Democratic National Committee Chairman Tom Perez speaks prior to the Democratic presidential primary debate in the Sullivan Arena at St. Anselm College on February 7, 2020 in Manchester, New Hampshire.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز صحبت می کند قبل از دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در سالیوان عرصه در سنت آنسلم کالج در 7 فوریه سال 2020 در منچستر, New Hampshire.

جو Raedle/گتی ایماژ

آیووا messed تا قفقاز خیلی بد در این سال است که آن را ممکن است از دست دادن آن طولانی-برگزار امتیاز میزبانی اولین انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقه. کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز گفت که این حزب را “کاملا” اند که گفتگو های بعد از این چرخه انتخابات است.

“است آیووا در مورد از دست دادن خود را برای اولین بار-در-این-ملت حزبی وضعیت؟” سی ان ان جیک Tapper خواسته پرز یکشنبه. “آن را دشوار است به تصور کارولینای جنوبی, New Hampshire, کشورهای دیگر که در حال خروج از روند — ایلینوی به عنوان مثال فرماندار وجود دارد ساخت یک زمین بزرگ گفت:” آیووا شما از دست داده و شانس خود را, شما screwed تا آن زمان برای دولت دیگر به سر می برد.’ این است که احتمالا رفتن به اتفاق می افتد؟” پرز گفت: “این گفتگو که کاملا اتفاق می افتد پس از این چرخه انتخابات.” او در ادامه به توجه داشته باشید که پس از آخرین انتخابات “ما در حال گفتگو در مورد دو چیزهای واقعا مهم—superdelegate اصلاحات و اولیه حزبی مسئله ای است که ما در حال بحث در حال حاضر و که رفتن به اتفاق می افتد دوباره. من هیچ شکی در مورد آن به دلیل آن را بسیار ضروری است.”

در مواجهه با انتقاد از برخی در درون حزب برای پر هرج و مرج قفقاز پرز گفت که او قصد ندارد از پله پایین. “کاملا” پرز گفت: هنگامی که از او پرسیده شد که آیا او در نظر گرفته شده بود استعفا به عنوان برخی از جمله Rep. مارسیا سخن بی معنی وبیهوده از اوهایو را خواستار شدند. “نگاهی به سه سال گذشته کار من زمانی که من در آمد و شد برای بازسازی زیرساخت های ما برای پیروزی در انتخابات. و هنگامی که شما انجام دهید که گاهی اوقات شما را مجبور به تصمیم گیری های دشوار.” پرز اصرار داشت آن است که در آیووا حزب دموکرات است که “اجرا می شود انتخابات واقعی” اگر چه او اذعان کرد که “هر چیزی می رود اشتباه است که آیا آن چیزی است که توسط دولت اجرا حزب یا نه ما همه در این با هم.”

تشکر. Tulsi Gabbard نیز به نام پرز به یکشنبه. “در نهایت این شکست از رهبری و من فکر می کنم DNC صندلی تام پرز باید استعفا دهد” هاوایی کنگره, 38, گفت WMUR در روز یکشنبه. این مسائل با پرز فراتر از آیووا ریاست جمهوری امیدوار گفت: Manchester, New Hampshire ایستگاه. “این هر دو به دلیل آنچه که ما دیده ایم اتفاق می افتد در آیووا بلکه در طول چند ماه گذشته در حال رشد شک و تردید است که من می شنوم از رای دهندگان دموکرات که این اولیه را در واقع انجام می شود در یک راه عادلانه که در آن رای دهندگان می توانید اطلاعاتی که آنها نیاز به ایجاد بهترین انتخاب در که باید دموکراتیک ما نامزد و در نهایت چه کسی باید رئیس جمهور بعدی ما و فرمانده” Gabbard گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی