Donald Trump Jr. سرمایه گذاری در راست OANN, “با هدف خراب کردن روباه”: گزارش

سرمایه گذاران در تراز وسط قرار دارد با Donald Trump Jr., و جمهوری خواه کمیته ملی (RNC) co-صندلی تامی هیکس جونیور را به دست آورد عمده سهام در آمریکا شبکه خبر (OANN) منابع آشنا با این معامله گفت Vanity Fair.

“تامی هیکس و همین جونیور شده اند به دنبال به خرید یک ایستگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن TV” یک فرد مطلع از مذاکرات گفت: Vanity Fair.

تبلیغات:

“این است همه چیز در مورد ساختمان یک روباه رقیب. مغلوب ساختن پیشی جستن است که واقعا با هدف خراب کردن روباه” فرد گفت.

این گزارش برای اولین بار برای اتصال تهمت خانواده به کسب و بحث شد که اولین گزارش در ماه ژانویه توسط وال استریت ژورنال.

این مجله گزارش داد که هیکس سهام شرکای یک شرکت متعلق به خانواده تامی هیکس جونیور, RNC co-صندلی بود مذاکره $250 میلیون مقابله با شاه ماهی, شبکه, شرکت مادر OANN یک کم تاثیر راست شبکه ارائه می دهد که یک خانه به امثال Pizzagate توطئه نظریه پرداز جک Posobiec و دفاع Roy Moore و تایید شده و عباسی.

تبلیغات:

منابع گفته Vanity Fair معامله است تصادفا همراه برای ماه و هنوز هم نشده بسته شد اما مغلوب ساختن پیشی جستن-وابسته به گروه تا به حال بنا به گزارش صحبت شاه ماهی را به 200 میلیون دلار. VF گفت: همچنین مشخص نیست که آیا Donald Trump Jr. سرمایه گذاری تهمت پول در معامله و یا داده شد سهام.

به عنوان خریداری مذاکرات پیشرفت جمهور تهمت بارها ابراز خود رشد بی میلی با فاکس نیوز — طولانی به عنوان تنها شبکه او را دوست دارد و قطعا تنها شبکه ای است که آگاهانه slants پوشش و تجزیه و تحلیل به نفع خود.

در ماه گذشته نسبت ناروا متهم فاکس نیوز “بودن بد راه” است و دو بار خواسته در حال حاضر “چه غلطی” در شبکه. او حمله روباه خبرنگاران دو بار در ماه گذشته در کاخ سفید coronavirus جلساتو گرفته چند potshots در چندین کانال را نشان می دهد و شخصیت, به tweeting در ماه ژانویه که فاکس نیوز بود “واقعا احساساتی” و “بنابراین به لحاظ سیاسی درست” singling از کریس والاس استیضاح پوشش.

تبلیغات:

پس از آن گزارش شد که روباه از کار اخراج شده بود MAGA-مشاهیر جهان از الماس و ابریشم برای هاوکینگ مضحک coronavirus تئوری های توطئه تهمت توییتی حمایت خود را از این دو: “اما من عاشق الماس و ابریشم و پس از انجام میلیون ها نفر از مردم!”

در اواخر آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن به توییتر گرفت یک بار دیگر به صورت یک alt-Fox pro-خود شبکه:

تبلیغات:

“افرادی که در حال تماشای @FoxNews در تعداد رکورد (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت), عصبانی هستند,” او نوشت. “آنها می خواهند یک جایگزین در حال حاضر. بنابراین می توانم!”

در طول همین دوره مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب ترویج OANN ارائه نوپای شبکه است که با مشاهده تحقیر توسط بسیاری از روزنامه نگاران معتبر — با پوشش در برابر White House Correspondents’ Association. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی وصل OANN با نام در یک صدای جیر جیر در ماه گذشته به عنوان جایگزین او شده است درخواست شده است.

اما این اولین بار نیست تهمت به نظر می رسد به تعویض رسانه معشوقه. هنگامی که روباه آرام او reciprocates. زمانی که آنها rankle او پمپ OANN.

تبلیغات:

OANN است که تقریبا یک سوم از روباه را در رسیدن به رتبه بندی گزارش پایین تر از تنیس کانال به نظر می رسد که هیچ مشکل خدمت به عنوان رئيس جمهور در بلند گو حرف زدن.

مثلا OANN استخدام سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار مایکل Caputo — تازه-استخدام سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی که به تازگی خوار خود را با رگبار گلوله از نژادپرست همه گیر مربوط توییتهایی — که میزبان یک برنامه خاص اختصاص داده شده به “اوکراین جعل.” در اواخر سال گذشته یک شبکه خدمه همراه رودی جولیانی و دستیار شخصی Christianné آلن در سفر به اوکراین که منجر به یک سری سه قسمتی که mainlined بینندگان با ظاهری روسی دروغ.

سخنران برای مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و هیکس را رد دخالت در معامله به Vanity Fair.

تبلیغات:

رئیس جمهور تهمت است که در هیچ موقعیت مالی برای به دست آوردن فاکس, اخبار, نمایش ها OANN به عنوان یک مجدد فرصت های کسب و کار باید معاون رئیس جمهور جو بایدن شکست او در ماه نوامبر با توجه به غرور نمایشگاه که در گزارش رئیس جمهور ممکن است نگاه به OANN به عنوان یک “پست-ریاست جمهوری تلویزیون پلت فرم.”

نقدی از خریداری خواهد شد و بنا به گزارش ها کمک OANN افزایش تولید آن ارزش ها و کمپین به گسترش آن بینندگان دو عنصر مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد تقاضا از هر خانه برای یک پست-کاخ سفید تلویزیون خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و هیکس شده پیچیده شده در رسوایی قبل از. رئیس جمهور فرزند ارشد پسر و برادر کوچکترش اریک بودند — همراه با هیکس و دالاس مبتنی بر سرمایه گذاری مدیر Gentry ساحل — co-ثبت نام برای یک سازمان غیر انتفاعی به نام روز افتتاحیه که insinuated خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. مغلوب ساختن پیشی جستن فرزندان مجبور به ترک این سازمان هفته پس از افتتاح آن رویداد اعلام شد, در میان اتهامات که فروش آنها دسترسی به پدر خود.

دیپلم Gentry, ساحل, کاهش یافته است به نظر زمانی که سالن پرسش در مورد نقش احتمالی وی در OANN معامله است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>