پنج سال پیش همین لیمو بود و کاربردی punchline. یک پروفایل در مجله GQ روز زمینه با جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط مصاحبه که او تلفظ sorbet با “T” – و در واقع مصر بود در انجام این کار است. در آن زمان اگر “CNN امشب” لنگر شکست خونسردی خود را در هوا آن شده اند که هیچ معامله بزرگ است. مردم انتظار می رود آن را در واقعیت است.

اثبات چه بسیار که فرهنگی تکتونیکی مکان منتقل کرده اند بیش از پنج سال گذشته این روزها لیمو است . . . او هنوز چیزی از یک سبک وزن است. تماشای سی ان ان پخش او در کلمات خود “litty روشن” در نیواورلئان در شب سال نو 2019 تر بود چشم باز از هر چیزی که اتفاق افتاده است که شب در میدان تایمز.

تبلیغات:

خارج از آن, اما, او همچنین جلب توجه به دلایل مثبت. در سال 2018 در حالی که رسانه های همکاران در دیگر اتاق های خبر و خود خودداری از تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همدستان او خود به نژادپرستی لیمو صاف کردن آن را به نام مانند آن است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی ” نوکران اقدام به disempower لیمو در هوا او بصورتی پایدار و محکم آنها را متوقف در آهنگ های خود را. او هنوز هم تولید می کند سهم خود را از gaffes اما به طور کلی لیمو رفته است یک راه طولانی به سوی باز گشت از سال 2014 زمانی که Columbia Journalism Review او را به نام یکی از بدترین روزنامه نگاران که در آن سال.

اخیرا لیمو رفت ویروسی برای شکستن آرامش خود را در هوا دو برابر بیش با guffaws به عنوان استراتژیست جمهوریخواه ریک ویلسون و همکار CNN نویسندگان Wajahat Ali رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان یک گروه Wilson توصیف به عنوان”زود باور نسل روب نسخه ی نمایشی.”

تبلیغات:

ویلسون و علی پیوست لیمو در روز شنبه, ژان. 25 به بحث در مورد زمان مصاحبه با NPR میزبان Mary Louise کلی انجام شده با وزیر امور خارجه مایک Pompeo صورت گرفت که روز قبل از. Pompeo قطع کرده و آن را کوتاه بعد از کلی فشار Pompeo در مورد او چگونه درمان می شود, سفیر سابق آمریکا به اوکراین ماری Yovanovitch یکی از کارکنان خود را.

کلی در ادامه به توصیف به مخاطبان چه اتفاقی افتاده است پس از ضبط متوقف شده است. با توجه به گزارش Pompeo سپس احضار او به اتاق دیگری گذاشته و به او با کلمات لعن و نفرین کرد و او را از ambushing او را در هوا با سوال در مورد اوکراین است. او همچنین متهم او قادر به پیدا کردن اوکراین بر روی نقشه.

وقتی لیمو خواسته ویلسون برای تفسیر او از این حادثه کمک کننده نیست کلمات گوشت چرخ کرده. “او فقط در تلاش برای تحقیر او و بدیهی است که آن را به غلط” ویلسون می گوید: با توجه به سی ان ان transcript. “و نگاه او همچنین می داند که در قلب خود را که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند پیدا کردن اوکراین بر روی نقشه اگر شما تا به حال حرف U و یک تصویر واقعی فیزیکی جرثقیل در کنار آن.”

تبلیغات:

این است که در آن لیمو از دست می دهد و آن را به طور موثر egging ویلسون با خود را پر انرژی giggles. ویلسون می رود به آموزش مجدد خود را به هدف و گرفتن نوسانات در مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان اتخاذ cornpone نسخه از یک لهجه جنوبی گفت: حامیان او “[خواهید] به فکر می کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک هوشمند و خانواده – خانواده elitists در حال گنگ است.”

سپس علی هم خنده می شود و در روی آن انجام خود را تقلید.

