آیا سیگار کشیدن را COVID-19 بدتر ؟ بهتر است ؟ در اینجا چیزی است که ما در واقع می دانیم.


A single burned cigarette on a backdrop of coronavirus cells

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر از طریق Prakasit Khuansuwan/EyeEm via Getty Images Plus و النا Mozhvilo/Unsplash.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

سیگاری هستند و vapers بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19? به قاضی با پوشش خبری از این موضوع است که پاسخ صریح بله. The New York Times, Wired, CNN, بلومبرگ و بسیاری از نشریات دیگر باید اجرا داستان هشدار داد که افراد سیگاری و vapers هستند در معرض خطر بالاتر. ضد توتون و تنباکو گروه ها با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک فرصت برای فشار به محدودیت های جدید بر نیکوتین اعم از ممنوعیت بخار محصولات به ممنوعیت کامل سیگار. حداقل یک سناتور ریچارد بلومنتال کانکتیکات است با استناد به این بیماری به عنوان توجیهی برای ممنوعیت ملی در طعم سیگار e-در حالی که آمریکا خواستار FDA به طور موقت ممنوعیت سیگار e-به طور کامل. در میان این همه زنگ یک عارضه دریافت کرده است نسبتا کمی توجه: در حال ظهور شواهد در مورد عوامل خطر برای COVID-19 مبهم است و با توجه به سیگار و عملا وجود ندارد و برای ارتباط آن با vaping.

چند امر شکی نیست که وجود ندارد و شواهد قانع کننده به خلاف سیگار کشیدن یک عامل خطر قابل قبول برای COVID-19. سیگار شناخته شده است به طور کلی سرکوب سیستم ایمنی بدن را ظرفیت برای مبارزه با عفونت و انتظار می رود افراد سیگاری به ویژه مستعد ابتلا به یک رمان بیماری تنفسی است. شواهد و بررسی منتشر شده در مارس 20, نقاشی بر روی مطالعات که تجزیه و تحلیل بستری شدن در بیمارستان در چین به این نتیجه رسیدند که این اطلاعات هر چند محدود نشان داد که “سیگار کشیدن است به احتمال زیاد در ارتباط با منفی پیشرفت و عواقب نامطلوب COVID-19.” سیگار کشیدن نیز در ارتباط با شرایط دیگر که ممکن است بدتر COVID-19 نتایج از جمله دیابت است. بنابراین در ابتدا وجود دارد انتظارات معقول است که سیگار کشیدن ممکن است یک عامل خطر مهم.

یک ماه بعد تصویر کمتر روشن است. در آوریل 3, دانشمندان در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده تجزیه و تحلیل بیش از 7000 COVID-19 نفر در ایالات متحده که کاملا چند شامل افراد سیگاری است. زمان افراد سیگاری تشکیل شده تنها 1.3 درصد موارد سیگاری سابق یکی دیگر از 2.3 درصد بوده و در مقایسه با افراد سیگاری را تا حدود 14 درصد از کل جمعیت آمریکا و حدود 8 درصد از جمعیت بیش از 65. بیشتر تجزیه و تحلیل چند متغیره از بیش از 4000 مورد در نیویورک منتشر شده و قبل از چاپ توسط محققان در دانشگاه نیویورک در آوریل 11, به همراه داشت به همین نتایج غیر منتظره: “جای تعجب هر چند برخی بر این باورند که نرخ بالایی از سیگار کشیدن در چین توضیح داد که برخی از عوارض در این بیماران ما را پیدا استعمال سيگار به همراه با بستری شدن در بیمارستان و یا بیماری بحرانی.” یک سوم مطالعه از یک بیمارستان در پاریس داشت که در حال حاضر سیگاری بودند در کمتر علامتی و بستری موارد است. یک چهارم مطالعه از شمال فرانسه منتشر شده که قبل از چاپ در پنجشنبه همچنین دریافتند افراد سیگاری به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد که تست مثبت برای عفونت است. نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید در بحث بخش از این مقاله آن است که “حفاظت مرتبط با سیگار کشیدن در مطالعه ما بسیار قابل توجهی (75% کاهش در خطر ابتلا به عفونت) و شایسته توجه کامل است.”

وجود دارد یک صحنه در سال 1973 فیلم جای خواب است که در آن شخصیت بیدار شدن از خواب در 200 سال آینده داده شده است یک سیگار توسط یک دکتر که exhorts او: “این توتون و تنباکو. آن را یکی از سالمترین چیزهایی که برای بدن شما است.” چند نفر در حال مصرف کم شيوع افراد سیگاری در میان COVID-19 موارد به عنوان شواهدی وجود دارد که که از آینده آمده است به تصویب. دیوید هاکنی یک معتاد سیگاری و درخشان هنرمند (هر چند باید توجه داشت, متخصص اپیدمیولوژی) نوشت: Daily Mail به نشان می دهد که سیگار کشیدن یک اثر حفاظتی: “می تواند از آن نمی شود که افراد سیگاری را توسعه داده اند یک سیستم ایمنی بدن به این ویروس ؟ با همه این آمار و ارقام بیرون آمدن از آن شروع به نگاه مانند آن را به من است.”

بنابراین زمان برای شکستن سیگار? نه خیلی سریع. داده قبل از انتظارات در مورد اثرات سیگار بر سیستم ایمنی بدن, بهتر است برای نمایش داده های در حال ظهور به عنوان intriguingly مطرح و در حالی که نگه داشتن در ذهن دشواری انجام مطالعات در مه از یک بیماری همه گیر. دیگر محققان هشدار داده اند که نمونه ممکن است کفه توسط underreporting و تلاش برای کنترل برای چندین متغیر دشوار است; داده های متناقض می تواند به نظر می رسد در هر زمان. همچنین مشخص نیست با چه ساز و سیگار کشیدن را کاهش می دهد خطر است. گمانه زنی ها با تمرکز بر تعاملات بین نیکوتین و ACE2 گیرنده که در آن ویروس وارد سلولهای بدن اما هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آنچه که پیداست برای پیشرفت COVID-19 یا مدولاسیون از پاسخ ایمنی بدن است. (روزانه ایمیل مقاله ارائه می دهد به طور غیر منتظره ای دقیق و خلاصه ای از موضوع،) شواهد بیشتری مورد نیاز است قبل از نتیجه گیری را می توان با اطمینان گفت اما به اندازه کافی ابهام در داده ها به خار تحقیقات بیشتر: محققان در فرانسه در حال برنامه ریزی برای تست اینکه آیا تکه های نیکوتین تاثیر نتایج در میان بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

بیشتر به نقطه, سیگار کشیدن یک عادت مخرب بدون در نظر گرفتن ارتباط آن با COVID-19. سارا Watle نروژی موسسه بهداشت عمومی که به تازگی حذف سیگار از آن لیست به احتمال زیاد عوامل خطر برای COVID-19 است و سریع برای اضافه کردن که “آن را به خوبی ثابت شده است که سیگار کشیدن ناسالم است و کمک جدی به سلامت پس از آن است که همیشه ایده خوبی برای جلوگیری از سیگار کشیدن!” به طور مشابه, قبل از چاپ توسط محققان در یونان و ایالات متحده آمده است که اگر چه تعامل و همه گیر است که در حال حاضر ناشناخته “تعمیم مشاوره برای ترک سیگار به عنوان یک اندازه گیری برای بهبود سلامت خطر معتبر باقی مانده است.” بدون در نظر گرفتن چگونه تحقیقات به اثرات نيکوتين بر COVID-19 نوبه خود آنها در حال رفتن برای سرنگونی دهه تحقیق و پژوهش ایجاد سیگار بسیار مضر به سلامت. بازگشت به Mad Men–عصر همه جا از سیگار نیست بهتر مسیر مبارزه با ویروس. (اگر نیکوتین می کند به نوبه خود به ارائه برخی از اثر حفاظتی در حالت ایده آل آن را نگه دارید در هنگام تحویل با استفاده امن تر از استنشاق دود سرطان زا.)

این سوال که آیا vaping افزایش خطرات ناشی از COVID-19 دریافت کرده است تقریبا به همان اندازه توجه به اثرات سیگار است اما در واقع به طور خاص مورد مطالعه قرار گرفت. با این وجود هشدارهای که vaping بدتر خواهد شد همه گیر داده شده است قابل توجه مطبوعات و اعطای وام بیشتر انگیزه برای تلاش های سیاسی به بان کی مون e-سیگار. این ترس ها بسیار پرمخاطره است. غذا و دارو در ابتدا پیوست و گروه های دیگر هشدار داد که vapers ممکن است در معرض خطر بالاتر اما یک سخنگوی آژانس تجدید نظر مشاوره آن دو هفته پیش اذعان کرد که رابطه این است که در حال حاضر ناشناخته است. به طور مشابه یک مشورتی از انجمن سرطان آمریکا اشاره می کند که وجود دارد “در حال حاضر هیچ شواهد حمایت از یک ارتباط مستقیم بین سیگار الکترونیکی استفاده و گرفتن COVID-19” و وجود “بسیار کمی شواهد مستقیم که e-سیگار استفاده بر COVID-19 نتایج.”

