دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد دادگاه به پاسخ تنها به او


Sotomayor smiles next to Ginsburg, with an American flag in the background.

قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor در کنگره در مارس 18, 2015.

Melina مارا/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

در یک جفت از توییت از هند در روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای recusal از دو دادگاه عالی قضات, Sonia Sotomayor و اموزش Bader Ginsburg در “همه تهمت یا تهمت مرتبط به مسائل!” آن را در برخی از حس یکی دیگر از قطعه ای از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن lawless gibberish, spotlighting علامت تجاری خود را شکست به درک تفاوت بین قضات و سیاستمداران dissents و سخنرانی های عمومی تعصب و قضایی نظر قانون و میگم زندگی است. اما آن را نیز کاهش یافت و منظمی را به یک الگوی است که شایان ذکر است حتی اگر این نتیجه از خود و عدم درک: رئیس جمهور تک تحولات قصد بر توهین به قضات و قضات خواستار سکوت خود و بی ثبات قضائیه خود را.

او توییتهایی برچسب گذاشته شده توسط تلویزیون بخش مورد ستمیر مخالفت از جمعه گذشته که در آن عدالت متهم به دادگاه اکثریت اجازه می دهد وزارت دادگستری به جهش بیش دادگاه های پایین تر به زودرس برنده به این دولت. تصمیم به حل و فصل یک اختلاف بیش از یک پایین تر حکم دادگاه بود که به طور موقت مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن “اتهام عمومی” حکومت از رفتن به اثر در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. ستمیر را هرگز مخالفت با اشاره به رئیس جمهور. “‘ستمیر متهم عربستان منصوب قضات بودن مغرضانه در حمایت از تهمت,’ ” او هنوز توییتی. “تلاش برای ‘شرم’ برخی به رای گیری او راه ؟ او هرگز با انتقاد عدالت Ginsberg هنگامی که او به من به نام ‘faker’. هر دو باید recuse خود را در همه تهمت یا تهمت امور مرتبط! در حالی که انتخابات باید عواقب’ من فقط درخواست برای عدالت به خصوص وقتی که می آید به تصمیم گیری ساخته شده توسط دیوان عالی ایالات متحده!”

در طولانی بیهوده گویی در هند بعد همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که Ginsburg باید recuse “چرا که او رفت در طول مبارزات انتخاباتی زمانی که من در حال اجرا بود,” او گفت:. “من نمی دانم که او بود—شاید او برای هیلاری کلینتون اگر شما می توانید آن اعتقاد دارند—اما او گفت: برخی از چیزهایی که بدیهی است که بسیار نامناسب است.” او اضافه کرد که “عدالت ستمیر گفت: آنچه که او گفت: دیروز. شما به خوبی می دانیم که او چه گفت: دیروز. این یک داستان بزرگ. و من فقط نمی دانند که چگونه آنها می توانند نه recuse خود را برای داشتن هر چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا مغلوب ساختن پیشی جستن-مرتبط است.”

بدیهی است با مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی مورد شنیده می شود در دادگاه عالی این زمان خوبی برای شروع متهم فردی قضات از تعصب. علاوه بر این که واقعا حتی اعلامیه کنه ؟ آن را سخت به اختصاص زمان و فضا مغز بودن وحشت زده; بعد از همه, رییس جمهور شد فقط و فقط بسته بندی تا حملات خود را در قاضی امی برمن جکسون که نظارت راجر سنگ صدور حکم در هفته گذشته. او می خواهم به دروغ او را متهم بودن “قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی که حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل؟” او نیز رفت و پس از forewoman از داوران در همین مورد در یک حرکت است که باید خنک کسی از شرکت در هیئت منصفه خدمات. راجر سنگ به طور مشابه صرف انرژی و تلاش به جکسون حذف شده از پرونده جنایی خود را بر دهان او بیانیه ای در محکومیت آن اذعان کرد که هیئت منصفه در مورد او تا به حال “خدمت با صداقت.”

جکسون تمایلی به تحمل کمدی سبک از مردان که نفرت قضات برای تفریح و سود به سرعت اخراج سنگ حرکت و اشاره کرد که آن را زباله و پس از آن ایستاده بود تا داور. “در پایین با توجه به عدم وجود هر گونه حقیقی و یا حقوقی برای حمایت از این حرکت, برای رد صلاحیت این شفاعت به نظر می رسد چیزی بیشتر از تلاش برای استفاده از این دادگاه در دفتر ثبت دعاوی حقوقی به انتشار یک بیانیه برای مصرف عمومی است که عبارت “قاضی” و “مغرضانه” در آن” جکسون نوشت: یکشنبه. او افزود: شاید presciently که “اگر احزاب می تواند حرکت به رد صلاحیت هر قاضی که شیارهای پیشانی خود را در یک طرف و یا دیگر قبل از حکم این دادگاه کل سیستم خواهد بانكی آمده است.” البته که دقیقا چیزی است که این رئیس جمهور به دنبال انجام هر دو در رد صلاحیت پایان و همچنین در وقفه پایان.

بدون شک قاضی جان رابرتز داده است تا تلاش برای اهلی جمهور به عنوان به خوبی.

ما قطعا می تواند اضافه کردن تهمت حملات در دو قضات قاضی و forewoman به توده ای از حملات نانسی پلوسی ماری Yovanovitch فیونا هیل, Pam Karlan و تمام زنان دیگر که جرات صحبت در برابر او. اما تقریبا به خاک سپرده شده در شنبه, بمب, گزارش از جاناتان قو در Axios مورد جدید ترامپ تصفیه رهبری در خارج از فعالان محافظه کار (از جمله کلارنس توماس ” همسر Ginni توماس و جمهوری خواه سنا کارمند باربارا Ledeen) یک خزنده مورد جزئیات سابق d. C. U. s. دادستان جسی لیو که برداشته شد از آن موقعیت و سپس به حال خود نامزدی برای بالا خزانه داری نقش خارج شده در ماه گذشته. در میان لیو اعمال بی وفایی این است که او را شکست به دادستانهای سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe و این واقعیت است که او در یک موقعیت رهبری در یک سازمان زنان که توسط pro-choice. سیاسی از DOJ به گزارش این هفته توسط نیویورک تایمز طولانی است بوی انتقام و قصاص. لیو بود که همه حساب یک “سرباز خوب.” اما او گفته رئيس جمهور اجازه در سری بسیار می خواستم تعقیب اندرو McCabe, “خشونت افتتاح معترضان که رسم به اخلال در مراسم تحلیف” و ظاهرا برت Kavanaugh شاکیان.

بدون شک دادستان کل لایحه Barr که شکایت هفته گذشته که رئیس جمهور توييتها بودند و آن را غیر ممکن به انجام کار خود را کرد و او را از طریق تردیدی در مورد حملات مستقیم بر نشسته دیوان از فقها و رشد پارانویا و ناامیدی در DOJ. بدون شک قاضی جان رابرتز که در سال گذشته صورت گرفت در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که وجود دارد “بوش قضات و اوباما قضات” داده است تا تلاش برای اهلی جمهور به عنوان به خوبی. پس از همه اعضای خود را در دادگاه به طور خاص کلارنس توماس—بگو همان چیزهایی که در نسخه قابل چاپ. بنابراین آیا توماس’ همسر Ginni که پرداخت به کارکنان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با دوستان و دوستان حتی به عنوان شوهر نشسته در مواردی که شامل رئیس جمهور و سازمان او به دنبال تغییر شکل. اما بدون عدالت که پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های خود و وزارت دادگستری خواهد بود خواست به recuse بر اساس یک درک از تضاد منافع. که نادان بود.

وجود دارد احتمالا باید 21st century نتیجه را بارها تکرار شده و پند و موعظه است که “همه ظلم و ستم نیاز برای به دست آوردن جای پایی است برای مردم در وجدان خوب به سکوت.” این باید چیزی شبیه به این: “همه ظلم و ستم نیاز به سیمان که جای پایی است برای مردم در وجدان خوب به این باور است که صحبت کردن یک بار و باور شما انجام می شود در حال حاضر کافی است.” وزارت دادگستری به قوه قضائیه مستقل از سرویس های اطلاعاتی و وزارت امور خارجه تحت روزانه حمله. وفاداری از کسانی که صحبت کرد و رفته اند سکوت صحبت می کند جلد نه تنها به مردم به دنبال بیش از شانه خود را به جای انجام شغل خود را, اما برای کسی که خود می بالد در quashing تمام مخالفان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>