تبلیغات:

علی: شما elitists خود را با جغرافیا و نقشه خود را و املایی خود را حتی اگر —

ویلسون: ریاضی خود را خواندن.

علی: بله خواندن خود را, شما می دانید. جغرافیا خود را شناخت دیگر کشورها است. جرعه جرعه اسپرسو خود را.

ویلسون: تمام کسانی که از خطوط بر روی نقشه.

علی: فقط آنها را elitists می دانم که در آن اوکراین است. با عرض پوزش. من عذرخواهی می کنیم.

خوب او در آن لحظه. علی کمتر از توبه چند روز پس از آن که جناح راست سایت The Daily Caller توییتی کلیپ و کمک به آن را به ویروسی. “امریکا و این چیزی است که فکر می کند سی ان ان از شما” آن را بخوانید.

Real Clear Politics نوشت و آن را تحت تیتر “سی ان ان همین لیمو ترک به عنوان ریک ویلسون Wajahat Ali زباله مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان نادان Rubes”.

“ما” علی توییتی در پاسخ. “به عذر خواهی برای آن است یا نه. اگر شما مایل به این باور و ترویج این پوچ و خطرناک نهفته است خوب شما سزاوار به تمسخر آن است.”

تبلیغات:

علی می گویند که چون او یک CNN مشارکت کننده. نه لنگر از زمان نخست اخبار برنامه.

پخش و کابل, اخبار لباس همه باید یک نیمکت از جمله تحلیلگران و مفسران برخی از آنها شناخته شده خارج می گردند کاملا منفور مشاهده و آشکار نهفته است.

حتی CBS the newsroom از Edward R. Murrow استخدام مغلوب ساختن پیشی جستن سابق waterboy Reince Priebus به یک در هوا کمک کننده. آنها وحشتناک یک نشانه ای از نیاز به ارائه هر طرف یک موضوع حتی اگر یک “طرف” اتفاق می افتد به حقیقت حمایت داده است. و این همکاران به رایگان وزن در هر موضوع قرار داده شده قبل از آنها می گویند و یا انجام هر کاری که آنها می خواهند – که بخش عظیمی از چه چیزی اشتباه است با رسانه ها و خود خیره اعتیاد به ترویج نادرست معادل.

تبلیغات:

لیمو را واکنش به کسانی که نظرات اما برجسته از یک مشکل بزرگتر در حال حاضر نه فقط برای سی ان ان اما برای روزنامه نگاران به طور کلی. یک لنگر در یک ظاهرا میانه سازمان خبری مثل CNN موظف است برای حفظ خود و یا احساسات خود را در چک – بیشتر من می خواهم استدلال می کنند از مجریان دیگر پخش کابل و اتاق های خبر. این امر حتی از یک لنگر/مفسر مانند لیمو که وظیفه پوشش اخبار روز و ارائه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن سال دشوار بوده است در رسانه ها به طور کلی و سی ان ان در خاص است. کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا مورد علاقه شلاق پسر از این دولت و آن توانمندسازها و تنها به تازگی لیمو را سی ان ان همکار مانو Raju توهین شد در دوربین توسط Arizona جمهوری خواه ایالت مارتا McSally. زمانی که او خواسته معقول سوال که آیا او معتقد است که سنا باید در نظر شواهد جدید در استیضاح محاکمه او در پاسخ به تماس او را یک “لیبرال هک” و تعقیب دور.

بعد او ناشیانه تلاش برای حل بحران آن لحظه به یک کمپین جمع آوری کمک های تصویری و قابل پیش بینی کاهش Laura Ingraham را فاکس نیوز برنامه به کلاغ در مورد آن تنها به بلک به عنوان Ingraham اقدام به ایجاد همین سوال به او.

بنابراین در تسلیم به اصرار خود را به خنده بیاختیار در یک ارزان حفاری کلیشه کل یک بخش از جمعیت لیمو می دهد ترول چراغ سبز به نگه داشتن در حمله به همه روزنامه نگاران شاغل و نه فقط آنهایی که در سی ان ان.

