دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قرن 21 Jefferson Davis: تاریخ قضاوت خواهد کرد او را — و ما

روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania با حضور اوایل جشن روز استقلال برگزار شد در کوه راشمور.

وجود آتش بازی پل نظامی و “وطن پرست” آهنگ مانند “پرچم پرستاره”.

کل منظره تجسم بدترین نوع سطحی نوجوانان میهن پرستی.

تبلیغات:

بیش از 130,000 آمریکایی ها مرده از coronavirus بیماری همه گیر. کشور teeters در لبه دوم رکود بزرگ. یک neofascist رژیم قوانین در واشنگتن است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در بنده به ولادیمیر پوتین و روسیه و در انجام این کار به طور فعال خیانت ایالات متحده و مردم آمریکا است.

موسیقی و آتش بازی و صدای هواپیماهای حواس او را پرت برای یک کشور در مواجهه با یک بحران وجودی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اوایل ماه جولای 4th, جشن تا به حال کمی برای انجام با متحد امریکا در زمان مشکل و درد. به جای جمع آوری و در کوه راشمور فقط یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در لباس مبدل که در آن رهبر بزرگ تف کردن معمول خود را تم نژادپرستی neofascism, استبداد و جهل و خشونت Orwellian doublespeak و دروغ مسیحی فاشیسم سفید سیاست هویت و دیگر جناح راست dreck به کلاه قرمز MAGA سیاسی اعضای فرقه.

تبلیغات:

در طول زمان خود را در اتاق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را روشن ساخته است از طریق کلمات و اعمال می شود که نظرات شخصی خود را به منافع همان کشور.

چنین تفکر است که از پادشاه جورج سوم و دیگر هوازن که بنیانگذاران را رد کرد و با اعلام استقلال جنگ و انقلاب و قانون اساسی ایالات متحده.

در پایان از آنجا که او یک بدخیم عاشق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کردم که همه تب و تاب بود که به افتخار او و نه کشور ،

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات مشاوران پیشنهاد کرده اند ظاهرا نه facetiously که آنها می خواهند چهره خود را اضافه شده به کوه راشمور. آنها را قادر می سازد خود را هذیان بزرگی و عظمت.

تاریخچه گاهی اوقات تیره حس طنز و تصادف همه خود را دارد.

تبلیغات:

چرا که او نمی خوانده است و با افتخار نادان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا نمی داند که “پرچم پرستاره” کانال های سفید خود را supremacist و نژادپرستانه ارزش. اگر تهمت می دانستم که چنین چیزی او را به احتمال زیاد عاشق این آهنگ و حتی بیشتر.

Francis Scott Key را سرود سوم آیه است که به ندرت آواز پس از آنهایی که همه ما شنیده قبل از رویدادهای ورزشی و در موارد دیگر.

این شعر هستند:

تبلیغات:

و که در آن است که گروه که پس vauntingly سوگند
که ویران از جنگ و نبرد سردرگمی
یک خانه و یک کشور باید ما را ترک بیشتر ؟
خون خود را به شستن می خواهم خود را ناپاک آهنگ این آلودگی است.
هیچ پناه می تواند صرفه جویی مزدور و برده
از وحشت از پرواز و یا تنگی از قبر
و پرچم پرستاره در پیروزی بر موج
بر فراز زمین رایگان و شجاع است.

به عنوان بسیاری از مورخان مستند “مزدور و برده” اشاره به خود manumitted مردم سیاه و سفید (که بردگان که آزاد خود را) که خدمت نظامی بریتانیا مبارزه برای آزادی دیگر مردم سیاه بردگی در امریکا است.

در آیه سوم از “The Star-Spangled Banner,” کلید جشن تفنگداران دریایی استعماری بودند زنده زنده سوزانده و یا غرق در بالتیمور بندر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به تحسین در مورد کلیدی که متعلق به سیاه و اموال انسان در طول زمان او نوشت: “پرچم پرستاره” و مشتاق مدافع سفید روی سیاه chattel برده داری.

تبلیغات:

مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلید ثروتمند بود. او همچنین یک دوست و مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه رئیس جمهور اندرو جکسون بود که نه صرفا یک supremacist اما به معنای واقعی کلمه یک راننده. جکسون همچنین دستور داد که آمریکایی های بومی بود اخراج از خانه خود را در مناطق به تحمل مرگ مارس بعدها به عنوان دنباله ای از اشک. در حالی که خدمت به عنوان یک به طور کلی قبل از اینکه رئیس جمهور اندرو جکسون, به رهبری یک کمپین نظامی علیه سمینول ملت ها و جوامع ایجاد شده توسط خود manumitted مردم سیاه و سفید در فلوریدا.

نژادپرستی و سفید برتری جاسازی شده در “The Star-Spangled Banner” ارائه یک موسیقی متن برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و امروز حزب جمهوری خواه از راه های دیگر نیز هست.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به یک جنبش است که به راه انداختن یک ضد انقلاب در برابر مدنی و حقوق بشر از سیاه و قهوه ای از مردم در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

برای حفظ و نگه داشتن قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان را در آغوش سفید supremacist ایدئولوژی و سیاست و نمادهای کنفدراسیون. این شروع در دهه 1960 با یک واکنش در برابر جنبش حقوق مدنی برای اولین بار با 1964 نامزد جمهوری خواه Barry Goldwater و سپس با ریچارد نیکسون “جنوب استراتژی” به معنای تجدید نظر به نژادپرستان سفید ناراحت کننده با جنبش حقوق مدنی. بیش از پنج دهه بعد جناح راست تجدید نظر به نژاد پرستی و سفید برتری در برخی از راه های کمتر محدود با ظهور Trumpism.

تبلیغات:

به عنوان بخشی از این استراتژی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب او در حال دفاع از میراث کنفدراسیون و آن مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی به سفید supremacist تروریسم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی با صدور یک فرمان اجرایی اعلام هر کسی که جرات نداره به “خرابگری” آمریکا مجسمه بناهای تاریخی و یا خاطرات می تواند به اتهام یک جرم فدرال و زندانی تا 10 سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین امتناع از تغییر نام پایگاه نظامی که خرس نام treasonous مؤتلفه رهبران نظامی. او حتی تهدید به وتو نظامی 2021 بودجه اگر چنین تغییرات ساخته شده است.

در اینجا رئیس جمهور خود را از او شکست خورده “باز گشت” تجمع در تولسا:

تبلیغات:

این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت ما و آثار ما آثار زیبا پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و کنترل کل. ما منطبق نیست…. این بی رحمانه مبارزه با سانسور و محرومیت نقض همه چیز برای ما گرامی به عنوان یک آمریکایی. آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال جدید سرکوبگر رژیم در خود جای داده است.

از استفاده های مکرر از “ما” است که یک سیگنال به این واقعیت است که تهمت views سفید امریکا به عنوان قبیله اش. Nonwhites به صراحت و به طور ضمنی و نه خوش آمدید. در اصل مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار به عنوان اگر او تنها مدیون به کسانی که مردم سفید — خود MAGA cultists و “واقعی آمریکایی” — که به او رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را بازتوییت کرد و از هواداران خود فریاد “قدرت سفید!” و از مردم سفید brandishing سلاح در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر سازمانهای حقوق بشر و معترضان. در چند هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نیز به اشتراک گذاشته شده فیلم ها در توییتر از مردم سیاه و سفید حمله به مردم سفید. البته او فراهم می کند و هیچ زمینه ای برای دومی.

هدف در اینجا دو قسم است. اول برای بسیج رای دهندگان خود را هیجان انگیز توسط چندین دهه و یا قرن-سفید کابوس یک “مسابقه جنگ” و ممکن است سیاه و سفید “سلطه” بیش از افراد سفید. دوم تشویق به اعمال خشونت سیاسی توسط جناح راست در برابر پیروان خود را و خود را “دشمنان.”

نوشتن در واشنگتن پست, Greg Sargent این را توضیح می دهد:

تبلیغات:

با نزدیک به 125,000 آمریکایی مرده و موارد خونتان دوباره از یک بیماری همه گیر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به طرز وحشیانه ای نامناسب و در میان بسیاری تلفظ مدنی تحول در نیم قرن مغلوب ساختن پیشی جستن مبلغان می خواهید برای تبدیل اختلال را به نفع خود.

که آشکار است به اندازه کافی. اما ماهیت واقعی آن است که اغلب کفن در حسن تعبیر — مغلوب ساختن پیشی جستن است “stoking بخش” یا “پرتاب یک مسابقه در بنزین” و یا برخی از چنین عبارتی که حاکی از مغلوب ساختن پیشی جستن است منفعل و تماشاچی به اجتماعی درگیری که او صرفا تشویق برای بدبینانه اهداف است.

آن را بسیار بدتر از آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود مبلغان به طور فعال تلاش برای مهندس خشونت و جنگ داخلی توسط سیگنالینگ برای سفید آمریکایی است که آنها تحت محاصره در یک مسابقه جنگ است که آنها در حال از دست دادن.

مالش این است که این سیگنالینگ نیاز به گفتن در واقع این در یک فرم و یا دیگری. و است که نیروهای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود مبلغان را به یک موقعیت که در آن آنها باید cagey در مورد خود واقعی معانی در نظر گرفته شده زمانی که او می کند همه چیز مثل جیر جیر کردن هواداران فریاد “سفید قدرت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبلغان می خواهید تعداد زیادی از سفید آمریکایی ها به فکر می کنم آنها نیاز به طرف در یک مسابقه جنگ.

در مجموع مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه تعهد به باعث درد و آسیب به nonwhite مردم است نه وثیقه آسیب یا تصادف: از جمله نتایج انتگرال به طور دائم حفظ جامعه گسترده امتیاز سفید و سفید قدرت. این آغوش نژادپرستی افراطی است که دانشمندان علوم اجتماعی نشان داده اند که تهمت حامیان و سفید دیگر محافظه کاران را به جای امریکا بود خودکامه جامعه از زندگی در یک دموکراسی که در آن آنها را برای به اشتراک گذاشتن قدرت با nonwhites.

کنفدراسیون مشترک از جمله اهداف نیز هست. در بدنام خود را سنگ بنای سخنرانی در مارس 1861 مدت کوتاهی قبل از جنگ اول جنگ داخلی مؤتلفه معاون رئیس جمهور الکساندر استفن گفت:

ما دولت جدید تاسیس شده است پس دقیقا مخالف ایده خود را پایه گذاشته و آن گوشه-سنگ استوار است بر این حقیقت بزرگ که negro برابر است با مرد سفید; که برده داری تبعیت به نژاد برتر است که خود را طبیعی و شرایط عادی است. این ما در دولت جدید برای اولین بار در تاریخ جهان بر اساس این فیزیکی و فلسفی و اخلاقی از حقیقت است.

از زمان تاسیس تا به امروز وجود دارد وحشتناک مخزن نژادپرستی و سفید برتری که در حال حاضر فراهم می کند انرژی خام و سوخت برای Trumpism و حزب جمهوری خواه در ارسال-حقوق مدنی آمریکا است.

آمریکا دیگر نیاز به انقلاب و موسس به تحقق آن امیدوار بالقوه به عنوان یک واقعی “ما مردم” دموکراسی چند نژادی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حرکت نژادپرستانه reactionaries ایستادگی در برابر چنین پیشرفت و در حال تلاش فعال برای ارسال امریکا به عقب به زمانی که مردان سفید حکومت بود (حداقل در ذهن خود) بلامنازع جهانی و ابدی را به عنوان نظم طبیعی از چیزهایی که در امریکا و در سراسر جهان است.

در این چهارم جولای آخر هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است grandly یادآوری جهان میهن پرستی است آخرین پناه از خائن و اراذل. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است قرار دادن خود را در پرچم آمریکا و دیگر لباسهای از “میهن پرستی” اما او در قلب و ذهن واقعا از antebellum جنوبی و جیم و جین کلاغ امریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می شود بیشتر رئیس جمهور از آبراهام لینکلن. مغلوب ساختن پیشی جستن در هذیان معتقد است که او به عنوان بزرگ به عنوان جورج واشنگتن است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که واقعا یک قرن 21, Jefferson Davis, رئيس جمهور از treasonous کنفدراسیون. ممکن است او یاد می شود در همان رسوا مد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>