دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار “بازنده را نشان می دهد” در فاکس نیوز: “در روز آن را بهتر برای ما”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی را “بازنده را نشان می دهد” در فاکس نیوز پس از یک مهمان در سمت راست متمایل شبکه به عملکرد خود در سال 2016 بحث های بی پایان بررسی است.

رئیس جمهور گفت: مخاطبان در یکشنبه شب تجمع در کلرادو که فاکس نیوز برنامه که “مانند تهمت” آیا بهتر در رتبه بندی از نشان می دهد از کسانی که نمی کنند. این لیست شامل نشان می دهد توسط: Sean Hannity, Laura Ingraham, Tucker Carlson, Lou Dobbs, Jesse Watters قاضی جانین Pirro و دیگران.

تبلیغات:

Lamenting است که “در روز آن را بهتر برای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس نام-چک نیل Cavuto.

“آنها تا به حال این زن در نیل Cavuto که نمی درمان ما خوب است. نیل Cavuto — او بیش از حد خوب نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پس از به طور غیر مستقیم اشاره به سابق رادیو فردا, میزبان, Shepard Smith, که مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که اخراج شد بعد از اینکه “در آخرین رتبه بندی” رئیس جمهور اظهار داشت که Cavuto تا به حال “گرفته شده و جای خود را.” (اسمیت گزارش موسوم به یک قرارداد بلند مدت است.)

تبلیغات:

“و او قرار داده و این زن در امروز و او گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام نداده و در بحث — و او به دست آورد” رئیس جمهور ادامه داد. “چون او با اشاره به مایک بلومبرگ گاهی اوقات به عنوان Mini-مایک. و من گفت: “یک دقیقه صبر کنید من برنده هر بحث است.’ این درست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به A. B. Stoddard این RealClearPolitics سردبیر که این باورند که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار هنوز هم می تواند رئیس جمهور منتخب با وجود عملکرد ضعیف در طول چهارشنبه شب مناظره ریاست جمهوری.

“من فکر می کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فاجعه بحث اجرای. بسیاری از پاسخ خیلی غیر ارادی ماهیچه شایسته شما فقط نمی تواند باور او هنوز ایستاده بود در این مرحله و او را رئیس جمهور” Stoddard گفت Cavuto. “بنابراین من فکر نمی کنم بحث کشتن عادی نامزدها که یک میلیاردر نیروی عظیم منهدم کننده ماشین آلات.”

تبلیغات:

مدت کوتاهی پس از Stoddard ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن مشت کردن در فاکس نیوز در یک صدای جیر جیر.

“کسی می تواند در @foxnews لطفا توضیح دهید که به ناروا hater A. B. Stoddard (صفر استعداد!) و @TeamCavuto که من برنده هر یک از مباحث را از ابتدا تا انتها” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “بررسی نظرسنجی های گرفته شده بلافاصله پس از بحث. بحث رو من انتخاب می شوند. باید روباه عضو هیئت مدیره Paul Ryan!”

تبلیغات:

هر چند تهمت قبلا ادعا کرد که برنده تمام 2016 بحث خود ادعا نادرست است. عمده پس از بحث و نظرسنجی صورت گرفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سه مناظره با دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در بر داشت که پاسخ دهندگان معتقد بودند کلینتون برنده با پیروزی اعم از پنج امتیاز از 40 امتیاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد فاکس نیوز در گذشته به خصوص در موارد زمانی که آنها منتشر کرده اند نامطلوب نظر سنجی در مورد او و یا زمانی که آنها را میزبانی سالن شهر دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. رادیو فردا میزبان Bret Baier در پاسخ به این سال گذشته با گفتن “OK. خوب روباه تغییر نمی کند. ما اخبار سمت و نظر طرف. نظر مردمی بیان نظرات خود. ما پای صندوقهای رای است. ما آخرین نظرسنجی به حال نامزدهای دموکرات سر به سر چند تا از آنها را جلوتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و این نظرسنجی آهنگ دقیقا همان چیزی Real Clear Politics متوسط سنجی — حتی یک کمی راه دیگر — و این نظرسنجی مطابق آنچه که ما در حال دیدن وجود دارد.”

سازمان دیده بان کامل سخنرانی در یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>