پزشکان و پرستاران در حال همسایگان و دوستان خود

در شهرستان تکورنگ, فیلیپین یک پرستار توسط اراذل و اوباش. آنها بریزید و سفید بر روی سر خود را. او کور با خشم مردم تا وحشت از مرگ است که به قتل و نقص عضو مردم آنها را مرتبط با مرگ به نظر می رسد آنها را به یک راه حل است. در ایندور هند, که در آن من و مادر و دو خاله رفت و به کالج پزشکی در هند قبل از آمدن به ایالات متحده برای مراقبت از کودکان در اطفال بهداشت عمومی درمانگاه اراذل و اوباش جمع آوری شده به پرتاب سنگ در یک تیم پس از رسیدن به درمان COVID-19, bloodying پزشکان که هنوز بازگشت و بعد از آن برای کمک به بیماران خود را. و در شارلوتس ویل مرگ خودکشی. یک پزشک مسئول اورژانس در شهر نیویورک در یک بیمارستان که تحت درمان صدها نفر از موارد در یک شهرستان است که به دیده ژرف سرعت مرگ و میر, رفت و به خانه و خانواده خود را در ویرجینیا برای بهبود یافتن از بیماری خودش. این پزشک است که در حال حاضر از بین رفته اند.

کلمه “ژرف” است که بیش از حد شاعرانه برای coronavirus بولتن. در جدل در مورد COVID-19 نشانگر آن تعداد زیادی از مرگ و میر تعدادی از حیث تعداد بیش از پیش بینی. اما همچنین: یک تصویر از آب پس از هر درک اندازه گیری طول یک قد بلند و بدن انسان است.

تبلیغات:

دکتر لورنا Breen دکتر که فوت بر اثر خودکشی در حالی که دوره نقاهت ممکن است شمارش در میان نگران کننده بالا و در عین حال به احتمال زیاد undercounted رسمی تعداد COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان در حال حاضر حداقل 446,000 بیش از یک چهارم از ایالات متحده هر روز من صندوق ایمیل ارائه می شود یادآوری از وزارت بهداشت در مورد ارسال گواهی مرگ, هشدار آمریکا نمی شود بنابراین پریشان به عنوان فراموش نکنید که برای ضبط به درستی علت مرگ است. “تسهیل سردخانه خدمات” موضوع ایمیل. این چیزی است که ما انتظار می رود به انجام نه به نشستن و گریه.

“کامل درک عمق پنج” است که در آن مرده پدر و مادر نهفته در شکسپیر “طوفان.” چگونه بسیاری از ما را به مبارزه برای فضا برای دفن پدر و مادر ما? پشت بروکلین بیمارستان ها بارهای بدن به انتظار ناوگان کامیون.

شما. بیمار است. فرد است. در contradistinction به “ضروری مراقبت از سلامت کارگر.” با تشکر برای Nikes. برای پیتزا شما فرستاده شده به بیمارستان. برای تشویق.

تبلیغات:

خود را دلسوز واقعی است.

مانند همه انسان ها, شما همچنین مراقبت مراتب در مورد ایمنی خود را, خود را زندگی می کند. طرف خوب این: کمک برای شما عزیزان. شدیدتر از طرف: اوایل احتکار لوازم از جمله ماسک بیمارستان نیاز است. این glutting ضروری در مواد غذایی تخم مرغ, شیر, بطری آب, به طوری که خالی مواد غذایی قفسه مواجه محدود تر در میان ما.

اما آنچه که من نمی دانم تا به حال واقعا درک هرگز قبل از در حال حاضر چقدر سخت شده است را برای شما به تصور ما زندگی می کند.

تبلیغات:

ما به شما نکات. ویژه در “Scutmonkey” یک کمیک استریپ در مورد پزشکان توسط متخصص بیهوشی و نویسنده دکتر میشل Au (که در حال حاضر در حال اجرا برای گرجستان خارجه سنا) یک نوع از اقامت که پیاده روی در اطراف با یک تبر به خاک سپرده شد در سر خود را به آرامی خونریزی اما نه توقف دور یا نوشتن دستورات و یادداشت و یا در حال اجرا به کد. در طول اقامت خود من به یاد داشته باشید خود من دندانپزشک و قرار ملاقات های پزشکی اغلب خاموش; همکلاسی سربازی از طریق سینه میگرن آسم عود; یک از ما حتی قرار دادن حذف از سفال و شیشه ای wedged در پا به دلیل در تماس مسئولیت.

قبل از همه گیر من نمی بحث در مورد هر یک از این. من فقط حل و فصل به یاد داشته باشید. در دانشکده پزشکی من نشسته در تاریکی سالن سخنرانی اشک جریان پایین صورت من بیش از نادرست از مردم من تا به حال شناخته شده و دوست داشتنی. برادر من مبتلا به اوتیسم و عقب ماندگی ذهنی به طور غیر مستقیم از کون, از جوک های مدرسه پزشکی همکلاسی استفاده می شود که حفظی “مبارک عروسک” برای بیماران ژنتیکی شناختی سندرم هرگز دانستن من سابقه خانوادگی و چقدر این جوک ها را به من ترس برای او. بهترین دوست من از دبیرستان مادر اقدام به خودکشی کرده اند. همکلاسی خندیدن به خود آسیب رساندن به شخصیت بازی توسط گلن کلوز در کشنده “جاذبه” فیلم استفاده می شود برای نشان دادن “خطر خودکشی” ما مربی نمی دانم که آنها خندیدن بهترین دوست من ،

تبلیغات:

این حقایق را ما حفظ و تصویب امتحانات در به ندرت می تواند انجام عدالت به بیماران زندگی می کردند, پویا, واقعیت پیچیده. واقعی عدالت اجتماعی آمده است از یک فشار به سمت دموکراسی پزشکی توانمند سازی بسیاری از دیگر ارائه دهندگان و آموزش و پرورش از پزشکان با بیماران و توسط طرفداران بیمار. حتی جایگزینی “ارائه دهنده” به “دکتر” در زبان ما در سلامت است. یک دکتر به معنای تعلق به یک گروه از تنها 950,000 زندگی مردم در ایالات متحده از 329 میلیون. مراقبت های بهداشتی است که بسیار گسترده تر از این من تصمیم به بخش و احساس ممتاز متعلق به.

اما هیچ یک از ما را انتخاب کرد برای مراقبت از بیماران عفونی بدون اینکه قادر به پوشیدن ماسک. هیچ یک از ما تصمیم به هشدار داده می شود به صحبت می کنند به اخبار رسانه ها و یا حمایت از بیماران ما به عنوان پزشکان مختلف به ویژه در زمینه جراحی و طب اورژانس در این بیماری همه گیر را در اوایل روز است.

و به عنوان اپیدمی گسترش آن نبود فقط پزشکان کلمات که خفه شد. در سه رویداد جداگانه در روسیه, پزشکان درگذشت مشکوک پس از صحبت کردن در مورد نگرانی های خود را در خصوص کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). اما کنار گذاشتن احتمالی دولت و یا شرکت های بزرگ حمایت, خشونت در نظر گرفتن خشونت از پزشکان مورد ضرب و شتم پلیس و همچنین خصوصی شهروندان برای اعتراض به عدم PPE در پاکستان و یا حتی به سادگی گزارش به شغل خود را هر روز و در نتیجه ترس به عنوان یک منبع سرایت در هند و استرالیا و مکزیک (که در آن هر دو پزشکان و پرستاران قرار داده شده اند با سفید حملات). در مصر از گاز اشک آور و خشونت چندین پزشکان ملاقات با زمانی که آنها در اعتراض به عدم وجود تست در دسترس بودن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در #covid-fallen دکتر بود….

تبلیغات:

تفاوت عصبانی شدن در حرفه پزشکی را عدم توانایی در جلوگیری از این بیماری همه گیر و تصمیم گیری برای تصویب چنین خشونت. یک تفاوت وجود دارد بین اینکه نا امید و یا وحشت زده و اخراج پزشکان از جایی که آنها زندگی می کنند گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مطرح بیش از حد خطر بزرگ برای هر جامعه به خرس در حالی که در همان خواستار ثابت ما کار ما فداکارانه کمک کند.

حتی در تنظیمات که در آن تشویق و تشکر شده اند در جهت پزشکان وجود دارد که خدمت سربازي را در نظر بگیرید. پس از 1940 شده اند وجود دارد چند پرتوی در ایالات متحده نه تنها از یک ژنرال نظامی پیش نویس اما پزشکی پیش نویس به طور خاص. در سال 1987 آمد اولیه طرح توسط کنگره برای پرسنل بهداشت و درمان تحویل سیستم (HCPDS), میدان آزمایش در سال 1999 و هنوز هم آماده می شود, بسیج در حال حاضر. تمام پرسنل پزشکی که تا کنون در ارتش خدمت کرده است می توان به نام به عقب در هر زمان به عنوان دستیاران پزشک و پزشکان به یاد می آورد سال پس از آنها تا به حال بازنشسته به خدمت در سال 1990-91 در طول جنگ اول خلیج فارس.

