دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کریس والاس: یک شبه رویداد به معنای کرک یک فاشیست

مرز شکستن نیجریه نویسنده Chinua Achebe بار مشاهده شده: “هنگامی که رنج می برند می زند خود را در درب و به شما می گویند هیچ صندلی برای او به شما می گوید نگران نباشید چرا که او به ارمغان آورده خود مدفوع.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آتش شیطان و عامل هرج و مرج است که مشکل و درد و رنج است که با آن می آید. او نه در خارج از درب او بصورتی پایدار و محکم در داخل کاخ سفید — و هیچ برنامه ای برای ترک حتی اگر اخراج توسط رای دهندگان در روز انتخابات.

تبلیغات:

یکشنبه گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, امریکا, ترین, قدرتمند, رادیو فردا, پدر بزرگ, مصاحبه شد که شبکه های کریس والاس. بدخیم واقعیت روباه جهان قرار است به یک “فضای امن” برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر اعضای حلقه درونی خود را. برای یک ساعت یا بیشتر در روز یکشنبه که نمی خواهد در این مورد.

در طول صحبت خود را با والاس تهمت نمی تواند پاسخ به سوالات عمومی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و شکست رهبری و آشکار بدخواه سهل انگاری. او به نظر می رسد به مراقبت در مورد 140,000-plus آمریکایی که فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر. او زده و احساساتی توجه داشته باشید گفتن والاس که وجود دارد هیچ چیز خوبی در مورد زمان خود به عنوان رئیس جمهور گفت: “من فکر می کنم من بسیار ناعادلانه درمان می شود. از قبل از اینکه من حتی برنده من بود تحت بررسی توسط یک دسته از سارقان و کلاهبرداران. آن را غیر قانونی بررسی است.”

او در دفاع از مؤتلفه پرچم که نماد سفید برتری و سیستماتیک انقیاد مردم سیاه و سفید. او چرخید مضحک دروغ در مورد “چپ” که مایل به ناعادلانه و غیر منطقی “لغو” روز کلمبوس. او blathered incoherently در مورد نیویورک تایمز’ برنده جایزه 1619 پروژه که به بررسی ریشه های دموکراسی آمریکایی و غیر قابل فسخ اتصالات سفید روی سیاه chattel برده داری.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن bragged در مورد عبور اولیه آزمون روانی شایستگی با توجه به صفحه نمایش مردم برای بیماری آلزایمر و دیگر اشکال زوال عقل است. آزمون خود را عمدا آسان برای کسانی که تا مبتلا. مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت آزمون دشوار بود و مفتخر به تصویب آن است.

آنجا نبود اخبار ارزش به مصاحبه فراتر از این واقعیت است که آن اتفاق افتاد.

به عنوان او انجام داده است و از آنجایی شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به شوم تهدید در مورد پله از دفتر اگر او از دست می دهد 2020 انتخابات. او ادامه داد: به دروغ در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. او اعلام کرد او عظمت است. او ادامه داد: با گاه به گاه نژادپرستی و عمیقا ریشه دوانده سفید برتری.

تبلیغات:

در یک سطح معینی مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد بسیار غم انگیز است. اگر او قادر به چنین احساسات او خجالت زده شده اند ،

تفکر در مورد تهمت مصاحبه با والاس ما نمی توانیم فراموش کنیم که فاکس نیوز است تهمت و حزب جمهوری خواه معادل پراودا حزب کمونیست روزنامه رسمی در اتحاد جماهیر شوروی. کمی وجود دارد که اگر هر حقیقت یافت می شود وجود دارد.

تبلیغات:

فاکس نیوز که قبلا ادعا می شود “منصفانه و متعادل” اما شاید در حال حاضر احساس می کند که ادعا می کنند بیش از حد به وضوح نادرست است. به عنوان رسانه های دانشمندان و محققان دیگر نشان داده اند فاکس نیوز است که جناح راست دروغ دستگاه است که عمدا و به طور مداوم دروغ به مخاطبان آن است. شبکه است بنابراین بشدت آسیب رساندن به امریکا گفتمان عمومی که افرادی که هنوز پخش هر گونه خبر و برنامه ها در واقع دانستن بیشتر در مورد تجربی واقعیت و رویدادهای جاری نسبت به افرادی که به طور مداوم دیده بان فاکس نیوز.

فاکس نیوز آگهی والاس مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “هیچ منع نگه می دارد.” یا صریح یا ضمنی توافق بود که این مورد نیست.

والاس خواسته هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد روسیه آموزي گزارش قرار داده شده بر روی سر از سربازان ایالات متحده در افغانستان و یا در مورد آشکار رئیس جمهور بی تفاوتی. تهمت بود نه در مورد خواسته های شخصی خود را الگوی فساد گسترش یافته است که به حلقه درونی خود و دولت او به طور کلی. او نمی خواست در مورد دولت او را از ادامه ضرب و جرح در قانون و قانون اساسی انجام شده با خاص قدرت توسط دادستان کل لایحه Barr و یا مورد استفاده او از یک راز فدرال نیروی پلیس در پورتلند اورگان و سایر نقاط کشور است.

تبلیغات:

والاس بپرسید نه مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اخیر تلاش به منظور پایان دادن به کروناویروس تست در یک آشکار تلاش برای کنترل اطلاعات در مورد گسترش این بیماری همه گیر.

والاس نیز بپرسید نه مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد عفو خود را از راجر سنگ آشکار مافیا به سبک عوض است که در آن سنگ بود پاداش برای دروغ گفتن در مورد تهمت به منظور محافظت از او را از اتهامات مربوط به انتخابات روسیه دخالت رسوایی و مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

به جای والاس مجاز مغلوب ساختن پیشی جستن به بارها و بارها ادعا می کنند که او یک قربانی “روسیه جعل.” والاس نیز ستایش می کند و coddled دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مصاحبه.

تبلیغات:

ما باید درک کنند که کریس والاس است نه یک هدف حزب علاقه مند در حقیقت در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او نشان دهنده. والاس نقش به “معقول” صدای فاکس نیوز یک روزنامه نگاری ریش برای تبلیغات بازوی حزب جمهوری خواه و جناح راست آمریکا. والاس “دشوار” یک راه برای فاکس نیوز به حفظ برخی از سطحی اعتبار به عنوان یک “مشروع” اخبار خروجی. چنین stagecraft و اپتیک مدیریت ویژگی های مشترک از عدم دموکراسی و استبدادی رژیم.

در مجموع والاس مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن است که بهترین درک به عنوان یک شبه رویداد در نظر گرفته شده برای ایجاد یک نامشروع نگاه رهبر مشروع است. (“نگاه کنید! رهبر بزرگ می کند مصاحبه و پاسخ به سوالات! او نشان دهنده اراده مردم!”)

متاسفانه این مصاحبه است که جشن در جریان اصلی مطبوعات به عنوان یک بزرگ و غیر ممکن است feat یک نوع استاندارد طلا را برای خبرنگاران و روزنامه نگاران برای رفتن به جلو. از آن شده است به عنوان “جایزه پولیتزر شایسته” “بهترین مصاحبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه” و حتی “استادانه.”

در واقعیت والاس را کمی بیشتر از مشاهده اولیه روزنامه نگاری قوانین در مورد به دنبال حقایق و درخواست پیگیری سوال. صالح دبیرستان نگار می تواند مشابه انجام داده اند.

تبلیغات:

در این معنا, والاس یکشنبه مصاحبه بود معادل بالا رفتن رقابت که در آن نوار گذاشته شده بود صاف بر روی زمین. اصلی آن وحی شد که تهمت نمی تواند پاسخ به اساسی ترین و سوالات ساده. در اصل او به سادگی افتاد در طول نوار و سقوط تخت در چهره خود را.

اما والاس مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل — از آنجا که ستایش بیش از حد آن را دریافت کرده نشان می دهد که پایین ترین پایه استانداردهای روزنامه نگاری جریان اصلی را غرق در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از صداها در رسانه های جریان اصلی است که به رغم همه شواهد آشکار به خلاف باید تقویت یک روایت که تهمت بود نه واقعا فاشیستی و استبدادی. در کلمات خود او را در نهایت تبدیل به “ریاست جمهوری” و “به مناسبت افزایش یابد.” نزدیک به چهار سال به رژیم بسیاری از همان کسانی که صدای چسبیدن به یک امید که مغلوب ساختن پیشی جستن است و چیزی غیر از آنچه که او بارها و بارها خودش را نشان می دهد می شود. در هفته های اخیر به دلیل افزایش حملات در آمریکا آزادی و دموکراسی برخی از این صداها باید در نهایت مجبور به اعتراف است که مغلوب ساختن پیشی جستن است می تواند فاشیستی دیکتاتور.

صداقت از این تجزیه و تحلیل است تضعیف خود و نامردی. از جمله خبرنگاران و روزنامه نگاران و دیگر اعضای commentariat هستند به طرز وحشیانه ای دیر به مبارزه اما در حال حاضر می خواهم به ادعای پیشتاز وضعیت — هنگامی که آنها زحمت کشیده برای سال عادی و فعال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

من قبلا به نام چنین افرادی “امید دستفروشان” حرفه ای “میانه رو” که به طور فعال اجتناب از حقیقت در مورد تهمت و این دوران است. امید دستفروشان هنوز هم هل دادن روایت است که به نحوی به مردم آمریکا خواهد رفت و متحد Trumpism خواهد شد جادویی مغلوب و همه را به بازگشت به “طبیعی است.” امید دستفروشان به دلایل شخصی و حرفه ای آنها از جان گذشته برای بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش جایی که آنها می توانید فروش خود را در سطحی اسب-مسابقه روزنامه نگاری و شرکت در 24/7 اخبار چرخه است که به طور معمول باد نسبتا بی اهمیت به مسائل عظیم مجادلات.

در مواجهه با عمیقی بحران وجودی و هیچ مقدار کمی از خطر شخصی در عدم دموکراسی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جناح راست متحدان باید هدفمند خبرنگاران و روزنامه نگاران با خشونت – امید دستفروشان را در معرض خود را به عنوان صرف stenographers از وقایع کنونی ناتوان از سخن گفتن حقیقت به قدرت است.

انکار است که موضوع وحدت در اخبار اصلی رسانه های اساسی شکست به عنوان یک سنگر حق و مسئوليت در دفاع از دموکراسی در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

به گفته کلینیک مایو سه پایه ابعاد انکار هستند امتناع “اذعان یک وضعیت دشوار” بی میلی “به صورت حقایق از یک مشکل” و تلاش برای “تطهیر ممکن است عواقب ناشی از این مسئله است.”

تبلیغات:

با برخی از تحسین اخیر استثنا — جورج فلوید معترضان ضد فاشیستی فعالان, اعضای بزرگ سیاه زندگی مهم جنبش و مردم دیگر وجدانی که مقاومت Trumpism و نیروهای پشت آن — مردم آمریکا در بزرگ نشان داده اند نیز خود به ستوه انکار است.

وجود دارد کمی بیش از سه ماه تا روز انتخابات. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن fascistic دسیسه بی امان هستند و در حال گسترش است. او علنا اظهار داشت: در موارد متعدد است که او را احترام نمی گذارند نتیجه 2020 انتخابات ریاست جمهوری اگر او شکست خورده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار خود را در نیروی پلیس در سراسر ایالات متحده برای قرار دادن “آنارشیست” و “رادیکال” — به عبارت دیگر هر کسی که مخالف او را پشت میله های زندان یا بدتر. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان در حال حاضر به مرگ و کشتن او. لایحه Barr, خدمت بیشتر به عنوان رئیس جمهور وکیل شخصی از کشور دادستان کل است که مشاوره با John Yoo جورج دبلیو بوش را بدنام “شکنجه وکیل” در مورد چگونه تهمت می تواند به تحکیم قدرت مانند یک امپراتور دور زدن کنگره و قانون اساسی و پس از آن حکومت توسط فرمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به استفاده از خود را خصوصی گشتاپو برای جلوگیری از سیاه و قهوه ای مردم و دیگران که حمایت حزب دموکرات از رای گیری در ماه نوامبر.

David Atkins از واشنگتن ماهانه به تشریح این سناریو نوشتن که تهمت و مبارزات انتخاباتی خود تیم در حال حاضر درک کنند که وجود ندارد و برخی از رسوایی در اطراف جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن “تنها راه پیروزی نهفته است نه در متقاعد کردن اکثریت رای دهندگان اما در انتخاب رای دهندگان خود با سرکوب آرای اکثریت آمریکایی ها که نفرت او”:

قرار دادن تمام این و آن باز می شود امکان وحشتناک سوء استفاده از قدرت. ما می تواند در نهایت با دیدن مسلح پیمانکاران خصوصی استخدام RNC و وابسته به سازمان های محافظه کار برای ارعاب دموکراتیک متمایل به رای دهندگان تقویت شده توسط استتار-پوشیدن-مالیات دهندگان بودجه تفنگ-toting عوامل گشت مرزی به شدت چک کردن مقالات از هر رای دهنده در خط در پوشش “امنیت علیه تقلب انتخابات” در جمهوری سفارشات. این می تواند اتفاق می افتد در طول زمان ترین انتخابات ریاست جمهوری در طول عمر ما در طول یک مواج همه گیر اغلب در خطوط که در آن رای دهندگان باید صبر کنید 8 تا 10 ساعت برای رای دادن به علت محدود به حوزه های رأی گیری در جوامع اقلیت — همچنین آشکار سرکوب تلاش فعال توسط دیوان عالی کشور را دفع ادرار از بسیاری از حمایت از قانون حق رای. …

احتمال این است که این اقدامات خواهد بود ملاقات فوری با خشم اعتراض خواهد بود بسیار بالا است. روز انتخابات خشونت بی سابقه پس از این دوران حقوق مدنی می تواند امدن که به تهمت بهانه ای برای تحریک بیشتر سرکوب در سراسر کشور به عنوان روز انتخابات همچنان ادامه دارد. ماموران فدرال می تواند foreseeably ارسال می شود در تلاش برای متوقف کردن شمارش پست الکترونیکی-در برگه های رای در روز پس از انتخابات ریاست جمهوری ، بدون نیاز به یک برادران بروکس Riot اگر شما فقط می توانید ارسال در یک مسلح شبه نظامی فدرال به جای.

وجود ندارد و به نوعی از اقدامات پیشگیرانه توسط دولت ، شهرداری ها ، حزب دموکرات و چپ وابسته به سازمان های بسیار کمی وجود دارد که برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل لایحه Barr و اقدام DHS وزیر گرگ از اقدام به هر یا همه از این.

مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم و متوليان آن در حال آماده سازی برای فشار امریکا دموکراسی از یک صخره و پرتگاه.

ممکن است آن را خیلی دیر شده برای نجات امریکا از Trumpism چون حالت انکار به طول انجامید بیش از حد طولانی است. این چند ماه آینده به ویژه مهم است اگر در این کشور دموکراسی است که به ذخیره شود و پس از آن انجام می شود برای التیام و بهبود آن برای نسل های آینده به طوری که یکی دیگر از نسخه از نئو فاشیسم نمی تواند ظهور در ایالات متحده است.

برای برنده شدن خوب آمریکایی ها باید مشارکت در اقدام جمعی مادی سیاست مندرج همبستگی و چه دیر حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis به عنوان “خوب مشکل” به مقاومت و شکست Trumpism. اولین و مهمترین خوب آمریکایی ها باید رای در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چنین اعداد است که او نمی تواند حتی بیشتر شکننده ادعا می کنند که انتخابات به نوعی به سرقت رفته و یا تقلب در برابر او. چنین شکست آشکار خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کامل در tyrant درگیر شدن در یک کودتای باید او حاضر به مرحله پایین در ماه ژانویه به عنوان قانون اساسی خواسته است. لحظه ای حساب است در اینجا. آیا مردم آمریکا به مناسبت افزایش یابد و یا هنگامی که دوباره عقب نشینی به غلط راحتی انکار است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara