دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خسته است: او می خواهد به حرکت از این بیماری همه گیر — فقط آن را به عنوان بازدید نوسان متحده

در ماه مارس پس از ماه از نادیده گرفتن تهدید بلندی از رمان coronavirus دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توزیع مجدد خود را در یک نقش جدید را اعلام کرد او در حال حاضر یک “جنگ به رئیس جمهور” به وضوح تصور خود را در قالب FDR و یا به احتمال بیشتر به عنوان بیل پولمن ریاست جمهوری شخصیت در سال 1996 در فیلم “روز استقلال.”

این بود که در کل یک شوخی از ابتدا به عنوان برگ برنده رفتار سخت بود برای پیش بینی. به عنوان یک مخالف و عاشق تهمت خواهد لذت بردن از روی لئامت دادن بازی-اقدام به عنوان رئیس جمهور در حالی که انجام هیچ چیز نیست. اما زمانی که آن را شروع به سحر او که به راه انداختن جنگ است مانند کار سخت او فقط می خواهد به دور رانش اجازه دادن به “جنگ” تلاش شکست.

تبلیغات:

جای تعجب نیست که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. به عنوان هدر Digby پارتن توضیح می دهد که در او چهار ستون برای سالن آنچه را که “روشن شده در چند روز اخیر است که به خصوص در دولت یک تصمیم” به هر صورت ظاهر از تلاش برای پهن کردن منحنی جلوگیری از گسترش و یا انجام هر چیزی معنی دار به شکست coronavirus.

به جای پارتن می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او “که ظاهرا تصمیم به اجازه دهید این ویروس شستشو در سراسر کشور’ به عنوان تهمت می خواستم از آغاز است.”

دلیل نمایان برای فشار متحده به “بازگشایی” و شاید برای-نیمه-مراسم آشتی ترتیب دادند پیچ در پیچ پایین فدرال coronavirus نیروی کار — که با وجود حضور بی کفایت تهمت flunkies هنوز هم تا به حال برخی از ارزش لطف پزشکی واقعی کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx — است که coronavirus پشت سر ما و تمرکز نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد است. (حداقل در حال حاضر تهمت ظاهرا حمایت دور از تهدید خود را به خندق نیروی کار به طور دائم.)

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده روشن است که او در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده” (که دقیقا هیچ کس پیشنهاد).

وقتی پرسیده شد که در مورد تمام افرادی که می میرند به عنوان بخشی از این “بازگشایی مجدد” مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی که آمریکایی ها خواهد بود خوشحال به مرگ او شود چرا که آنها “رزمندگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح صحبت خود را به این باور است که اقتصاد خواهد آمد خروشان به زندگی به عنوان به زودی به عنوان مستند محدودیت ها برداشته است که کاملا مضحک. بین برخی از گسترش بیشتر این ویروس خود به خود و آسیب های موجود به اقتصاد همه چیز را بهتر در هر زمان به زودی.

تبلیغات:

زمان این تصمیم مجزا عجیب و غریب زیرا در حالی که منحنی از موارد جدید است که در نهایت پایین رفتن در آبی متحده که در زمان اقدامات تهاجمی مانند نیویورک و کالیفرنیا ویروس شروع به منفجر شدن در سراسر بقیه کشور — است که می گویند در مناطقی که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به برنده اگر او می خواهد به انتخاب مجدد (که به وضوح تنها چیزی که او در مورد مراقبت). این نمودار از نیویورک تایمز می دهد جدی نگاه اجمالی از چگونگی اعتماد به نفس و احساس امنیت توسط بسیاری از denizens از TrumpLandia در مورد رفتن در دود.

تبلیغات:

به عنوان Greg Sargent گذاشته در واشنگتن پست روز دوشنبه برخی از نوسان متحده و مناطق که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به پیروزی در سال 2020 دیده می شود بیشترین شیب از موارد. مغلوب ساختن پیشی جستن “بازگشایی” استراتژی بستگی دارد به شدت با این فرض که این ویروس باقی می ماند متمرکز در به شدت دموکراتیک شهرها و ایالات متحده او هرگز به پیروزی به هر حال. بنابراین به نظر می رسد مانند خودکشی سیاسی برای کنار گذاشتن مبارزه درست زمانی که رای دهندگان او بیشتر نیاز های خود را به مناطق ضربه سخت است.

آن را وسوسه انگیز به تصور کنید که تهمت است که انگیزه برخی از باهوش استراتژی سیاسی — یا هر استراتژی در همه — در ساخت این حرکت در حال حاضر. اما این احتمالا درست است که او با حوصله تمام این coronavirus بحران و در حال حاضر که همه چیز در حال گرفتن واقعا سخت او را آماده به رها کردن آن و حرکت بر روی. که دقیقا همان چیزی است که او در طول تمام زندگی خود را در املاک و مستغلات کسب و کار و در ازدواج — ترک یکی از موفق سرمایه گذاری پس از دیگری دوم تبدیل همه چیز راکی. در حال حاضر او را به انجام آن را به کل کشور است.

