آیا رهبران کسب و کار کسب و کار هر حال رئيس جمهور ؟ شواهد موجود می گوید هیچ

محافظه کاران اغلب ستودن بدون-رویکرد های گرفته شده توسط رهبران از منافع شرکت های بزرگ به عنوان یک راه برای اجرای دولت موثرتر است. اما تجار و بازرگانان واقعا باید هر کسب و کار در حال رئيس جمهور ؟

متکلم و فیلسوف Reinhold Niebuhr در مقاله “خطرات قدرت آمریکا” چاپ شده در مجله آتلانتیک در سال 1932 نوشت: از مضطرب ترکیبی در ایالات متحده از قدرت اقتصادی و سیاسی و بی کفایتی. ما ممکن است برجسته جهان قدرت ما قدرت اقتصادی او استدلال کرد اما ما هستند “سیاسی ترین نادان مدرن در سازمان ملل.”

تبلیغات:

آیا کسی فکر می کنم که او به دیدن ما سیاست امروز Niebuhr ارزیابی از نزدیک به یک قرن پیش خواهد بود مادی متفاوت است ؟ بدون شک او خواهد توجه داشته باشید که استارک تفرقه در سیاست امروز, اما این است که نه فقط یکی دیگر از نشانه های سیاسی ما جهل?

این مشکل با توجه به Niebuhr اقامت در آسان ما تکیه بر قدرت نظامی کار می کرد که به نگه داشتن ما را از واقع نیاز به مقابله با اسلام سیاسی و تفکر درک جهانی که در آن زندگی می کنیم و پیدا کردن یک راه را به عنوان به خوبی به عنوان است. حتی در داخل کشور می بیند که با تکیه بر نیروی نظامی — پلیس اغلب غیر قابل تشخیص از یک واحد نظامی — نیز باعث ما رهبران سیاسی نیست برای یادگیری هر درس. بنابراین مردم آوریل در خیابان دوباره. یک قوطی گاز اشک آور و یا یک لاستیک گلوله ممکن است پاسخ دهد اما این پاسخ این است که کم عمق, آموزش هیچ چیز مفید و تکریم بیشتر خشم.

یکی دیگر از مشکل Niebuhr, یادداشت ها است که در کشور ما منحصر به فرد ساخته شده تا حداقل در دوران مدرن از یک زن و شوهر از غالب نوع که ممکن است ما بالا بردن در خود ما خطر به رهبری سیاسی: تجار و بازرگانان و مهندسین: “هر دو ما ثروت و سیاسی ما جهل مشتق از این واقعیت است که ما یک ملت از تجار و بازرگانان و مهندسین…. ما به خودمان به کسب و کار بهره وری و دستیابی به فن آوری با بیشتر رها از هر مردم دیگر.”

تبلیغات:

او گسترش می یابد بیشتر:

ما تجار و بازرگانان و مهندسین رنج می برند از همان نوع اغراق آمیز اعتماد به نفس که مشخصه هر کلاس یا گروه است که به طور ناگهانی و آشکار موفقیت است. این مرد موفق همیشه فرض بر این است که موفقیت در این زمینه خود را به او می دهد حکم به صحبت با یک درجه از علم او بر هر انسانی و اجتماعی مشکل است.

یادآوری شما از هر کسی ؟ که بهتر می تواند نمونه Niebuhr نقطه از مرد در حال حاضر با استفاده از کاخ سفید به عنوان یک توییتر پد? مردی که به طور منظم می گوید: او می داند که بیشتر در مورد کسب و کار (خود کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد گفت که او ساخته شده است که); در مورد علم (او اسم, نباید شده بالا دانشمند); در مورد پزشکی (coronavirus را “دور”; “آنچه شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را!” — آگهی nauseam); در مورد نظامی (می داند که بیش از “او” ژنرال); و فقط در مورد همه چیز بر روی زمین است.