در سال 2004 وجود دارد بیشتر اساسی و جدی در بحث های پزشکی پیش نویس برای ایجاد این نوع از رجیستری از همه پزشکان سالخورده 20-44 شامل 11 هسته تخصص. داده چگونه برخی از پزشکان به طور متوسط زمانی که آنها در پایان آموزش خود را (برای جراحان مغز و اعصاب, 35) و با توجه به این که میانگین سن همه پزشکان در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر 51 آن را بعید است که هر گونه پزشکان زیر سن 55 (که شامل 50 درصد از پزشکان در کشور) می تواند معاف از پزشکی پیش نویس اگر تمام 11 تخصص نشان داده شد.

تبلیغات:

سپس در مارس آمد شهردار نیویورک, بیل د Blasio خواست پردهی به عنوان نصیحت: ما می خواهیم شما. در نیویورک تایمز op-ed به نام او برای پزشکان به بسیج مانند نیروهای مستقر در آن سیاستمداران مانند او تصمیم به ارسال به ما و مستقل از آنچه که ما را انتخاب کنید.

مانند آب و نفت و گاز مانند عناصر نادر خاکی پزشکان در حال یک منبع. کمیاب. نه به مسلم گرفته شده است.

در تاریخ 27 آوریل سال 2020 اولین COVID-19 مربوط به خودکشی توسط یک پزشک گزارش شد. دکتر Breen حال گرم, دعوت لبخند. او می خواهم تحت نظارت پزشکان دیگر. او آلوده قرنطینه دوره نقاهت. اینکه آیا یا نه ما می توانیم می دانم برای مطمئن شوید که اگر آن را درست است که حداقل 300 پزشکان مرگ با خودکشی در هر سال — آمار قابل اعتماد هستند و سخت به علت نه تنها به ننگ بلکه به نیاز مالی از بازماندگان به جمع آوری پزشکان بیمه نامه های عمر — ما را غمگین این ضرر و زیان برای همیشه لطفا برای.

روز هشدار داده بودم خانواده من که COVID-19 مثبت بيمار شروع به نیاز به درمان در تمام منطقه بیمارستان ها و درمانگاه ها حتی کسانی که بیارتباط با ICU یا ریوی مراقبت از شوهر من shooed من دور از فرزندان ما. نزدیک به دو ماه به خود من-انزوا — محدود به یک اتاق جدا از بقیه خانواده من — من خواب یک کودک در آغوش من. پس از آن بود واقعی احساس ، دقیقا راه من می خواهم برگزار شد زمانی که او بیدار است. من از خواب در وحشت بود و به فریاد وحشتناک سوال “آیا من او را لمس تصادف ؟ آیا من در معرض او؟” (من تا به حال آن را یک رویا.)

تبلیغات:

هیچ یک از تصمیم قادر به لمس خانواده های ما برای ماه ها در پایان. هیچ یک از ما تصمیم به ترک خانه های ما برای حفاظت از آنها. هیچ یک از ما تصمیم به این تنهایی. نقطه تمام از ما, آموزش, داستان ما, ما, فرهنگ ما, جوک, ما صادقانه تلاش ما مراقبت از این است که “هرگز نگرانی به تنهایی.”

“ژرف” به معنی یک فضا برای بدن که در آن تعدادی از نهادهای دیگر شمارا با ابزار معمول. این است که چیزی که همه گیر می تواند هنوز هم در ماه های آینده به خصوص اگر جامعه را دوباره باز است اتفاقی یا پشتیبانی نشده به جای اندازه گیری متفکر با بودجه عمومی و با دقت اجرا برای محافظت از بیماران و پزشکان و دیگر ارائه دهندگان? میلیون ها نفر آلوده و نه نشانه اما همه با پتانسیل انداختن خود را اشباع اکسیژن خون به نقطه ای که یک روز آنها در حال خنده و روز بعد آنها توقف تنفس? هیچ یک از ما تصمیم به مواجهه با این وحشتناک سوالات. چه خواهد شد ما را انتخاب کنید در حال حاضر ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>