Donald Trump Jr., گیر مالیات دهندگان با $77,000 لایحه برای سفر به کشتن در معرض خطر گوسفند: گزارش

با توجه به یک گزارش از HuffPo, Donald Trump Jr سفر به مغولستان در تابستان گذشته به پایان رسید تا هزینه مالیات دهندگان ایالات متحده $77,000 بنابراین او می تواند شکار یک گوسفند نادر.

بیش از 40 هفته پیش پسر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده یک عکس از سفر خود در Instagram نوشته “برخی از عکس های بیشتر از ماجراجویی باور نکردنی در مغولستان در هفته گذشته! من باید خیلی بیشتر به آمده از این فوق العاده بکر زمین در ارتباط باشید. #مغولستان #ماجراجویی.”

تبلیغات:

در دسامبر HuffPo گزارش “سنگی ارتفاعات آسیای مرکزی در یک منطقه دور افتاده در غرب مغولستان خانه را به یک کاهش جمعیت از بزرگترین گوسفند در جهان argali. گونه های در معرض خطر است و معشوق خود را برای غول شاخ کرنش است که می تواند اجرای بیش از 6 فوت طول دارد. در یک سفر شکار این مرداد, Donald Trump Jr., به ضرب گلوله کشته و یک” قبل از اضافه کردن “ماجراجویی خود را با حمایت دولت منابع از هر دو ایالات متحده آمریکا و مغولستان که هر فرستاده خدمات امنیتی به همراه رئیس جمهور فرزند ارشد پسر و نوه در چند روز سفر. همچنین رانش تهمت جونیور به طور مستقیم به بحث جهانی از مغولستان جایزه شکار — پلاریزه عمل در یک کشور است که نمایش بزرگ-شاخ قوچ به عنوان یک گنجینه ملی است. حق کشتن یک argali کنترل می شود مات و اجازه به سیستم است که کارشناسان می گویند عمدتا بر اساس پول, ارتباطات و سیاست است.”

در آخرین گزارش HuffPo مری Papenfuss نشان داد که ناظر گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گزارش روز دوشنبه که سفر به کشتن حیوانات در معرض خطر بود در مالیات دهندگان سکه.

“راز خدمات ارائه اسناد و مدارک در ماه مارس آشکار است که این سازمان هزینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به کیسه نادر argali گوسفند بیش از $17,000. اما پس از اضافی قانون آزادی اطلاعات درخواست مقامات تبدیل شده است بیش از دیگر اسنادی که افشا اضافی $60,000 در هزینه های” Papenfuss نوشت.

تبلیغات:

این گزارش می افزاید: “این سفر بود و مرتب از طریق یک شرکت گردشگری متعلق به لحاظ سیاسی متصل عضو مغولی رئیس جمهور را با توجه به داوود. این شرکت کمک کرد تا تهمت اخذ یک مجوز ویژه به شکار argali او پس از کشته شدن حیوانات است.”

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی