تماس نیست John Lewis یک “قهرمان” اگر شما در راه خود ایستاده بود


Rep. John Lewis listens as speaker of the House Nancy Pelosi (who is just outside of the photo) speaks about the Voting Rights Enhancement Act on Capitol Hill on February 26, 2019 in Washington, DC.
Rep., John Lewis, راهپیمایی حق رای افزایش عمل در کاپیتول هیل در فوریه 26, 2019 در واشنگتن, DC.
جاشوا رابرتز/گتی ایماژ

در 9 مارس 1998, John Lewis, بازگشت به سایت خود را خونین ترین و وحشیانه رویارویی در مبارزه برای حقوق مدنی. لوئیس نشان داده بود در شهر سلما در ایالت آلاباما است که روز به مناسبت 33 سالگرد “یکشنبه خونین” در ماه مارس برای اولین بار با یک تعهد برای کلیسای قدیمی که در ماه مارس آغاز شده و سپس برای دریافت کلید شهر. انتظار وجود دارد برای لوئیس بود در حال حاضر متمایل دشمن: سلما شهردار جوزف “جو” Smitherman.

Smitherman تا به حال تنها به تازگی سوگند به عنوان شهردار زمانی که لوئیس و 600 دیگران بودند مورد ضرب و شتم توسط پلیس در حالی که در تلاش برای عبور از ادموند Pettus پل. Smitherman بود segregationist که دستور پلیس شهر برای پیوستن به کلانتر نمایندگان دولت و سربازان مسلح با استفاده از گاز اشک آور nightsticks و برقی گاو. هر چند شورای شهر مانع سلما افسران از wading را به برخورد Smitherman در حال حاضر ساخته شده احساسات خود را روشن. لوئیس بود معروف خون آلود در طول ماه مارس دولت troopers شد تا خشونت که آنها شکسته جمجمه او است.

اما در این روز 33 سال بعد در سلما بار و آداب و رسوم اجتماعی را تغییر داده بود. لوئیس به شهر آمد به عنوان یک زندگی قهرمان وجدان اخلاقی کشور بزرگترین مشورتی بدن. Smitherman شد و در نتیجه بازیگران به عنوان یک نوع متفاوت از یادگار Jim Crow جنوبی هنوز هم چسبیده به قدرت در یک شهر کوچک است که به نمایندگی از بدترین موارد نقض حقوق بشر از حقوق مدنی عصر. “سپس من او را به نام خارج rabble-rouser,” Smitherman گفت: در طول مراسم. “امروز من او یکی از شجاع ترین مردم من تا کنون ملاقات کرد.”

Smitherman جان سالم به در برد سیاسی برای سال با برنده شدن تقریبا تمام شهر را سفید رای و برداشت کردن یک رای دهندگان. در انتخابات نهایی در سال 2000 دو سال پس از او گفت: آن دسته از کلمات زیبا در مورد لوئیس او دوباره سرزنش خارج, سیاه آشوبگران برای تکان دهنده, پیر مشکل است. او ادعا سیاه و سفید خود را حریف جیمز پرکینز آورده “مردم از کالیفرنیا, NAACP, Al Sharpton این همه جمعیت به سلما به تلاش برای تحت تاثیر قرار نتیجه یک مسابقه شهر.” Smitherman در نهایت از دست داد که مسابقه خود را به پایان 35 سال سلطنت در سلما.

من فکر Smitherman که نقش مهمی در حفظ سفید برتری ساخته لوئیس’ کار لازم است در وهله اول به عنوان یک بهمن مراسم تجلیل از لوئیس آمد و در اواخر جمعه شب و شنبه صبح پس از مرگ او در 80. که خواهد بود که Smitherman من تعجب—این ریاکارانه آنتاگونیست که نگه داشته لوئیس مبارزه تا زمانی که او در حال مرگ نفس ؟ که تلاش برای ترسیم این خطوط نبرد به وانمود کردن allyship با یک آمریکایی قهرمان ؟ که بی شرمانه جشن زندگی لوئیس تنها به کار پشتکار برای خنثی کردن زندگی خود را کار می کند ؟

خانه رهبر ایران تشکر. کوین مک کارتی تمجید لوئیس به عنوان یک “وطن پرست به معنای واقعی” نوشته شده و یک عکس از خودش فرار لوئیس در یک راهپیمایی در سراسر ادموند Pettus پل در سال 2015. “یکی از بزرگترین افتخارات زندگی من بود برای پیوستن به او برای سفرهای متعدد به شهر سلما در مارس سراسر پل,” او گفت:. اما مک کارتی هرگز انجام هر چیزی را به نشان می دهد که این سفر—به معنای بزرگداشت خونین مبارزه برای حفظ و گسترش حق رای بودند چیزی غیر از موقع عکس فرصت است. زمانی که لوئیس بود شرکت حامی لایحه تمدید بخشهایی از قانون حق رای در دسامبر مک کارتی و همه اما یکی از اعضای جمهوری خواه علیه آن رای دادند. به تازگی به عنوان آوریل مک کارتی لعنتی رای گیری از طریق پست به عنوان خطرناک برای کشور و گفت: این سیستم شامل “بسیاری از تقلب” در حالی که ارائه هیچ مدرکی برای این ادعا است.

موسسه کاتو نیز به دنبال تراز خود را با لوئیس او را خواستار یک “آزادیخواه قهرمان” در یک صدای جیر جیر در صبح روز شنبه برای پاسخگویی به یک ژانویه ادای احترام اما تنها هفت سال پیش فکر می کنم تانک ظ مختصری درخواست دیوان عالی ایالات متحده به اعتصاب پایین preclearance نیاز از قانون حق رای. به حکم دادگاه در این مورد شلبی v. دارنده اجازه نه متحده بسیاری از آنها در جنوب به تغییر قوانین انتخابات بدون پیشرفت فدرال تصویب. “این است که مدت زمان طولانی گذشته به اعلام پیروزی بر Jim Crow و حرکت بر روی یک سالم مرحله از مسابقه روابط” موسسه نوشت. آن را به ارزش به خاطر سپردن است که در ماه گذشته در هفتمین سالگرد شلبی v. دارنده تصمیم لوئیس هنوز اصرار دادگاه تجدید نظر است. “این شرم و ننگ. من مصرانه از شما را به درست و اقدام است. زمان است که از ذات به حفظ یکپارچگی و وعده ما دموکراسی” لوئیس نوشت: پس از آن علنا بیمار با سرطان لوزالمعده که او را بکشند. Cato بیشتر بود یک متحد به لوئیس از Smitherman و سربازان بوده است.

از دولت که در آن لوئیس حل و فصل مطرح و راه اندازی فعالیت های سیاسی Gov. برایان کمپ ساخته شده تلاش خود را در یک گواهی نامه. لوئیس “بود که حقوق مدنی قهرمان آزادی, جنگنده, عمومی اختصاص داده شده و بنده و محبوب گرجستان که جهان ما را تغییر عمیقی در راه” کمپ توییتی شنبه. اما این کمپ که شاید بهترین مثال از مقاومت لوئیس مواجه شده در تلاش برای تغییر جهان است.

به عنوان گرجستان, وزیر امور خارجه, کمپ بود که در خط مقدم ملی ایران به رهبری جنبش را به رای گیری سخت تر از دفاع از ID عکس قوانین به تعقیب ساکنان در فریبنده ادعای تقلب انتخابات. کمپ کارگردانی حذف 1.5 میلیون رای دهندگان از دولت رول از سال 2012 تا 2016 با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Brennan Center for Justice.

در حالی که در حال اجرا برای فرماندار در سال 2018 اما هنوز هم در خدمت به عنوان وزیر امور خارجه, کمپ پاکسازی دولت رول رای دهندگان در یک حرکت است که عمدتا تحت تاثیر سیاه رای دهندگان. لوئیس یافت تضاد منافع آنقدر فاحش است که به نام او در کمپ به استعفا. “برایان کمپ است به طور فعال به سوء استفاده از قدرت خود را به آن را مشکل تر برای گرجی ها به رای” لوئیس گفت: پس از آن. “اقدامات او آن را غیر ممکن است برای رای دهندگان به اعتماد که این انتخابات خواهد بود و اداره عادلانه و بی طرفانه در راه است.” کمپ در نهایت غالب بیش از استیسی آبرامز خود را دموکراتیک حریف در انتخابات. او می شود به تماس لوئیس یک قهرمان از فرماندار عمارت.

اما قابل توجه ترین در میان کسانی که پرداخت جهات صبح روز شنبه بود و از سوی دیگر ، میچ مک کانل. “او را تحمل و نفرت و خشونت” مک کانل گفت: از لوئیس در آزادی مطبوعات. “اما او نگه داشته چون او متقاعد شده بود که ملت ما تا به حال بهتر شود.”

مک کانل در دانشکده حقوق در ماه اوت سال 1965 زمانی که او دعوت به مراسم شهادت سپس رئیس جمهور لیندون جانسون امضای قانون حق رای. برای مک کانل های قانونی انجام شد قابل توجه نیست برای تضمین حق رای دادن برای آمریکایی های سیاه و سفید اما برای حمایت هر دو حزب. “در مورد مسائل از اهمیت ملی یک حزب هرگز نباید به سادگی به زور آن را بر همه چیز,” او نوشت: وال استریت ژورنال در سال 2015. در طول سال مک کانل موفق به مد خود را به عنوان یک دوست به حقوق مدنی سیاسی ، نیویورک تایمز مشخصات در جولای 2015 اشاره به “تعهد طولانی مدت به قوانین حقوق مدنی.” مک کانل با اشاره به این که او مطرح شد در کنتاکی توسط پدر و مادر که مخالف تبعیض نژادی است و او حتی می خواهم با حضور در راهپیمایی در واشنگتن در سال 1963 که در آن لوئیس جوانترین سخنران برجسته.

اما در سال 2007 مک کانل به نظر نمی رسد بسیار متعهد به مبارزه که در ادامه به سوخت لوئیس و کار خود را. که در آن سال مک کانل پیشنهاد اصلاحیه به مجلس سنا مهاجرت که تغییر قانون حق رای به نیاز است که همه رای دهندگان نشان دادن کارت شناسایی عکس دار. از آن پس در مک کانل بود و سرسختانه در برابر هر گونه اقدامات برای بازگرداندن هر قطعه از این قانون است که او می خواهم شاهد امضا و به قانون نیم قرن قبل است. “این یک موفقیت بزرگ است. آن کار می کرد” او اصرار داشت از در حال حاضر-kneecapped حق رای عمل می کنند. “این مهم است به درک که چگونه مختلف جنوب در حال حاضر. آمریکا آمده است یک راه طولانی است.”

لوئیس البته بهتر می دانستند. او در دیوان عالی کشور به مجلسی در طول این چالش به قانون حق رای بعد از گفتن آری برمن از مادر جونز که “او تقریبا گریه زمانی که قاضی آنتونین اسکالیا در مقایسه با VRA به ‘نژادی حق.'”

در بسیاری از راه های مک کانل را خیانت بود چه نگه داشته Lewis کار در سال های پایانی خود را. “در دسامبر 2019 لوئیس ریاست خانه به عنوان آن را به تصویب قانون بازسازی و نوسازی قانون حق رای نیاز متحده با سابقه ای طولانی در رای گیری تبعیض برای یک بار دیگر رسیدن فدرال تصویب هر گونه تغییر در رای گیری روش” برمن می نویسد. “در اولیه فصل خدشه دار رای گیری مشکلات مانند شش ساعته خطوط در لوئیس’ در ایالت جورجیا آن نشسته است در میچ مک کانل میز برای 225 روز است.”

لوئیس خواهد اغلب به اعضای کنگره به سلما به عبور از ادموند Pettus پل در تلاش برای جلب ارتباط بین شرایط است که نام خود را برای حقوق مدنی و فعالیت در آن زمان و امروز نابرابری و گاهی ناآرامی. لوئیس بازگشت به سلما در ماه مارس امسال برای 55 سالگرد یکشنبه خونین به وضوح ضعیف با سرطان است. هر کس به نظر می رسید به درک آن خواهد بود نهایی خود را در زمان عبور از آن پل. خیلی تغییر کرده بود پس از راهپیمایی از سلما به مونتگمری. Smitherman بود و رفته بود و او در سال 2005 درگذشت. وجود دارد هیچ helmeted سربازان دولت انتظار برای لوئیس و راهپیمایان در طرف دیگر. اما مبارزه تعریف شده است که John Lewis زندگی و مردم و موسسات که ایستاده در راه خود را مسدود کردن پیشرفت تضعیف حقوق بودند هنوز هم وجود دارد و او آن را می دانستند. “من قصد ندارم به تسلیم شدن نیست. من قصد ندارم به تسلیم” لوئیس گفت: آن روز. “ما باید با استفاده از رای بدون خشونت به عنوان یک ابزار یا ابزار برای نجات روح از امریکا است.”

لوئیس ادامه داد: مارس خود برای برابری طولانی پس از او جان سالم به ضرب و شتم در سلما. آن را آشکار فاجعه ای است که بسیار از زندگی خود را کار باقی مانده باطل و چیزی که او اشاره به آخرین تابستان است. “ما مبارزه است مبارزه یک روز یک هفته یک ماه یا یک سال — از آن است که این مبارزه از یک عمر” او ارسال شده در توییتر. اما این مهم است به یاد داشته باشید به عنوان بزرگداشت رول در, که مبارزه همچنان ادامه دارد چرا که از افرادی مانند برایان کمپ و میچ مک کانل. آنها همچنین به معنی متحدان که اتفاق می افتد به نشستن در طرف دیگر راهرو. آنها خوب بودند معقول اختلافات با حقوق مدنی آیکون. اگر جان لوییس یک قهرمان است آنها خائنانی هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>