دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای آزمایش مثبت — برای خریداران**t virus

وجود دارد یک لحظه کوتاه در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 وقتی که من بود در آتش سوزی در شهر نیویورک است. من تا به حال یک رمان در نیویورک تایمز لیست پرفروش. من تا به حال یک زن و ما شده بود لقب “ادبی زن و شوهر و قدرت” در شایعات. من تا به حال یک معامله فیلم در هالیوود و گور ویدال امضا شده بود برای انطباق با من رمان برای صفحه نمایش بزرگ است. من دعوت شد به شرق فوقانی جانبی مهمانی های شام, در یکی از, که من پیدا کردم خودم را در کنار هنری کیسینجر و در سراسر جدول از نورمن میلر. اما من می دانستم که من تا به حال واقعا به بالا زمانی که تلفن من زنگ زد یکی صبح و معروف نیویورک پست شایعات نویس استیو Dunleavy بود در خط درخواست اگر آن همه حق خواهد بود برای انتشار در صفحه شش روز بعد روزنامه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سکس با دوست دختر من بوده است تاریخ شب قبل از الیزابت تیلور در جشن تولد در استودیو 54.

مشاهده تمام قدرت ستاره است که در جمله ؟ و بیشتر از آن درست بود! من تا به حال شده است در الیزابت تیلور جشن تولد در استودیو 54 شب هنگامی که او سوار به محل بر روی یک اسب نر سفید با استودیوی معروف تصویر از مرد در ماه خرناس از یک قاشق چای خوری از کوکائین پشت سر او. اما من تا به حال نشده است با مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دختر جدید, اگر چه من تا به حال کشف او در حزب ایستاده در یک دسته که شامل بدنام قرمز-طعمه وکیل Roy کوهن و طراح Halston. به نظر می رسید که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس همسر, Ivana آموخته بود او در حزب با ستاره کوچک و تهمت بود به نام Dunleavy با حمایت بخواهید. می تواند او چاپ یک شایعه که دختر با شخص دیگری به بیرون از خود را به عقب ؟ Dunleavy دیده بود من در حزب و برای برخی از دلیل انتخاب من به عنوان ریش برای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تبلیغات:

من گفتم نه او نمی تواند من را در ستون خود به عنوان اسکورت به مغلوب ساختن پیشی جستن زن مقبول سفله و این بود که. به جز آن نبود چرا که از آنچه در کوتاه من برس با مغلوب ساختن پیشی جستن سایه روشن از شهرت می گوید در مورد آن روزها در نیویورک به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن در خاص است.

که نه تنها زمان من زد به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مختصر تاخت و تاز به منهتن استراتوسفر. من تو را دیدم او را در یک boite به نام Le Club در شرق فوقانی جانبی یک شب ogling جوان lovelies که teetered در اطراف محل در آسمان خراش و میکرو دامن عظیم خود را معلق سینه برگزار هوا توسط قدرت-بند شایسته ساخته شده توسط ایالات متحده جراحی. من تو را دیدم او را در یک طرف شرق supper club یک شب ترویج Miss Universe Pageant که او به تازگی خریداری شده و ظاهرا به استماع “تاریخ” برای احزاب در استودیو 54 و محبوب دیگر nightspots. و البته من او را دیدم پس از آن-پسرانه چهره تقریبا روزانه در شایعات ، grinning برای فلاش در کاباره ها جایزه دعوا و روبان قلمه برای مجموعه خود را از شعله ور ساختمان است که ظهور در اطراف شهر منهتن مانند برخی از گونه جدید کشنده قارچ.

مغلوب ساختن پیشی جستن همه جا بود در آن روزها در نیویورک است. شما نمی تواند اجتناب از او اگر شما حفر یک غار زیر یکی از این سنگ غول پیکر در پارک مرکزی و به خاک سپرده خود را. به نحوی که شما می دانستم که او را در پیدا کردن شما وجود دارد را در زیر زمین پنهان کردن محل حفاری شما و شما را مجبور به بازگشت وجود دارد در پیاده رو و پیاده روی های گذشته یکی دیگر از آینه شاهکار را با نام او مزین در زن زشت حروف. مغلوب ساختن پیشی جستن. شما نمی تواند اجتناب از او. او بود … چه شد و او به هر حال ؟ من آن را کردم! او مانند یک طاعون! و شهر نیویورک به حال به آن گرفتار است!

تبلیغات:

این نوع خنده دار به دنبال بازگشت در آن روزها در نیویورک هنگامی که او همه جا حاضر است که حتی تلفن من زنگ زد با cheapo-تالار شایعات-mongers درخواست نعمت برای مغلوب ساختن پیشی جستن. به جز آن نیست خنده دار است که شما فکر می کنم از واقعیت است و آن واقعیت این است که کسانی که آن روزها که تهمت های honed کل بحث همان بحث او رفت تا سوار تمام راه را به کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن بحث به عنوان یک هنرمند مشهور در نیویورک بود یکی از همان او مورد استفاده در کسب و کار خود را. او bluffed راه خود را به و از طریق همه چیز. ساختمان های خود بودند بلندترین و بزرگترین و گران قیمت ترین و معتبر ترین حتی اگر آنها هیچ یک از کسانی که همه چیز. هیچ کدام در همه. وی افزود: داستان بر روی برج ترامپ به ظاهر فقط به خاطر اینکه او می تواند. او گفت: در جهان همه چیز او تا به حال گران ترین بود حتی به عنوان او shopped خود و آپارتمانهای ارزان تهمت ودکا و مقوا تهمت استیک در تخفیف به هر کسی با یک باک. او خریداری شرقی هواپیمایی شاتل برای $365 میلیون و تغییر نام آن مغلوب ساختن پیشی جستن شاتل. آن گران بود با صدای تلپ افتادن به طول انجامید که تنها سه سال قبل از او تا به حال به اجازه دهید آن را در ورشکستگی. با همان معتبر پلازا هتل که او برای خرید بیش از 400 میلیون دلار و زد به زمین در کمتر از سه سال نیز از دست داد در ورشکستگی. با همان صدای شیپور تاج محل کازینو در شهر آتلانتیک است که او را هزینه $1 میلیارد دلار برای ساخت یکی دیگر از پر زرق و برق, grand, آسیا هیولایی او از دست رفته در ورشکستگی.

در همه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از 3 میلیارد دلار وام 900 میلیون دلار از, که او شخصا تضمین شده است. کل teetering طلا leafed آینه امپراتوری کاهش یافت و کل مقدار زیادی از آن در سال 1992 در یک جلسه بزرگ با بیش از 50 وکلا در یک اتاق کنفرانس در قانون دفاتر ویل Gotshal & Manges شرکت که به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین وام دهنده Citibank. مغلوب ساختن پیشی جستن نشستم و امضا بیش از بسیاری از ساختمان های جت خود را در قایق بادبانی خود را در خطوط هوایی و قمار و همه آن را در یک بعد از ظهر در ازای بیشتر شرایط مطلوب خود را شخصا تضمین وام. بانک می تواند به راحتی به نام تهمت وام و چپ او را بی پول “اما همه ما توافق کردیم که او می تواند بهتر زنده از مرده” توضیح آلن Pomerantz سپس سر از بخش املاک و مستغلات در ویل.

تبلیغات:

به عبارت دیگر آنها مجوف به مغلوب ساختن پیشی جستن حریف را از میدان. او قرض پول زیادی ساخته شده و خیلی تلخه و ساخته شده بسیاری از بد پردازد که مانند بانک های خود را پس از سقوط سال 2008 او بیش از حد بزرگ به شکست است. مغلوب ساختن پیشی جستن بلوف بود من به شما بچه ها برای خیلی پول نه تنها شما رفتن به از دست دادن بیشتر اگر شما بد گویی کردن از من, شما در حال رفتن به نگاه وحشتناک برای داشتن به من کمک کرد ساخت این فاسد امپراطوری schlock.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود بلوف میزند و از دست دادن بدون نتیجه برای سال. برای اولین بار نیمی از عمر خود را پدر خود یو بی اس در بازار ، وقتی بابا رفته بود مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته بلوف میزند کردم و خیلی خوب در آن بانک یو بی اس در بازار ،

تبلیغات:

بلوف میزند چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند. او در صبح و به نظر می رسد خود را در آینه و به جای یک مرد طاس با حفره دار, افتادگی پوست و چشمان بی جان او را می بیند آقای خوش تیپ شمشیرزن که bedded یک هزار و زیبایی میلیاردر ساخته شده است که یک هزار درخشان معاملات مرد قدرتمند ترین در جهان است. به همین دلیل در اصطلاح coronavirus جلسات مطبوعاتی هر زمان که او مواجه است با یک سوال به نقل از خود اظهارات قبلی او yells “جعلی است!” او bluffs راه خود را از طریق درست مثل او همیشه…. همه چیز به غیر از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن جعلی است. به مغلوب ساختن پیشی جستن تنها خود او واقعی است.

و همین دلیل است که ما خودمان را پیدا کنید که در آن ما با کوروناویروس. به مدت سه ماه در مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کردم او می تواند در درمان این ویروس مانند او رفتار خود را بانکداران مانند مسيحى و پیمانکاران و مانند او رفتار خود را همسران و دوست دختر مثل او درمان لعنتی کل حزب جمهوری خواه. او را به پرتگاه راه خود را از طریق. همه او تا به حال به می گویند که این ساختمان بلندترین و بهترین بود! همه او تا به حال به می گویند که او یک میلیاردر شد! همه او تا به حال به می گویند که اگر شما عبور از او می خواهم شما را بکشند با توییت و هیچ کس تا به حال عبور او را! همه او تا به حال به می گویند که این ویروس در “رفتن” است که ما تا به حال آن را “تحت کنترل” است که تعدادی از موارد “رفتن به صفر” و تمام آن را به حقیقت می پیوندند!

تهمت می تواند بلوف راه خود را از طریق, ازدواج, سوء استفاده جنسی اتهامات ورشکستگی … جهنم او حتی می تواند بلوف راه خود را به 1600 خیابان پنسیلوانیا. اما او نمی تواند بلوف ویروس. او نمی مدیون این ویروس هر گونه پول. او نه چپ ویروس گریه در برخی از رنو هتل سوئیت با هیچ کس به نوبه خود به. او نمی تواند طلاق ویروس و ازدواج مجدد یکی دیگر از جوان زیباتر است. virus. او نمی تواند بیش از اندازه این ویروس با پرتقال, نان شیرین و پهن, آرایش و اسپری آن را به تسلیم با swoops از combover آب نبات پنبه و احمق همه را به باور آن واقعا وجود دارد.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن bluffed راه خود را از طریق هر چیز دیگری در تمام زندگی خود را, اما او در نهایت آزمایش مثبت است. او در حمایت از زندگی. او نمی گرفتن ویروس. ویروس او را گرفتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>