دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند coronavirus تست یک طرح برای از بین بردن او و او شوخی نمی

در تولسا تجمع در شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است موفق به جلب جمعیت بزرگ و یا خشونت آمیز تظاهرات میخواست اما او را وارد یک فاز جدید در تلاش خود را برای ایجاد بیماری همه گیر کوروناویروس ناپدید می شوند از طریق قدرت جادویی از دروغ گفتن در مورد آن.

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بی ربط گفتار او ذکر شده است که “بد” مورد آزمایش مردم برای ویروس نهفته است در این واقعیت است که “شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد.”

تبلیغات:

“بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا,” او اضافه شده معترض است که آنها “تست و آنها تست” و نشان می دهد که در مواردی که در غیر این صورت ممکن بود نوشته شده به عنوان “sniffles” سپس طبقه بندی شده به عنوان COVID-19.

این دور از اولین بار که تهمت علنا این باورند در مورد کتمان میزان همه گیر توسط خفقان را در تست. در واقع وجود دارد هر دلیل به این باور است که یخبندان سرعت تست در ایالات متحده آمریکا است که بازتابی مستقیم از رئیس جمهور خواسته های خود است.

به عنوان سناتور. کریس مورفی, کانکتیکات, دموکرات, مشاهده آخرین بار مغلوب ساختن پیشی جستن whined در مورد تست “عدم تست نیست اتفاقی. آن را با طراحی.”

تبلیغات:

با وجود این سابقه کاخ سفید ساخته شده است یک نمایش از بازی مغلوب ساختن پیشی جستن را در نظر به عنوان یک شوخی با یک دولت رسمی گفتن سی ان ان که تهمت بود “بدیهی است که شوخی” و دیگری گفت: آن را “زبان در گونه.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن آن را دوست ندارد زمانی که خود مردم تضعیف صمیمانه خود را تمایل به کروناویروس دور از طریق خالص کره زمین و تا صبح روز سه شنبه او گذاشته قانون در توییتر: او شوخی نیست و او واقعا فکر می کنم او می تواند ناپدید می شوند این ویروس با ساخت مطمئن شوید که مردم نمی توانند تست شده برای آن است.

تبلیغات:

وقتی پرسیده شد که در مورد این بعد صبح روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی بچه” هنگامی که او می گوید او می خواهد “کوچکتر تست.”

بنابراین نه این یک شوخی نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن است مادام العمر باهم مردی که خودش را در یک موقعیت که در آن به لطف غرابت از سیاست آمریکا او یک ربودهشده مخاطبان مایل به رفتن همراه با هر دروغ به او می گوید مهم نیست که چقدر ظالمانه است. او را مست بر این قدرت و به طور مداوم از وفاداری آزمون برای دیدن چقدر زباله مردم خود را فرو بر روی فرمان.

تبلیغات:

این است که امروز روز اول خود را به عنوان رئیس جمهور خواستار آن است که کارکنان خود را و پیروان نادیده گرفتن شواهد خود را چشم و تظاهر به این باور است که مراسم تحلیف خود جمعیت بزرگتر از باراک اوباما. آن را ایمن می گویند تهمت به طور کامل متعهد به این ایده است که او تقریبا قدرت خدا مانند به تغییر واقعیت به سادگی با دروغ گفتن به خود, کون کردن در مورد آن.

در واقع تولسا رالی بود و در بسیاری از جهات یک محصول از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد به نفس خود را-به-قدرت و توانایی به تحریف واقعیت از طریق دروغ گفتن است.

این تجمع بود “قرار است به تقویت و تجسم این مفهوم است که تهمت را شکست داد تا به این کوروناویروس” به عنوان گرگ سارجنت از واشنگتن پست نوشت: در روز دوشنبه. با بسته بندی داخل سالن آرنا با مردم شانه به شانه و رایگان از ماسک تهمت به وضوح به معنای ایجاد یک بصری ملامت به این ایده که coronavirus است یک تهدید واقعی است.

تبلیغات:

در واقع اتفاقی که افتاد این بود که دو-سوم-خالی کردن عرصه خدمت به عنوان به یاد ماندنی بصری شهادت که نه تنها coronavirus اما که حتی تهمت رای دهندگان باید یک محدودیتی برای چگونه بسیاری از دروغ آنها را باور برای اثبات وفاداری خود را. معلوم می شود که در حالی که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران خوشحال هستند به اکو خود را مزخرف در مورد “جعلی اخبار” بسیاری از رسم خط در خطر یک بیماری بالقوه کشنده به منظور بازی همراه با تمایل خود را به اثبات که او می تواند در بازسازی واقعیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد مصمم از نبوغ خود را به طرح “شکست” coronavirus توسط بی وقفه دروغ گفتن در مورد آن و گرفتن پایه خود را از رای دهندگان به توافق برسند که این بیماری بیشتر از جعل و یا حتی یک نامردان لیبرال طرح — بیش از یک تهدید واقعی. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مذهبی باشد اما ایمان خود را در توانایی خود برای دریافت پیروان خود را به همراه هر دروغ مهم نیست که چقدر کشنده و یا مضحک است نامحدود.

در این ماموریت مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن مقدار زیادی از کمک از جناح راست با رسانه ها ، به عنوان یک رسانه مهم گزارش از هفته گذشته نشان می دهد خلاصه بعد از یک دوره مصرف این ویروس به طور جدی فاکس نیوز و دیگر رسانه های محافظه کار تا حد زیادی recommitted به ادعا می کنند که وجود یک توطئه بین دموکرات ها در رسانه ها و مقامات بهداشت عمومی به مبالغه “خطر از ویروس به منظور آسیب رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی ایستاده است.”

تبلیغات:

در فاکس نیوز اخیرا Laura Ingraham ranted که پزشکی “دولت عمیق” است و تان شدیدا از “جنجال آفرینی COVID دری وری سخن گفتن” به منظور آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن.

او فردا نیوز وبگاه همکار Tucker Carlson, در ضمن گفتن است که بینندگان رسانه ها “به ما دروغ در مورد کوروناویروس و پاسخ ما به آن” و “اقدام به عنوان فشار عوامل قدرت مست سیاستمداران دموکرات.”

راش Limbaugh گرفت و این یک گام بیشتر خود را نشان می دهد رادیو اعلام کرد: “شما نمی توانید بر این باورند که ویروس اعداد” و با این استدلال که مطبوعات در حال دروغ گفتن در مورد 2.3 میلیون نفر آلوده و 120,000-به علاوه مرگ و میر به عنوان بخشی از یک ماموریت برای “از بین بردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بین بردن تهمت رای دهندگان از بین بردن حزب جمهوریخواه انتخاب مجدد دموکرات ها.”

در جناح راست زمین, شایعات در حال پرواز است که بیمارستان ها پرداخت شود و توسط برخی از حامیان مرموز به تحریف coronavirus آزمون. ویدئوها در حال گردش در رسانه های اجتماعی پر از ادعا می کند که ویروس مرگ و میر در حال جعلی. واقعی کلبه صنعت جعلی “کارشناسان” را توسعه داده است برای تغذیه محافظه کار تئوری های توطئه نقاشی coronavirus به عنوان یک ضد تهمت جعل.

تبلیغات:

هنوز معلوم نیست چه مقدار از این یورش فشار بر جمهوری خواه رای دهندگان به تظاهر این بیماری همه گیر نیست و واقعی است ، حدود 83 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه می گویند که آنها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اما این که یک کم ریسک نشان از وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن. رای گیری در مورد چگونگی خواهان درک این ویروس کاهش یافته است و در هفته های اخیر به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در زمان بیش از سرفصل اما در اواخر ماه مه وجود دارد شواهد قابل توجهی وجود دارد که رای دهندگان جمهوری خواه بودند کمتر تمایل به می گویند که آنها در زمان این ویروس به طور جدی از دموکراتیک رای دهندگان.

اما به عنوان کم مشارکت در تولسا در روز شنبه پیشنهاد شواهدی وجود دارد که در حالی که مقدار زیادی از رای دهندگان جمهوری خواه ممکن است خوشحال به نمایش وفاداری قبیله ای با گفتن یک ناظر انتخابات از طریق تلفن است که آنها ترس از ویروس, آنها هنوز هم مشتاق برای جلوگیری از جمعیت زیادی در فضاهای داخلی. فقط زمان خواهد شد بگویید که چقدر تهمت تبلیغ حمله رعد اسا در حال کار بر روی آنها.

یک چیز اما مسلم است: مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه ترمینال عاشق است در آغوش این ایده که این جهانی بحران بهداشت عمومی چیزی بیش از یک توطئه سیاسی برای از بین بردن او. در حال حاضر که او را دچار عمده تحقیر پس از افتضاح در تولسا او دو برابر را در خشم خود را بیش از coronavirus آزمون.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن البته مشکل این است که هزاران نفر از مردم در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ. در چشمان او آن را تنها یک مشکل اگر مردم می یابد در مورد آن. به عنوان روز انتخابات نزدیک تر می شود تهمت متقاعد شده است که آخرین شانس پیروزی را ویروسی همه گیر ناپدید می شوند در زیر یک آبشار از آشکار نهفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>