker در او بهترین است. به جای دنبال کردن دو تن از غیر اسکورسیزی, فیلم, 1996 “گریس از قلب من” و 2014 به “آموزش رانندگی” (هر دو به کارگردانی زنان) که در Schoonmaker دست ساخت استودیو های ضبط صدا و پارک خودروی سواری بصری هیجان.

فرود از زمین بالاتر Productions

به ریاست باراک و میشل اوباما, بالاتر از زمین آزادی “آمریکا کارخانه” گل نامزدی برای بهترین فیلم مستند. این جریان در Netflix بکشد به عنوان تمام خواهد شد از این شرکت در پروژه های آینده – biopic از فردریک داگلاس یک اسکریپت سریال در مورد مد در پست جنگ جهانی دوم شهر نیویورک گلچین سری بر اساس نیویورک تایمز اگهی ستون “نادیده گرفته” و یک مستند بلند در مورد آغاز مدرن و ناتوانی جنبش حقوق. تقریبا همه از این پروژه عبارتند از کارگردان و/یا فیلمسازان از رنگ.

تبلیغات:

ادامه غنای مستند دسته

هر یک از 10 نامزد دریافت جایزه مستند حداقل یک زن و یا فرد از رنگ در صندلی کارگردان. همه از ویژگی های و چهار از پنج کوتاه در دسترس هستند به جریان.

بهترین فیلم مستند:

تبلیغات:
  • “آمریکا کارخانه” به کارگردانی جولیا Reichert و استیو Bognar (Netflix)
  • “غار” به کارگردانی کارگردانی شده توسط Faras فیاض (Hulu)
  • “لبه دموکراسی” به کارگردانی Petra کاستاریکا (Netflix)
  • “برای ساما” به کارگردانی Waad al-Kateab و ادوارد وات (آمازون نخست ویدئو Kanopy)
  • “Honeyland” به کارگردانی تامارا Kotevska, Ljubomir Stefanov (Hulu)

بهترین مستند کوتاه موضوع:

  • “در غیاب” به کارگردانی یی Seung Jun و گری Byung-Seok Kam (کوتاه از Week.com)
  • “آموزش اسکیت بورد در یک Warzone (اگر شما یک دختر)” به کارگردانی کارول Dysinger و النا Andreicheva (Hulu)
  • “زندگی سبقت من” به کارگردانی جان Haptas و کریستین ساموئلسون (Netflix)
  • “سنت لوئیس سوپرمن” به کارگردانی Smriti Mundhra و سامی خان (نه در حال حاضر در دسترس)
  • “راه رفتن اجرا Cha-Ch”به کارگردانی لورا هیچ کس و کولت Sandstedt (یوتیوب)

این هنرمندان همه باید فیلم گذشته, حال و آینده. می دانم که نام خود را.

حرکت توبیخ مدیران

لولو وانگ “به خداحافظی” Greta Gerwig را “زنان کوچک” و ملینا Matsoukas’ “ملکه & باریک” سزاوار زمان ما, حمایت, حتی اگر آنها در بسته خروج از کارگردان نامزد. به زودی وجود خواهد داشت مقدار زیادی فرصت های بیشتر برای تشویق: Gerwig برنامه ریزی شده است برای نوشتن و مستقیم فمینیست بازگویی باربی بازیگران مارگوت رابی Matsoukas تعیین شده بود به هدایت خلبان سری محدود اقتباس از Y: آخرین مرد رمان گرافیکی و وانگ در میان تطبیق الکساندر Weinstein داستان کوتاه “کودکان جهان جدید” به یک فیلم علمی تخیلی. وانگ همچنین یک کمدی رمانتیک قبل از “خداحافظی” به نام” پس از مرگ” در سال 2014 در دسترس در آمازون است.

تبلیغات:

خود را حذف از اسکار کارگردانی دسته متوقف نشده این فیلمسازان یک بیت. و نه باید آن را متوقف کند ما.

سال پیش رو

با توجه به USC آننبرگ مدرسه روزنامه نگاری را از شمول طرح 12 Top 100 پرفروش فیلم های 2019 شد کارگردان زنان بيشترين درصد پس از تحقیقات خود را در سال 2007 آغاز شد: فقط از اتمام جشنواره فیلم ساندنس به حال 46 درصد از آن فیلم های برنامه ریزی کارگردانی شده توسط زنان است. چهار سال از این ابرقهرمان فیلم (“پرندگان شکاری” “بیوه سیاه” “Wonder Woman 1984” و “Eternals”) زنان هستند-کارگردانی است. کار جدید توسط دی Reis Ava DuVernay, بانک های الیزابت و اولیویا وایلد در راه هستند.

در سال جدید روز, harper’s bazaar uk معاون ویرایشگر فیلم کیت Erbland مطرح شده این سوال که “آیا این سال و این همه تغییر؟”

تبلیغات:

اسکار خواهم به فکر می کنم آنها منحصر به فرد قرار است برای پاسخ به این سوال مشاهده هر مراسم به عنوان یک نوع سینمایی دولت از اتحادیه. و در عین حال جوایز اسکار به مراتب بهتر در مارک یک لحظه در هالیوود چرخه کسب و کار نسبت به ترک علامت خود را در تاریخ سینما. یک جایزه اسکار را وعده نمی کند با شکوه حرفه ای موقت دست انداز در برنده درخواست قیمت. بهترین تصویر دارندگان یک iffy سابقه تبدیل شدن کلاسیک (آخرین بار شما را در مورد “بردمن” یا “شیکاگو” بود؟) و ما جمعی اسکار برجسته حلقه شامل به عنوان بسیاری از شجاع لباس طرح کردنی سخنرانی و میزبان مانع از آن را به عنوان هر یک سال نامزد. سالی فیلد گفت: “شما واقعا مثل من!” پس از برنده شدن جایزه اسکار برای چه فیلم در حال حاضر ؟ تذکر: پاسخ نیست “Norma Rae.”

هنوز انتخاب اعضای آکادمی به طور مستقیم تحت تاثیر قرار چه علاقمندان به سینما را به عنوان شایسته ی توجه خود را و در نتیجه آنچه در فیلم خواهد شد در آینده نزدیک. A2020 این آکادمی 2016 ابتکار عمل با هدف دو برابر شدن تعداد رای زنان و اعضای رنگ سال 2020 موفق شده است در سابق و شکست خورده در دومی توسط 17 درصد است. شریل بون ایساکس, سازمان, رئیس جمهور که اجرا این ابتکار اولین زن سیاه برای برگزاری این کار است. او دو جانشینان شده اند مردان سفید.

آیا هر سال در هالیوود را به احساس مانند سال همه چیز می تواند تغییر کند اما چیزی دید بالا به عنوان برنده اسکار نیست ؟

مستمر سرخوردگی از دو گام به جلو-یک-پشت پرده آمریکا برای حتی کوچکترین پیروزی هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر. آیا 2018 انتخابات به نظر می رسد مثل یک برنده به شما ؟ یا 17 سیاه منتخب به خدمت در تگزاس قضائیه در سال 2018 و بالاترین midterm مشارکت در یک قرن blotted توسط تد کروز هنوز هم داشتن یک شغل ؟

تبلیغات:

این پسرفت اسکار سال 2020 در دسته عمده به نام با #OscarsSoWhite و #OscarsSoMale می توانید مانند هیچ پیروزی تا به حال خواهد آمد, حتی زمانی که آنها باید.

چه قدرت ما و عمل ما را از پیروزی است تا به ما. ما پیچیده می تواند باقی بماند در خشم و یا استفاده از آن خشم منفجر طریق ترک در اسکار استاز. گرفتن در پشت, فیلم و هنرمندان نامزد شما می خواهید برای دیدن موفقیت است. رهبری جامعه خود را به تبدیل شدن به ایشان است. بیشتر مایل و فیلم های مختلف از بیشتر و متفاوت سازندگان باعث می شود شما یک پستاندار خزیدن در پای دایناسورها.

ما حق افسوس چقدر دور این سیارک به نظر می رسد. ما همچنین می تواند عمل به عنوان اگر آن را در حال حاضر فرود آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی