دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی مراقبت در مورد هر آمریکایی — و نه حتی جمهوری خواهان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که رای دهندگان خود را کودن هستند. این حقیقت جهانی شد یک بار دیگر نشان داد این هفته توسط یک Facebook آگهی کار مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مجسمه گرا استراتژی مبارزات انتخاباتی. آگهی اعلام کرد “ما از این” و شامل یک عکس از … نه برخی نژادپرستانه-بازنده مؤتلفه کلی بر یک اسب اما “Cristo Redentor,” معروف مجسمه از عیسی مسیح است که نشسته است در بالای کوه Corcovado در ریو د ژانیرو برای کسانی که پیگیری است در ایالات متحده بلکه در برزیل یک کشور مستقل در قاره های مختلف.

این داستان کوچک در طرح بزرگ از چیزهایی اما یکی است که نشان می دهد در عین حال که دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا نمی جمهوریخواه رای دهندگان و یا سیاستمداران به عنوان مسافران متحدان و یا حتی واقعا به عنوان یک “پایه” به او مدیون fealty. تهمت می بیند جمهوری خواهان در درجه اول به عنوان نشانهبه fleeced برای همه آنها ارزش و سپس رها دوم او می بیند هیچ ارزش در آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن سوزاندن نفرت برای هر آمریکایی که برای رای دادن نیست او این است که به خوبی مستند شده است, اما فقط به عنوان واقعی و فقط به عنوان نگران کننده است او بی اعتنایی مطلق برای زندگی یا رفاه مردم است که آیا حمایت از او همچنان به انجام این کار.

تبلیغات:

ماه های اخیر متحمل شده اند این در قابل توجه راه, شروع, البته با روشی که مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر فرمانداران جمهوریخواه به پایان coronavirus محدودیت در موعد مقرر منجر به دقیقا عواقب او هشدار داد در مورد: مردم در این کشورها در حال بیمار شدن در چشم ظاهر ، در فلوریدا که در آن Trumpian رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است سخت تحت فشار قرار دادند به بازگشایی مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم می میرند ويژه به سرعت در حال پر کردن با 56 گزارش خود را در ظرفیت و دیگری 35 راست بر روی پاشنه خود را. تگزاس که در کالیفرنیا ، گرگ ابوت شده است به طور مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن-خشنود در عجله خود را برای بازگشایی, است تنظیم, رکورد برای ویروسی انتقال با بیش از 10000 تست مثبت گزارش شده در یک روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن در حال حاضر نرخ پایین مرگ به عنوان شواهدی وجود دارد که این به سرعت در حال بالا رفتن از انتقال تعداد زیاد نیست اما در حقیقت نرخ مرگ و عقب مانده شاخص. وجود دارد هر دلیل به این باور است که کاهش نرخ مرگ و میر ناشی از غوطه وری نرخ انتقال دیدیم که چند هفته پیش پس از ماهها مستند و مرگ و میر خواهد شد شروع به صعود یک بار دیگر با بسیاری از مردم در حال حاضر بیمار شدن.

اما تهمت و مبلغان در حال رفتن سرعت کامل پیش رو در آغوش coronavirus کره زمین و تشویق تهمت هواداران برای بازگشت به کلیسا رد ماسک ماندگاری و جلوگیری اجتماعی فاصله. او را نگه می دارد تشویق پیروان خود را به شرکت در تجمعات انتخاباتی بودهاند که بدون نقاب و حتی هر چند که ساده ترین راه برای دریافت coronavirus. آن را تقریبا به عنوان اگر تهمت پیروان خود را به بیمار می شوند و می میرند. این inarguable که او اهمیتی نمی دهند اگر آنها را انجام دهید.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طوری جونگ در مورد رای دهندگان خود را دارد که او حتی نمی تواند جمع اوری تظاهر مراقبت در مواردی که آسیب به آنها نیز آسیب رساندن به او.

واشنگتن پست گزارش داد که روز سه شنبه “مغلوب ساختن پیشی جستن بی امان حملات در امنیت پست الکترونیکی رای گیری در حال رانندگی سوء ظن در میان اوباما رای دهندگان نسبت به رای غیابی” است که نگران کننده به “استراتژیست های جمهوری خواه که می گویند آن را می تواند به تضعیف خود نامزدها از جمله تهمت خود را.”

گوسفند-مانند وفاداری که تهمت بنابراین ارزش در حامیان او شروع به معکوس به طور جدی. هر چه تهمت هدف در به طور مداوم ناله که رای غایب هستند “تقلب” (به احتمال زیاد راه اندازی بهانه ای برای رد نتایج انتخابات در ماه نوامبر) نتیجه این است که “اوباما در مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور در حال شنیدن از بیشتر و بیشتر رای دهندگان جمهوری خواه که می گویند آنها اعتماد ندارند رای غیابی,” قرار دادن جمهوری خواهان در یک نقطه ضعف در انتخابات که در آن تعداد زیادی از رای دهندگان رای از طریق پست به منظور جلوگیری از coronavirus خطرات در پای صندوقهای رای است.

تبلیغات:

اما این فقط نوک کوه یخ است زمانی که می آید به بسیاری از راه هایی است که حزب جمهوری خواه خود را برای پرداخت خود را در آغوش تهمت به خصوص پس از توافق فرصتی برای پرتاب او را از کاخ سفید در اوایل سال جاری و پس از او استیضاح برای سوء استفاده از قدرت است. تهمت به بی کفایتی و بی تفاوتی و حتی کینه توزی نسبت به رفاه این است که اثبات می شود یک تهدید واقعی برای جمهوری خواهان در حال اجرا پایین-رای گیری مسابقه در سال 2020 است.

“هر گوشه ای از این شواهد به احتمال الاغ لگد زدن در پاییز” یک جمهوری خواه مشاور گفت: Tim Miller نورد, سنگ, هنگامی که درباره ایران را پایین رای گیری مسابقه در ماه نوامبر.

تبلیغات:

در megyn kelly را در مراکز تجمعی و دموکرات هستند تا با 9 امتیاز بیش از جمهوری خواهان به طور کلی در کنگره نژاد رای گیری حتی بزرگتر گسترش از آنها در سال 2018 زمانی که دموکرات ها بدبختانه 40 کرسی مجلس در یک دورۀ “موج آبی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است wildly محبوب اما از نامزدهای جمهوریخواه Miller, یافت, احساس, آنها نمی توانند “استراتژیک فاصله خود را” از مغلوب ساختن پیشی جستن بدون “رو به یک شورش در صفوف” از ایران با رای دهندگان که باقی مانده اند به شدت وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن و در واقع به نظر می رسد چسبیده سخت تر به نارنجی خود را رهبر به جای صورت تحقیر به عنوان اعتراف به لیبرال ها حق داشتند در تمام طول. جمهوری خواهان نمی توانید برنده شوید بدون ایجاد یک ائتلاف از رای دهندگان در حد متوسط و شدید تهمت وفاداران اما در این ویژه انتخابات, آنها مجبور به انتخاب کنید.

تهمت می تواند یدکی حزب خود را از این انتخابات انتخاب سوفی. همه او نیاز به انجام است, شماره گیری کردن نژاد پرستی به جای استارت آن را تا و یا توقف جنگ تلاش برای مهار این بیماری همه گیر به جای بازیگری مثل او coronavirus بزرگترین قهرمان. اما روشن است او به هیچ وجه قصد یا انجام و از او مراقبت می کند اگر نتیجه انتخابات شکست برای بسیاری از افرادی که بوسیدن حلقه خود را برای چهار سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از همه بدنام انتظار وفاداری در حالی که ارائه هیچ کدام در بازگشت.

تبلیغات:

که بسیار مشهود است در راه است که تهمت پیچ ایران با بیش از خسروانه در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه با اجبار یک در آخرین لحظه تغییر محل از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی به Jacksonville, Florida.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال بود قابل اعتماد خودشیفتگی و کودکانه است. او دوست نداشت که در کارولینای شمالی تحت لیبریا روی کوپر نیاز مردم را به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی برای جلوگیری از coronavirus گسترش زیرا او فکر می کند ماسک خراب کردن مبارزات انتخاباتی خود عکس. بنابراین او کشیده از شارلوت و نقل مکان به یک شهر است که ناکافی هتل فضایی اضافه کردن به indignations که باید تحمل به عنوان قیمت یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

علاوه بر این, حرکت پیچ حزب از یک تن از پول است. به گزارش نیویورک تایمز بیش از آخر هفته که ایران در حال حاضر صرف $38 میلیون در شارلوت کنوانسیون پول است که آنها نمی گرفتن. جای تعجب نیست, تلاش برای شیر همان وامدهندگان به پشتوانه دیگری کنوانسیون در شهر های مختلف تبدیل به یک کار کاملا و فقط به خاطر تهمت را دمدمی مزاج سوء مدیریت بودجه. افزایش coronavirus موارد در فلوریدا — شهرستان دولت در جکسون است که در حال حاضر نیاز به ماسک های بیش از حد باعث اهدا کنندگان باید با احتیاط از کنوانسیون 2.0 و آنها در پاسخ با نگه داشتن کیف پول خود را بسته است.

تبلیغات:

نه این که تهمت مراقبت در مورد هر یک از درد و رنج او تحمیل بر جمهوری خواه رای دهندگان و یا سیاستمداران به عنوان قیمت آنها برای حمایت از او. در مقابل او مانند یک sociopathic عاشق که او احتمالا می شود که در راه جمهوری خواهان حفظ بلع خود سوء استفاده و درخواست برای اطلاعات بیشتر. یک الاغ لگد زدن در ماه نوامبر به خوبی ممکن است در آینده و تهمت را به مطمئن شوید پیروان خود رنج می برند و حتی بیشتر در طول راه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>