DJ D-Nice مجازی رقص احزاب به دنبال سنت و نوآوری در زمان سختی

همه ما باید یادگیری از DJ D-خوب به عنوان او با استفاده از دانش خود را, انرژی, میراث فرهنگی و استعدادها را به قرنطینه مردم در سراسر جهان چیزی برای نگاه به جلو به.

“Yo قرار دادن لباس های خود را در من می آیند و شما را با شتاب! عجله ما خواهی بود اواخر برای باشگاه این حزب در حال حاضر آغاز شده است!” دوست من Nell پیامک من به تازگی. من تا به حال به او تماس بگیرید چون من می خواستم مطمئن شوید که او نیست به از دست دادن ذهن خود را.

تبلیغات:

برای یک, من نمی رفتن به کلوپ های شبانه کنه مگر اینکه یک فرد بزرگتر و قوی تر از لحاظ جسمی میکشد مرا اما این اتفاق نمی افتد چرا که COVID-19 جهان در یک ضربه شهرستانها در حال تعطیل و باشگاه نیست حتی مجاز به باز oh yeah و-Nell زندگی در طرف دیگر از این کشور در لس آنجلس و نه برنامه ریزی شده بود در بالتیمور تا در تابستان.

“یو شما خوب bro?” من از زمانی که او تلفن را برداشت. “ما فقط قفل شده در یک هفته. شما می رویم به آن را?”

او شروع به گفتن در مورد این وحشی طرف او است رفتن به آنجا قرنطینه آغاز شده بود که لباس میپوشید ترد کاپشن و کفش راحتی که تکمیل همسرش, پاشنه, ارتش, از, لوکس, ماشین, پارک کردن مقابل محل برگزاری و چگونه او در نوک نوکر 100 دلار فقط به خاطر اینکه او می تواند. سپس او توضیح داد که چگونه چراغ آمار او را به عنوان به زودی به عنوان ما در اتاق راه می رفت. در طرف دیگر سالن های رپ Nas شد در نوار toasting با نیا به عنوان Stevie Wonder بحث با کوئینسی جونز در مورد ملودی در حالی که جو بایدن به نام مردم “Bub” و ادامه داد: برای ramble در مورد چیزهایی که هیچ کس درک. نل گفت: “اپرا تا به زمین در زندگی واقعی”– اما مهمتر از او در مورد موسیقی است. DJ D-خوب چرخید و در هر حزب و هر شب ارائه بی نظیر ترکیبی از old school hip hop, R&B, خانه, رگی. او سپس به من گفت که این رویدادها را در اتاق نشیمن خود را از طریق Instagram زندگی می کنند و من باید در پیوستن به بیش از حد.

تبلیغات:

DJ D-خوب از برانکس نیویورک به دنیا آمد و جرثقیل جونز تا به حال نامی از حرفه ای به عنوان یک پیشرو رپر و تهیه کننده و deejay که به تور جهان است و deejayed برای همه چیز از سوپر باول آپولو و جایزه نشان می دهد که رئیس جمهور اوباما در سال 2012 افتتاحیه توپ. بسیاری از ’80s babies مثل من به یاد داشته باشید او را از اوایل ’90s ضربه “تماس با من D-خوب” — اما شخص ناپدید شد و از جریان اصلی دید پس از آن تک منفجر کرد و ادامه داد: برای افزایش, پشت صحنه — به عنوان یک عکاس تهیه کننده و یکی از داغترین deejays در نیویورک صحنه باشگاه. در حال حاضر او است در محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان خالق باشگاه قرنطینه و یا آنچه که او “Homeschoolin’: اجتماعی فاصله رقص” سری در Instagram, زندگی می کنند, به عنوان قابل توجه ترین مجازی deejay تا کنون.

“من در حزب بعدی فرض در همه سیاه و سفید. دیدار با شما در میاره. من سه دور اول! Ha.”

من لباس تا مانند نل و نمی رقص در اطراف من livening اتاق مانند من تصور هزاران نفر از مردم در سراسر جهان در حال انجام در خالص سرگرم کننده, اما من لحن در و تماشا چشمگیر تعداد رشد می کنند. شب اول من وارد شده آن را بدست کرده بود تا 15,000 یک روز بعد 35,000 شنبه شب او رسیده 100,000. بیست دقیقه پس از او آغاز شده در روز یکشنبه وجود دارد 130,000 نفر گوش به اجرای زنده او. کل صنعت در نظرات. برخی از وبلاگ من خال خال wereOprah وینفری, Dave Chappelle, khezri, بردلی کوپر, Diddy, Usher, Jonah Hill, Alicia Keys, Angie Martinez, ریحانا, Ellen DeGeneres, بزرگ, پدر, کین, زمین باد و آتش, Mary J. Blige, Deion کول, Dave Chappelle, Biggs برک, Kareem Abdul-Jabbar semrush هلی بری Ava DuVernay, Will Smith and Jada Pinkett Smith, Gabrielle Union, Stevie Wonder, Kelly Rowland, لورن, لندن, Fat Joe, Bun B, جو بایدن, Naomi Campbell, Spike Lee, تیفانی Haddish و بسیاری دیگر. حتی میشل اوباما, ما برای همیشه لطفا برای بانوی اول کشیده بنابراین من می دانم که باراک احتمالا در پس زمینه سیم کشی دو مرحله ای.

تبلیغات:

راه اندازی زیبا است. D-خوب می اندازد یک کلاه های لبه پهن بپوشانید و نوشته های یک پنجره در آپارتمان خود با میکسر اخراج و سپس او سنگ است. به نظر بقیه انجام دهد. آنها در طول بازی فقط مثل نل انجام حمل و نقل خود را از حبس خانه های خود را به هر کجا که در جهان آنها می خواهند به استفاده از موسیقی خود را به عنوان الهام بخش و هدایت و قطعا یک متن ترکیبی از آن ها ارائه می شود سزاوار شکستن از هر چیزی coronavirus.

چه Nell D-Nice و تمام پیروان جدید در حال انجام است که جدید نیست برای بسیاری از مردم سیاه و سفید در آمریکا است. ما هیچوقت وارد این کشور به عنوان مهاجران در جستجوی فرصت; ما برده بودند با تنها هدف از ارائه نیروی کار رایگان. مردم سیاه و سفید بودند مورد ضرب و شتم یا تجاوز به فروش می رسد و بدون محاکمه اعدام در بین ساختمان و برداشت امریکا زیرساخت ها است. اما به عنوان وحشیانه و کشنده به عنوان برده داری بود و برخی اسیر آفریقایی هنوز هم در بر داشت یک راه برای ایجاد شادی در میان بدترین وضعیت ممکن بود آن را به عنوان بسیار مهم در حفظ زندگی است. با توجه به مجموعه ای از روایات در ملی علوم انسانی, مرکز, خوش شانس, بردگی آفریقایی درگیر در “. . . کار پس از تجمعات روز شنبه استراحت و بازی و یکشنبه به کلیسا رفتن با خود slaveholders.”

تبلیغات:

حتی اگر بردگان آفریقایی بودند محروم از آزادی خود هنوز هم بسیاری از توسعه مکانیسم های مقابله ای و جان سالم به در برد. تعطیلات هم قرار داده برخی از خلاقیت birthed از مبارزه به جلو. Michael W. Twitty از گاردین نوشت…

“در صبح کریسمس از مریلند به تگزاس و از میسوری به فلوریدا, بردگی کودکان بازی ‘ابتلا به کریسمس gif” با slaveholders. برای اولین بار به تقاضای یک هدیه برنده شد و در این روز بردگی کودکان ممکن است خود را تنها طعم پرتقال و گریپ فروت peppermints یا شکلات و واقعا آنهایی که خوش شانس دریافت یک اسباب بازی ساده. بزرگسالان دریافت, تنباکو, لباس جدید (مانند روسری یا kerchiefs), little, کوزه های عجیب و غریب و یا اضافی ملاس و کره, گوشت خوک و یا آرد که مصرف می شود بنابراین به ندرت آن را به عنوان ‘به ندرت.'”

من به هیچ وجه در گفت برده داری بود چیزی نزدیک به خوشایند یا مقایسه بودن قرنطینه به بردگی گرفته شده و نه تصدیق چگونه مردم سیاه و سفید همیشه به حال به بیشتر از شرایط سخت پیدا کردن راه هایی برای زنده ماندن و حتی رشد. هنگامی که کوره بود شکست ما در گرم خانه با اجاق گاز خوردن حبوبات با چنگال برای حفظ شیر, تبدیل منسوخ شده hand-me-down لباس تبدیل به unobtainable مد ما ایجاد موسیقی جاز از درد درست مثل هیپ هاپ که D-Nice در حال چرخش است و این بازی می رود. ما همیشه یک راه پیدا کردن.

تبلیغات:

D-Nice مربا همچنین من فکر می کنم در مورد مکالمات طولانی من با بهترین دوست من Tavon. او 14 سال در 27 سال پیشنهاد در زندان فدرال برای خشونت پرهیزی در جرایم مواد مخدر. مثل همه ما دوستان نزدیک او بزرگ شد و در فقر و تلاش برای ایجاد پول در یکی از تنها راه موجود برای او است و در حال حاضر در زندان به دلیل چنین است. اما مانند D-Nice او می یابد یک راه برای از آن لذت ببرید. او به من گفت که داستان از با استعداد از زندانیان که رپ و نوشتن آهنگ است که انجام آنها در مقابل کوچک جمعیت که شامل اصلاح افسران و حتی زندان برای مدیران. چند سال پیش یکی از سلول خود رفقا تا به حال یک تلفن همراه و او می خواهم Facetime و یا چت تصویری من در برنامه IMO. بعضی از شب ها من می خواهم به بیرون رفتن به باشگاه, حتی اگر من نفرت باشگاه و موج تلفن من در اطراف در جمعیت به طوری که او احساس او در حزب بیش از حد. گاهی اوقات او می تواند در سلول خود به تنهایی یک گروه کوچک از زندانیان را جمع آوری در اطراف — برخی از آوردن jailhouse جرعه مشروب و رقص به عنوان اگر آنها هرگز در روز است. این نوع از سحر و جادو D-Nice در حال حاضر در حال ایجاد.

قابل توجه ترین چیز در مورد D-Nice “Homeschoolin'” است که او آن را به تنهایی وجود دارد این است که هیچ کس در آپارتمان خود را با او به این معنی است که او حفظ یک دیوانه جهانی با دهها هزار نفر از مردم در حضور و غیاب و حتی لازم نیست که مخاطب واکنش ها به بازی کردن. آن را صرفا نابغه و تعریف درست از اجتماعی فاصله. من آرزو می کنم بیشتر مردم را به دنبال خود منجر شود. وجود دارد یک لیست از چیزهایی که ما می توانید انتخاب کنید از ناراحت شود در مورد حق در حال حاضر, اما D-خوب است که ما به یک دلیل به افتخار در حالی که ما به خوبی برخی از ما, رقص درد دور و من که هر روز از هفته است.

بنابراین من شما را در حزب امشب. فقط با من توسط نوار.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>