دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خودکامه و مستبد. برای او و دیگران از جمله خانواده, خشونت سیاسی است ارز در قالب قدرت خام. Autocrats و authoritarians مانند تهمت عملا کارفرمایان جرم و جنایت که فقط اتفاق می افتد به رهبران کشورهای خود هستند.

مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از خشونت در تلاش برای ارعاب دشمنان خود و کنترل ، مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با استفاده از خشونت برای کنترل متحدان خود بندگان و دیگر حامیان.

تبلیغات:

نمونه های اخیر:

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مجریان اتهام تهدید هر جمهوریخواهان که به جرات می خواهید صادقانه استیضاح دادگاه: “رای در برابر رئیس جمهور و سر خود را در یک پیک.”

روز یکشنبه تهمت خود خشم خود را بیش از استیضاح تهدید خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف در توییتر: “با تدبیر Adam Schiff یک سیاستمدار فاسد و احتمالا یک مرد بسیار بیمار. او نمی پرداخت قیمت و در عین حال برای آنچه که او انجام داده است به کشور ما!”

تبلیغات:

Paula White, مغلوب ساختن پیشی جستن “مشاور معنوی” و برجسته مسیحی کلاهبردار ادعا کرده است که دموکرات لیبرال ها و دیگران که مخالف تهمت ها برخوردار شده توسط شیطان و نیروهای شیطانی.

در یک ویدئوی منتشر شده در روز جمعه (اصل ثبت شده در Jan. 5 خطبه) سفید حتی تا آنجا پیش رفت به استفاده از جادویی تبادل نظر تماس برای کسانی که مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (“نیروهای شیطانی”) به مرگ نوزادان در رحم مادر است.

واشنگتن پست ارائه می دهد این زمینه:

تبلیغات:

53 سال megachurch کشیش که به تازگی به عضویت کاخ سفید دفتر رابط به عنوان یک مشاور مذهبی, تحویل این سخنان را در خطبه ای که در آن او inveighed در برابر نیروهای مختلفی از جمله هر کسی که به دنبال آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در برابر دریایی پادشاهی ما در برابر حیوانات پادشاهی گفت:” چشمان بسته. “ما اعلام می کنیم که هر گونه عجیب و غریب بادها — هر گونه عجیب و غریب بادها که فرستاده شده است به صدمه زدن به کلیسا فرستاده شده علیه این کشور فرستاده در برابر رئيس جمهور ما فرستاده در برابر خودم فرستاده در برابر دیگران — ما شکستن آن توسط برتر خون عیسی مسیح در حال حاضر.”

او نیز محکوم کرد و گفت “هر گونه سحر و جادو, هر spell هر سحر و هر روح از کنترل هر ایزابل” و “هر چیزی که دشمن بخواهد از طریق جادوها” با توجه به فیلم.

مهیجی فصاحت و بلاغت یکی از سفید کارت تلفن. او با استفاده از همان نوع از زبان های متعدد در تظاهرات و وقایع عمومی از جمله انتخاب مجدد رالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترین تهدیدات اخیر خشونت ها بخشی از یک کمپین بزرگتر از stochastic تروریسم آغاز شد که با انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 و در ادامه به زمان حال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را سخنگویان حزب محافظه کار رسانه ها و سایر عوامل باید بارها و بارها نامفهوم رهبران و اعضای حزب دموکرات به عنوان خائن که باید در زندان و یا حتی اعدام شد. مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح کرده تکثير کسانی که تهدید به خشونت است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم نیز هدفمند nonwhite مردم — به خصوص مهاجران و پناهندگان— با تهدیدات خشونت آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم کمپین stochastic تروریسم شده است به طرز وحشیانه ای موثر است. جرایم ناشی از نفرت و دیگر نژاد با انگیزه های خشونت علیه nonwhites مسلمانان و یهودیان را به بالاترین رکورد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن است. مساجد و معابد یهودی مورد حمله قرار گرفته اند با supremacist تروریست ها که در حال تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم و نقش رهبری خود را در نژادپرست و nativist جهانی حق است.

از Charlottesville به تگزاس مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم استفاده از stochastic تروریسم شده است کشنده باشد.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن cultists مانند کسر Sayoc جونیور و بسیاری از دیگران یا در شرکت و یا دستگیر شده است در حالی که برنامه ریزی تروریستی و دیگر حملات خشونت آمیز علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “دشمنان.”

نانسی پلوسی, Adam Schiff, دیگر برجسته دموکرات اوکراین whistleblower امنیت ملی شورای دستیار سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman و دیگر شاهد مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات که به پیروی از قانون و عمل به قانون اساسی و مردم آمریکا قرار داده شده اند برای خشونت مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بهانه گیران توانمندسازها, normalizers بشر عروسک و دیگر sycophants می گویند در نشانه این است که همه فقط “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مغلوب ساختن پیشی جستن.” او “نه سنتی سیاستمدار” مخالفان او هستند “بیش از حد حساس” به هر حال “مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط شوخی.” او صحبت می کند زبان “فرد به طور متوسط” از آنجا که او یک “پوپولیستی” نه محدود توسط “صحت سیاسی.”

تبلیغات:

این خیز دال با هم هستند و این مسائل از مبلغان. حقایق حقیقت و واقعیت تجربی هستند و دشمنان خود را. این diktat ساده است: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که همیشه درست است. خود انسانهای غارنشین استبدادی lemmings درونی اند این رهبر بزرگ را بگيرد.

درست است که تهمت فقط مغلوب ساختن پیشی جستن. این هم درست است که تهمت است نه یک “سنتی” سیاستمدار آمریکایی. این دقیقا به همین دلیل او باید از دفتر. او یک عوام فریب استبدادی که با خلق و خوی ارزش ها و اخلاق و رفتار است و نه واجد شرایط به رئیس جمهور ایالات متحده است.

به عنوان استعاره و “جوک”? مزخرف. Authoritarians همیشه جدی گرفته شود. خود را به اصطلاح جوک و استعاره در حال راه آزمایش هنجارهای است که آنها به زودی سر و صدا.

بیش از حد بسیاری از مردم در جریان اصلی رسانه های شرکت های بزرگ این دانشمند کلاس و جاهای دیگر نیز کمک و معاونت در جرم تهمت انتخاباتی از stochastic تروریسم و خشونت زمانی که به حداقل رساندن آنها از خشونت سیاسی با صحبت کردن در زمان آینده و یا با استفاده از شرطی زبان. (“وجود دارد می تواند خشونت”; مغلوب ساختن پیشی جستن “باید متوسط تن او.”)

تبلیغات:

اگر رسانه های جریان اصلی و قروچه کلاس بودند که مسئول راستان متعهد به حقایق آنها به جای خواهد به صحبت می کنند در یک واحد اعلانی صدا فعال است که foregrounds واقعیت: خشونت سیاسی در حال حاضر رخ داده است در دستور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را.

مهم ترین مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را به استفاده از stochastic تروریسم یک بارومتر برای سلامت دموکراسی آمریکایی.

نوشتن در نیویورکر در پی پیتسبورگ جرم تیراندازی سال گذشته جان کسیدی متصل نهادی و تاریخی شکست به سن مغلوب ساختن پیشی جستن و این لحظه در تاریخ ملت ما:

وحشتناک حوادث چند روز گذشته تایید کرده اند که ایالات متحده در حالی که آن باقی می ماند یک ملت بزرگ است که یک کشور به دام افتاده توسط آن گذشته است. با وجود افزایش جزر و مد از تفنگ خشونت و افراط گرایی سیاسی آن را بارها و بارها موفق به انطباق با آن موسسات و قوانین آن — به ویژه کسانی که مربوط به اسلحه و آنلاین گسترش نفرت گفتار به عصر تکنولوژی را فعال کنید وحشیگری. در حال حاضر بسیار مبانی نظام سیاسی است که بسیاری از آمریکایی ها را برای اعطا به نظر می رسد در معرض خطر است. …

این است که کمی جنجال آفرینی? بر اساس آنچه ما می دانیم رابرت قهقهه چهل و شش ساله انزواطلب که به انجام یک قتل عام در یک کنیسه در پیتسبورگ در روز شنبه و کسر Sayoc جونیور سابق مرد, از فلوریدا که متهم شده است با ارسال ایمیل بمب به مخالفان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو بیگانه مردم که در زندگی کوچک زندگی پر از خشم و شکست. با این حال خطر بزرگتر که اعمال خود را از ترور نماینده نباید انجام نگرفته است. زمانی که سیاستمداران مخالف نمی تواند باز ایمیل خود را بدون ترس از دمیده تا زمانی که مردم از دین نمی توانند در خانه های خود را از عبادت بدون ترس از گلوله کشته و زمانی که رئیس جمهور نمی تواند انکار حزبی حملات برای بیش از چند ساعت پس از کشنده عمل ترور و سپس لیبرال دموکراسی است که خطاب در مد غم انگیز.

نوشتن در موقوفه کارنگی ریچارد فلدمن یک عضو ارشد در دموکراسی تعارض و حکومت برنامه توضیح می دهد که چگونه خشونت است و نشانه ای از شکست های جامعه مدنی است.

تبلیغات:

امتیاز خشونت است و نه فقط یک مشکل از دولت است. آن را تسهیل فرایند موجب آن جامعه خود به خود شروع به عادی سازی شرایط و بهانه ای خشونت است.

این فرایند شناخته شده به عنوان decivilisation — و این می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه…. ایده decivilising ابداع شد توسط نوربرت الیاس در 1930s. به عنوان یک مرد یهودی زندگی در دهه 1930 آلمان, او نمی تواند کمک کند اما متوجه آنچه که در اطراف او. او در توصیف یک فرایند است که بیشترین خشونت دانشمندان در حال حاضر قبول نوید یک حرکت آهسته فاجعه است.

اول افراد پایین تر از خود خویشتنداری گفت و انجام کارهایی که قبلا در نظر گرفته فراتر از رنگ پریده است. زبان coarsens و استفاده می شود به dehumanise ‘دیگر’; مردم تبدیل به ‘حیوانات’ پلیس تبدیل شدن به ” خوک. به عنوان بازدارندگی پایین تر افرادی که نمی خواهد خود را با استفاده از نیروی مایل به بهانه ای آن را در دیگران است. جامعه atomises و همدلی کاهش می یابد. به تدریج این گروه مایل به استفاده از خشونت سیاسی و یا شخصی به پایان می رسد را گسترش می دهد. در ضمن قطبی گفتمان باعث می شود سیاست راه حل سخت تر است.

فلدمن مشاهدات مناسب هشدار در مورد امریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی بدتر از آینده ای که در انتظار اگر Trumpism کشیده است با ریشه.

مردم آمریکا و این کشور را مسئول رهبران باید توجه دانشمندان علوم سیاسی استیون Levitsky و دانیل Ziblatt هشدار در کتاب خود “چگونه دموکراسی می میرند”:

ما می دانیم که افراطی عوامفریبی سیاسی ظهور از زمان به زمان در همه جوامع حتی در سالم دموکراسی. ایالات متحده تا به حال سهم خود را از آنها و از جمله هنری فورد, Huey, طولانی, جوزف مک کارتی و جورج والاس.

یک آزمون ضروری برای دموکراسی است که آیا چنین آمار و ارقام پدیدار اما آیا رهبران سیاسی و به خصوص احزاب سیاسی کار به جلوگیری از آنها را از به دست آوردن قدرت در وهله اول — با نگه داشتن آنها را خاموش حزب اصلی بلیط امتناع از تایید و یا همسو با آنها و در صورت لزوم ساخت علت شایع با رقبای خود را در حمایت از نامزدهای دموکرات.

جداسازی محبوب افراط گرایان سیاسی نیاز به شجاعت. اما هنگامی که ترس و فرصت طلبی یا اشتباه منجر به تاسیس احزاب را افراط گرایان به جریان اصلی دموکراسی است به مخاطره می انداخت.

یک بار می شود اقتدارگرا باعث می شود آن را به قدرت دموکراسی صورت بحرانی دوم تست: آیا استبدادی رهبر واژگون ساختن نهادهای دموکراتیک و یا محدود شود ،

در این محاکمه در کاپیتول هیل در این هفته سنا خواهان را رای به تبرئه تهمت از خود را آشکار کرد ،

جمعه گذشته در توییتر دیابت برایان Schatz, D-هاوایی کاملا پیش نمایش و چه مغلوب ساختن پیشی جستن “دفاع” خواهد شد مانند: “این مورد به یک کارناوال تاریک از حواس او را پرت اتهامات misdirections, آشکار دروغ و جعلی و بی عدالتی. بدتر از حد معمول است. نگه داشتن چشم خود را بر دو چیز است. 1) چه رئیس جمهور انجام دهید ؟ 2) چگونه سناتور رای بدهند؟”

تبلیغات:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه سیاسی خود را کر خواهد همچنان به آواز خواندن خود را ستود. طراحی شده توسط یک مخلوط از خود عدالت سفید نر خشم و جناح راست قربانی, حق و شکایت تهمت به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال انتقام و راه اندازی به طور کامل بی بند و حمله به قانون اساسی حکومت قانون آمریکا, دموکراسی, دموکرات ها, لیبرال ها, ترقی خواهان و هر فرد یا گروهی که جرات نداره به سعی کنید به نگه داشتن او را پاسخگو باشد.

مردم آمریکا و حزب دموکرات باید یکی از گزینه های سمت چپ برای جلوگیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در روز انتخابات در ماه نوامبر آنها باید رای گیری او از قدرت هستند. به این نکته امریکا به نظر نمی رسد به کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی