دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, هیدروکسی کلروکین و بزرگترین مدیر صندوق: A love story?

به عنوان آتشین عدالت اجتماعی جنبش در پی جورج فلوید مرگ را مجبور اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس کردن صفحات در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت وسواس با ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 به نظر می رسد به افول است.

هر چند تهمت ممکن است در عین حال بالا بردن دارو ghost — به خصوص با توجه به های اخیر جمع شدن یک مطالعه که به نظر می رسد به مهر و موم مواد مخدر سرنوشت — انگیزه خود را برای تب و تاب هنوز مشخص نیست. یک توضیح این است که در حالی که درمان شده اند ممکن است منفجر نشده در برابر coronavirus آن ثابت موثر در برابر تهمت سیاسی مشکلات است.

تبلیغات:

یکی دیگر از این کمین در لینک های مالی بین رئیس جمهور و شرکت های دارویی که تولید مواد مخدر از جمله قبلا گزارش نشده و ظاهرا بدون تلافی یا عمل متقابل بين مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیر عامل BlackRock, بزرگترین مدیر صندوق که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به کاخ سفید coronavirus اقتصادی شورای مشورتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم هرگز به طور کامل توضیح داد که چرا او را ترویج مواد مخدر تا با زور و اجبار برای مدت طولانی رفتن تا آنجا که به ادعای خود او را گرفت و آن را روزانه به مدت دو هفته با وجود ابراز مطالعات که درمان افزایش خطر ایست قلبی و مرگ در حالی که ارائه هیچ مزایای قابل اندازه گیری.

رئيس جمهور در حمایت از این دارو آنقدر تاثیر گذار است که گوگل در نهایت سرکوب پرکن نتایج جستجو برای عبارات حاوی تهمت و هیدروکسی کلروکین.

تبلیغات:

آنچه روشن است این است که در میان تشدید انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در جناح راست رسانه ها به هر دلیلی بارها و بارها تزریق هیدروکسی کلروکین به اخبار چرخه. در عرض چند هفته تبلیغ و تبلیغات بدل شده که اثبات نشده به مواد مخدر به یک حزبی سم قرص پلاریزه در امتداد خطوط سیاسی چه در زمان های دیگر ممکن است موجی از ویژگی های پوشش خبری.

بیش از این دوره از مارس این کمپین روابط عمومی را به قطع uncharted waters, موفقیت سیاسی, علوم پزشکی, ملی, جریان اصلی, مقیاس — مسلما برای اولین بار.

در جناح راست محافل یکی اعتقاد به زنده بودن هیدروکسی کلروکین شد یک حزبی شناسه ایدئولوژیک محک decoupled از حسابداری صادقانه از حقایق است. اگر شما باور رئیس جمهور سپس شما باید این باور در هیدروکسی کلروکین; اگر شما اعتقاد ندارند در هیدروکسی کلروکین و سپس شما باید این باور در رئيس جمهور.

تبلیغات:

ضد vaxxer لفاظی است و نه از آن ساخته شده تا کنون می کند و به راحتی بشکند همراه حزبی خطوط.

در دنیای واقعی عواقب برای هماهنگی با این درمان به نظر می رسد حداقل تا زمانی که شما یک وبگاه خبری کابل, شخصیت, مثلا, و بهداشت عمومی یا متخصص تجویز دکتر. اما حداقل یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی درگذشت از خوردن یک آکواریوم تمیز کردن محصول که شامل یک نوع از مواد مخدر ظاهرا به عنوان یک پیشگیری کننده در برابر coronavirus.

تبلیغات:

این شرایط توضیح دهد که چرا نسبت ناروا اعلام شد که او در واقع مصرف هیدروکسی کلروکین دریافت شد نه فقط با شوک و شک و تردید اما سردرگمی: حتی اگر رئیس جمهور شدند و دروغ این ادعا به تنهایی او را گرفت که در آن هیچ کس دیگری خواهد رفت.

در تلاش برای توجیه رئیس جمهور, عجیب و غریب, ارتباط با حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن اولین دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر توضیح داد: در یک سال 2018 ظاهر در امروز نشان می دهد که او “نهایی فروشنده.”

