دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی کند مورد لعنت به کارگران

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهان رادیکال نشان می دهد زندگی مهاجران کاری در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان با ارزش کمتر از زندگی خوک ها در کشتارگاه.

سابق ایران فرماندار و زمان, داکوتای جنوبی, سناتور مایک دور خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به مداخله برای حفظ بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باز در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات:

سناتور استدلال کرد که کشاورزان کشتن خوک خود را به جای ارسال آنها را به گیاهان پردازش است که توجیهی برای اعزام مهاجران و کارگران دیگر بازگشت به شغل خود. بسیاری از بیمار دریافت کنید و برخی از مرگ خواهد شد.

“آنها خواهد بود euthanizing — کشتار بیش از یک میلیون سر خوک در ماه بسیار در مدت کوتاهی شروع در اینجا در یک بعدی به دو هفته” دور روز یکشنبه گفت. “وجود دارد هیچ راه ما می تواند به توقف تا زمانی که ما شروع به باز کردن این امکانات تولید دوباره.”

به تازگی به عنوان 2015 تقریبا 30 درصد از گوشت و طيور در کشور ما نبودند شهروندان با توجه به یک گزارش گائو. شرکت هایی مانند Smithfield مواد غذایی و تایسون بودند و استخدام بیشتر مهاجران و کارگران ثبت نشده چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد به داشتن اتحادیه. یک Smithfield کشتارگاه های Tar Heel, N. C., در زمان 15 سال به داشتن اتحادیه.

تبلیغات:

“هیسپانیک مردم نوع مدرن برده از این کشور گفت:” مرغ کارگر کارلوس راموس.

بیش از 5000 گوشت و مواد غذایی-پردازش کارگران آلوده شده اند و یا در معرض coronavirus. حداقل 20 فوت کرده اند.

“من او را از دست داد زیرا از آن جایی وحشتناک” گفت: Angelita رودریگز. شوهرش آگوستین یک Smithfield, کارمند, در, Sioux Falls, S. D., درگذشت, پس از حدود دو هفته در یک ونتیلاتور.

تبلیغات:

بیش از 1000 نفر کاهش یافته است بیمار از قرار گرفتن در معرض به Smithfield گیاه در Sioux Falls. یک سخنگوی شرکت مقصر اندازه شیوع در مهاجرت کارکنان با “شرایط زندگی در برخی از فرهنگ ها.”

یخ بارها حمله کردند و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. حدود 680 کارکنان دستگیر شده بودند در هفت مرغ گیاهان در مورتون از دست ندهید., در ماه اوت سال 2019 بزرگترین محل کار مهاجرت حمله تا کنون در یک دولت واحد.

تبلیغات:

کخ غذاهای صاحب بزرگترین کارخانه در مورتون که استخدام بیش از 1000 نفر است. در سال 2018 Koch مواد غذایی پرداخت می شود $3.75 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه ثبت شده توسط کمیسیون فرصت های برابر شغلی بیش از اتهامات آزار و اذیت جنسی و تبعیض است.

یک Smithfield کارمند شکایت شرکت در دادگاه فدرال بیش از شرایط کار در کارخانه خود در میلان, Mo. — از جمله پرداخت پاداش که تشویق کارکنان به ثبت نام در بیمار و دادن کارکنان به اندازه کافی زمان برای شستن دست های خود را. او خواسته است که این کارخانه اعلام عمومی مزاحمت.

Smithfield خواسته قاضی فدرال گرگ Kays به رد دعوی کرد و گفت: این مسائل ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر در حال “خارج از متعارف تجربه قضات است.”

تبلیغات:

امروز قضات زندگی کرده اند و نه از طریق آفت. اما Kays و دیگران که تهمت سعی خواهد کرد به استفاده از به کشتن کارگران مهاجر برای سود بسته بندی گوشت می آمد تیتان ممکن است نگاه کنید به چگونه مسیحیان اولیه در پاسخ به ستوه آورده است.

در طاعون از Cyprian در اواسط 200s در رم تولید محصولات کشاورزی سقوط به کشاورزان درگذشت و مردم فرار به شهرستانها. مسیحیان “غافل از خطر … در زمان شارژ از بیمار با توجه به هر نیاز خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>