آیا دموکرات ها می خواهند میانه یا چپ?


Bernie Sanders laughs uproariously.

Frontrunner.

Timothy A. کلاری/گتی ایماژ

باید دموکرات ها بود که حزب چپ و یا باید آنها رویه به سمت مرکز ؟ این یک بحث قدیمی, اما در این سال دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری آن را به یک پیچ و تاب و جدید: سناتور. برنی ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است اسیر بیشترین آرا در آیووا و نیوهمشایر. فوتبال می گویند Sanders, نمی, نماینده, حزب, چرا بیشتر مردم رای دادند برای سه کاندیدای میانه—بهداشت ، ctq سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg—از برای ساندرز و متحد در سمت چپ دیابت الیزابت وارن. چه کسی درست است ؟

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای رسیدن به جواب این سوال. بیایید شروع با متریک اکثر مردم با استفاده از: چه کسی بیشتر رای ؟ در آیووا در “تراز اول”—رای گیری که گرفته شد قبل از بسیاری از انجمن را برانگیخت تا به حال به تغییر به دوم یا سوم انتخاب—43 درصد انتخاب ساندرز یا وارن. چهل و نه درصد انتخاب Buttigieg بایدن یا Klobuchar. اندرو یانگ یک تاجر کردم 5 درصد و هر کس دیگری کردم و بادام زمینی است. که اندکی کثرت برای فوتبال. در نیوهمشایر Buttigieg, Klobuchar و بایدن کردم 53 درصد از آرا در حالی که ساندرز و وارن کردم 35 درصد است. (باقیمانده 12 امتیاز شد تا حد زیادی در میان یانگ, Rep. Tulsi Gabbard و تاجر تام Steyer.)

که به نظر می رسد خوب برای فوتبال. اما حتی اگر Buttigieg و ساندرز می تواند منطقی به چاک دار پست های مربوطه خود را از میانه رو و چپ رای دهندگان را نمی توان. رای گیری برای Buttigieg لزوما به این معنا نیست شما یک میانه رو گونه رای گیری برای ساندرز نیاز شما به عنوان یک فعال چپ. با توجه به نیوهمپشایر خروج نظرسنجی 19 درصد از رای دهندگان که نام خود را در حد متوسط و یا محافظه کار رفت و برای ساندرز یا وارن در حالی که 30 درصد از کسانی که نام خود را بسیار لیبرال رفت و برای Buttigieg بایدن یا Klobuchar. بنابراین اگر شما طبقه بندی از همه کسانی که رای دادند برای “فوتبال” به عنوان یک میانه رو شما کوتاه-تغییر باقی مانده است.

سیاست تراز نیست تنها چیزی است که تحت تاثیر رای گیری. برداشت از یک نامزد “electability” معمولا یک عامل است. بسیاری از مردم به جای رای دادن به نامزد آنها می خواستند رای برای نامزد آنها فکر می کردند دیگر مردم می خواستند. در هر دو کشور بیش از 60 درصد از رای دهندگان گفت: این مهم تر بود برای معرفی یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن نسبت به معرفی یکی که با موافقت آنها را در مسائل. و حدود 60 درصد از این electability گرا رای دهندگان انداخت حمایت خود را به Buttigieg, Klobuchar یا بایدن.

اگر شما را به کسانی که رای دهندگان از معادله و نگاه تنها در رای دهندگان که با تمرکز بر انتخاب یک نامزد بر اساس مسائل ساندرز و وارن رو 53 درصد اکثریت در آیووا و 44 درصد کثرت در نیوهمپشایر. به نظر می رسد که ثابت کند که دموکرات ها در دل خود ترجیح می دهند به سمت چپ. اما آن را نمی کند چرا که مردم ترجیح می دهند که اعتدال هستند احتمال بیشتری برای تمرکز بر electability از افرادی که می خواهید تغییر رادیکال. بنابراین اگر شما حذف electability گرا رای دهندگان از محاسبه شما سلب تر فوتبال از چپ که واقعا منصفانه است.

شاید این ساده تر برای دسته بندی دهندگان راه آنها طبقه بندی خود را. در آیووا 25 درصد از حزبی را برانگیخت گفت: آنها بسیار لیبرال 42 درصد گفت: آنها تا حدودی لیبرال 30 درصد گفت: آنها در حد متوسط و 2 درصد گفت: آنها محافظه کار است. در نیوهمشایر 21 درصد از رای دهندگان گفت: آنها بسیار لیبرال 40 درصد گفت: آنها تا حدودی لیبرال 35 درصد گفت: آنها در حد متوسط و 4 درصد گفت: آنها محافظه کار است. بنابراین در هر کشور بیش از 60 درصد به نام خود لیبرال. می کند که حل و فصل این سوال ؟

چرا که نتایج احتمالا تحت تاثیر قرار چگونه سوال پرسیده شد. اگر شما به پاسخ دهندگان با طیف وسیعی از گزینه های افرادی که ترجیح می دهند در وسط تمایل به انتخاب یکی از گزینه های. در آیووا ورودی نظرسنجی و نیوهمپشایر خروج نظرسنجی “تا حدودی لیبرال” یکی از دو میانی گزینه های. که می تواند به همین دلیل آن را محبوب ترین انتخاب است. در واقع در هر دو کشور بسیاری از رای دهندگان که نام خود را “تا حدودی لیبرال” رفت و برای Buttigieg بایدن یا Klobuchar که ظاهرا نامزدهای میانه.

آن را سخت بدانید که چه هر فرد معنی “متوسط” و یا “تا حدودی لیبرال.” بنابراین اجازه دهید سعی کنید یک هدف استاندارد به جای. نیوهمپشایر خروج نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد در مقدماتی حزب دموکرات که آیا رئیس جمهور بعدی باید “بازگشت به باراک اوباما از سیاست” تغییر “به لیبرال تر سیاست” و یا “تغییر به سیاست های محافظه کارانه تر.” سه بار به عنوان بسیاری از رای دهندگان انتخاب “لیبرال تر سیاست” (39 درصد) به عنوان انتخاب “بیشتر محافظه کار سیاست” (12 درصد) است. اما 40 درصد انتخاب اوباما سیاست. بنابراین اگر چه اعداد تکیه به چپ شما می تواند همچنین به عنوان خوانده شده آنها را به عنوان یک 52 درصد اکثریت در برابر رفتن بیشتر از اوباما.

یک سوال در نیوهمپشایر خروج نظرسنجی خرس به طور مستقیم در Sanders. این نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد در مقدماتی حزب دموکرات که آیا هر نامزد موقعیت بیش از حد لیبرال لیبرال نیست به اندازه کافی و یا در مورد حق است. دو سوم گفت: Buttigieg شد در مورد حق; تنها 6 درصد گفت که او بیش از حد لیبرال. اما 40 درصد گفت: وارن بیش از حد لیبرال و 50 درصد کثرت گفت ساندرز بود بیش از حد لیبرال. اگر نیمی از رای دهندگان در دموکراتیک اولیه فکر می کنم ساندرز است که بیش از حد به سمت چپ به نظر می رسد که محکم.

قبل از اینکه شما در قرعه کشی که در نتیجه در نظر گرفتن دو چیز است. برای اولین بار تعداد زیادی از مردم که رای دادند در که اصلی نیست دموکرات. در آیووا 22 درصد از افرادی که در شرکت های دموکراتیک مسابقه شناسایی خود را به عنوان مستقل. در نیوهمشایر این رقم 45 درصد است. و مستقل در نیوهمپشایر بودند محافظه کارانه تر از مستقل در آیووا; آنها رای دادند بیشتر برای نامزدهای میانه از ساندرز یا وارن. این میانه مستقل ممکن است باد مصنوعی در صد دموکراتیک اولیه رای دهندگان که رد ساندرز به عنوان بیش از حد لیبرال.

دوم ساندرز می کند بهتر است زمانی که شما بخواهید در مورد سیاست های خود نسبت به زمانی که شما بخواهید در مورد ایدئولوژی. در هر دو کشور با حدود 20 درصد (57 درصد به 38 درصد در آیووا 58 درصد به 37 درصد در نیوهمپشایر) اکثر رای دهندگان تایید شده “جایگزین تمام بیمه درمانی خصوصی تنها با یک طرح دولت برای همه است.” در نیوهمشایر خروج نظرسنجی همچنین در مورد خواسته “ساخت شهریه رایگان در کالج ها و دانشگاه ها است.” دو سوم از رای دهندگان دموکرات اصلی پشتیبانی می کند که ایده تنها 28 درصد مخالف آن است.

هیچ یک از این اعداد را حل و فصل بحث. مهم نیست که طرف شما در, شما می توانید پیدا کردن یک متریک است که پشتیبانی از نظر شما. و تا کنون ما فقط شنیده ام از رای دهندگان در دو whitest متحده در این کشور است. به عنوان متنوع تر متحده رای خود را بزرگتر و گسترده تر از داده ها برای دموکرات ها به بحث در مورد. و آنها خواهد شد. زیرا صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال چپ یا فوتبال این چیزی است که دموکرات ها انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی