دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و امریکا بدترین دشمن

جان بولتون کتاب جدید روشن می سازد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقض سوگند خود را برای دفاع از قانون اساسی ما در برابر “همه دشمنان خارجی و داخلی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشرو داخلی دشمن از قانون اساسی ما است.

بولتون نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است بدون توجه به قانون اساسی ما با استفاده از مثال پس از محکم مثال بی وفا خصوصی انجام شده است.

تبلیغات:

“از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” بولتون کتاب نشان می دهد که تهمت به طور معمول مرتکب جنایات. او می خواهد “اعدام” از روزنامه نگاران. او تلاش می کند به دکل تعقیب کیفری به کاری به نفع با دیکتاتورها.

کتاب خود را تایید نکات کلیدی است که من شده اند با هشدار به مردم در مورد پنج به علاوه. مغلوب ساختن پیشی جستن است:

  • appallingly نادان
  • بی وفا
  • خنگ
  • heartless
  • برخوردار از خشونت خواسته برای انتقام
  • فکر می کند هیچ چیز از فروش را در کشور ما برای منافع شخصی

در نظر ترسناکترین حکایت در بولتون کتاب. آن یکی که بدست کمی توجه در اخبار اصلی. هیچ کس دیگری متصل نقطه افتضاح نقطه.

تبلیغات:

اتصال آنها را و شما متوجه مغلوب ساختن پیشی جستن به پشتیبانی چین در برش تا مردم در حالی که آنها زنده بودند. پکن در عمل این ریز ریز کردن انسان و مغازه ها و فروش آن به دشمنان اندام. یا آن جوایز بشر قطعات وفادار به حزب کمونیست اعضای نیاز به پیوند.

بولتون است که خود را یک amoral هیولا. او نقش مهمی در این بلاعوض آمریکا حمله به عراق از 17 سال پیش. وجود دارد حداقل 208,000 مستند مرگ و میر و شاید دو برابر این رقم است.

که بولتون نمی خواسته شهادت در طول تهمت استیضاح نشان می دهد او مراقبت بیشتر در مورد $2 میلیون کتاب پیشرفته تر از کشور خود.

تبلیغات:

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن را احاطه کرده و خود را با مردم برخوردار عمیقا ناقص بود. فقط به عنوان دادستان اغلب تکیه بر جنایتکاران برای گرفتن جنایتکاران دیگر بنابراین ما باید توجه به بولتون.

مغلوب ساختن پیشی جستن رد بولتون به عنوان یک “ناراضی خسته کننده احمق” که کتاب “از دروغ & جعلی داستان است.”

تبلیغات:

ساختمان بیشتر اردوگاه های کار اجباری

بولتون می نویسد که برنده دو بار تشویق رئیس جمهور یازدهم ساخت و ساز بیشتر اردوگاه های کار اجباری برای Uyghurs.

این چینی ها مسلمانان را رها نمی کند, خود را ایمان و تعظیم کردن به حزب کمونیست.

بولتون به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفتن یازدهم که ساختمان بیشتر اردوگاه های کار اجباری “است که دقیقا کار درست را انجام دهد.”

تبلیغات:

بولتون که با استفاده از یک نوع املا از این گروه نام و سپس می نویسد:

“در سالگرد 30 از چین را قتل عام دموکراسی خواهی تظاهر کنندگان در میدان تیان آن من تهمت حاضر به صدور بیانیۀ کاخ سفید. ‘بود که 15 سال پیش” او گفت: inaccurately. ‘است که مراقبت در مورد آن ؟ من در تلاش برای انجام یک معامله. من نمی خواهم هر چیزی.’ و این بود که.

“پکن سرکوب آن اویغوری شهروندان نیز اقدام apace. مغلوب ساختن پیشی جستن از من پرسید در سال 2018 کاخ سفید شام کریسمس چرا ما با توجه به تحریم چین بیش از آن در درمان Uighurs یک تا حد زیادی مردم مسلمان زندگی می کنند که عمدتا در چین و شمال غربی استان سین کیانگ.

تبلیغات:

“در باز کردن شام از اوزاکا G-20 در نشست ماه ژوئن 2019 با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داده شده بود به تهمت چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ. با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا درست انجام. شورای امنیت ملی در صدر آسیا و کارمند متی Pottinger به من گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چیزی بسیار مشابه خود را در طول ماه نوامبر 2017 سفر به چین است.”

بولتون را توضیح نمی دهد حداقل در گزیده ای خواندم که اینها نه فقط خوش خیم اردوگاه. آنها متشکل از حداقل یک میلیون نفر از مردم که در پکن است که آزار و اذیت. و آنها در حال ترسناک اتاق راست نازی یوزف منگله کابوس مفاهیم پزشکی عمل.

Vivisecting مخالفان چینی, زنده

چینی اردوگاه های کار اجباری هستند مراکز شکنجه و قتل کسانی که پکن در نظر دشمنان مردم—Uyghurs و پیروان فالون گونگ. دومی یک جنبش معنوی است که بر حقیقت و شفقت است. پکن را محکوم کرد و آن را به عنوان یک “شر فرقه است.”

تبلیغات:

اردوگاه کار اجباری پزشکان vivisect برخی از مؤمنان زنده و چین دادگاه در لندن تعیین شده در سال گذشته پس از تحقیقات گسترده. دادگاه شنیده, شهادت, در میان دیگران, یک شرکت کننده جراح است. به این نتیجه رسیدند که “فراتر از شک معقول” چین برداشت ارگان از تمایلی مردم است. شما می توانید مشاهده نسخه فیلم در اینجا.

شده است وجود دارد یک سکوت پر سر و صدا از آمریکا روحانیت—کشیش شبان, خاخام و حتی امامان—در مورد پکن شکنجه و قتل مؤمنان. این کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن یک غیراخلاقی جعلی مسیحی که فواره ضد مسیحی مفاهیمی مانند انتقام و خشونت اشغال کاخ سفید است. روحانی سکوت در این روشن سقوط اخلاقی دین در آمریکا است.

در حالی که اخبار و گزارش نشده متصل نقطه والتر Shaub رئیس سابق فدرال از دولت اخلاق است.

Shaub در توئیتر خود نوشت: “چین به اردوگاه های کار اجباری که در آن حدود 1 میلیون Uyghurs در حال عذاب بودن مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شدند.

تبلیغات:

“نشسته جمهور ایالات متحده آمریکا گفت این کاملا درست انجام. اما آنچه تکان دهنده است که این نمی خواهد پایان ریاست جمهوری خود. خوش آمدید به امریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در همه احتمال نمی داند که مردم به قتل با داشتن اندام خود را با زور و اجبار استخراج بدون بیهوشی زیرا او appallingly نادان. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است به طوری غیر اخلاقی که حتی او بودند تا در مورد قتل او می خواهم موج خاموش مضحکه می خواند و به عنوان نگرانی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کردن این قتل توسط دولت بولتون روشن می سازد تنها اگر به اعتقاد او انجام می دهند تا رای برنده و یا پول.

تبلیغات:

همانطور که برای سیاست خارجی آمریکا و تهمت نمی خوانیم زیرا همه او در مورد مراقبت از این است که منافع او را شخصا بولتون می نویسد.

جنگ با چین

جدی و دراز مدت عواقب جریان از مغلوب ساختن پیشی جستن بی وفا و گنگ انجام.

سال پیش من نشان داد که چین با استفاده از وال استریت جبهه برای به دست آوردن و حذف آمریکایی عناصر نادر خاکی و تکنولوژی حیاتی برای ساخت همه چیز از بمب های هوشمند برای تلفن های همراه.

چینی دکترین نظامی دارد که جنگ با ایالات متحده اجتناب ناپذیر است. یک کتاب جدید به کشتن زنجیره ای: دفاع امریکا در آینده با تکنولوژی بالا, جنگ ادعا میکند آمریکا را به خوبی ممکن است از دست دادن چنین جنگی. نویسنده مسیحی Brose سابق مشاور نظامی به, جان مک کین و سابق هیات مدیر کمیته نیروهای مسلح سنا.

آن است نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن است دشمن از قانون اساسی ما انتظار کیفرخواست هنگامی که او برگ ،

بولتون توضیح داد که چگونه رقت انگیز تهمت التماس یازدهم برای کمک به او برنده است. مغلوب ساختن پیشی جستن التماس کرد با یازدهم برای “افزایش در مزرعه چینی-خرید محصول به کمک حیاتی مزرعه-دولت رای می دهند.”

وجود دارد آن است که ساده و ساده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته مستبد در پکن برای کمک به او برنده است.

این یک جنایت به پذیرش کمک های خارجی در انتخابات ، مقررات تسهیل این قانون است و حتی روشن تر. “هیچ فرد باید آگاهانه درخواست قبول و یا دریافت از یک خارجی هر گونه کمک و یا کمک مالی.”

بولتون پرسش و پاسخ

بولتون می نویسد: با دقت که “چین نقل مکان کرد به دور از دموکراسی و نه نسبت به آن است. در چین, چین در حال حاضر قوی ترین آن رهبر و آن متمرکز دولت پس از مائو تسه تونگ. قومی و مذهبی آزار و اذیت در یک مقیاس گسترده همچنان ادامه دارد. در ضمن چین ایجاد کرده است توانمند توهین آمیز جنگ سایبری برنامه ساخته شده است یک نیروی دریایی آبی آب برای اولین بار در 500 سال, افزایش زرادخانه خود را از سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک و بیشتر است.”

قابل پیش بینی Bolton تعیین جمهوریخواه جنگ شاهین ادعا میکند که رئیس جمهور سابق باراک اوباما “در واقع عقب نشسته و اجازه دهید آن اتفاق می افتد.” اما پس از آن او damns مغلوب ساختن پیشی جستن نوشتن که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فعال تشویق بدترین یازدهم ظلم و ستم.

“سوال واقعی این است که چه تهمت ندارد در مورد چین تهدید” بولتون می نویسد. پاسخ در بولتون کتاب ترسناک است.

تهمت نیست فقط به نشستن و کاری انجام ندادن. مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاقانه را قادر می سازد یازدهم ظلم و ستم در خانه و برنامه ریزی خود را برای یک آینده که در چین کمونیست که کشتن مخالفان تنظیم صحنه جهانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>