تبلیغات:

که او آن را به عنوان او بحث در مورد بدرفتاری یک روزنامه نگار بود که در انجام کار خود را به طور مساوی و به طور عینی و کسی که یک مقام عالی رتبه دولت رسمی بعد از تلاش به لام با دروغ گفتن در مورد او روزنامه نگاری صداقت و هوش است و حتی بیشتر خسته کننده است.

چون پشت snickering و زمین بازی پستی چه ویلسون می گوید: در مورد Pompeo درست است: وزیر امور خارجه بود به مغلوب ساختن پیشی جستن پایه mistreating کلی دانستن است که او مستقیم laced حرفه ای و اخلاقی صدا comportment می تواند چرخید و به عنوان غیر قابل اعتماد و ضعیف به مخاطبان است که معادل unhinged خشم و مسخره به عنوان یک نمایش ممکن است.

که همان پایه که conflates کار است که کلی و دیگر NPR روزنامه نگاران را با پوشش دیده می شود در NBC, MSNBC, CBS, ABC و بله سی ان ان. همه آنها – همه ما – در حال فشرده با هم به شکل یک غول پیکر آمیب از خود راضی نخبه خارج از لمس لیبرال رسانه ای است که به نظر می رسد پایین بینی خود را در مردم در سعادتآباد متحده است.

و اگر کسانی بر این باورند که آنها در حال خندید که آنها ایمان نمی آورند همان کسانی که newscasters و خبرنگاران زمانی که آنها در تلاش برای آموزش آنها را در راه است که یک حزب سیاسی است که اخلال دموکراسی به شرکت در قدرت گرفتن است که کاهش قدرت جمعی ما در حالی که تحکیم و گسترش خود را.

تبلیغات:

این است که چرا کمیته ملی حزب جمهوری خواه بلافاصله برداشت کلیپ لیمو ویلسون و علی و آن را محور مبارزات انتخاباتی آگهی. “آنها فکر می کنم شما یک شوخی” می گوید در پایان “اثبات آنها را اشتباه در نوامبر است.”

در سه شنبه شب نشان می دهد که به دنبال بخش لیمو اقدام به انجام برخی از آسیب های کنترل در طول باز کردن تک صدایی. “از هر کسی می داند که من آنها را به شما بگویم که من باور نمی کنم در تحقیر مردم تحقیر هر کسی که برای آنها آنچه آنها باور دارند و یا جایی که آنها در حال از” او با اشاره به شنبه شب اشتباه به عنوان یک شوخی او طنز در لحظه. “. . . من نمی گرفتن همه چیز که گفته شد. فقط به این کاملا روشن من خندیدن به شوخی و نه در هر گروه از مردم است.”

به جز این شوخی بود در مورد یک گروه از مردم است.

در نظر گرفتن موضوع را با لیمو خنده است و هیچ ربطی به نگران بودن بیش از احساسات صدمه دیده از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان ، یک خط کامل از تی شرت اعلام کرد به جهان که آنها اهمیتی نمی دهند یک بیت در مورد هر کس دیگری احساسات. شخصا من خوب هستم که می توانم بگویم به عنوان بسیاری از آنجا که من یک شبکه لنگر.

تبلیغات:

اما من کسی که می خواهد اخبار سازمان وظیفه با ارائه جامد حقایق در این زمان های خطرناک ابری با توطئه و دروغ باید به وظیفه خود در مقابل آنها. مردم بیشتر جرم توسط همین لیمو نیست به تماشای او و نخواهد بود علاقه مند در غیر عذرخواهی او پیشنهاد روز پس از حادثه. آنها خواهد شد اما با کمال میل قبول این هدیه ای لیمو است با توجه به رهبران خود که تقویت خواهد شد خود را به علت بی اعتبار واقعیت و فروش, دروغ راحتی. مغلوب ساختن پیشی جستن پایه فرو خواهد شد آن را تمام و آن را به پایین با تمام سهولت sorbet.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی