دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت چیزی Facebook نمی تواند حاضر به حذف


A large blue sign reads "Welcome to Facebook."

Facebook غیر فعال تهمت تبلیغات که برانگیخته نازی ها.

عکس از جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ

در پنج شنبه, Facebook غیر فعال تبلیغات از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که شامل وارونه مثلث قرمز نماد نازی ها هنگامی استفاده می شود به علامت زندانیان سیاسی از جمله کمونیستها و سوسیال دموکرات ها در اردوگاه های کار اجباری. این شرکت تصمیم در پاسخ به سوالات از واشنگتن پست. “ما حذف این پست ها و تبلیغات برای نقض سیاست ما در برابر سازمان متنفرم. سیاست ما ممنوع با استفاده از یک ممنوع نفرت گروه نماد برای شناسایی زندانیان سیاسی بدون زمینه است که محکوم یا در مورد نماد” Facebook سخنگوی اندی سنگ گفت: پست.

تبلیغات هشدار داد که “اوباش خطرناک و دور از گروههای چپ در حال اجرا را از طریق خیابان های ما و باعث ضرب وشتم مطلق” و تشویق هواداران به ثبت درخواست آنلاین در مورد Antifa. گروه یهودی از جمله به عنوان ضد افترا لیگ و خم قوس محکوم تبلیغات’ تصاویر. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دفاع از خود استفاده از مثلث با این ادعا که نماد است “به طور گسترده ای مورد استفاده توسط Antifa” است و نه در ضد افترا در لیگ نفرت نمادها پایگاه داده.

Facebook به مدت طولانی در برابر, تماس, متوسط, محتوا, از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را. پلت فرم روبرو موجی از انتقادات در ماه اکتبر هنگامی که آن حاضر به گرفتن آگهی از مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات که به دروغ متهم جو بایدن با استفاده از قدرت خود به عنوان معاون رئیس جمهور برای توقف مقامات اوکراین از بررسی پسرش. در آن زمان, Facebook گفت که سیاستمداران به طور رایگان به پست تقریبا هر چیزی که آنها می خواستند به دلیل شرکت باور است که بیان سیاسی است “در حال حاضر مسلما ترین طلبه گفتار وجود دارد.” در میان جنجال مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ تحویل یک آدرس در دانشگاه جورج تاون با این استدلال که رسانه های اجتماعی نباید محدود کردن آزادی بیان.

موشکافی Facebook را اعتدال سیاست لگد دوباره در اواخر ماه گذشته زمانی که توییتر تصمیم گرفت به جای یک واقعیت-بررسی برچسب روی رئیس جمهور توييتها که به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در برگه های رای جعلی هستند. در پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا هدف قرار دادن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت می دهد که مصونیت قانونی به سیستم عامل است که خود را در حد متوسط محتوا. کارشناسان شک و تردید هر چند که منظور خواهد نگه دارید تا در برابر نظارت قانونی است. توییتر پس از آن مخفی توییتهایی از تهمت که به نام پلیس آمریکا معترضان در مینیاپولیس “اراذل و اوباش” و اعلام “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”—یک عبارت در ارتباط با سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley هنگامی که او در سرکوب حقوق مدنی تظاهرات در 1960s.

در میان مغلوب ساختن پیشی جستن tiff با Twitter, Facebook ثابت آن سهل انگاری رویکرد سیاسی به سخنرانی. زوکربرگ گفت: در فاکس نیوز مصاحبه در زمان “من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین نیست.” پلت فرم کاهش یافته است را به هر گونه اقدام در پست از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که همان اتهامات کاذب در مورد پست الکترونیکی-در آراء و تهدید معترضان. صدها نفر از Facebook کارکنان در شرکت مجازی اعتصاب در آغاز ماه ژوئن است که در آن آنها حاضر به کار در جهت اعتراض به این شرکت انفعال.

به تازگی اما زوکربرگ تبدیل شده است بیشتر مایل به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات—نشانه ای شاید که تغییر آب منتقل شده اند مدیر عامل خارج از زمین او تلاش کرده است تا سهام. او و همسرش پریسیلا چان ارسال یک ایمیل به هفته گذشته به گروهی از دانشمندان در ارتباط با چان زوکربرگ ابتکار عمل هایی که در بخش “ما عمیقا متزلزل و منزجر توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه و آتش زا و بلاغت در زمانی که کشور ما به شدت نیاز به وحدت”—با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در سراسر کشور خشونت پلیس تظاهرات. شما می خواهم فکر می کنم که از بین بردن یک نماد نازی ها خواهد بود یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است اما این روزها که بیش از حد شمارش به عنوان پیشرفت.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به سیاسی Gabfest.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>