اضافه کردن به که عاشق است نیاز به بی اعتبار است. فقط این هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سعی به گرفتن اعتبار برای اجازه دادن به مردم در مورد Juneteenth چرا که او تصمیم به شروع مبارزات انتخاباتی خود را با یک بزرگ مرد دانمارکی سوت به پایگاه خود را فقط به عنوان رونالد ریگان در سال 1980 زمانی که او شروع مبارزات انتخاباتی خود را با یک “متحده ” حقوق” سخنرانی هفت مایل از فیلادلفیا می سی سی پی که در آن حقوق مدنی کارگران به قتل رسیده در سال 1964. (در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب تولسا های نژادپرستانه قصد بود هنوز هم وجود دارد حتی اگر سگ بزرگ سوت hilariously بدل به یکی مناسب تر برای تماس با خرد کردن اسباب بازی yapper — یا مثلا مناسب برای افراد بدون مدرک دانشگاهی که هنوز هم حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 19 امتیاز, بر اساس یک نظرسنجی اخیر.)

تبلیغات:

با مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند یک نسخه کارتونی از تاجر اعتماد به نفس لازم و hyped-up خود توجه و بدون یک ذره از هر چیز از توجه به آن را به بالا. و شاید این است که بخش بزرگی از دلیل. مغلوب ساختن پیشی جستن پخش بخشی از یک تاجر بسیار شبیه او نقش بخشی از رییس جمهور بسیار کمی وجود دارد که اگر هر ماده است. فقط ذکراست سر و صدا و جنجال و هیاهو. و شما می دانید گلف.

اما حتی بدون در نظر گرفتن در چنین افراطی مثال درخواست یک تاجر به یک رهبر سیاسی است مانند درخواست یک گرگ به گارد ضرب المثلی henhouse. یک گرگ است که با اغراق کردن حس خود که نیز بسیار علاقه مند در جزئیات است. گرگ ها به سادگی لازم نیست که زمان برای خواندن عمیق. (همیشه به دنبال ادبیات یا رمان یا تاریخ و یا شعر در فروش املاک در یک جامعه دردار?)

تبلیغات:

سالها پیش که من شروع شد, در کار من, از من خواسته شد برای نوشتن یک “سطح بالا” یادداشت به برخی از مدیران. بنابراین من مسدود کردن برخی از ساعت ها در برنامه من و رو به پایین به کار ومعلول کسب اطلاعات بیشتر و ارائه چهار چوب تاریخی برای رهبری بدانند که آنها می خواهم ترین نمایش کامل از وضعیت آنها می تواند.

اگر شما تا کنون برگزار شد, شرکت, شغل, شما به احتمال زیاد smirking در حال حاضر.

“هیچ” به من گفته شد که من مدیر خواندن یک پیش نویس است. “آن نیاز به سطح بالا.”

تبلیغات:

وجود دارد که شما بروید. تجار مرد رهبران به ویژه در تجربه من — به طور کلی وضعیت است که آنها می خواهند به دانستن آنچه در جریان است. اما هنگامی که آن را ارائه نمود ؟ نه آنقدر. اگر آنها باید مصرف اطلاعات بیشتر به نظر می رسد می خواهید به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است — “خلاصه اجرایی.” و بیشتر لازم نیست یک ذره از تمایل به راه رفتن زمین به واقعا درک واقعی کار در دست. در دوری می گزیدند جزئیات کسب و کار مدیران به ظاهر می خواهند آنچه ریگان شاید مورد نظر بیش از هر چیز بر روی زمین (به غیر از خود را “مامان”): deniability قابل قبول.

و چرا که نه ؟ شرکت های بزرگ ایجاد شد برای محدود کردن مسئولیت در میان تعداد زیادی از سهامداران. (من همیشه کمی تعجب است که وجود ندارد VLLC تعیین, برای, بسیار شرکت مسئولیت محدود.) زمانی که رئیس جمهور ما می گوید که او طول می کشد هیچ مسئولیتی و یا حاضر به گوش دادن به او جلسه توجیهی روزانه شاید او صرفا پس از آموزش او در مدرسه کسب و کار وارتون.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به “سطح بالا” نگاه (به عنوان مثال یک بهر تقریبا wincing طرف نگاه) در تاریخ تجار و بازرگانان در انتخابات ریاست جمهوری.

تبلیغات:

در یک مقاله توسط اولیویا B. Waxman منتشر شده پس از سال 2016 انتخابات در مجله تایم می نویسد از مغلوب ساختن پیشی جستن پیوستن به 20 قرن رئیس جمهور وارن G. Harding, هربرت هوور, هری ترومن جیمی کارتر و جورج بوش به عنوان یک تاجر به دفتر بیضی. اما هاردینگ بود یک روزنامه ناشر (البته یک محافظه کار) و کارتر یک بادام زمینی کشاورز — نه واقعا انواع شرکت های بزرگ. ترومن او یادداشت فرار از یک شکست خانگی دیگر در کانزاس سیتی. به طوری که برگ هوور دو بوته و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حداقل ظاهرا مردان با تجربه کسب و کار.

  • هربرت هوور (جمهوری خواه; جمهور 1929-33) معدن زاده. یک مهندس و سپس تاجر او متعلق به معادن نقره در برمه. قبل از ریاست جمهوری هوور هرگز برگزار شد هر انتخابی هر چند او تا به حال بیش از توانایی خدمت به عنوان رئیس این کمیسیون برای امداد رسانی در بلژیک و سپس به عنوان مدیر سازمان غذا اجرایی در طول جنگ جهانی اول. قبل از ریاست جمهوری او نیز در خدمت با تمایز در هاردینگ دولت به عنوان وزیر بازرگانی. ریاست جمهوری مورخان به طور کلی رتبه بندی او در نیمه پایین از رئیس جمهور.
  • جورج هربرت واکر بوش (جمهوریخواه; جمهور 1989-93), oilman. تجربه زیادی در خدمات عمومی قبل از انتخابات ریاست جمهوری — ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان ایالات متحده در سازمان ملل متحد, مدیر اطلاعات مرکزی معاون رئیس جمهور. تا به حال برخی از مشکل با “چشم انداز از چیزی.” ریاست جمهوری مورخان به طور کلی رتبه بندی او در مناطق پایین تر از نیمی از رئیس جمهور. (H. W. نیز شد و حتی بیشتر محبوب در اواخر عمر برای افسانه جوراب, برخی از عالی فراز از هواپیما و برای کار collegially با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.)
  • جورج دبلیو بوش (جمهوریخواه; به عنوان رئیس جمهور 2001-9): oilman و تیم بیس بال مالک. دست خیلی از این روز به بعد از انتخابات ریاست جمهوری به معاونت (که منجر به این ماهرانه نوشته شده شوخی ماهرانه تحویل داده شده توسط رئیس جمهور اوباما در 2015 کاخ سفید به خبرنگاران شام: “دیک چنی می گوید او فکر می کند من بدترین رئیس جمهور از عمر خود را. که جالب است چرا که من فکر می کنم دیک چنی بدترین رئیس جمهور در من عمر است.”) تجربه در خدمات عمومی قبل از انتخابات ریاست جمهوری: فرماندار تگزاس. به طور کلی در رتبه 3 یا 4 چارک از رئیس جمهور. (انجام نقاش در زندگی بعد.)
  • دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن (جمهوری خواه; جمهور 2017-خدا به ما کمک کند): ersatz تاجر در بهترین حالت او معروف بود دست پهناور مجموع توسط پدرش به kickstart کار خود را در توسعه املاک و مستغلات. یک ورشکسته کازینو امپراتوری بی پایان دعاوی reneging در پرداخت برای کار انجام شده و دائمی مبارزه به فاش کردن هر گونه اطلاعات مالی به مشخصههای کسب و کار خود را حرفه ای. در سال گذشته سه خبرنگاران برای نیویورک تایمز برنده پولیتزر برای گزارش گیری بر روی ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده و اقبال و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سایه شیوه های کسب و کار و عدم فراست کسب و کار: “کسب و کار اصلی خود ضرر و زیان در سال 1990 و 1991 — بیش از 250 میلیون دلار در هر سال — بیش از دو برابر کسانی که از نزدیکترین مالیات دهندگان در I. R. S. اطلاعات برای آن سال است.” تنها رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده بدون یا خدمات عمومی و یا تجربه نظامی. در واقع نه یک بیت از تجربه در خدمات عمومی و حتی به عنوان رئیس جمهور. (آیا می توانم یک rimshot?)

قابل ذکر است که هری S ترومن که شکست خورده در حال اجرا یک لباس مردانه فروشگاه در کانزاس سیتی, رتبه در سه ماهه بالای رئیس جمهور. یک تاجر موفق در بر داشت یک راه برای موفقیت در سیاست است.

من نمی گویم هیچ خوب مردان با همدلی و هوش و تخصص است. آنها همه جا هستند. خواهر من است متاهل, یک مرد خوب است. ما دختر بزرگتر است ازدواج یک مرد خوب است. اما هیچ یک از آنها را یک تاجر است; نه تصمیم به رفتن این مسیر در آموزش و پرورش و در زندگی است. امروز تاجر دوست دارد به ادعای خود را به عنوان یک “شغل خالق” است که demigod حلقه به آن است. اما هیچ کس شروع یک کسب و کار برای ایجاد مشاغل — آنها آن را انجام دهد چرا که آنها با شور و شوق و/یا می خواهید برای ایجاد ثروت. تنها کار خالق ؟ این دولت می گویند, پروژه های زیربنایی.

یکی دیگر از داستان کوتاهی از خود من تجربه کار. در مراجعه به یکی از مکان های ما, ما پس از آن-مدیر — منطقی و خوش برخورد که با این حال به ندرت تعامل با مردم در سطح ما — به طور ناگهانی beckoned تعداد کمی از ما را به یک اتاق کنفرانس کوچک برای مهم صحبت کنید. هنگامی که ما نشسته بودند او در نظر گرفته شده ما برای یک لحظه و سپس گفت: مقتدرانه و تا حدودی conspiratorially:

تبلیغات:

“اگر شما نمی توانید لغو آن شما برون سپاری آن; پس شما برون سپاری آن شما کار می کنند به طور خودکار آن است. لغو! برون سپاری! به طور خودکار!”

او به هر کلمه آن کافی وزن است. (او به نظر می رسید به خواندن چیزی است که او به تازگی خواندن و ترویج آن را به ما.) او سپس نگاه به هر یک از ما برای ارزیابی اگر ما درک این به ما را تشکیل میدهند راهپیمایی سفارشات.

که کسب و کار است. هیچ چیز شخصی است. آن را به معنای ناب و معنی (و مشتاق به انصراف خود را با کار). در واقع آمریکا با نام تجاری بی رحم سرمایه داری هرگز استوار در تعقیب آن از شغل فعلی خود را برود, هر چند شما سرف مانند بستگی دارد که کار را برای پوشش مراقبت های بهداشتی. و رهبران که نظارت بر چنین عملیات لزوما باید سخت شدن قلب و ذهن خود را. (من ؟ من سمت چپ که ملاقات با یک احساس غرق شدن در روح من. آنچه در مورد من فوق العاده تیم ؟ چه در مورد کار بزرگ ما انجام می دهند ؟ و هی به عنوان تعهد کلاس جمهور من 13 می ترسم اول از طریق جهنم هفته قبل از انداختن از من برادری در دانشگاه, بنابراین من می دانم که طرز فکر و حماقت محض از حد از آن است.)

این نوع از رئیس جمهور ما به احتمال زیاد با یک میت رامنی به عنوان شجاع و اجتماعی بیدار که او به تازگی خود را نشان داده بود. به عنوان یک شریک در Bain Capital او ثروت خود را از هم میپاشد شرکت در پریشانی در حالی که بارگذاری آنها را با بدهی. بسیاری از مشاغل باید از دست به ایجاد عظیمی از ثروت شخصی. اما توسط تاجر قواعد تعامل در یک درنده سرمایه داری, سیستم, او نه تنها در انجام آنچه که او باید انجام شود; او موفقیت در آن تقریبا فراتر از اندازه.

تبلیغات:

به عنوان Niebuhr نوشت:

عجیب و غریب ضعف تجار و بازرگانان و مهندسین است که آنها تمایل به نادیده گرفتن عامل انسانی. مهندسین تحت هیچ ضرورت در نظر گرفتن آن و تجار را ایده آل کسب و کار بهره وری را کاهش می دهد آن را به حداقل برساند.

لغو برون سپاری به طور خودکار.

دوباره محافظه کاران ممکن است پیشرفت خود را رفتن به استدلال که دل سرد تاجر نوع است که دقیقا آنچه مورد نیاز است برای کاهش بوروکراسی و اصلاح چربی از دولت است. اما شواهد کمی وجود دارد, در دوران مدرن از این که درست از تجار و بازرگانان رئیس جمهور; در واقع با کاهش مالیات و افزایش هزینه های دفاعی جمهوری خواه رئیس جمهور پس از ریگان اند معروف شده است spendthrifts. وجود دارد خیلی بیشتر است که ضروری است به استفاده از یک کسب و کار عبارت — به مشخصات کار.

به عنوان روزنامه نگار و ریاست جمهوری مورخ جان Dickerson می نویسد: در یک مقاله اخیر در اقیانوس اطلس:

تبلیغات:

وقتی پرسیده شد که چرا او تا به حال نصب نشده و قدرت مردم است که می تواند پیش بینی کرده اند و یا موفق به COVID‑19 شیوع تهمت و گفت که به عنوان یک قاعده کلی او را دوست دارد به نگه داشتن سر تعداد کم است. مردم همیشه می تواند استخدام شود اگر وضعیت آن. این یک چشم انداز سازمانی طراحی خور چیدن میوه و یا هتل است که کارکنان برای فصل تعطیلات نه از نوع مورد نیاز برای این نوع فجایع رئیس جمهور به ناچار به صورت.

و وقتی که می آید به بهداشت عمومی اورژانس مانند ارائه شده توسط pandemic یک تاجر به احتمال زیاد خواهد به خوبی تاکید بر اقتصادی بیش از انسانی هزینه های بی اهمیت جلوه دادن خطر و بازگشایی این کشور زودتر از میشمارد.

تجار و بازرگانان تعلق در کسب و کار. اگر برخی از آنها تعیین می شود بیشتر درگیر با جامعه شاید آنها باید سعی کنید برای حضور در جلسه انجمن اولیا و مربیان در مدرسه یک بار در در حالی که برای دیدن چگونه این نوع از چیزی کار می کند.

و ما قطعا لازم نیست موفق تجار و بازرگانان در انتخابات ریاست جمهوری — و یا در هر نقطه در دولت است. در کلاسیک خود “دموکراسی در امریکا” الکسی دو توکویل اشاره کرد, در راه است که بسیار به ما صحبت می کند امروز:

پیگیری ثروت به طور کلی انتقال مردان بزرگ استعدادها و احساسات قوی از تعقیب قدرت; و آن اغلب اتفاق می افتد که یک مرد انجام نمی کند به طور مستقیم و اقبال دولت تا زمانی که او خود را نشان داده بی کفایت به انجام خود را.

ما باید در بالا بردن هر تاجر موفق و یا شکست خورده مشروع یا ساختگی-مزخرف — خدمات عمومی به یک نقش است که نیاز به بی زحمت کش خواندن و فکر کردن و گوش دادن و تجزیه و تحلیل و قضاوت و را و سازش و محبت و همدلی?

که به خوبی ممکن است یک ورشکسته ایده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>