DOJ کنگره آمریکا به صورت گسترده قدرت های جدید در میان Covid-19. شومر می گوید: “نه جهنم.”

وزارت دادگستری (DOJ) به گزارش کنگره خواسته برای یک میزبان از قدرت های جدید به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور از جمله توانایی به درخواست قضات به بازداشت افراد به طور نامحدود و بدون محاکمه در مواقع اضطراری و بلایای طبیعی است.

درخواست برای اولین بار گزارش شده توسط سیاسی را بتسی, Woodruff, قو شنبه بیا نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از همه گیر برای پیاده سازی عمده تغییر سیاست مانند تنگ تر مرز و پناهندگی محدودیت. با توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در تاریخ 13 مارس به قدرت درخواست شده توسط DOJ خواهد بود به احتمال زیاد در اثر باید درخواست خود را اعطا می شود. این درخواست در حال بعید است به تصویب یک گروه دو حزبی از قانونگذاران در حال حاضر نشانه مخالفت با آنها.

در یک سند سیاسی به دست آمده در این بخش پیشنهاد دادستان کل آمریکا قادر به درخواست قاضی از هر دادگاه منطقه برای جلوگیری دادگاه “هرگاه دادگاه بخش به طور کامل و یا جزئی بسته به موجب هر فاجعه طبیعی نافرمانی مدنی و یا دیگر وضعیت اضطراری.” بخش پیشنهاد نیز به قضات قدرت به مکث “هر گونه قوانین یا قواعد روش” در هر مرحله از روند قضایی از پیش بازداشت و پس از محاکمه.

به DOJ گزارش استدلال کرد که قضات در حال حاضر می توانید مکث اقدامات در شرایط اضطراری و یک congressionally-تصویب سیاست فقط می خواهد فرآیندهای مطلب “سازگار است.”

همچنین بنا به گزارش موجود در درخواست پیشنهاد را نگه دارید در اساسنامه محدودیت ها برای تحقیقات جنایی در شرایط اضطراری ملی و برای یک سال بعد از شرایط اضطراری end; به گسترش استفاده از ویدئو کنفرانس جلسات بدون متهمان رضایت; به بان کی مون مردم با Covid-19 از درخواست پناهندگی; و در اثر بار مردم از سفر لیست ممنوعیت از درخواست پناهندگی.

کارشناسان حقوقی و سیاستمداران در هر دو طرف راهرو به سرعت محکوم به درخواست. سناتور. مایک لی (R-UT) توییتی “OVER MY DEAD BODY;” دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر (نیویورک) نوشت: “دو کلمه: Hell No;” و دموکرات نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی “کاملا” — یک روحیۀ بهداشت ، رند پل (R-KY) استراتژیست ارشد, داگ, Stafford, توافق با.

به DOJ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از Vox.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلان اضطراری ملی است که عمده مزیت به متحده در تلاش برای پاسخ دادن به این بحران از آنجا که آن را آزاد می گذارد تا $42.6 میلیارد دلار در بودجه فدرال است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست تجهیزات پزشکی و لوازم دیگر.

اما یک اورژانس ملی بیانیه همچنین به تهمت دسترسی به بیش از 120 قدرت های گسترده ای با بسیاری از محدودیت های کمی.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرد coronavirus نگرانی به عنوان یک دلیل برای هر بار افراد غیر شهروند و یا مقیم دائم قانونی از ورود به آمریکا در امتداد شمال و جنوب مرز با چند استثنا. تصمیم گیری تاثیر می گذارد پناهجویان که مقامات در حال هدایت به نوبه خود به دور در مرز به جای مصرف آنها را به یک بازداشتگاه برای پردازش ادعای خود را.

“زمانی که برگزار شد در مرز امکانات این مهاجران بودند که گسترش این ویروس به دیگر مهاجران به [گمرک و حفاظت از مرزها] عوامل و مرز کارکنان مراقبت های بهداشتی و حتی جمعیت ایالات متحده به عنوان یک کل” گفت: ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

این معلوم نیست اما دقیقا چگونه این سیاست را در عمل به کار. مکزیک در هفته گذشته گفت: آن را نمی خواهد قبول مردم بازگشت از ما که نمی مکزیکی یا آمریکای مرکزی و به جای مهاجرت و گمرک خواهد نیاز به استفاده از اجاره هواپیما برای بازگشت مهاجران به کشورهای خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با استفاده از بحران های ناشی از این ویروس به ترویج ایده های یک اعتبار مالیاتی برای شرکت در آوردن تولید از چین به آمریکا (مورد علاقه ابتکار سابق مجلس نیوت گینگریچ) یک طبقه متوسط مالیات بر قطع موقت حقوق و دستمزد کاهش مالیات و کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>