آیا فمینیستی پیگرد قانونی منجر به جرم حبس?

قسمت یادداشت ها

یک دادستان در روستایی در ایالت مین است که در تلاش برای تغییر هنجارهای شواهد در اطراف تعقیب برای خشونت خانگی و تجاوز جنسی—او برنده حتی زمانی که او از دست می دهد. در عصر مترقی دادستان های مختلف تاریخی بی عدالتی در حال کشیدن دادستان در جهت مخالف. مردسالاری نگه داشته است بیش از حد بسیاری از مردان از اینکه تحت تعقیب جنسیتی جنایات در حالی که سخت در جرم و جنایت پلیس منجر به بیش از حد بسیاری از مردان تحت پیگرد قانونی قرار برای جنایات دیگر. این هفته ما نگاهی به آنچه در آن به معنی یک فمینیست دادستان و اینکه آیا برای حمایت بیشتر پلیس و دادستان به نمایندگی از زنان می تواند نتیجه معکوس به صورت تدریجی باعث می شود. صدای مهمان شامل مین دادستان منطقه ناتاشا ایروینگ ویلانووا قانون پروفسور میشل Madden دمپسی دانشگاه کلرادو قانون استاد آیا گروبر و دانشگاه مریلند قانون پروفسور لارنس شرمن.

در تخته سنگ به همراه سارا Lustbader ارشد مشاور حقوقی در عدالت مشارکتی و مشارکت کننده در دادگاه تجدید نظر و بری بحث در مورد اینکه آیا خصمانه سیستم تعقیب و دفاع باعث می شود سیستم عدالت کیفری بد راه به دنبال بهبود در روابط جنسیتی و کاهش جنسیتی جرم و جنایت است.

برای همه قسمت از فصل 1 از طریق 3 سلام فی ملت بازدید www.hiphination.org

ایمیل: [email protected]

تخته سنگ به علاوه عضو محتوا پاداش قسمت

این است که عدالت کیفری یک راه خوب برای کاهش جنسیتی جرم است ؟

بیشتر بر فمینیستی دادستان و خود را فمینیست مخالفان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>