بازگشت به Mad Men–عصر همه جا از سیگار نیست بهتر مسیر مبارزه با ویروس.

پیام در vaping با این واقعیت پیچیده است که میلیون ها نفر از vapers سابق هستند که افراد سیگاری است. در نامه ای به FDA امضا 13 توسط کارشناسان در زمینه توتون و تنباکو کاهش آسیب نویسندگان می خواهیم که هر گونه مشاوره در vaping و COVID-19 باید “بر اساس به رسمیت شناختن تفاوت تلفظ در خطر بین سیگار کشیدن و vaping مشکل این است که بسیاری از چهره در ترک نیکوتین استفاده از به طور کامل از خطرات ناشی از مضر عواقب ناخواسته و قوی ارتباط سیگار کشیدن با فقر و اشکال مختلف از نقطه ضعف است.” به عبارت دیگر آنها نگران هستند که ترویج ترس های بی اساس در رابطه با COVID-19 may درایو vapers بازگشت به سیگار کشیدن با عواقب مخرب برای سلامت خود.

تجربه اخیر نشان می دهد که این نگرانی به خوبی تاسیس شده است. در یک شیوع بیماری مرموز ریه بیماری است که در سال گذشته آغاز شد و در بیمارستان بستری نزدیک به 3000 آمریکایی, اظهارات توسط CDC, کمپین ضد سیگار گروه های حمایت و گزارش در مطبوعات جریان اصلی همه مقصر نیکوتین سیگار e-برای این بیماری است. بعدها ایجاد شده است که آلاینده ها در درجه اول به بازار سیاه شاهدانه محصولات بودند به شدت پشت شیوع اما آسیب انجام شد: افکار عمومی تبدیل قاطعانه در مقابل e-سیگار طعم ممنوعیت گسترش و سوء تفاهم در مورد خطرات ناشی از vaping تداوم داشته باشند با وجود جدیدتر اطلاعات است.

کمتر از یک سال بعد هر دو رسانه و ضد سیگار کشیدن گروه به نظر می رسد آماده به تکرار اشتباه. این امکان وجود دارد که vaping ممکن است افزایش حاشیه خطرات ناشی از COVID-19; آن را نیز ممکن است که اغراق ترس را سخت نگرش عمومی در برابر vaping دلسرد افراد سیگاری از تعویض و منجر به حتی بیشتر محدودیت در e-سیگار محصولات. این امکانات برجسته کردن خطر از سیاسی کردن علم و استفاده از ترسناک بیماری به ترویج موجود در دستور کار. سیاست به جای قرار دادن در یک بار-در-یک-عمر همه گیر بعید به دقت مطلع بلندمدت ملاحظات اما اثر خود را فراتر از بحران کنونی است. دموکرات کنگره’ درخواست برای ممنوعیت سیگار e-در حالی که ترک سیگار معمولی در بازار به عنوان مثال بود فوق العاده بد و توصیه FDA عاقلانه کاهش یافته است به عمل آورند.

تحقیقات بیشتری است که به وضوح مورد نیاز در رابطه بین سیگار کشیدن, vaping و COVID-19 اما این یافته ها احتمالا نباید خیلی تاثیر نظرات ما از این شیوه است. سیگار باقی مانده است مضر به سلامت و vaping باقی می ماند و عملی کردن سطح شیب دار به ترک. تحقیقات اثرات نيکوتين بر این ویروس ممکن است به هیچ چیز است. اما ما نیز نباید اجازه شرارت مواد مخدر به ما جلوگیری از باز بودن به طور بالقوه مفید اکتشافات. اگر توتون و تنباکو گیاهی تبدیل به یک بازی مفید نقش مهمی در این بیماری همه گیر پس از قرن ها مقصر بسیاری از مشکلات آن خواهد بود و در عین حال یکی دیگر از پیچ و تاب طرح غیر منتظره در حال حاضر بسیار غیر معمول سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>