نقطه عطف بود مسلما مارس 23, روز سرنوشت ساز زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از بی پایان تبلیغات افسردگی مبدل به عنوان “جلسات مطبوعاتی,” mused با صدای بلند در مورد درمان COVID-19 تزریق خانگی ضدعفونی کننده به بدن انسان فریم این عنوان درخشان امکان که به نوعی تا به حال هرگز رخ داده است به علم پزشکی است. مگر اینکه شما بوده ام در کل انزوا و همچنین مستند شما احتمالا تجربه انفجار شرم آور پوشش کامل با اواخر شب جوک در مورد bleach-نوشیدن و مطبوعات از شرکت هایی مانند Lysol مشاوره آمریکایی ها نه برای تزریق محصولات خود را به دلیل آنها شما را بکشند.

تبلیغات:

مهم نیست که چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش سعی در چرخش آن وجود دارد به هیچ وجه به تظاهر که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته نشده بود چه ممکن است احمقانه عمومی سخن از هر رئیس جمهور آمریکا در تاریخ — و یا هر کس دیگری ، که گفت: چیزی در تلویزیون چشم انداز کامل از زنان خانه دار واقعی مردم که موافق به ازدواج با کسی که آنها هرگز در فرد ملاقات کرد و برای اولین بار میزبان “شاگرد.” (صبر کنید.)

Humiliated, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در محدود کردن روزانه جلسات ناله در توییتر است که آنها “به ارزش زمان و تلاش” حتی اگر — به عنوان او تا اغلب دوست دارد به می گویند — او کردم “ثبت و رتبه بندی.”

بسیاری از مردمی از جمله من پیش بینی کرد که این اوقات تلخی نمی ماند چرا که مغلوب ساختن پیشی جستن یک ترمینال عاشق زندگی می کند که برای جلب توجه. همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد در همان روز به عنوان Lysolgate روزانه جلسات — که برجسته تهمت صحبت کردن برای ساعت ها صرف بیشتر وقت خود را در مجادله و مبادلات با روزنامه نگاران که او به وضوح احساس او “برنده” — بود که تقریبا تنها چیزی که تهمت بود در واقع انجام می دهند. بقیه زمان خود را تا حد زیادی را صرف تماشای تلویزیون به گوش مردم صحبت کردن در مورد او به tweeting و رجزخوانی در تلفن به هر کس که گوش دادن در مورد او چگونه می خواهد بیشتر چاپلوس پوشش.

تبلیغات:

مطمئن شوید به اندازه کافی مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های تحریم رها شده بود به عنوان سریع به عنوان آن آغاز شد و او به نزدیکی-روزانه کنفرانس های مطبوعاتی, اگر چه او تا حد زیادی رها تظاهر و مظاهر یک مقام رسمی کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی. روشن است که خود را تحقیر در معرض به عنوان یک حماسه dumbass است که هنوز هم آزار او. او whined تا حدودی به طرز مرموزی که زن خبرنگاران که از او سؤال خود را در مورد کوروناویروس پاسخ نیست “Donna Reed, من می توانم به شما بگویم که.”

روشن است که تنها ارزش مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال دیده در coronavirus نیروی کار بود در مورد استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای ربودن روزانه جلسات برای عینک خود تعریف. در شرایط روانی این جلسات قبلا یک منبع از لذت بخش خودشیفتگی عرضه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ارتباط در ذهن خود را با خودشیفتگی آسیب است. تهمت نیست ارزش زندگی آمریکایی تنها خود نفس است. در حال حاضر که وظیفه نیروی دیگر در خدمت نفس خود او را بهره از دست داده.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا تصمیم گرفت که او می تواند در حال حاضر به سادگی اعلام پیروزی بیش از این ویروس خواهد شد که به واقعیت از طریق قدرت مطلق از شخصیت. روز یکشنبه در خود نوعی سبک است که به عنوان مضحک آن را به عنوان پر اب و تاب او توییتی از این شبه کتاب مقدس مزخرف:

تبلیغات:

این تصور که امریکا “گل رز” در گذشته (زمان گذشته) از “بزرگ و قدرتمند طاعون” احمقانه است. با مستند محدودیت های پایان و موارد ادامه به افزایش آن را بیشتر شبیه طاعون است فقط گرفتن آغاز شده است.

اما تهمت مراقبت می کند. این توهم که او یک رهبر زمان جنگ چوپانی ترس ملت از طریق این بحران به خوبی در هم شکسته وقتی که همه شروع به ساخت سرگرم کننده از او نشان می دهد که پمپاژ نور ماوراء بنفش و یا خانواده محصولات تمیز کردن به ریه ها فقط ممکن است یک درمان معجزه. او نتواند تظاهرات و مشتاق به بازگشت به آنچه که او واقعا لذت می برد که هجوم دموکرات و نژادپرستانه چرخش.

مردم در حال مرگ هستند و بیمارستان و در بسیاری از نقاط کشور مورد به صورت آنچه در شهر نیویورک فقط از طریق رفت و بیکاری سر به فلک کشیده است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خسته و ناراضی است. این coronavirus نشان می دهد تلویزیون نیست هر سرگرم کننده برای او را ندارد و او می خواهد به حرکت می کند. بنابراین او را رها حتی تظاهر است که او تا کنون در مورد مراقبت آمریکا زندگی می کند.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>