“من فکر می کنم او در مورد آن را در کتاب خود او چگونه با استفاده از اغراق به فروش مسائل و این که چگونه او است — او یک فروشنده و یک مذاکره و یک تاجر اولین و مهمترین” اسپایسر گفت.

تبلیغات:

(مغلوب ساختن پیشی جستن کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد تونی شوارتز ادعا می کند که ابداع “راستگو مبالغه” فروش تاکتیک در “هنر معامله.”)

اما ممکن است که وقتی که می آید به هیدروکسی کلروکین تهمت است فروش بیش از سیاسی خود را تجدید نظر.

تحقیقات وارد شده و به اشتراک گذاشته شده با سالن توسط آمریکایی پل — یک عمل سیاسی کمیته که طرفداران نامزدهای دموکرات — در رابطه با سالن های مستقل تحقیقات نشان داده است که قبلا گزارش نشده اتصالات بین رئیس جمهور حیوان خانگی خود را با مواد مخدر از انتخاب و قدرتمند سرمایه گذاران.

تبلیغات:

“با هیچ coronavirus درمان در دسترس مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به فشار روغن مار درمان و مانع کارشناسان پزشکی مشمئز کننده است. ما نیاز به یک رئیس جمهور که گوش به علم و نه کسانی که تبادل شدن سریع طرح گفت:” کایل مورس آمریکایی پل سخنگو.

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن به نام لری خبرچین, مدیر عامل شرکت BlackRock, بزرگترین مدیر صندوق به شورای مشاوره او در اقتصادی, پاسخ به همه گیر. هر چند تعدادی از شورای نامزد گفت: رسانه ها که آنها تا به حال نشده است اطلاع فینک یکی از چند که تماس گرفته شد.

BlackRock در حال حاضر دارای تقریبی 6 درصد سهام معادل $515 میلیون در شرکت داروسازی Mylan که باعث می شود یک هیدروکسی کلروکین سولفات قرص. Mylan اعلام کرد این امر شروع به چرخ ضامن دار تا HCL تولید در 19 مارس روز تهمت شروع به ترویج درمان publicly.

در ماه فوریه بلکراک فاش یک 8.4 درصد از سهام خود در Mylan. معلوم نیست که بلکراک فروخته کردن تعادل.

تبلیغات:

هر چند خبرچین بوده است نه ترس به انتقاد از رئیس جمهور تهمت بوده نحو نامشخصی احترام به سرمایه گذاری مغول.

“مردم مانند لری خبرچین ما در حال صحبت کردن که بلکراک — ما باهوش ترین مردم و همه آنها می خواهم به آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در آوریل 28.

“این به آنها این کشور همه آنها می خواهم به آن را انجام دهد, بنابراین ما در حال صحبت کردن به مردم خواهم که آنها را قادر به کار با آن,” او اضافه شده است.

که در همان هفته بلومبرگ گزارش داد که فدرال رزرو خواسته بلکراک به مباشر بدهی-خرید برنامه از طرف آن.

تبلیغات:

BlackRock نیز بنا صدها میلیون دلار در چندین شرکت دیگر که تولید هیدروکسی کلروکین از جمله تقریبی 6% سهم شرکت سانوفی در فوریه سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بنا به گزارش ها در حدود 3000 $در سرمایه گذاری در شرکت سانوفی از طریق یکی دیگر از صندوق. او بارها و بارها رد شده گزارش می دهد که او “صاحب شرکت” است که باعث می شود HCL.

BlcakRock همچنین فاش کرد در ماه فوریه که در آن برگزار شد و حدود 7 درصد از ابوت آزمایشگاه های این شرکت که به تولید سریع-پاسخ COVID-19 آزمون تهمت ترویج نمایشگاه-سبک در مارس 30 باغ گل رز خبری.

در آوریل 16, خبرچین CNBC گفت که او معتقد است که این کشور نمی خواهد بود قادر به باز کردن مگر اینکه و تا زمانی که آن را ramped تا تست سریع ظرفیت.

تبلیغات:

“ما قصد داریم هنوز هم عناصر این بیماری افزایش در سایر نقاط جهان است و تا زمانی که ما به اندازه کافی تست تست سریع آن را بسیار سخت برای دیدن چگونه ما در حال رفتن به راه اندازی مجدد در 30 روز آینده,” مدیر عامل شرکت گفت: در CNBC Squawk Box.

که همان روز CNBC گزارش داد که بلکراک و ابوت آزمایشگاه شدند و دو نفر از این کشور به بزرگترین بازار محرک است.

در اواسط ماه مه در مواد غذایی و دارو هشدار در مورد ابوت تست پس از آن نازل شد به دست تا نیمی از موارد مثبت. مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از آن به هر حال.

“این یک آزمون بزرگ. این یک تست سریع و آن را همیشه می تواند بسیار به سرعت در حال دو بررسی” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در مارس 15 نشست خبری. “اگر شما تست مثبت یا منفی آن را همیشه می تواند دو بررسی می شود. اما این یک تست بسیار خوب — بسیار قابل حمل بسیار سریع است.”

موازی به هیدروکسی کلروکین — که تهمت ادعا می کند که با وجود مصرف FDA هشدار — دشوار است به چشم پوشی است.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مالی آشکار او بین $25 میلیون و 50 میلیون دلار stashed در بلکراک را “ابسیدین صندوق است.” رئیس جمهور ادعا می کند برای فروش سهام خود را در ماه ژوئن سال 2016 است اما نه ارائه اسناد و مدارک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش است فینک گفت: در ماه فوریه سال 2017 است که او تا به حال قرار دادن پول در بلکراک وسایل نقلیه سرمایه گذاری و فینک رو او را “بازگشت بزرگ در سال گذشته است.”

سه ماه بعد فینک در سخنرانی خود در یک سرمایه گذار کنفرانسی خبری گفت: “او به طور کلی تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های پیشنهادی انداخت اما سایه ای از رئیس جمهور شخصا.

سیاست ها نشان دهنده یک “سطل لیست از چیزهایی که ما می خواهم برای دیدن انجام می شود” فینک گفت که او نگران بود مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت ممکن است بی ثبات کردن بازار.

“بسیاری از کسانی که بر این باورند که آمریکا کمتر استقبال” فینک گفت. “هتل های در حال دیدن سایت رزرو کردن به طور چشمگیری. دانشگاه های در حال دیدن یک قطره در برنامه های کاربردی از دانشجویان خارجی است. وجود دارد چیزی است که کند همه چیز را.”

“شما می توانید, شخصیت, از, بحث,” او اضافه شده است. “سیاست این است که در مورد شخصیت.”

هر چند تهمت انگیزه نامشخص است و سیاسی خود بهره است فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان هر گونه انگیزه های مالی این دو لزوما مستقل است.

مثلا این بهار تهمت tapped صندوق های تامینی مدیر جان پالسون از پالسون & Co. برای پیوستن به coronavirus اقتصادی شورای مشورتی است. پالسون کمک کرده است بیش از $500,000 به ناروا کمپین وسایل نقلیه و به عنوان مشاور اقتصادی خود را در کمپین 2016. پالسون نیز صاحب 2.3 درصد از Mylan.

BlackRock عظیم بازار نفوذ imbues شرکت با ابعاد سیاسی به طور پیش فرض — به خصوص مهم برای یک رئیس جمهور که در انتخابات سرنوشت به نظر می رسد حل نشدنی از اقتصاد است.

Mylan خود را صرف $680,000 این سال در لابی تلاش های مربوط به کروناویروس قانون با توجه به تحقیقات مستند آمریکایی پل.

در اواخر آوریل ABC گزارش داد که دولت های ایالتی و محلی در سراسر این کشور به حال انبار 30 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین. FDA صادر شده هشدار خود را در دو هفته بعد. آن است که هنوز مشخص نیست که بلکراک فروش 2.4 درصد از منابع در Mylan.

لری خبرچین نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی