آیا روس ها می خواهند برنی را به نفع خود ؟ واقعا نمی — آنها می خواهند دموکرات ها به نوبه خود در هر یک از دیگر

اواخر روز جمعه در واشنگتن پست منتشر شده از یک داستان است که باعث شده عمده امواج از طریق مترقی سیاسی جهان با عنوان, “برنی ساندرز جریان توسط مقامات ایالات متحده که روسیه در تلاش است خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.” این گزارش دنبال کنید تا به یک گزارش مشابهی از پیش از آن در هفته ای که سازمان های اطلاعاتی به عنوان در سال 2016 به دنبال دخالت در سال 2020 انتخابات با یک چشم به سمت دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پاسخ از ساندرز و تهمت به این دوقلو آیات نمی تواند متفاوت تر شده اند. ساندرز انتشار بیانیه ای گفت: “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات” و اشاره کرد که برخی از “زشت مسائل در اینترنت نسبت به کمپین ما” است که به احتمال زیاد در آینده از عوامل و حامیان.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر واکنش نشان داد و با عصبانیت انکار اطلاعات ارائه شده توسط خود سازمان و بلافاصله جای خود را به اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر با حتی بیشتر مسخر و بسیار کمتر واجد شرایط toady, ریچارد Grenell. جای تعجب نیست, جدید منصوب بلافاصله ساخته شده مطمئن شوید که به انتشار یک گزارش انکار است که روسیه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیت از تبلیغات واضح است که باید احمق به هیچ وجه.

کل این وضعیت بدون شک بسیار گیج کننده برای بسیاری از مردم است. چرا روسیه حمایت از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مرد است که در حال حاضر پیشرو دموکراتیک اولیه کمپین ؟ به خصوص پس از به عنوان نشان داده شده توسط این متفاوت پاسخ تنها مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع به نظر می رسد علاقه مند به پذیرش کمک از روس ها که در حال گسترش دروغ آنلاین ؟

پاسخ ساده است: روسیه است که در واقع تلاش برای کمک به برنی ساندرز. کرملین می خواهد برگ برنده را به نفع خود. چه ولادیمیر پوتین رئیس ام آی فایو علاقه مند است و حتی واقعا ساندرز خود را در بهره برداری از نامزدی خود را برای ایجاد هرج و مرج است.

تبلیغات:

دیدن اطلاعاتی روسیه درک می کند که وجود دارد این است که هر دو زیر مجموعه ای از ساندرز حامیان و زیر مجموعه ای از ضد ساندرز دموکرات ها که بیش از حد مشتاق به شرکت در حمله و تشنج و رفتار توهین آمیز. و آن جنگ بین سوء استفاده آنلاین “برنی وارنر” و بیشتر histrionic ساندرز مخالفان پتانسیل زیادی برای ایجاد دو دستگی در حزب دموکرات صفوف و درایو کردن انتخابات و میزان مشارکت هر کس دموکراتیک نامزد در نهایت است. که به نوبه خود کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان منابع روسی گفته GQ خبرنگار جولیا Ioffe بیش از آخر هفته “ما نامزد هرج و مرج” و stoking این تنش ها مفید است “برای شروع یک پان-آمریکا نزاع و جدال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را درک می کند به عنوان او اغلب استوکس تئوری های توطئه در توییتر مانند دروغ حیله گر است که حزب دموکرات است که به نوعی توطئه به انکار ساندرز نامزدی. آیا او این کار را به خاطر او دوست دارد ساندرز که او را “دیوانه برنی.” او این کار را به خاطر او می داند که این درگیری میان رای دهندگان دموکرات در نهایت او کمک می کند.

تبلیغات:

خبر خوب این است که وجود دارد یک راه برای مبارزه علیه روسیه تلاش ها برای بهره برداری از ساندرز کمپین: هر کس Sanders, مخالفان و طرفداران به طور یکسان “مترقی” یا “متوسط” نیاز به بجوش و خروش آمدن و تمرکز بر دشمن واقعی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (و حاکم).

من می دانم که آسان تر از انجام گفت, به خصوص از آنجایی که هر دو طرف در این درگیری مستعد ابتلا به حداقل رساندن افراط خود را “تیم” و این ادعا که از طرف دیگر اغراق آمیز و یا حتی ساخت تا مشکل. بنابراین اولین گام به عنوان است که اغلب درست در این شرایط است که اعتراف به این که این مشکل وجود دارد.

تبلیغات:

وجود دارد به وضوح شده است جزر و مد از آزار و اذیت و سوء استفاده از ساندرز هواداران به عنوان تجربه آشپزی اتحادیه نوادا که رهبری بود که ملاقات با یک سیل از اذیت و آزار ایمیل و تلفن تماس آنها را “سگ” و “همسر” و تهدید آنها را با خشونت به صورت شجاعانه به انتقاد ساندرز’ طرح بهداشت. (به نظر می رسد بخش بزرگی از اعضای اتحادیه به او رای دادند با وجود این همه.) ساندرز این حملات را محکوم کرده است اما همچنین مقاومت اعتراف آشکار است که مبارزات انتخاباتی خود جذب بیشتر از این زشتی از مبارزات دیگر انجام دهید.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از ساندرز منتقدان که در حال راه رفتن بر بالا مانند MSNBC میزبان کریس ماتیوز که در واکنش به ساندرز’ پیروزی در نوادا قفقاز بیش از آخر هفته به “سقوط فرانسه در سال 1940” تاسف مقایسه که کست ساندرز که از دست اعضای خانواده در هولوکاست در نقش اشغالگران نازی.

بنابراین هر دو طرفدار و ضد برنی نیروهای خرس برخی از سرزنش اینجا برای اجازه دادن به همه چیز را از دست. خبر خوب این است که معنی هر دو طرف می تواند اقدامات لازم برای شماره گیری در داخل دموکراتیک تنش و جلوگیری از چیدن برگ رسیده تنباکو خود را برای تلاش های روسیه برای ایجاد دروغ و پارانویا است.

تبلیغات:

در اینجا ابزارها و مراحل را حفظ خواهد کرد که همه آرامتر و بیشتر تمرکز بر آنچه واقعا مهم: ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز حامیان: آیا آزار و اذیت مردم است. حتی اگر شما فکر می کنم که “شایسته” آن است. آیا شما یک انتقاد از دعوت از یک بانوی آنلاین و شما می خواهم به در بسته تا با ساخت سرگرم کننده از او در دوران کودکی سابقه سوء استفاده ؟ در اینجا یک ایده: چرا شما به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری ؟ به طور مشابه اگر شما یک معروف پادکست شخصیت که عصبانی است که پیت Buttigieg ادعا کرد پیروزی بر ساندرز در آیووا شاید پیدا کردن یک راه به بیرون ریختن که شامل نیست مستهجن خشونت همجنسگرا ستیزی.

اگر شما فکر می کنم این نوع از باطل رفتار تشویق رای دهندگان مردد به بیش از آمدن به مهمانی من می ترسم از آن است که قطعا نه انجام آن. ساندرز نمی توانید برنده شوید بدون آن “مقاومت شراب مادرم” در هیئت مدیره به طوری بود حداقل کمی بهتر به آنها را حتی اگر آنها شما را به یاد مادر خود را ساخت شما تمیز کردن اتاق خود را.

تبلیغات:

ساندرز مخالفان: جهان نیست, پایان, پس, آرام, جهنم پایین. ساندرز است نه یک کمونیست و واقعا حتی یک سوسیالیست تحت هیچ معنی دار تعریف از این اصطلاح. او یک FDR-سبک سوسیال دموکرات که پلت فرم است که در مورد گسترش شبکه امنیت اجتماعی نه در مورد ملی شدن صنعت یا اجرای غنی است. او نه فروخته شده به روسیه — که می تواند عجیب و غریب پس از روسیه پوتین است, جناح راست دزد سالاری است و او در برابر چنین چیزهایی. در واقع او نمی تواند به طور قابل توجهی متفاوت به عنوان رئیس جمهور از هر حزب دموکرات. پس لطفا توقف ناجور.

