دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند جلوگیری از از دست دادن: چند هفته گذشته بوده است بدترین ریاست جمهوری خود

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن. او از دست دادن در سراسر کشور در پای صندوق های رای. او از دست دادن در میدان نبرد متحده. او از دست دادن در خیابان ها. هر روز زمانی که او از خواب بیدار و در اخبار او از دست دادن. او نمی تواند فرار از آن. او یک بازنده است.

او از دست دادن با ارزش خود را دیوان عالی کشور. دو بار در یک هفته از حکم دادگاه علیه او در مسائل نزدیک و عزیز را به قلب خود را. روز دوشنبه دادگاه دست او غیر منتظره شکست به عنوان دو محافظه کار قضات از جمله برگ برنده را دست برداشت دوستان-پسر نیل Gorsuch حکومت که همجنسگرا و تراجنسیتی آمریکایی ها تحت پوشش حقوق مدنی در قانون عنوان هفتم و نمی توان از کار اخراج شده و یا تبعیض در استخدام به سادگی از آنجا که آنها همجنسگرا هستند یا فراجنسیتی. روز پنج شنبه رئیس دادگستری جان رابرتز پیوست چهار لیبرال ها در تصمیم گیری در برابر تهمت و دولت را تلاش برای پایان دادن به برنامه DACA حاکم است که تهمت را به منظور لغو این برنامه شده بود ham-handed و “خودسرانه و هوس باز.”

تبلیغات:

او از دست دادن جان بولتونسابق مشاور امنیت ملی و یک مرد او را به نام یک “پیش بینی” که کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” برای هفته ی آینده منتشر شود در حال حاضر ساخته شده سرفصل و ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن به paroxysms از خشم و ناامیدی. بولتون که حاضر به شهادت قبل از خانه استیضاح کمیته و یا به ارائه شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه در سنا نمی اضافه کردن مقدار به اوکراین رشوه رسوایی اما او اعتراف است که او رفته بود به مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپرده از یک وکیل به طور کلی لایحه Barr و گزارش در مغلوب ساختن پیشی جستن امادگی برای “انجام نفع خود مورد علاقه دیکتاتورهای.” او به نقل از وزیر امور خارجه مایک Pompeo تماس مغلوب ساختن پیشی جستن “پر از گه” بازتاب اولین وزیر امور خارجه رکس Tillerson که او را به نام “لعنتی ادم احمق و ابله.” Zing.

او از دست دادن به ژنرال های خود را. پس از استفاده از سرباز گارد ملی به روشن راه را برای خود فاجعه مقدس-toting عکس op در سنت جان کلیسا و تهدید برای قرار دادن سربازان وظیفه فعال در خیابان های واشنگتن برای سرکوب اعتراضات او مجبور به عقب نشینی تمام نیروهای گارد ملی از سرمایه است. سپس وزیر دفاع علامت Esper به منظور ارسال صفحه اصلی فعال وظیفه یگان های از ارتش و مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بود و مستقر در خارج سی مشترک در پایگاه اندروز. چندین سابق عالی رتبه نظامی افسراناز جمله سابق وزیر دفاع جیمز برخوردار و بازنشسته نیروی دریایی Adm. مایکل مولن نوشت, مقالات انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد استفاده از سربازان آمریکایی در برابر اعتراض شهروندان آمریکایی است. حتی وظیفه فعال ژنرال به شدت واکنش نشان داد, با ژنرال علامت Milley فعلی رئیس ستاد مشترک نوشتن هوشمندانه رمزی نامه به بقیه ستاد مشترک یادآوری آنها را از سوگند خود به قانون اساسی از جمله تعهد خود را برای دفاع از خود را تضمین آزادی بیان و مونتاژ.

او دست به تظاهرات. تظاهرات در واشنگتن باعث تهمت به احداث 10-پا-بالا حصار اطراف کاخ سفید دو مایل از آن توسط برخی از حساب های. و در عین حال تظاهرات علیه قتل یک سیاه مردان و پسران توسط پلیس بروید و معترضان را در آینده. دو بلوک از 16 خیابان نزدیک کاخ سفید شده است با نام “Black Lives Matter پلازا.” هزاران نفر در واشنگتن هنوز هم در اعتراض به خشونت پلیس و در برابر تهمت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن ناپدید شد به یک پناهگاه در زیرزمین کاخ سفید در اوج تظاهرات. او شده است احاطه شده است.

تبلیغات:

او از دست دادن به موریل Bowser خود شهردار واشنگتن در علاوه بر این به نقاشی سیاه و سفید “زندگی ماده” در غول پیکر زرد نامه ها در خیابان در نزد کاخ سفید او خواستار آن شدند که گارد ملی و سربازان وظیفه فعال بود برداشته شده از شهر و تهمت مجبور شد خود ژنرال به پیروی. موریل Bowser مسئول در واشنگتن نه مغلوب ساختن پیشی جستن.

او از دست دادن به khezri. کمیسر NFL راجر Goodell ساخته شده یک ویدیو اعتراف به این که فوتبال ساخته شده یک اشتباه هنگامی که آن را به دنبال نوار بازیکنان از “گرفتن زانو” در اعتراض به خشونت پلیس. حداقل دو NFL مربیان و یک تیم صاحب اند نشان داده شده است علاقه به امضای Kaepernick “اگر زمان و مناسب” دارد که با توجه به فاکس نیوز. در صورتی که تا کنون دریافت NFL season رفتن این سقوط آن خواهد شد به یک کابوس برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به تماشای بازیکنان به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس.

او از دست دادن به عمه Jemima. در چهارشنبه Quaker Oats اعلام کرد که آن را به طور کامل تغییر نام و نام تجاری با توجه به کلیشه های نژادپرستانه. سه مارک های دیگر که با استفاده از کلیشه های نژادپرستانه به سرعت به دنبال کت و شلوار: عمو بن برنج, خانم Butterworth شربت و کرم گندم, غلات گرم. همه این نام تجاری تغییرات آمده در واکنش به قتل اخیر جورج فلوید Breonna تیلور و Rayshard بروکس توسط پلیس و پس از آن تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن reflexive حمایت از پلیس و “نظم و قانون” است backfiring بر او. یک اخیر واشنگتن پست نظرسنجی در بر داشت که 70 درصد از آمریکایی ها می گویند که پلیس به کشتار سیاه پوستان هستند و نشانه ای از “گسترده تر مشکلات است.” که عدد 43 درصد تنها چند سال پیش. شرکت های بزرگ در سراسر کشور ساخته شده اند اطلاعیه در حمایت از زندگی مهم است. سگ سوت و نژادپرستانه کد که برگ برنده استفاده کرده و برای چهار سال دیگر کار می کنند.

تبلیغات:

او از دست دادن به خود است. مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا شده ویکتور یانوکوویچرئیس جمهور اوکراین سرنگون در آن کشور در سال 2014 انقلاب است. او در واکنش خشونت آمیز به تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید هنگامی که او با استفاده از پلیس با مگس کش زدن تیم و گارد ملی و نیروهای امنیتی گاز اشک آور و نوسانی nightsticks به روشن راه را برای خود مجنون عکس op تنها در خدمت به الهام بخش تظاهرات و نه کمتر. این سرکوب خشونت آمیز که در اعتراض به تنظیم کردن شورش ژنرال. خود را ترویج خشونت در توییتر — “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — در نهایت انگیزه توییتر برای بازگرداندن او دسترسی به پلت فرم خود را و اضافه کردن روشن شدن دیدگاه به برخی از او نهفته است. حتی در Facebook به تازگی در زمان پایین برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات ساخته شده است که استفاده از نازی ها-سبک نمادها و گفت آنها “نقض سیاست ما در برابر سازمان متنفرم.” خشونت پلیس علیه معترضان است که منجر به بازداشت برخی از سوء استفاده از افسران پلیس. حتی چند سناتور جمهوریخواه هستند و لبه دور از تهمت, البته کمرویی.

او از دست دادن به نیروهای او انداخته به نفع کاخ سفید است. او روشن آتش نژاد پرستی و نفرت و آنها در حال مصرف او. فعالانه به ترویج نژادپرستی دوباره و دوباره او تابیده نور در زشتی است که همواره وجود دارد و در حال حاضر که مردم آن را به وضوح آنها بحال خود برگشتن از او. تظاهرات علیه نژاد پرستی و نفرت منفجر شد و در سراسر کشور است. مردم مریض و خسته از تهمت و از آنچه او نشان دهنده. آنها در خیابان ها به احساس بهتری در مورد کشور خود, و آنها در حال رفتن به ماندن وجود دارد تا زمانی که شانس خود را از شر او در پای صندوقهای رای. این فوق العاده برای دیدن. آن را عمیق. آن را شکسپیر.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن. او در حال عقب نشینی. آن را سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که در دادگاه. آن را مغلوب ساختن پیشی جستن. او مجبور شده است به یک دفاعی دولا و او می ترسم. این لحظه ای است که ما باید منتظر است. توجه. به یاد داشته باشید این روز است. آنها خواهد شد در تاریخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>