دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Fox News, پدر بزرگ: تلویزیون به او می گوید چه باید بکنید و او آن را

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاکس نیوز ، او به تماشای تلویزیون و آن را به او می گوید چه باید بکنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه خاص و منحصر به فرد در این زمینه است. به عنوان تنها Senko نشان داد در او قانع کننده مستند “شستشوی مغزی از پدرم” وجود دارد ده ها میلیون بیشتر و سفید افرادی که زندگی می کنند در این آشفته واقعیت ایجاد شده توسط Fox News (و گسترده تر جناح راست اتاق اکو).

تبلیغات:

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک قدرت وحشتناک و تایتانیک مسئولیت است که دیگر از دست رفته در فاکس نیوز, جهان نیست: او رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است. در راه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است منحصر به فرد در توانایی های خود را به دنبال وحشتناک دستورات داده شده به او توسط Fox News و سپس تحمیل آنها بر مردم آمریکا است.

در طول یک فرد سفید خانه باغ گل رز کمپین راهپیمایی آخرین جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه اش مارپیچ رو به پایین از روان decompensation او به عنوان spouted بیشتر نهفته است و تئوری های توطئه ساخته حملات در جو بایدن و Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez بیشتر درگیر خود تعریف تضعیف بهداشت عمومی و کشور را با دروغ خود را در مورد coronavirus ادعا کرد که بایدن و دموکرات ها می خواهند برای از بین بردن “حومه”و به طور کلی رفتار به عنوان اگر او تستها برای نقش دیوانه پادشاه در یک ساخته شده برای تلویزیون و فیلم.

نوشتن در سنگر چارلز سایکس توصیف صحنه:

تبلیغات:

رئیس جمهور ایالات متحده, خانم ها و آقایان در تمام Mad King حالت درهم و برهم, اشتباه, بی ربط, راهپیمایی نارضایتی او با سختی یک موج از دور در انسجام. این بود که اگر یک کندو از buzzwords منفجر شده در: مجسمه قایق خرابکاری سوسیالیسم حومه.

آن سخت است برای نوشتن در مورد این صفحه نمایش بدون استفاده از کلمه “اختلال.” دلیل آن نبود فقط بی ربط کلمه سالاد. آن را تحویل. تهمت بود somnolent به عنوان اگر او می خواهم کشیده و همه nighter مشاهده فاکس و دوستان و یا شاید خود دستگاه نوار از هفته کوسه.

تصور کنید covfefe tweet به زندگی می آیند.

باغ رز رویداد ظاهرا در مورد چین اما به سرعت از هم پاشیده را به چیزی بین یکی از بداهه بیخ و بن اجرای یک جریان شکسته آگاهی و درهم و برهم oppo روگرفت. شاید رئیس جمهور واقعا نتواند تجمعات انتخاباتی. یا شاید او فقط اشتباه کردم.

کسی در کارکنان خود را به او خلاصه ای از چیزهای وحشتناک است که او ممکن است روزی قادر خواهید بود به سادگی به یک کمپین حمله جو بایدن . . . و بنابراین او فقط ایستاده بود و خواندن همه چیز است.

تهمت نمی کشیدن کلمات و ایده های خارج از اتر در طول باغ گل رز “کنفرانس مطبوعاتی.”

او قرائت صحبت کردن امتیاز از فاکس نیوز و دیگر عناصر جناح راست دروغ دستگاه.

برای کسانی که گویا افرادی که زندگی نمی کنند که در اکو مجلسی مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز “کنفرانس مطبوعاتی” بود و تمام توطئه جنون دروغ و همه فن حریف جناح راست pablum. اما برای کسانی که زندگی در, فاکس نیوز, جهان چه تهمت گفته شد قابل اثبات واقعیت و یک نوع خاص ممتاز دانش تنها در دسترس مردم آنها را دوست دارم.

تبلیغات:

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن بار دیگر نشان داد که قدرت فاکس نیوز بیش از ذهن خود را. مانند یک کامپیوتر در یک فیلم تف کردن همان اطلاعات را بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد:

Joe بایدن و چپ رادیکال می خواهید به لغو پلیس لغو یخ لغو وثیقه لغو حومه لغو 2nd Amendment – و لغو آمریکا راه زندگی است. هیچ کس در امان خواهد بود در جو بایدن امریکا!

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به رفتار مانند معادل مستی فاکس نیوز-معتاد bigot در نوار هتل. او پناهگاه مورچه با پول بیشتر و کمتر نجابت. بر خلاف خود نزدیک مشاور استفان میلر آشکار سفید supremacist تهمت هیچ ایدئولوژی سیاسی. فاکس نیوز کند. این کشور بزرگترین و موفق ترین سفید supremacist تبلیغات اگر نه جهان را. فاکس نیوز می توانید که ننگین چشم انداز تبدیل شدن به واقعیت از طریق رابطه همزیستی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حزب جمهوری خواه.

تبلیغات:

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز “کنفرانس مطبوعاتی” نفرت بود که رئيس جمهور در مصاحبه با رادیو فردا در همان روز نشان داد حتی بیشتر چگونه رادیو فردا را فراهم کرده است او را با یک روایت چارچوب برای خود نژاد پرستی و سفید برتری.

وقتی پرسید که توسط CBS News’ کاترین Herridge در مورد پلیس thuggery و خشونت علیه مردم سیاه و سفید تهمت بانگ زد: “بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید. بیشتر مردم سفید ، سفید بیشتر مردم است.”

چرا که او می خواهد به یک قرن 21 نسخه از جفرسون دیویس دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن مؤتلفه پرچم و سعی در نشان می دهد آن را به نوعی معادل سیاه زندگی مهم جنبش است.

تبلیغات:

او گفت: CBS است که “من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری. من در نسکار. شما به نسکار. شما تا به حال کسانی که پرچم همه جا. آنها را متوقف و آن را. من فقط فکر می کنم آن را آزادی بیان, اینکه آیا این مؤتلفه پرچم یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده و یا هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد. آن را آزادی بیان.” وقتی پرسیده شد که در مورد برده داری و درد که مؤتلفه پرچم علل مردم سیاه و سفید (و افراد دیگر از وجدان) مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “مردم آن را دوست دارم.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن و ذهن جمعی از فاکس نیوز, جهان, سیاه, افرادی که نمی خواهید به درمان می شود به عنوان شهروندان درجه دوم در امریکا در حال اخلاقی معادل سفید supremacist تروریست ها و قاتلان تجاوزگران, شکنجه گران, enslavers و دیگر ستمکاران.

ادعای مغلوب ساختن پیشی جستن است به تازگی ساخته شده نیست و نیاز به مهارت زیادی در نشانه شناسی و جامعهشناسی به رمزگشایی و مقابله با.

تبلیغات:

دانشمندان علوم اجتماعی و دیگر محققان بارها و بارها نشان داده است که آمریکا پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از کشنده و یا وحشیانه نیروی غیر مسلح در برابر مردم سیاه از سفید در برابر مردم است. پلیس نیز بسیار بیشتر احتمال دارد به تشدید سطح خود را از خشونت علیه سیاه و قهوه ای از مردم در برابر مردم سفید.

توجه داشته باشید: در سال 2015 و پس از آن — نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد سفید supremacist تبلیغات در مورد سیاه و سفید “جرم” در برابر مردم سفید.

این مؤتلفه پرچم است نه تنها یک ماده از “آزادی بیان است.” آن را نمادی از سفید برتری و یک علت اختصاصی را به بردگی, قتل, سوء استفاده, شکنجه و در غیر این صورت انکار حقوق بشر از مردم سیاه و سفید. سیاسی scientistshave نشان داده است که حمایت مؤتلفه پرچم است که به شدت در ارتباط با ضد سیاه عناد و نژادی و تنفر.

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها — حداقل در این هفته از جورج فلوید تظاهرات — در حال نشان دادن یک تغییر مثبت در نگرش نژادی و احساسات نسبت به آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر nonwhites دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او باید به جای انتخاب متعصب وفاداری خود را به سفید supremacist ضد انقلاب در برابر چند نژادی امریکا است.

تبلیغات:

چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان او و متحدان مبارزه به شدت به دفاع ؟

در کتاب خود “سفید هویت سیاست” دانشمند علوم سیاسی اشلی Jardina ارائه می دهد این پاسخ:

برای تعدادی از سفید پوستان این به یاد ماندنی روندهای اجتماعی و سیاسی — از جمله فرسایش سفیده’ وضعیت اکثریت و انتخابات آمریکا اولین رئیس جمهور سیاه — نشان داده اند یک چالش به سرگذشت سفیده’ تسلط. این تهدید واقعی و درک شده اند و … آورده به جلو برای بسیاری از سفید پوستان حس اشتراک و دلبستگی و همبستگی خود را با گروه نژادی. آنها را به یک نسبت قابل توجهی از سفید پوستان به این باور است که خود را گروه نژادی و مزایای این گروه برخوردار هستند در معرض خطر. به عنوان یک نتیجه, این همبستگی نژادی در حال حاضر نقش مرکزی را در این راه بسیاری از سفید پوستان مشرق زمین خود را به سیاسی و اجتماعی جهان است.

فاکس نیوز یکی از اصلی redoubts برای این سفید supremacist ضد انقلاب. که در نقش فاکس نیوز می گیرد صریح سفید برتری از حاشیه صداها در جامعه آمریکا (و جهان) و repackages آن را به صورت “جریان اصلی” مصرف. این فرایند شناخته شده به عنوان “روایت شویی.” رادیو فردا میزبان Tucker Carlson و کارکنان خود را در حال کارشناسان در آن است.

در زمان نخست نشان می دهد کارلسون به طور معمول تکرار سفید supremacist نقاط صحبت کردن در مورد nonwhite “مهاجمان” در امریکا و یا در مورد چگونه مردم سفید بودن “جایگزین” nonwhite مهاجران بیماری حامل “تنوع” خطرناک است, سفید برتری یک “اسطوره” و زندگی موضوع جنبش “آینده” مردم سفید در میان دیگر نهفته است.

تبلیغات:

در طول باغ گل رز یک مرد رالی سه شنبه گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار تقریبا کلمه به کلمه کارلسون دروغ در مورد دموکرات ها مایل به “لغو” حومه.

کارلسون سر نویسنده مجبور به استعفا شد در هفته گذشته پس از سفید supremacist تهدید علیه مردم سیاه, یهودیان و دیگر اقلیت های قومی و نژادی بودند که به تازگی کشف شده در یک فروم آنلاین. کارلسون سر نویسنده همچنین هدفمند زنان و مردم با نفرت خود را.

چنین نظرات به طور معمول به نظر می رسد در کارلسون نشان می دهد تا مطمئن شوید اما متمرکز می شود کمی بیشتر “مودب است.” قابل پیش بینی دوشنبه گذشته Tucker Carlson اعلام کرد که او می تواند مصرف طولانی “-برنامه ریزی تعطیلات” بلافاصله موثر.

در آمریکا دموکراسی و فرهنگ سیاسی در حال افتتاح دو فاکس نیوز و همچنین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با آن است. هنگامی که تلویزیون در گفتگو با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که گفتن او را به انجام کارهای وحشتناک — و او کورکورانه به پیروی از دستورات.

تبلیغات:

نوشتن در نگهبان بابی لوئیس توضیح می دهد چگونه فاکس نیوز سموم بینندگان خود و ایالات متحده به عنوان یک کل:

فاکس نیوز مسخره است, احمق, و هنگامی که آن را به يک معنا بود — خنده دار. مهمتر از همه, آن را بسیار با نفوذ جریان های محافظه کار و اطلاعات غلط. و رئیس جمهور نشان می دهد مورد علاقه, Fox & Friends, کپسوله کلیت فاسد شبکه ذاتی در تضاد و تناقض است.

این نشان می دهد که چگونه اخبار و نظر محو است — اما به نظر برنده — و طول شبکه می رود برای اطمینان از مخاطبان اختصاص داده شده. فاکس یک shameless تقلبی از یک سازمان خبری و فاکس و دوستان منجر تقلب روشن و در اوایل هر روز صبح.

افرادی که شروع به تماشای فاکس نیوز “با یک ذهن باز” لوئیس ادامه “می توانید پیدا کردن خود را به مخرب و بیگانه شیوه زندگی است.” او جزئیات نمونه های جمع آوری شده توسط نویسنده لوک اونیل “از خانواده خود شامل تقسیم فاکس نیوز’ حزبی زباله آتش است.” یک خانواده صحبت کرد و از دیگر فرستادن فرزندان خود به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود را به دلیل “سمی خود را خشم و تنفر است که به آرامی تبدیل شدن به کل هویت.”

من می توانم به شما بگویم که از تجربه شخصی است که وقتی که من می گویند روباه سموم ذهن من نیست که هذلولی. در حالی که تماشای فاکس و دوستان هر روز صبح من مبارزه به زیرخاک در اوردن و یا حداقل جمع آوری حتی سایه ای از واقعیت مبتنی بر استدلال از unhinged مزخرف است که حیاتی به نام تجاری.

می توان آن را بسیار شدید در فاکس و دوستان است که من گاهی اوقات آنچه می تواند به نام تبلیغات hangovers – پس از اتمام نمایش من احساس به عنوان اگر من به دام افتاده در یک مه از دروغ و فرایندهای ذهنی احساس کند برای چند دقیقه.

به عنوان او بارها و بارها نشان داده به امریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوار گوشه مست و مورچه پناهگاه bigot یک زندانی از فاکس نیوز, جهان بینی. این امر تقریبا خنده دار بود اگر تهمت بود نه رئیس جمهور ایالات متحده در یک زمان از طاعون و فاجعه اقتصادی که او تا حد زیادی به عهده دارد. خانواده های کسانی که کشته شده اند و یا ارائه شده است بی بضاعت هستند و نه خنده. امریکا در حال حاضر یک رقت انگیز ملت به رهبری احساساتی دیوانه شاه که ظاهرا انجام هر کاری برای ماندن در قدرت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>