آن را دوست ندارم زمانی که ساندرز توییتهایی که او نمی خواهد متوقف شود “دموکراتیک استقرار”? حدس بزنید چه ؟ هنگامی که شما از دمدمی مزاجی در او برای یک بیت از احمقانه سیاسی مبالغه شما صرفا تایید به هواداران خود که “استقرار” است تا او را بگیرد و آنها را تشویق به اهدای پول بیشتری به او. بنابراین توقف تیراندازی خود را در پا با این overreactions.

همه: تئوری های توطئه تنها کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن را. هیچ DNC است نه توطئه علیه Sanders. و هیچ ساندرز کار نمی کند برای روسیه به تضعیف DNC. اما زمانی که شما به گسترش تئوری های توطئه و یا در برابر ساندرز شما در حال تشویق دموکراتیک رای دهندگان به بی اعتمادی به یکدیگر و سر و کله زدن در میان خود. که البته دقیقا چه روسیه و تهمت می خواهم شما را به انجام است. در اینجا یک فکر: چگونه در مورد انجام نشده چه تهمت و پوتین می خواهم شما را به انجام! گام اول این است که آیا گسترش تئوری های توطئه است.

اگر شما در حال trolled نمی طعمه را. I get trolled در رسانه های اجتماعی توسط ساندرز حامیان (و احتمالا روسیه از رباتها) همواره چون من fonder از سن. الیزابت وارن از من از ساندرز و من علاقه زیادی به پنهان کردن آن. من در بر داشت که لیبرال استفاده از بلوک را فشار دهید اما بهترین پاسخ ممکن است به چنین نابخردانه تاکتیک. من نمی دانم که آیا این افراد به عمد در تلاش برای demobilize چپ و دلسرد کردن مردم از حمایت از ساندرز در انتخابات عمومی و یا اگر آنها فقط nimrods که نمی دانم چقدر زشت آنها نگاه به بیگانگان است. (احتمالا ترکیبی از هر دو.) در هر صورت استدلال به عقب فقط به آنها توجه آنها طلب است و یک ایده بد است.

تبلیغات:

اگر ساندرز است که نامزد او است رفتن به نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و کسانی که عضو شورای نظارت مدت در حال صدمه زدن به او. بنابراین من قصد دارم به سعی کنید به منظور محدود کردن دسترس از عضو شورای نظارت مدت با مسدود کردن آنها. توصیه من به شما همان را انجام دهید اگر شما در حال گرفتن trolled. آن هم خوب است برای سلامت عقل خود را.

نمی gaslight. برنی Bros واقعی هستند. بنابراین هیستریک ضد برنی مردم است. اگر کسی احساس آزرده توسط هر دسته از مردم به آن خوب به آنها بگویید که آنها در حال تصور کنید همه چیز. که فقط رفتن به آنها را عصبانی تر و بیشتر دفاعی است. به جای وارد شدن به یک مغلوب ساختن پیشی جستن-خوش سر و کله زدن متحرک بیش از اندازه دقیق و دامنه از یک مشکل یا پلیس که آیا شخص دیگری است “مجاز” به تحریک چیز دیگری را پیدا کنید خود را با زمان. نگاهی به راه رفتن در خواندن یک کتاب و شاید داوطلب برای نامزد شما پشتیبانی می کند.

در حال حاضر به نظر می رسد نسبتا زیاد است که برنی ساندرز را کسب نامزدی حزب دموکرات. یا از سوی دیگر او ممکن است! در هر صورت نهایی نامزد خواهد شد hobbled شدت اگر روس ها و تهمت موفقیت آنها در سال 2016 در کاشت بد خون بین ساندرز حامیان و بقیه ائتلاف دموکراتیک. تنها راه مبارزه با, مهم نیست چقدر سخت آن را ممکن است برای سرکوب نیاز به تعامل در درون حزب مجادله. برای دریافت از طریق این اولیه و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر از آن زمان به یاد داشته باشید حکمت Thumper و هنگامی که در شک, می گویند هیچ چیز در همه. (مگر در مواردی که شما در کیسه کریس ماتیوز که بسیار قابل درک است. اما حتی پس از آن من ممکن است توصیه نسیم تا حدی مسخره به جای بازیگری مانند او لودگی است که پایان تمدن؟)

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>